Najboljši amaterski kolesarji v Pokalu Slovenije 2015
V Domačiji Vodnik v Adergasu pri Cerkljah na Gorenjskem je bila danes zaključna prireditev za Pokal Slovenije za amaterske kategorije. Najboljšim trem v posameznih kategorijah v kronometru, vzponu in točkovanju cestnih dirk, najboljšim petim v skupnem točkovanju ter najboljšim trem ekipam so bili podeljeni pokali oz. diplome, prireditev pa se je zaključila ob prijetnem druženju vseh navzočih.
Prva tri mesta po posameznih kategorijah so osvojili:
VZPON | ||
Ženske A | ||
1 | JUG NINA | KK DJAK-ŠD SENG |
2 | BOHINC SAŠA | SPRINT NOVO MESTO |
3 | GULIČ TEJA | TUŠ T.E.A.M. |
3 | ANDERLUH NATALIJA | BICIKEL.COM |
Ženske B | ||
1 | ŠKRAJNAR ŠPELA | GANESHA TEAM |
2 | OPEKA AJDA | KD BRANIK MARIBOR |
Ženske C | ||
1 | ŠKERLJ IVANKA | KD BRDA DOBROVO |
2 | RAKOŠ IVICA | ŠD TURBO M |
3 | CEGLAR VIDA | BICIKEL.COM |
AMATERJI | ||
1 | PORENTA PRIMOŽ | ŠD BAM.BI |
2 | DRINOVEC MATEJ | KD ALPE SIS |
3 | BRULC SREČKO | KD PAPEŽ PODGORJE |
Master A | ||
1 | KIMOVEC MATEJ | KLUB VAŠKA RUNDA |
2 | OBID ANDRAŽ | KD ALPE SIS |
3 | PLANK MARKO | BIKEREPUBLIC |
Master B | ||
1 | FILIPIČ GREGA | KD ALPE SIS |
2 | BRATUŠ DEAN | MBK SPORTR.SI |
3 | PREŠEREN JANI | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
Master C | ||
1 | VERČIČ UROŠ | ŠD BAM.BI |
2 | KAMPUŠ BORIS | IZVIR VIPAVA |
3 | PLANINŠEK BORUT | BICIKEL.COM |
Master D | ||
1 | LIKAR ROBERT | IZVIR VIPAVA |
2 | PRETNAR JANEZ | CALCIT BIKE TEAM |
3 | CESAR IGOR | KD PAPEŽ PODGORJE |
Master E | ||
1 | ČIBEJ BRUNO | IZVIR VIPAVA |
2 | DEBELJAK JANEZ | ŠD BAM.BI |
3 | ŽAKELJ VLADIMIR | ŠD BAM.BI |
Master F | ||
1 | ČUK TOMISLAV | ŠD BAM.BI |
2 | SKUBIC BORISLAV | ŠD TURBO M |
3 | PREŠEREN BRANKO | KK ZAVRŠNICA |
Master G | ||
1 | KLEMENC TONE | KD ALPE SIS |
2 | MIHOVEC MATEJ | ŠD TURBO M |
3 | BLAŽIČ JOŽEF | KD BRDA DOBROVO |
Master H | ||
1 | CIGOJ ZORKO | KD BRDA DOBROVO |
2 | HAFNER FRANC | ŠD BAM.BI |
3 | MIHOVILOVIĆ IVAN | IZVIR VIPAVA |
Master I | ||
1 | KOTNIK HERBERT | ŠD TURBO M |
2 | MIKUŽ FRANC | IZVIR VIPAVA |
3 | BAHAR MILAN | KK POSTOJNA |
Cestne dirke | ||
Ženske A | ||
1 | JUG NINA | KK DJAK |
2 | ELSNER TANJA | TUŠ T.E.A.M. |
3 | VOGLAR IRENA | ŠD BAM.BI |
Ženske B | ||
1 | OPEKA AJDA | KD BRANIK MARIBOR |
2 | DOLINAR NINA | BAM.BI |
3 | BEZJAK ANDREJA | KD BIKE EK HALOZE 2002 |
Ženske C | ||
1 | JELKA RAKUŠ | ŠD BAM.BI |
2 | RAKOŠ IVICA | ŠD TURBO M |
3 | URŠIČ VIDA | ŠD BAM.BI |
AMATERJI | ||
1 | PORENTA PRIMOŽ | ŠD BAM.BI |
2 | DRINOVEC MATEJ | KD ALPE SIS |
3 | SREČKO BRULC | KD PAPEŽ PODGORJE |
Master A | ||
1 | SIKOŠEK GREGOR | BIKEREPUBLIC |
2 | OBID ANDRAŽ | KD ALPE SIS |
3 | BOŠNJAK MIHA | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
Master B | ||
1 | PREŠEREN JANI | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
2 | FILIPIČ GREGA | KD ALPE SIS |
3 | UROŠ SMOLEJ | ŠD BAM.BI |
Master C | ||
1 | HAJDINJAK DUŠAN | TEAM TURBO TROPOVCI |
2 | POGLAVC ALOJZ | KD PAPEŽ PODGORJE |
3 | VESEL JOŽE | KD PAPEŽ PODGORJE |
Master D | ||
1 | KURET IZTOK | KD ALPE SIS |
2 | IZTOK MELANŠEK | TUŠ T.E.A.M. |
3 | PREMRN LUCJAN | IZVIR VIPAVA |
Master E | ||
1 | ČIBEJ BRUNO | IZVIR VIPAVA |
2 | ŽAKELJ VLADIMIR | ŠD BAM.BI |
3 | DEBELJAK JANEZ | ŠD BAM.BI |
Master F | ||
1 | ŽAVBI ANDREJ | TUŠ T.E.A.M. |
2 | SKUBIC BORISLAV | ŠD TURBO M |
3 | ČUDEN MARJAN | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
Master G | ||
1 | CAR LJUBO | KD BRANIK MARIBOR |
2 | BRANCELJ FRANCI | ŠD TURBO M |
3 | POPOVIČ IVAN | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
Master H | ||
1 | LAMPE BOJAN | ŠD TURBO M |
2 | CIGOJ ZORKO | KD BRDA DOBROVO |
3 | MIHOVILOVIĆ IVAN | IZVIR VIPAVA |
Master I | ||
1 | KONČINA RAFAEL | KD HRASTNIK |
2 | UČANJŠEK EDVARD | KD HRASTNIK |
3 | KOTNIK HERBERT | ŠD TURBO M |
Vožnja na čas (kronometer) | ||
Ženske A | ||
1 | GULIČ TEJA | TUŠ T.E.A.M. |
2 | JUG NINA | KK DJAK-ŠD SENG |
3 | KOMEL TADEJA | KD BRDA DOBROVO |
Ženske B | ||
1 | DOLINAR NINA | BAM.BI |
2 | OPEKA AJDA | KD BRANIK MARIBOR |
3 | BEZJAK ANDREJA | KD BIKE EK HALOZE 2002 |
Ženske C | ||
1 | RAKUŠ JELKA | ŠD BAM.BI |
2 | URŠIČ VIDA | ŠD BAM.BI |
3 | RAKOŠ IVICA | ŠD TURBO M |
AMATERJI | ||
1 | PORENTA PRIMOŽ | ŠD BAM.BI |
2 | DRINOVEC MATEJ | KD ALPE SIS |
3 | MARINKO MATJAŽ | KD ALPE SIS |
Master A | ||
1 | STIBILJ JERNEJ | PICIBICI |
2 | ŠILAK JERNEJ | ŠD TURBO M |
3 | SIKOŠEK GREGOR | BIKEREPUBLIC |
Master B | ||
1 | PREŠEREN JANI | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
2 | FILIPIČ GREGA | KD ALPE SIS |
3 | ŽGAVC BOŠTJAN | IZVIR VIPAVA |
Master C | ||
1 | VERČIČ UROŠ | ŠD BAM.BI |
2 | KOPŠE IGOR | TUŠ T.E.A.M. |
3 | MAHMUTOVIĆ NERMIN | KK ZAVRŠNICA |
Master D | ||
1 | GRILJ JERNEJ | BK OPATIJA-2010 |
2 | KURET IZTOK | KD ALPE SIS |
3 | PREMRN LUCJAN | IZVIR VIPAVA |
Master E | ||
1 | DEBELJAK JANEZ | ŠD BAM.BI |
2 | SULIČ ANDREJ | KK SOČA KOBARID |
3 | MULEJ ROBERT | KD BRDA DOBROVO |
Master F | ||
1 | SKUBIC BORISLAV | ŠD TURBO M |
2 | ŽAVBI ANDREJ | TUŠ T.E.A.M. |
3 | BRECELJ MILOŠ | IZVIR VIPAVA |
Master G | ||
1 | POPOVIČ IVAN | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
2 | MIHOVEC MATEJ | ŠD TURBO M |
3 | VEHAR DANIJEL | KD BRDA DOBROVO |
Master H | ||
1 | LAMPE BOJAN | ŠD TURBO M |
2 | CIGOJ ZORKO | KD BRDA DOBROVO |
3 | OTONIČAR JANEZ | KK POSTOJNA |
Master I | ||
1 | KONČINA RAFAEL | KD HRASTNIK |
2 | KOTNIK HERBERT | ŠD TURBO M |
3 | MIKUŽ FRANC | IZVIR VIPAVA |
NAJ 3 | ||
Ženske A | ||
1 | JUG NINA | KK DJAK |
2 | TADEJA KOMEL | KD BRDA DOBROVO |
3 | GULIČ TEJA | TUŠ T.E.A.M. |
4 | ZAJEC MAJA | ŠD BAM.BI |
5 | ELSNER TANJA | TUŠ T.E.A.M. |
Ženske B | ||
1 | OPEKA AJDA | KD BRANIK MARIBOR |
2 | DOLINAR NINA | ŠD BAM.BI |
3 | BEZJAK ANDREJA | KK BIKE-EK HALOZE 2002 |
4 | ŠKRAJNAR ŠPELA | GANESHA TEAM |
Ženske C | ||
1 | URŠIČ VIDA | ŠD BAM.BI |
2 | RAKOŠ IVICA | ŠD TURBO M |
3 | JELKA RAKUŠ | ŠD BAM.BI |
4 | CEGLAR VIDA | BICIKEL.COM |
5 | ŠKERLJ IVANKA | KD BRDA DOBROVO |
Amaterji | ||
1 | PORENTA PRIMOŽ | ŠD BAM.BI |
2 | DRINOVEC MATEJ | KD ALPE SIS |
3 | KOŽELJ MARTIN | ŠD BAM.BI |
4 | SREČKO BRULC | KD PAPEŽ PODGORJE |
5 | MARINKO MATJAŽ | KD ALPE SIS |
Master A | ||
1 | LOVŠE MATEJ | TUŠ T.E.A.M. |
2 | SIKOŠEK GREGOR | BIKEREPUBLIC |
3 | OBID ANDRAŽ | KD ALPE SIS |
4 | PLANK MARKO | BIKEREPUBLIC |
5 | BOŠNJAK MIHA | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
Master B | ||
1 | PREŠEREN JANI | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
2 | FILIPIČ GREGA | KD ALPE SIS |
3 | RIBIČ ZORAN | KK BIKE-EK HALOZE 2002 |
4 | ŽGAVC BOŠTJAN | IZVIR VIPAVA |
5 | MORETTI ANDREJ | ŠD BAM.BI |
Master C | ||
1 | POGLAVC ALOJZ | KD PAPEŽ PODGORJE |
2 | IGOR KOPŠE | TUŠ T.E.A.M. |
3 | HAJDINJAK DUŠAN | TEAM TURBO TROPOVCI |
4 | VERČIČ UROŠ | ŠD BAM.BI |
5 | BORJA JELIČ | TUŠ T.E.A.M. |
Master D | ||
1 | KURET IZTOK | KD ALPE SIS |
2 | MARKO DANEVČIČ | KD BRDA DOBROVO |
3 | PREMRN LUCJAN | IZVIR VIPAVA |
4 | JERNEJ GRILJ | BK OPATIJA-2010 |
5 | IZTOK MELANŠEK | TUŠ T.E.A.M. |
Master E | ||
1 | DEBELJAK JANEZ | ŠD BAM.BI |
2 | ČIBEJ BRUNO | IZVIR VIPAVA |
3 | ŽAKELJ VLADIMIR | ŠD BAM.BI |
4 | MULEJ ROBERT | KD BRDA DOBROVO |
5 | DETIČEK EDVARD | ŠD BAM.BI |
Master F | ||
1 | SKUBIC BORISLAV | ŠD TURBO M |
2 | ŽAVBI ANDREJ | TUŠ T.E.A.M. |
3 | ČUDEN MARJAN | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
4 | REVEN DARE | ŠD BAM.BI |
5 | MARJAN BRATINA | KD BRDA DOBROVO |
Master G | ||
1 | MATEJ MIHOVEC | ŠD TURBO M |
2 | POPOVIČ IVAN | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
3 | IVAN KASTELIC | B.V.G. GULČ - BTS COMPANY |
4 | VEHAR DANIJEL | KD BRDA DOBROVO |
5 | BLAŽIČ JOŽEF | KD BRDA DOBROVO |
Master H | ||
1 | CIGOJ ZORKO | KD BRDA DOBROVO |
2 | LAMPE BOJAN | ŠD TURBO M |
3 | HAFNER FRANC | ŠD BAM.BI |
4 | MIHOVILOVIĆ IVAN | IZVIR VIPAVA |
5 | SAKSIDA MARKO | KD BRDA DOBROVO |
Master I | ||
1 | KONČINA RAFAEL | KD HRASTNIK |
2 | KOTNIK HERBERT | ŠD TURBO M |
3 | MIKUŽ FRANC | IZVIR VIPAVA |
4 | MILAN BAHAR | KK POSTOJNA |
5 | UČANJŠEK EDVARD | KD HRASTNIK |
Ekipno | ||
1 | ŠD BAM.BI | |
2 | ŠD TURBO M | |
3 | KD BRDA DOBROVO |
Objavljeno: 21.11.2015
Vir/avtor: Prijavim.se
Galerija
Sorodne novice
V Apačah tesni dvoboji na prvi dirki serije Pumpaj Slovenija-Telekom Slovenije
V Apačah resda nimajo gora, vendar gorskokolesarska scena vseeno cveti. V soboto so domačini spet dokazali, da znajo pripraviti ...
V Apačah prva dirka Pumpaj Slovenija – Telekom Slovenije in Grbine so fine
Prva letošnja dirka državnega pokala Pumpaj Slovenija-Telekom Slovenije bo v soboto, 10. avgusta na pumptracku v Apačah. Kolesa...
V Apačah prva dirka Pumpaj Slovenija – Telekom Slovenije in Grbine so fine
Prva letošnja dirka državnega pokala bo v soboto, 10. avgusta na pumptracku v Apačah.
Tadej Pogačar pred obiskom Slovenije še na kriterij na Nizozemsko
Trikratni zmagovalec Dirke po Franciji Tadej Pogačar se bo danes pred prihodom domov pomeril še na kriteriju v Surhuisterveenu n...
iXS ED Panticosa: Ažbe Kalinšek z drugo zmago v evropskem pokalu letos
Za letošnjo tretjo dirko evropskega pokala v spustu iXS European Downhill Cup je serija prvič v svoji zgodovini obiskala Španij...
Urška Žigart na Giru dosegla najboljši slovenski rezultat v zgodovini
V nedeljo se je končala letošnja izvedba ženske Dirke po Italiji, ki jo je na 12. mestu končala Urška Žigart in za tri mesta...
Komentarji
Najbolj brano
OI Pariz 2024: Američanka zaradi taktiziranja favoritk do zlata
Slovenki brez vidnejših uvrstitev.
OI Pariz 2024: Slovenski junak Jan Tratnik, Evenepoel do druge zlate medalje
Odlični prikazi slovenske reprezentance, čestitke fantje!
Olimpijska vožnja na čas: Primoža Rogliča nasledil Remco Evenepoel, med ženskami zlata Grace Brown
Padci in tehnične težave, tudi Tratnika, krojile razplet kronometra.
Kdaj bodo na OI kolesarili Matej, Luka, Jan, Domen, Urša, Eugenia in Tanja?
Na igrah, ki bodo potekale od 26. julija do 11. avgusta 2024, se bo v 329 disciplinah pomerilo 10.500 športnikov iz 206. držav. ...