×

Roglič blestel na drugi etapi

Primož Roglič

Primož Roglič (Team LottoNL-Jumbo), ki je s Simonom Špilakom (Team Katusha - Alpecin) na Portugalskem na dirki Algarve em Bicicleta, je v drugi etapi zasedel odlično drugo mesto.

Etapa v pokrajini Algarve, od Lagoe do Alto da Fóie, je bila dolga 189,3 kilometrov. Od Rogliča je bil v boju za zmago močnejši le Irec Daniel Martin (Quick-Step Floors). Na tretje mesto se je uvrstil Poljak Michal Kwiatkowski (Team Sky), ki je v cilj prišel z zaostankom 20 sekund.

Sedem kilometrov pred ciljem je bil Roglič že v vodilni skupini štirih kolesarjev skupaj z Danielom Martinom, Enricom Masom (Quick-Step Floors) in Kwiatkowskim, kjer je zdržal do cilja.

Jutri je na vrsti Rogličeva disciplina, dirka na čas, zato ponovno upamo na odličen rezultat.

Objavljeno: 16.02.2017

Vir/avtor: Prijavim.se

Vir: Prijavim.se