Meine Anwendungen (0)
×

Mugerli drugi na Tour of Qinghai Lake

Matej Mugerli

V četrti etapi dirke Tour of Qinghai Lake, dolgi 147 kilometrov, je največ moči premogel Ukrajinec Vitalij Buts (Kolss BDC Team), ki se mu je v finalnem šprintu glavnine pridružil klubski kolega in rojak Mihajlo Kononenko. Kot je povedal zmagovalec etape, je pomoč Kononenka prišla v pravem času, saj je čutil precejšnjo utrujenost. Med njiju je uspelo priti le Mateju Mugerliju (Synergy Baku Cycling Project), ki je osvojil drugo mesto.

Etapa je bila zahtevna. Dolgo časa sta bila v bila v pobegu dva kolesarja, ki pa sta bila 100 kilometrov pred ciljem ujeta.

Marko Kump (Lampre-Merida) je etapo končal na 85. mestu in Uroš Repše (Meridiana Kamen Team) na 103. mestu.

V skupnem seštevku vodi današnji zmagovalec etape, ki ima 12 sekund prednosti pred Kolumbijcem Miguelom Angelom Rubianom (China Continental Team of Gansu Bank) in 16 pred današnjim tretjeuvrščenim.

Mugerli je 34. z zaostankom 40 sekund, Kump je 84. in Repše 112.

Veröffentlicht: 20.07.2016

Quelle/Auto: Prijavim.se