Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)



Zaključna prireditev Odbora za gorsko kolesarstvo in BMX Kolesarske zveze Slovenije za sezono 2016 je bila v nedeljo v Mengšu. Dvorano tamkajšnjega kulturnega doma, kjer sicer domuje tudi Špas teater, so prvič napolnili kolesarji v kolesarskih panogah kros, spust in BMX, ki jim je dvorana v Kamniku postala že premajhna.

 

Spodaj najdeš vse prejemnike priznanj. Naslova najboljših prireditev sezone pa sta osvojila XC Kočevje v organizaciji KD Melamin za kros in DH Sorica v organizaciji MTB Železniki za spust.

 

Za slikovno opremo smo izbrali tri mlajše “pakete”, vse foto prijavim.se. Tam najdeš tudi več fotografij. Zgoraj (od leve) Rene Pečnik, Tim Rovtar in Nik Golob, BMX 9/10 let.

 

BMX

 

Dečki do 8 let

1. Miha Čeh (BSX team)

2. Nik Prek (KK Črn Trn)

3. Mai Pokleka (KD Lignit)

 

Dečki 9/10

1. Tim Rovtar (KK Črn Trn)

2. Rene Pečnik (BSX team)

3. Nik Golob (BSX team)

 

Dečki 11/12

1.Tim Bratuša (KD Rajd)

2. Taj France (KD Lignit)

 

Fantje 13/14

1. Viktor Jarc (BSX Team)

2. Gaj Gorza (BSX Team)

3. Staš Lukić (BSX Team)

 

Fantje 15/16

1. Matic Berginc (KD Rajd)

2. Filip Kocijančič (BSX Team)

3. Nik Lešnik (BSX Team)

 

Moški 17+

1. Žan Godina (KK Črn Trn)

2. Davorin Maleković (BSX Team)

3. Kevin Berginc (Unior Tools Team/KD Rajd)

 

 

Spust

 

Veterani

1. Kalabota Dejan (Batt Team)

2. Klemenčič Gašper (Pedal Racing Team)

3. Habjan Vid (Spank Racing Team)

 

Amaterji

1. Andreas Vidovič (Ganesha)

2. Boštjan Klinkon (ŠKTD Avče)

3. Sandi Ornik (ŠKTD Avče)

 

U15

1. Marko Niemitz (ŠKTD Avče)

2. Žan Pirš (Rajd Funsports)

3. Vidian Rihtar Šalehar (Rajd Funsports)

 

U17

1. Matic Kokelj (Wolf Racing Team)

2. Tim Cotič (ŠD Supersnurf)

3. Žan Gomilšček (ŠKTD Avče)

 

 

U19

1. Rudi Pintar (Rajd Funsports)

2. Nejc Avbelj (ŠD Supersnurf)

3. Ambrož Rijavec (ŠKTD Avče)

 

Ženske

1. Špela Horvat (ŠD Supersnurf)

2. Tjaša Žordani (MTB Čelešnik Team)

3. Zarja Černilogar (Unior Tools Team)

 

Moški elite

1. Jure Žabjek (Unior Tools Team)

2. Miran Vauh (KK Črn Trn)

3. Luka Zlatnar (Batt Team)

 

 

Kros

 

Amaterke

1. Andreja Strnad (Scott Team)

 

Amaterji

1. Alen Štucin (MBK Sportr.si)

2. Mohor Vrhovnik (Calcit Bike Team)

3. Anže Marinčič (Energijateam.com)

 

Veteranke

1. Mira Kranjec (Calcit Bike Team)

2. Alenka Majnik (Calcit Bike Team)

 

Veterani 3

1. Tine Zupan (Scott Team)

2. Bojan Kemperl (Calcit Bike Team)

3. Vesel Peter (Uni Team)

 

Veterani 2

1. Damjan Utranker (ŠD 2simpl)

2. Gregor Miklič (Calcit Bike Team)

3. Robert Blaznik (MBK Sportr.si)

 

Veterani 1

1. Matjaž Budin (MBK Sportr.si)

2. Uroš Mikelj (Calcit Bike Team)

3. Mitja Černe (Deš Fleš)

 

U7 deklice

1. Tajda Šoštarko (Calcit Bike Team)

2. Ela Križan (Energijateam.com)

3. Neža Utranker (ŠD 2.simpl)

 

U7 dečki

1. Aljaž Boškin (KD Sloga 1902 Idrija)

2. Rene Rupnik (MBK Sportr.si)

3. Križan Bor (Energijateam.com)

 

U9 deklice

1. Eva Terpin (MBK Sportr.si)

2. Meta Tancik (Energijateam.com)

3. Ana Inkret (Calcit Bike Team)

 

U9 dečki

1. Jaka Tominšek (Calcit Bike Team)

2. Nik Auer (Calcit Bike Team)

3. Maks Majnik (Calcit Bike Team)

 

U11 deklice

1. Meta Janežič (Energijateam.com)

2. Hana Gnezda (KD Sloga 1902 Idrija)

3. Nika Mikuž (MBK Sportr.si)

 

U11 dečki

1. Tine Terpin (MBK Sportr.si)

2. Boltar Jan (Calcit Bike Team)

3. Filip Utranker (ŠD 2.simpl)

 

 

U13 deklice

1. Hana Kranjec Žagar (Calcit Bike Team)

2. Daša Mlakar (MBK Sportr.si)

3. Nuša Moroz (KD Sloga 1902 Idrija)

 

U13 dečki

1. Žan Pahor (Energijateam.com)

2. Jure Rus (MBK Sportr.si)

3. Luka Janežič (Energijateam.com)

 

U15 deklice

1. Ana Janežič (Energijateam.com)

2. Tamara Homar (Energijateam.com)

3. Anja Nadu (Hrv, BK Montes)

 

U15 dečki

1. Teo Pečnik (KK Ravne)

2. Jakob Klemenčič (MBK Sportr.si)

3. Jaka Starman (Calcit Bike Team)

 

Mladinke

1. Vita Movrin (Energijateam.com)

2. Nika Dečman (Calcit Bike Team)

3. Eva Jagodič (Calcit Bike Team)

 

U17 ml. mladinci

1. Matevž Govekar (MBK Sportr.si)

2. Miha Klemenčič (MBK Sportr.si)

3. Matjaž Lozar (MBK Sportr.si)

 

Mladinci

1. David Ivartnik (Energijateam.com)

2. Blaž Govekar (MBK Sportr.si)

3. Blaž Dragar (Energijateam.com)

 

Mlajši člani

1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)

2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

3. Gregor Dimic (Energijateam.com )

 

Člani

1. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)

2. Luka Tavčar (Calcit Bike Team)

3. Aleš Boškin (MBK Sportr.si)

 

Članice

1. Tina Perše (Calcit Bike Team)

2. Tanja Žakelj (Rajd Trek / Unior Tools Team)

3. Lejla Tanović (BiH, Salcano Factory Team)

 

Člani absolutno

1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)

2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

3. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)

 

 

Klubi

 

BMX

1. BSX Team Maribor

2. KD Rajd

3. KK Črn trn

 

Spust

1. Rajd Funsports

2. KK Črn trn

3. ŠKTD Avče

 

Kros

1. Calcit Bike Team

2. Energija.com

3. MBK Sportr.si


Objavljeno: 21.11.2016

Vir/avtor: www.mtb.si

Deli

Sorodne novice

15 Nov 2021
Gorsko kolesarstvo

EP BMX park: Jaka Remec med najboljšimi stare celine

V Moskvi sta naslova evropskih prvakov v BMX kolesarstvu prostega sloga, disciplini park, osvojila Francoz in Švicarka, zadovolje...

15 Nov 2021
Gorsko kolesarstvo

MTB odbor išče koordinatorje pokalnih tekmovanj

Odbor za gorsko kolesarstvo Kolesarske zveze Slovenije, ki je odgovoren tudi za BMX, je objavil razpis za sodelavce - koordinatorj...

07 Nov 2021
Triatlon

ŽIGA PODGORŠEK S 46. MESTOM NAJBOLJŠI SLOVENEC NA MLADINSKEM SVETOVNEM PRVENSTVU

Slovenska četverica je  mladinsko svetovno prvenstvo v triatlonu v Algarveju, na obali portugalskega mesta Quarteira, končala v...

Vir: www.mtb.si

Komentarji

Najbolj brano

03 Dec 2021
Gorsko kolesarstvo

Gravity Card 2022: 200 trailov in okrepitev v Italiji

Trije slovenski parki ostajajo v vozovnici Gravity Card za srednjeevropske gorskokolesarske parke, ki jih je zdaj na seznamu 23. ...

03 Dec 2021
Gorsko kolesarstvo

Video 5ek: Ne le hitrost, triki in zgodbe, tudi vesoljci

Brannigan in Potter podivjata nad Queenstownom, Richie Rude izven sezone, Fedko + Johansson, Estaque iz zakulisja, križanec Rigal...

03 Dec 2021
Gorsko kolesarstvo

BMX tahitre: USA BMX Grands so pravi spektakel!

V Oklahomi, natančneje v Tulsi, se je odvilo največje ameriško tekmovanje v disciplini race, zmage pa se je veselil Francoz. Co...

02 Dec 2021
Gorsko kolesarstvo

Giant Trance je na novo zasnovan

Karbonski ali aluminijast okvir, 120 milimetrov Maestrovega vzmetenja zadaj in 130 spredaj, nastavljiva geometrija in še kakšen ...

02 Dec 2021
Gorsko kolesarstvo

Video 1/4ek: Se raje posnameš sam ali da te posname prijatelj … ali kar Monika Hrastnik?

Jernej se sam posname med borovničkami, Vinci na progi svetovnega pokala, Teo in Luka po snegu, Dolenjci v Finalu, Peca, XCO Raba...