Prijave in naročila (0)
X

Pokalna podelitev najboljšim gorskim kolesarjem

 

OGK

 

Odbor za gorsko kolesarstvo Kolesarske zveze Slovenije je v kulturni dvorani v Mengšu podelila pokale najboljšim gorskim kolesarjem disciplin BMX, kros in spust.         

Pred podelitvijo je bilo izvoljeno novo vodstvo Odbora za gorsko kolesarstvo in BMX, kjer so za predsednika izvolili Jana Starmana, člana kamniškega Calcit bike teama. Na selektorskem mestu ostaja Urban Ferenčak.

Na podelitvi so poleg najboljših gorskih kolesarjev proglasili tudi najboljše klube letošnje sezone. Med XC klubi se lestvica se od lanske ni spremenila. Še vedno ja ne vrhu Calcit bike team, na drugem mestu je domžalski Energijateam.com, tretji pa klub iz Črnega Vrha Mbk Sportr.si

Med najboljšimi klubi v BMX je prvo mesto osvojil BSX Racing team, drugo mesto Unior Tools in tretje klub Črn Trn.

Med klubi v spustu je bil najboljši Rajd Funsports, drugi KK Črn trn / Blackthorn GT in tretji ŠKTD Avče.

Za najboljšo organizacijo dirke je bila izglasovana dirka XC Kočevje.

 

Najboljši gorski kolesarji v spustu:

Elite                                                  

1. ŽABJEK Jure UNIOR TOOLS TEAM

2. VAUH Miran KK Črn trn / Blackthorn GT

3. ZLATNAR Luka              BATT TEAM                              

                             

Veterani                                                         

1. KALABOTA Dejan BATT TEAM

2. KLEMENČIČ Gašper PEDAL RACING TEAM

3. DRNOVŠEK Matej MTB TRBOVLJE

                                                     

Amaterji                                                         

1. VIDOVIČ Andreas        GANESHA TEAM

2. KLINKON Boštjan        ŠKTD AVČE

3. ORNIK Sandi  ŠKTD AVČE

                                                            

U15                                    

1. NIEMIZ Marko             ŠKTD AVČE

2. PIRŠ Žan RAJD FUNSPORTS

3. RIHTAR Vidian Šalehar Rajd Funsports

                                                     

U17                                                    

1. KOKELJ Matic               WOLF RACING TEAM

2. COTIČ Tim ŠD SUPERSNURF

3. GOMILŠČEK Žak ŠKTD AVČE

                                                          

u19                                     

1. PINTAR Rudi RAJD FUNSPORTS

2. AVBELJ Nejc   ŠD SUPERSNURF

3. RIJAVEC Ambrož ŠKTD AVČE                            

                       

Ženske                                              

1. HORVAT Špela              ŠD SUPERSNURF

2. ŽORDANI Tjaša MTB ČELEŠNK TEAM

3. ČERNILOGAR Zarja UNIOR TOOLS TEAM

                             

Najboljši gorski kolesarji v olimpijskem krosu:

ELITE                   

1. HRIBOVŠEK Boštjan CALCIT BIKE TEAM

2. TAVČAR Luka CALCIT BIKE TEAM

3. BOŠKIN Aleš MBK sportR.si

 

U23                     

1. NAGLIČ Rok   CALCIT BIKE TEAM

2. KRAJNC Gregor CALCIT BIKE TEAM

3. DIMIC Gregor               ENERGIJATEAM.COM

                             

Elite W                

1. PERŠE Tina CALCIT BIKE TEAM

2. ŽAKELJ Tanja  Rajd Trek / Unior Tools Team

3. TANOVIC Lejla SALCANO FACTORY Team

                             

U19 M                

1. IVARTNIK David ENERGIJATEAM.COM

2. GOVEKAR Blaž              MBK sportR.si

3. DRAGAR Blaž ENERGIJATEAM.COM

                             

AMATERKE                       

1. STRNAD Andreja SCOTT TEAM

                             

AMATERJI                         

1. ŠTUCIN Alen MBK sportR.si

2. VRHOVNIK Mohor CALCIT BIKE TEAM

3. MARINČIČ Anže ENERGIJATEAM.COM

                                       

VETERANI 1                      

1. BUDIN Matjaž              MBK sportR.si

2. MIKELJ Uroš CALCIT BIKE TEAM

3. ČERNE Mitja DEŠ FLEŠ                    

                             

VETERANI 2                      

1. UTRANKER Damjan ŠD 2Simpl

2. MIKLIČ Gregor CALCIT BIKE TEAM

3. BLAZNIK Robert MBK sportR.si

                              

VETERANI 3                      

1. ZUPAN Tine SCOTT TEAM

2. KEMPERL Bojan CALCIT BIKE TEAM

3. VESEL Peter UNI Team

                             

VETERANKE                      

1. KRANJEC Mira              CALCIT BIKE TEAM

2. MAJNIK Alenka CALCIT BIKE TEAM

                             

Elite + U23                        

1. NAGLIČ Rok CALCIT BIKE TEAM

2. KRAJNC Gregor CALCIT BIKE TEAM

3. HRIBOVŠEK Boštjan CALCIT BIKE TEAM

                              

U17                     

1. GOVEKAR Matevž MBK sportR.si

2. KLEMENČIČ Miha MBK sportR.si

3. LOZAR Matjaž              MBK sportR.si

                                                    

MLADINKE                        

1. MOVRIN Vita ENERGIJATEAM.COM

2. DEČMAN Nika              CALCIT BIKE TEAM

3. JAGODIČ Eva CALCIT BIKE TEAM

                             

U15 M                

1. PEČNIK Teo KK RAVNE

2. KLEMENČIČ Jakob MBK sportR.si

3. STARMAN Jaka CALCIT BIKE TEAM

                             

U15 W                

1. JANEŽIČ Ana  ENERGIJATEAM.COM

2. HOMAR Tamara          ENERGIJATEAM.COM

3. NADU Anja Bk Montes

                             

U13 M                

1. PAHOR Žan ENERGIJATEAM.COM

2. RUS Jure MBK sportR.si

3. JANEŽIČ Luka ENERGIJATEAM.COM

                             

U13 W                

1. KRANJEC Hana Žagar CALCIT BIKE TEAM

2. MLAKAR Daša MBK sportR.si

3. MOROZ Nuša KD SLOGA 1902 IDRIJA                   

                             

U11 M                

1. TERPIN Tine MBK sportR.si

2. BOLTAR Jan CALCIT BIKE TEAM

3. UTRANKER Filip ŠD 2Simpl                   

                             

U11 W                

1. JANEŽIČ Meta              ENERGIJATEAM.COM

2. GNEZDA Hana              KD SLOGA 1902 IDRIJA

3. MIKUŽ Nika MBK sportR.si

                             

U9 M                    

1. TOMINŠEK Jaka CALCIT BIKE TEAM

2. AUER Nik CALCIT BIKE TEAM

3. MAJNIK Maks CALCIT BIKE TEAM

                             

U9 W                  

1. TERPIN Eva MBK sportR.si

2. TANCIK Meta ENERGIJATEAM.COM

3. INKRET Ana CALCIT BIKE TEAM                      

                             

U7 M                   

1. BOŠKIN Aljaž  KD SLOGA 1902 IDRIJA

2. RUPNIK Rene MBK sportR.si

3. KRIŽAN Bor ENERGIJATEAM.COM

                             

U7 W                  

1. ŠOŠTARKO Tajda CALCIT BIKE TEAM

2. KRIŽAN Ela ENERGIJATEAM.COM

3. NEŽA UTRANKER ŠD 2Simpl

 

Najboljši kolesarji BMX:

Dečki do 8 let:

1. ČEH Miha  BSX team

2. PREK Nik Prek  KK Črn Trn

3. POKLEKA Mai KD Lignit

 

Dečki 9/10:

1. ROVTAR Tim KK Črn Trn

2. PEČNIK Rene BSX team

3. GOLOB Nik BSX team

 

Dečki 11/12:

1. BRATUŠA Tim KD Rajd

2. FRANCE Taj KD Lignit

 

Fantje 13/14:

1. JARC Viktor BSX Team

2. GORZA Gaj BSX Team

3. LUKIĆ Staš BSX Team

 

Fantje 15/16:

1. BERGINC Matic KD Rajd

2. KOCJANČIČ Filip BSX Team

3. LEŠNIK Nik BSX Team

 

Moški 17+:

1. GODINA Žan KK Črn Trn

2. MALEKOVIĆ Davorin BSX Team

3. BERGINC Kevin Unior Tools Team/KD Rajd


Objavljeno: 20.11.2016

Vir/avtor: Prijavim.se

Galerija

Deli

Sorodne novice

03 Oct 2022
MTB

Slovensko zlato na neuradnem SP mladih v spustu

Zmaga Ažbeta Kalinška, Praček, Žvegla in Stergar tik za kolajnami v Schladmingu. Pred prvenstvom še finale Specialized RockSh...

21 Sep 2022
MTB

Santa Cruz Tallboy, XC kolo spustašev

Peta generacija modela Tallboy z nekaj spremembami. Model je posodobljen, ne pa popolnoma prenovljen. Še vedno z enako količino ...

12 Sep 2022
MTB

iXS EDC Pila: Luka Berginc je zmagovalec evropskega pokala v spustu!

Luka Berginc (DH Visit Pohorje) je po silovitem začetku sezone in nato dolgem premoru v Pili v Italiji vendarle postal skupni zma...

09 Sep 2022
MTB

Video 5ek: Legenda Minnaar in slovo Red Bulla od spusta

Pa še spretni prsti na XXXXXXS kolesu, druščina v parku Dyfi, Madeira drugače, z busom po NZ, park Chatel/Morgins, Hazzarderji...

06 Sep 2022
MTB

Ta vikend: Prihaja spust spustov – Red Bull Hardline!

Hardline v osmi izvedbi 10. in 11. septembra. 28 povabljencev v nedeljo v živo na Red Bull TV. V hribih v Walesu so se po ...

Vir: Prijavim.se

Komentarji

Najbolj brano

04 Oct 2022
MTB

Na verigi: Tomaž Cimprič

Zloglasni uničevalec gum z ljubljanske Rašice in Golovca iz časov pred tubelessom, uradni "nalepkar" kolesarstva, ki hitro popr...

04 Oct 2022
MTB

Za zaključek sezone Pumpaj Slovenija 2022 prvi obisk na pumptracku v Velenju

Na pumptracku v parku med Pako ter osnovno šolo Antona Aškerca, glasbeno šolo in gimnazijo je bilo minulo soboto veselo ves dan...

04 Oct 2022
MTB

Izredna sezona BMX dirkanja se bo zaključila z mednarodno dirko BMX Race Ljubljana

Prestolnica bo 8. in. 9. oktobra gostila mednarodno dirko BMX Race Ljubljana - znova kategorije UCI C1, ki prinaša kvalifikacije ...

03 Oct 2022
MTB

28 držav na enduro pokalu narodov, na vrhu Novozelandci in Francozinje

Po dveh letih premora zaradi pandemije se je v Finale Ligure zopet vrnil enduro pokal narodov - UCI Trophy of Nations. Zelena slov...