Najboljši v domačih pokalnih tekmovanjih so …
Zaključna prireditev Odbora za gorsko kolesarstvo in BMX Kolesarske zveze Slovenije za sezono 2016 je bila v nedeljo v Mengšu. Dvorano tamkajšnjega kulturnega doma, kjer sicer domuje tudi Špas teater, so prvič napolnili kolesarji v kolesarskih panogah kros, spust in BMX, ki jim je dvorana v Kamniku postala že premajhna.
Spodaj najdeš vse prejemnike priznanj. Naslova najboljših prireditev sezone pa sta osvojila XC Kočevje v organizaciji KD Melamin za kros in DH Sorica v organizaciji MTB Železniki za spust.
Za slikovno opremo smo izbrali tri mlajše “pakete”, vse foto prijavim.se. Tam najdeš tudi več fotografij. Zgoraj (od leve) Rene Pečnik, Tim Rovtar in Nik Golob, BMX 9/10 let.
BMX
Dečki do 8 let
1. Miha Čeh (BSX team)
2. Nik Prek (KK Črn Trn)
3. Mai Pokleka (KD Lignit)
Dečki 9/10
1. Tim Rovtar (KK Črn Trn)
2. Rene Pečnik (BSX team)
3. Nik Golob (BSX team)
Dečki 11/12
1.Tim Bratuša (KD Rajd)
2. Taj France (KD Lignit)
Fantje 13/14
1. Viktor Jarc (BSX Team)
2. Gaj Gorza (BSX Team)
3. Staš Lukić (BSX Team)
Fantje 15/16
1. Matic Berginc (KD Rajd)
2. Filip Kocijančič (BSX Team)
3. Nik Lešnik (BSX Team)
Moški 17+
1. Žan Godina (KK Črn Trn)
2. Davorin Maleković (BSX Team)
3. Kevin Berginc (Unior Tools Team/KD Rajd)
Spust
Veterani
1. Kalabota Dejan (Batt Team)
2. Klemenčič Gašper (Pedal Racing Team)
3. Habjan Vid (Spank Racing Team)
Amaterji
1. Andreas Vidovič (Ganesha)
2. Boštjan Klinkon (ŠKTD Avče)
3. Sandi Ornik (ŠKTD Avče)
U15
1. Marko Niemitz (ŠKTD Avče)
2. Žan Pirš (Rajd Funsports)
3. Vidian Rihtar Šalehar (Rajd Funsports)
U17
1. Matic Kokelj (Wolf Racing Team)
2. Tim Cotič (ŠD Supersnurf)
3. Žan Gomilšček (ŠKTD Avče)
U19
1. Rudi Pintar (Rajd Funsports)
2. Nejc Avbelj (ŠD Supersnurf)
3. Ambrož Rijavec (ŠKTD Avče)
Ženske
1. Špela Horvat (ŠD Supersnurf)
2. Tjaša Žordani (MTB Čelešnik Team)
3. Zarja Černilogar (Unior Tools Team)
Moški elite
1. Jure Žabjek (Unior Tools Team)
2. Miran Vauh (KK Črn Trn)
3. Luka Zlatnar (Batt Team)
Kros
Amaterke
1. Andreja Strnad (Scott Team)
Amaterji
1. Alen Štucin (MBK Sportr.si)
2. Mohor Vrhovnik (Calcit Bike Team)
3. Anže Marinčič (Energijateam.com)
Veteranke
1. Mira Kranjec (Calcit Bike Team)
2. Alenka Majnik (Calcit Bike Team)
Veterani 3
1. Tine Zupan (Scott Team)
2. Bojan Kemperl (Calcit Bike Team)
3. Vesel Peter (Uni Team)
Veterani 2
1. Damjan Utranker (ŠD 2simpl)
2. Gregor Miklič (Calcit Bike Team)
3. Robert Blaznik (MBK Sportr.si)
Veterani 1
1. Matjaž Budin (MBK Sportr.si)
2. Uroš Mikelj (Calcit Bike Team)
3. Mitja Černe (Deš Fleš)
U7 deklice
1. Tajda Šoštarko (Calcit Bike Team)
2. Ela Križan (Energijateam.com)
3. Neža Utranker (ŠD 2.simpl)
U7 dečki
1. Aljaž Boškin (KD Sloga 1902 Idrija)
2. Rene Rupnik (MBK Sportr.si)
3. Križan Bor (Energijateam.com)
U9 deklice
1. Eva Terpin (MBK Sportr.si)
2. Meta Tancik (Energijateam.com)
3. Ana Inkret (Calcit Bike Team)
U9 dečki
1. Jaka Tominšek (Calcit Bike Team)
2. Nik Auer (Calcit Bike Team)
3. Maks Majnik (Calcit Bike Team)
U11 deklice
1. Meta Janežič (Energijateam.com)
2. Hana Gnezda (KD Sloga 1902 Idrija)
3. Nika Mikuž (MBK Sportr.si)
U11 dečki
1. Tine Terpin (MBK Sportr.si)
2. Boltar Jan (Calcit Bike Team)
3. Filip Utranker (ŠD 2.simpl)
U13 deklice
1. Hana Kranjec Žagar (Calcit Bike Team)
2. Daša Mlakar (MBK Sportr.si)
3. Nuša Moroz (KD Sloga 1902 Idrija)
U13 dečki
1. Žan Pahor (Energijateam.com)
2. Jure Rus (MBK Sportr.si)
3. Luka Janežič (Energijateam.com)
U15 deklice
1. Ana Janežič (Energijateam.com)
2. Tamara Homar (Energijateam.com)
3. Anja Nadu (Hrv, BK Montes)
U15 dečki
1. Teo Pečnik (KK Ravne)
2. Jakob Klemenčič (MBK Sportr.si)
3. Jaka Starman (Calcit Bike Team)
Mladinke
1. Vita Movrin (Energijateam.com)
2. Nika Dečman (Calcit Bike Team)
3. Eva Jagodič (Calcit Bike Team)
U17 ml. mladinci
1. Matevž Govekar (MBK Sportr.si)
2. Miha Klemenčič (MBK Sportr.si)
3. Matjaž Lozar (MBK Sportr.si)
Mladinci
1. David Ivartnik (Energijateam.com)
2. Blaž Govekar (MBK Sportr.si)
3. Blaž Dragar (Energijateam.com)
Mlajši člani
1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)
2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)
3. Gregor Dimic (Energijateam.com )
Člani
1. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)
2. Luka Tavčar (Calcit Bike Team)
3. Aleš Boškin (MBK Sportr.si)
Članice
1. Tina Perše (Calcit Bike Team)
2. Tanja Žakelj (Rajd Trek / Unior Tools Team)
3. Lejla Tanović (BiH, Salcano Factory Team)
Člani absolutno
1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)
2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)
3. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)
Klubi
BMX
1. BSX Team Maribor
2. KD Rajd
3. KK Črn trn
Spust
1. Rajd Funsports
2. KK Črn trn
3. ŠKTD Avče
Kros
1. Calcit Bike Team
2. Energija.com
3. MBK Sportr.si
Objavljeno: 21.11.2016
Vir/avtor: www.mtb.si
Sorodne novice
Urška Žigart na Giru dosegla najboljši slovenski rezultat v zgodovini
V nedeljo se je končala letošnja izvedba ženske Dirke po Italiji, ki jo je na 12. mestu končala Urška Žigart in za tri mesta...
SloEnduro Perkmandlc: Korošci najspretnejši na domačih strminah
Težak vikend na Koroškem za nekaj več kot dvestoterico udeležencev, strmine navzgor in navzdol, pa še nekaj drsenja. Domačin...
SloEnduro Perkmandlc 2024: Vsi najboljši na startu, tudi dež se umika
Po premoru za dva SloEnduro dneva (in za monsun) ta konec tedna nadaljujemo s serijo SloEnduro. Na vrsti je tretja letošnja dirka...
VN Gorenjske: Jaka Primožič kot najboljši Slovenec na petem mestu
4. izvedba
Mednarodne dirkaške: Nekaj domačih in nekaj tujih
Jaka na FISE, še en video z EP XCO, MvdP brez OI, projem kradli kolesa, prvenstva na ameriškem kontinentu. Jaka Remec N...
Jan Jazbec z najboljšim časom na Grosupeljskem kronometru
Kronometer za Memorial Franca Škerlja Grosuplje
Komentarji
Najbolj brano
Video 5ek: Šest izbranih s treh celin
Talus Turk po Evropi, Flo Payet z nadobudnežem v Châtelu, s tem karpalnim kanalom ni težav, Miranda Miller v Boliviji, UR/NS na...
BMX tahitre: V septembru bo pestro
BMX DP 2024, točkovanje slovenskega pokala, Bertagnoli v Creazzu, kampi s Slavikom, dirke v septembru in razkrito prizorišče za...
Video 1/4ek: Domače, naši na tujem, domače, domače …
POV z Jakobom L., Žalohar na Korziki, še en koroški s Cyclotrailom, Milan na Robetwistu in Kinderju, Sveta Gora z Jakobom K., M...
Video 1/4ek: Domače, naši na tujem, domače, domače …
POV z Jakobom L., Žalohar na Korziki, še en koroški s Cyclotrailom, Milan na Robetwistu in Kinderju, Sveta Gora z Jakobom K., M...
Biznis: Obletnice, menjave in ostali posli
Velo odlično v segmentu B2B, Luka's že desetletje, XFusion pa četrt stoletja, Ford z e-kolesi, Giant in GoPro v rahlem minusu, ...