Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)
EDGE 130



Zaključna prireditev Odbora za gorsko kolesarstvo in BMX Kolesarske zveze Slovenije za sezono 2016 je bila v nedeljo v Mengšu. Dvorano tamkajšnjega kulturnega doma, kjer sicer domuje tudi Špas teater, so prvič napolnili kolesarji v kolesarskih panogah kros, spust in BMX, ki jim je dvorana v Kamniku postala že premajhna.

 

Spodaj najdeš vse prejemnike priznanj. Naslova najboljših prireditev sezone pa sta osvojila XC Kočevje v organizaciji KD Melamin za kros in DH Sorica v organizaciji MTB Železniki za spust.

 

Za slikovno opremo smo izbrali tri mlajše “pakete”, vse foto prijavim.se. Tam najdeš tudi več fotografij. Zgoraj (od leve) Rene Pečnik, Tim Rovtar in Nik Golob, BMX 9/10 let.

 

BMX

 

Dečki do 8 let

1. Miha Čeh (BSX team)

2. Nik Prek (KK Črn Trn)

3. Mai Pokleka (KD Lignit)

 

Dečki 9/10

1. Tim Rovtar (KK Črn Trn)

2. Rene Pečnik (BSX team)

3. Nik Golob (BSX team)

 

Dečki 11/12

1.Tim Bratuša (KD Rajd)

2. Taj France (KD Lignit)

 

Fantje 13/14

1. Viktor Jarc (BSX Team)

2. Gaj Gorza (BSX Team)

3. Staš Lukić (BSX Team)

 

Fantje 15/16

1. Matic Berginc (KD Rajd)

2. Filip Kocijančič (BSX Team)

3. Nik Lešnik (BSX Team)

 

Moški 17+

1. Žan Godina (KK Črn Trn)

2. Davorin Maleković (BSX Team)

3. Kevin Berginc (Unior Tools Team/KD Rajd)

 

 

Spust

 

Veterani

1. Kalabota Dejan (Batt Team)

2. Klemenčič Gašper (Pedal Racing Team)

3. Habjan Vid (Spank Racing Team)

 

Amaterji

1. Andreas Vidovič (Ganesha)

2. Boštjan Klinkon (ŠKTD Avče)

3. Sandi Ornik (ŠKTD Avče)

 

U15

1. Marko Niemitz (ŠKTD Avče)

2. Žan Pirš (Rajd Funsports)

3. Vidian Rihtar Šalehar (Rajd Funsports)

 

U17

1. Matic Kokelj (Wolf Racing Team)

2. Tim Cotič (ŠD Supersnurf)

3. Žan Gomilšček (ŠKTD Avče)

 

 

U19

1. Rudi Pintar (Rajd Funsports)

2. Nejc Avbelj (ŠD Supersnurf)

3. Ambrož Rijavec (ŠKTD Avče)

 

Ženske

1. Špela Horvat (ŠD Supersnurf)

2. Tjaša Žordani (MTB Čelešnik Team)

3. Zarja Černilogar (Unior Tools Team)

 

Moški elite

1. Jure Žabjek (Unior Tools Team)

2. Miran Vauh (KK Črn Trn)

3. Luka Zlatnar (Batt Team)

 

 

Kros

 

Amaterke

1. Andreja Strnad (Scott Team)

 

Amaterji

1. Alen Štucin (MBK Sportr.si)

2. Mohor Vrhovnik (Calcit Bike Team)

3. Anže Marinčič (Energijateam.com)

 

Veteranke

1. Mira Kranjec (Calcit Bike Team)

2. Alenka Majnik (Calcit Bike Team)

 

Veterani 3

1. Tine Zupan (Scott Team)

2. Bojan Kemperl (Calcit Bike Team)

3. Vesel Peter (Uni Team)

 

Veterani 2

1. Damjan Utranker (ŠD 2simpl)

2. Gregor Miklič (Calcit Bike Team)

3. Robert Blaznik (MBK Sportr.si)

 

Veterani 1

1. Matjaž Budin (MBK Sportr.si)

2. Uroš Mikelj (Calcit Bike Team)

3. Mitja Černe (Deš Fleš)

 

U7 deklice

1. Tajda Šoštarko (Calcit Bike Team)

2. Ela Križan (Energijateam.com)

3. Neža Utranker (ŠD 2.simpl)

 

U7 dečki

1. Aljaž Boškin (KD Sloga 1902 Idrija)

2. Rene Rupnik (MBK Sportr.si)

3. Križan Bor (Energijateam.com)

 

U9 deklice

1. Eva Terpin (MBK Sportr.si)

2. Meta Tancik (Energijateam.com)

3. Ana Inkret (Calcit Bike Team)

 

U9 dečki

1. Jaka Tominšek (Calcit Bike Team)

2. Nik Auer (Calcit Bike Team)

3. Maks Majnik (Calcit Bike Team)

 

U11 deklice

1. Meta Janežič (Energijateam.com)

2. Hana Gnezda (KD Sloga 1902 Idrija)

3. Nika Mikuž (MBK Sportr.si)

 

U11 dečki

1. Tine Terpin (MBK Sportr.si)

2. Boltar Jan (Calcit Bike Team)

3. Filip Utranker (ŠD 2.simpl)

 

 

U13 deklice

1. Hana Kranjec Žagar (Calcit Bike Team)

2. Daša Mlakar (MBK Sportr.si)

3. Nuša Moroz (KD Sloga 1902 Idrija)

 

U13 dečki

1. Žan Pahor (Energijateam.com)

2. Jure Rus (MBK Sportr.si)

3. Luka Janežič (Energijateam.com)

 

U15 deklice

1. Ana Janežič (Energijateam.com)

2. Tamara Homar (Energijateam.com)

3. Anja Nadu (Hrv, BK Montes)

 

U15 dečki

1. Teo Pečnik (KK Ravne)

2. Jakob Klemenčič (MBK Sportr.si)

3. Jaka Starman (Calcit Bike Team)

 

Mladinke

1. Vita Movrin (Energijateam.com)

2. Nika Dečman (Calcit Bike Team)

3. Eva Jagodič (Calcit Bike Team)

 

U17 ml. mladinci

1. Matevž Govekar (MBK Sportr.si)

2. Miha Klemenčič (MBK Sportr.si)

3. Matjaž Lozar (MBK Sportr.si)

 

Mladinci

1. David Ivartnik (Energijateam.com)

2. Blaž Govekar (MBK Sportr.si)

3. Blaž Dragar (Energijateam.com)

 

Mlajši člani

1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)

2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

3. Gregor Dimic (Energijateam.com )

 

Člani

1. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)

2. Luka Tavčar (Calcit Bike Team)

3. Aleš Boškin (MBK Sportr.si)

 

Članice

1. Tina Perše (Calcit Bike Team)

2. Tanja Žakelj (Rajd Trek / Unior Tools Team)

3. Lejla Tanović (BiH, Salcano Factory Team)

 

Člani absolutno

1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)

2. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

3. Boštjan Hribovšek (Calcit Bike Team)

 

 

Klubi

 

BMX

1. BSX Team Maribor

2. KD Rajd

3. KK Črn trn

 

Spust

1. Rajd Funsports

2. KK Črn trn

3. ŠKTD Avče

 

Kros

1. Calcit Bike Team

2. Energija.com

3. MBK Sportr.si


Objavljeno: 21.11.2016

Vir/avtor: www.mtb.si

Galerija

Vir: www.mtb.si

Komentarji

Najbolj brano

24 Jun 2018
Gorsko kolesarstvo

Black Hole Bike Fest: Prelistaj brošuro

Koroški bajk festival se začenja z maratonom, na svetlem pa je tudi brošura s trasami dirke svetovne enduro serije.

23 Jun 2018
Gorsko kolesarstvo

BMXarji na dirki italijanskega pokala

Večina slovenskih tekmovalcev je prejšnji konec tedna dirkala v madžarskem Sopronu, nekateri pa so se odločili za dirko v ital...

23 Jun 2018
Gorsko kolesarstvo

V živo z Angusom Edmondom, dvakratnim singlespeed svetovnim prvakom

ozelandec, ki živi na Danskem, v Sloveniji nastopa na enduro avanturi Trans Julius.

23 Jun 2018
Gorsko kolesarstvo

Nizozemski odvisniki od stezic v Sloveniji

eo Nizozemcev Trail Addicts, ki so se nedavno potepali po Sloveniji.