Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)



Zaključna prireditev Odbora za gorsko kolesarstvo in BMX Kolesarske zveze Slovenije za sezono 2016 je bila v nedeljo v Mengšu. Dvorano tamkajšnjega kulturnega doma, kjer sicer domuje tudi Špas teater, so prvič napolnili kolesarji v kolesarskih panogah kros, spust in BMX, ki jim je dvorana v Kamniku postala že premajhna.

 

Spodaj najdeš vse prejemnike priznanj. Naslova najboljših prireditev sezone pa sta osvojila XC Kočevje v organizaciji KD Melamin za kros in DH Sorica v organizaciji MTB Železniki za spust.

 

Za slikovno opremo smo izbrali tri mlajše “pakete”, vse foto prijavim.se. Tam najdeš tudi več fotografij. Zgoraj (od leve) Rene Pečnik, Tim Rovtar in Nik Golob, BMX 9/10 let.

 

BMX

 

Dečki do 8 let

1. Miha Čeh (BSX team)

2. Nik Prek (KK Črn Trn)

3. Mai Pokleka (KD Lignit)

 

Dečki 9/10

1. Tim Rovtar (KK Črn Trn)

2. Rene Pečnik (BSX team)

3. Nik Golob (BSX team)

 

Dečki 11/12

1.Tim Bratuša (KD Rajd)

2. Taj France (KD Lignit)

 

Fantje 13/14

1. Viktor Jarc (BSX Team)

2. Gaj Gorza (BSX Team)

3. Staš Lukić (BSX Team)

 

Fantje 15/16

1. Matic Berginc (KD Rajd)

2. Filip Kocijančič (BSX Team)

3. Nik Lešnik (BSX Team)

 

Moški 17+

1. Žan Godina (KK Črn Trn)

2. Davorin Maleković (BSX Team)

3. Kevin Berginc (Unior Tools Team/KD Rajd)

 

 

Spust

 

Veterani

1. Kalabota Dejan (Batt Team)

2. Klemenčič Gašper (Pedal Racing Team)

3. Habjan Vid (Spank Racing Team)

 

Amaterji

1. Andreas Vidovič (Ganesha)

2. Boštjan Klinkon (ŠKTD Avče)

3. Sandi Ornik (ŠKTD Avče)

 

U15

1. Marko Niemitz (ŠKTD Avče)

2. Žan Pirš (Rajd Funsports)

3. Vidian Rihtar Šalehar (Rajd Funsports)

 

U17

1. Matic Kokelj (Wolf Racing Team)

2. Tim Cotič (ŠD Supersnurf)

3. Žan Gomilšček (ŠKTD Avče)

 

 

U19

1. Rudi Pintar (Rajd Funsports)

2. Nejc Avbelj (ŠD Supersnurf)

3. Ambrož Rijavec (ŠKTD Avče)

 

Ženske

1. Špela Horvat (ŠD Supersnurf)

2. Tjaša Žordani (MTB Čelešnik Team)

3. Zarja Černilogar (Unior Tools Team)

 

Moški elite

1. Jure Žabjek (Unior Tools Team)

2. Miran Vauh (KK Črn Trn)

3. Luka Zlatnar (Batt Team)

 

 

Kros

 

Amaterke

1. Andreja Strnad (Scott Team)

 

Amaterji

1. Alen Štucin (MBK Sportr.si)

2. Mohor Vrhovnik (Calcit Bike Team)

3. Anže Marinčič (Energijateam.com)

 

Veteranke

1. Mira Kranjec (Calcit Bike Team)

2. Alenka Majnik (Calcit Bike Team)

 

Veterani 3

1. Tine Zupan (Scott Team)

2. Bojan Kemperl (Calcit Bike Team)

3. Vesel Peter (Uni Team)

 

Veterani 2

1. Damjan Utranker (ŠD 2simpl)

2. Gregor Miklič (Calcit Bike Team)

3. Robert Blaznik (MBK Sportr.si)

 

Veterani 1

1. Matjaž Budin (MBK Sportr.si)

2. Uroš Mikelj (Calcit Bike Team)

3. Mitja Černe (Deš Fleš)

 

U7 deklice

1. Tajda Šoštarko (Calcit Bike Team)

2. Ela Križan (Energijateam.com)

3. Neža Utranker (ŠD 2.simpl)

 

U7 dečki

1. Aljaž Boškin (KD Sloga 1902 Idrija)

2. Rene Rupnik (MBK Sportr.si)

3. Križan Bor (Energijateam.com)

 

U9 deklice

1. Eva Terpin (MBK Sportr.si)

2. Meta Tancik (Energijateam.com)

3. Ana Inkret (Calcit Bike Team)

 

U9 dečki

1. Jaka Tominšek (Calcit Bike Team)

2. Nik Auer (Calcit Bike Team)

3. Maks Majnik (Calcit Bike Team)

 

U11 deklice

1. Meta Janežič (Energijateam.com)

2. Hana Gnezda (KD Sloga 1902 Idrija)

3. Nika Mikuž (MBK Sportr.si)

 

U11 dečki

1. Tine Terpin (MBK Sportr.si)

2. Boltar Jan (Calcit Bike Team)

3. Filip Utranker (ŠD 2.simpl)

 

 

U13 deklice

1. Hana Kranjec Žagar (Calcit Bike Team)

2. Daša Mlakar (MBK Sportr.si)

3. Nuša Moroz (KD Sloga 1902 Idrija)

 

U13 dečki

1. Žan Pahor (Energijateam.com)

2. Jure Rus (MBK Sportr.si)

3. Luka Janežič (Energijateam.com)

 

U15 deklice

1. Ana Janežič (Energijateam.com)

2. Tamara Homar (Energijateam.com)

3. Anja Nadu (Hrv, BK Montes)

 

U15 dečki

1. Teo Pečnik (KK Ravne)

2. Jakob Klemenčič (MBK Sportr.si)

3. Jaka Starman (Calcit Bike Team)

 

Mladinke

1. Vita Movrin (Energijateam.com)

2. Nika Dečman (Calcit Bike Team)

3. Eva Jagodič (Calcit Bike Team)

 

U17 ml. mladinci

1. Matevž Govekar (MBK Sportr.si)

2. Miha Klemenčič (MBK Sportr.si)

3. Matjaž Lozar (MBK Sportr.si)

 

Mladinci

1. David Ivartnik (Energijateam.com)

2. Blaž Govekar (MBK Sportr.si)

3. Blaž Dragar (Energijateam.com)

 

Mlajši člani

1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)

2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

3. Gregor Dimic (Energijateam.com )

 

Člani

1. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)

2. Luka Tavčar (Calcit Bike Team)

3. Aleš Boškin (MBK Sportr.si)

 

Članice

1. Tina Perše (Calcit Bike Team)

2. Tanja Žakelj (Rajd Trek / Unior Tools Team)

3. Lejla Tanović (BiH, Salcano Factory Team)

 

Člani absolutno

1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)

2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

3. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)

 

 

Klubi

 

BMX

1. BSX Team Maribor

2. KD Rajd

3. KK Črn trn

 

Spust

1. Rajd Funsports

2. KK Črn trn

3. ŠKTD Avče

 

Kros

1. Calcit Bike Team

2. Energija.com

3. MBK Sportr.si


Objavljeno: 21.11.2016

Vir/avtor: www.mtb.si

Galerija

Sorodne novice

20 Mar 2019
Gorsko kolesarstvo

Tahitre: Pravilniki domačih pokalov in državnih prvenstev

Odbor za MTB in BMX predstavlja pravilnike, Tevini kampi, foto športni dan, Frankov BMX kamp, Nagličeva prva cestna dirka, Katji...

13 Feb 2019
Gorsko kolesarstvo

Tahitre: Par domačih in kup sosedovih

Sinter Brakes Team 2019 tudi na IG, Transdinarica v Delu, Go Enduro prestavljen, Hillstrike Open Race, Red Bull Samo gas, fotograf...

Vir: www.mtb.si

Komentarji

Najbolj brano

20 Mar 2019
Gorsko kolesarstvo

Tahitre: Pravilniki domačih pokalov in državnih prvenstev

Odbor za MTB in BMX predstavlja pravilnike, Tevini kampi, foto športni dan, Frankov BMX kamp, Nagličeva prva cestna dirka, Katji...

20 Mar 2019
Gorsko kolesarstvo

XC Griči, morda najmočnejša dirka slovenskega pokala doslej

V nedeljo se v Vrtojbi z dirko prve kategorije UCI začne letošnji slovenski pokal v krosu SloXcup. Zveneča mednarodna imena se ...

20 Mar 2019
Gorsko kolesarstvo

Giant mtb ZLIK: Končni vrstni red in zadnji video

Zadnja dirka je pod streho, znani tudi skupni zmagovalci po kategorijah, Biciklistički klub Poreč pa je prispeval še zadnji video.

19 Mar 2019
Gorsko kolesarstvo

Greyp G6, pametno e-kolo iz Svete Nedelje

S predstavitve hrvaškega e-kolesa, pri katerem so okvir razvili skoraj mimogrede, za kupljeni motor razvili programsko-strojno op...

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €


Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.42 €

pri nakupu nad 400 0.38 €