X
Skupaj 0.00 (€)
Označevalni trakovi

Brkata Ljubljana

Pri Prešernovem spomeniku v centru Ljubljane je bilo v soboto dopoldan poleg turistov neverjetno veliko brkatih moških in celo ženskih predstavnic, ki so se v bolj ali manj lahkotnem teku podali na tek po Ljubljani. Za odlično vzdušje je poleg super razpoloženja udeležencev poskrbelo tudi sonce.

Movember  tek, ki je bil organiziran četrto leto, je namenjen k spodbujanju raziskav o raku na prostati in drugih rakih, ki ogrožajo moške. Teka, ki ni tekmovalnega značaja, se je letos udeležilo preko 100 tekačev, ki so zadovoljno prečkali improvizirano ciljno črto.