Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)
Garmin Fenix 5 Plus

Najboljši amaterski kolesarji v Pokalu Slovenije 2015

 

Podelitev OMR

V Domačiji Vodnik v Adergasu pri Cerkljah na Gorenjskem je bila danes zaključna prireditev za Pokal Slovenije za amaterske kategorije. Najboljšim trem v posameznih kategorijah v kronometru, vzponu in točkovanju cestnih dirk, najboljšim petim v skupnem točkovanju ter najboljšim trem ekipam so bili podeljeni pokali oz. diplome, prireditev pa se je zaključila ob prijetnem druženju vseh navzočih.

 

Celotna fotogalerija

3a trgovina in servis

 

Prva tri mesta po posameznih kategorijah so osvojili:

 

VZPON
     
Ženske A
1 JUG NINA KK DJAK-ŠD SENG
2 BOHINC SAŠA SPRINT NOVO MESTO
3 GULIČ TEJA TUŠ T.E.A.M.
3 ANDERLUH NATALIJA BICIKEL.COM
     
Ženske B
1 ŠKRAJNAR ŠPELA GANESHA TEAM
2 OPEKA AJDA KD BRANIK MARIBOR
     
Ženske C
1 ŠKERLJ IVANKA KD BRDA DOBROVO
2 RAKOŠ IVICA ŠD TURBO M
3 CEGLAR VIDA BICIKEL.COM
     
AMATERJI
1 PORENTA PRIMOŽ ŠD BAM.BI
2 DRINOVEC MATEJ KD ALPE SIS
3 BRULC SREČKO KD PAPEŽ PODGORJE
     
Master A
1 KIMOVEC MATEJ KLUB VAŠKA RUNDA
2 OBID ANDRAŽ KD ALPE SIS
3 PLANK MARKO BIKEREPUBLIC
     
Master B
1 FILIPIČ GREGA KD ALPE SIS
2 BRATUŠ DEAN MBK SPORTR.SI
3 PREŠEREN JANI B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
     
Master C
1 VERČIČ UROŠ ŠD BAM.BI
2 KAMPUŠ BORIS IZVIR VIPAVA
3 PLANINŠEK BORUT BICIKEL.COM
     
Master D
1 LIKAR ROBERT IZVIR VIPAVA
2 PRETNAR JANEZ CALCIT BIKE TEAM
3 CESAR IGOR KD PAPEŽ PODGORJE
     
Master E
1 ČIBEJ BRUNO IZVIR VIPAVA
2 DEBELJAK JANEZ ŠD BAM.BI
3 ŽAKELJ VLADIMIR ŠD BAM.BI
     
Master F
1 ČUK TOMISLAV ŠD BAM.BI
2 SKUBIC BORISLAV ŠD TURBO M
3 PREŠEREN BRANKO KK ZAVRŠNICA
     
Master G
1 KLEMENC TONE KD ALPE SIS
2 MIHOVEC MATEJ ŠD TURBO M
3 BLAŽIČ JOŽEF KD BRDA DOBROVO
     
Master H
1 CIGOJ ZORKO KD BRDA DOBROVO
2 HAFNER FRANC ŠD BAM.BI
3 MIHOVILOVIĆ IVAN IZVIR VIPAVA
     
Master I
1 KOTNIK HERBERT ŠD TURBO M
2 MIKUŽ FRANC IZVIR VIPAVA
3 BAHAR MILAN KK POSTOJNA
     
     
Cestne dirke
     
Ženske A
1 JUG NINA KK DJAK
2 ELSNER TANJA TUŠ T.E.A.M.
3 VOGLAR IRENA ŠD BAM.BI
     
Ženske B
1 OPEKA AJDA KD BRANIK MARIBOR
2 DOLINAR NINA BAM.BI
3 BEZJAK ANDREJA KD BIKE EK HALOZE 2002
     
Ženske C
1 JELKA RAKUŠ ŠD BAM.BI
2 RAKOŠ IVICA ŠD TURBO M
3 URŠIČ VIDA ŠD BAM.BI
     
AMATERJI
1 PORENTA PRIMOŽ ŠD BAM.BI
2 DRINOVEC MATEJ KD ALPE SIS
3 SREČKO BRULC KD PAPEŽ PODGORJE
     
Master A
1 SIKOŠEK GREGOR BIKEREPUBLIC
2 OBID ANDRAŽ KD ALPE SIS
3 BOŠNJAK MIHA B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
     
Master B
1 PREŠEREN JANI B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
2 FILIPIČ GREGA KD ALPE SIS
3 UROŠ SMOLEJ ŠD BAM.BI
     
Master C
1 HAJDINJAK DUŠAN TEAM TURBO TROPOVCI
2 POGLAVC ALOJZ KD PAPEŽ PODGORJE
3 VESEL JOŽE KD PAPEŽ PODGORJE
     
Master D
1 KURET IZTOK KD ALPE SIS
2 IZTOK MELANŠEK TUŠ T.E.A.M.
3 PREMRN LUCJAN IZVIR VIPAVA
     
Master E
1 ČIBEJ BRUNO IZVIR VIPAVA
2 ŽAKELJ VLADIMIR ŠD BAM.BI
3 DEBELJAK JANEZ ŠD BAM.BI
     
Master F
1 ŽAVBI ANDREJ TUŠ T.E.A.M.
2 SKUBIC BORISLAV ŠD TURBO M
3 ČUDEN MARJAN B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
     
Master G
1 CAR LJUBO KD BRANIK MARIBOR
2 BRANCELJ FRANCI ŠD TURBO M
3 POPOVIČ IVAN B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
     
Master H
1 LAMPE BOJAN ŠD TURBO M
2 CIGOJ ZORKO KD BRDA DOBROVO
3 MIHOVILOVIĆ IVAN IZVIR VIPAVA
     
Master I
1 KONČINA RAFAEL KD HRASTNIK
2 UČANJŠEK EDVARD KD HRASTNIK
3 KOTNIK HERBERT ŠD TURBO M
     
     
Vožnja na čas (kronometer)
     
Ženske A
1 GULIČ TEJA TUŠ T.E.A.M.
2 JUG NINA KK DJAK-ŠD SENG
3 KOMEL TADEJA KD BRDA DOBROVO
     
Ženske B
1 DOLINAR NINA BAM.BI
2 OPEKA AJDA KD BRANIK MARIBOR
3 BEZJAK ANDREJA KD BIKE EK HALOZE 2002
     
Ženske C
1 RAKUŠ JELKA ŠD BAM.BI
2 URŠIČ VIDA ŠD BAM.BI
3 RAKOŠ IVICA ŠD TURBO M
     
AMATERJI
1 PORENTA PRIMOŽ ŠD BAM.BI
2 DRINOVEC MATEJ KD ALPE SIS
3 MARINKO MATJAŽ KD ALPE SIS
     
Master A
1 STIBILJ JERNEJ PICIBICI
2 ŠILAK JERNEJ ŠD TURBO M
3 SIKOŠEK GREGOR BIKEREPUBLIC
     
Master B
1 PREŠEREN JANI B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
2 FILIPIČ GREGA KD ALPE SIS
3 ŽGAVC BOŠTJAN IZVIR VIPAVA
     
Master C
1 VERČIČ UROŠ ŠD BAM.BI
2 KOPŠE IGOR TUŠ T.E.A.M.
3 MAHMUTOVIĆ NERMIN KK ZAVRŠNICA
     
Master D
1 GRILJ JERNEJ BK OPATIJA-2010
2 KURET IZTOK KD ALPE SIS
3 PREMRN LUCJAN IZVIR VIPAVA
     
Master E
1 DEBELJAK JANEZ ŠD BAM.BI
2 SULIČ ANDREJ KK SOČA KOBARID
3 MULEJ ROBERT KD BRDA DOBROVO
     
Master F
1 SKUBIC BORISLAV ŠD TURBO M
2 ŽAVBI ANDREJ TUŠ T.E.A.M.
3 BRECELJ MILOŠ IZVIR VIPAVA
     
Master G
1 POPOVIČ IVAN B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
2 MIHOVEC MATEJ ŠD TURBO M
3 VEHAR DANIJEL KD BRDA DOBROVO
     
Master H
1 LAMPE BOJAN ŠD TURBO M
2 CIGOJ ZORKO KD BRDA DOBROVO
3 OTONIČAR JANEZ KK POSTOJNA
     
Master I
1 KONČINA RAFAEL KD HRASTNIK
2 KOTNIK HERBERT ŠD TURBO M
3 MIKUŽ FRANC IZVIR VIPAVA
     
     
NAJ 3
     
Ženske A
1 JUG NINA KK DJAK
2 TADEJA KOMEL KD BRDA DOBROVO
3 GULIČ TEJA TUŠ T.E.A.M.
4 ZAJEC MAJA ŠD BAM.BI
5 ELSNER TANJA TUŠ T.E.A.M.
     
Ženske B
1 OPEKA AJDA KD BRANIK MARIBOR
2 DOLINAR NINA ŠD BAM.BI
3 BEZJAK ANDREJA KK BIKE-EK HALOZE 2002
4 ŠKRAJNAR ŠPELA GANESHA TEAM
     
Ženske C
1 URŠIČ VIDA ŠD BAM.BI
2 RAKOŠ IVICA ŠD TURBO M
3 JELKA RAKUŠ ŠD BAM.BI
4 CEGLAR VIDA BICIKEL.COM
5 ŠKERLJ IVANKA KD BRDA DOBROVO
     
Amaterji
1 PORENTA PRIMOŽ ŠD BAM.BI
2 DRINOVEC MATEJ KD ALPE SIS
3 KOŽELJ MARTIN ŠD BAM.BI
4 SREČKO BRULC KD PAPEŽ PODGORJE
5 MARINKO MATJAŽ KD ALPE SIS
     
Master A
1 LOVŠE MATEJ TUŠ T.E.A.M.
2 SIKOŠEK GREGOR BIKEREPUBLIC
3 OBID ANDRAŽ KD ALPE SIS
4 PLANK MARKO BIKEREPUBLIC
5 BOŠNJAK MIHA B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
     
Master B
1 PREŠEREN JANI B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
2 FILIPIČ GREGA KD ALPE SIS
3 RIBIČ ZORAN KK BIKE-EK HALOZE 2002
4 ŽGAVC BOŠTJAN IZVIR VIPAVA
5 MORETTI ANDREJ ŠD BAM.BI
     
Master C
1 POGLAVC ALOJZ KD PAPEŽ PODGORJE
2 IGOR KOPŠE TUŠ T.E.A.M.
3 HAJDINJAK DUŠAN TEAM TURBO TROPOVCI
4 VERČIČ UROŠ ŠD BAM.BI
5 BORJA JELIČ TUŠ T.E.A.M.
     
Master D
1 KURET IZTOK KD ALPE SIS
2 MARKO DANEVČIČ KD BRDA DOBROVO
3 PREMRN LUCJAN IZVIR VIPAVA
4 JERNEJ GRILJ BK OPATIJA-2010
5 IZTOK MELANŠEK TUŠ T.E.A.M.
     
Master E
1 DEBELJAK JANEZ ŠD BAM.BI
2 ČIBEJ BRUNO IZVIR VIPAVA
3 ŽAKELJ VLADIMIR ŠD BAM.BI
4 MULEJ ROBERT KD BRDA DOBROVO
5 DETIČEK EDVARD ŠD BAM.BI
     
Master F
1 SKUBIC BORISLAV ŠD TURBO M
2 ŽAVBI ANDREJ TUŠ T.E.A.M.
3 ČUDEN MARJAN B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
4 REVEN DARE ŠD BAM.BI
5 MARJAN BRATINA KD BRDA DOBROVO
     
Master G
1 MATEJ MIHOVEC ŠD TURBO M
2 POPOVIČ IVAN B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
3 IVAN KASTELIC B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
4 VEHAR DANIJEL KD BRDA DOBROVO
5 BLAŽIČ JOŽEF KD BRDA DOBROVO
     
Master H
1 CIGOJ ZORKO KD BRDA DOBROVO
2 LAMPE BOJAN ŠD TURBO M
3 HAFNER FRANC ŠD BAM.BI
4 MIHOVILOVIĆ IVAN IZVIR VIPAVA
5 SAKSIDA MARKO KD BRDA DOBROVO
     
Master I
1 KONČINA RAFAEL KD HRASTNIK
2 KOTNIK HERBERT ŠD TURBO M
3 MIKUŽ FRANC IZVIR VIPAVA
4 MILAN BAHAR KK POSTOJNA
5 UČANJŠEK EDVARD KD HRASTNIK
     
     
Ekipno
1 ŠD BAM.BI  
2 ŠD TURBO M  
3 KD BRDA DOBROVO  

Objavljeno: 21.11.2015

Vir/avtor: Prijavim.se

Galerija

Sorodne novice

26 Sep 2018
Gorsko kolesarstvo

DP v vzponu: Med elito zmaga Logarju, najboljši čas Jauku

Jesen je čas za vzpone in maratone. Tokrat državno prvenstvo v gorskokolesarskem vzponu na Mariborskem Pohorju.

25 Sep 2018
Gorsko kolesarstvo

Alpe-Adria BMX: Najboljši klub je BSX Racing Team

Največji slovenski BMX klub je odnesel skupno zmago v točkovanju serije Alpe-Adria. In to že tretje leto zapored!

19 Sep 2018
Gorsko kolesarstvo

Video sredica: Prek Slovenije na Hrvaško

ači hribi in sosedovo morje. Popolna kombinacija bikepacking avanture.

Vir: Prijavim.se

Komentarji