Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

V Zbiljah nagrajeni najboljši amaterski kolesarji sezone 2017

 

OMR

 

Odbor za množičnost in rekreacijo je pred prazniki organiziral podelitev za Pokal Slovenije v cestnem kolesarstvu za amaterske kategorije.

Slavnostni dogodek so ponovno gostili v gostišču Jezero na Zbiljah.

V.d. predsednik odbora Jani Prešeren je napovedal, da se v prihodnji sezoni obeta nekaj sprememb, ki bodo znane v kratkem.

Prvouvrščeni na lestvici Pokala Slovenije v cestnih dirkah, vzponu in kronometru so prejeli pokale, drugo in tretje uvrščeni pa diplome.


OMR

OMR

 

Cestne dirke:

1             LESKOVAR Andreja ŠD TINJE

2             MAJA ŠKRLJ IZVIR VIPAVA

3             ŠIMENC Laura KD ALPE SIS

                           

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR

2             BRELIH Tina KD ALPE SiS

3             NABERNIK Matejka ŠD BAM.BI

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO

2             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

3             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             MESARIČ Mitja TUŠ T.E.A.M.

2             DRAKSLER Andrej ŠD Koloka

3             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

                              

V kategoriji MASTER A:

1             BOŠNJAK Miha B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             OBID Andraž KD ALPE SiS

3             MODIC Aleš KK PANTAL

                              

V kategoriji MASTER B:

1             BRATUŠ Dean MBK SportR.Si

2             RIHTARIČ David KD BRANIK MARIBOR

3             MAČEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER C:

1             JELIČ Borja TUŠ T.E.A.M.

2             PREŠEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             FILIPIČ Grega KD ALPE SiS

                              

V kategoriji MASTER D:

1             GOLOB Grega B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             CESAR Igor KD PAPEŽ PODGORJE

3             GRUDEN Gregor IZVIR VIPAVA

                              

V kategoriji MASTER E:

1             MELANŠEK Iztok TUŠ T.E.A.M.

2             ČERNIGOJ Milan KD LPP

3             PRPAR Vlado TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER F:

1             ŽAVBI Andrej TUŠ T.E.A.M.

2             SKUBIC Borislav ŠD TURBO M

3             BRATINA Marjan KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji MASTER G:

1             CAR Ljubo KD BRANIK MARIBOR

2             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             BRANCELJ Franci ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER H:

1             KASTELIC Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

3             MIHOVILOVIĆ Ivan IZVIR VIPAVA

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             LAMPE Bojan ŠD TURBO M

2             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

3             BAHAR Milan KK Postojna

 

Kronometer

V kategoriji ŽENSKE A: 

1             ROGLIČ Mateja KK ZAGORSKA DOLINA

2             ŠKRLJ Maja IZVIR VIPAVA

3             ŠIMENC Laura KD ALPE SiS

                              

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             SVETIK Danijela KD BRDA DOBROVO

2             GULIČ Teja TEAM EPPINGER

3             BRELIH Tina KD ALPE SiS

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             URŠIČ Vida ŠD BAM.BI

2             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

3             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             KRAVOS Matej TUŠ T.E.A.M.

2             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

3             MESARIČ Mitja TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER A:

1             LOVŠE Matej TUŠ T.E.A.M.

2             BOGŠA Uroš ŠD TURBO M

3             BOŠNJAK Miha B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER B:

1             RIBIČ Zoran KD BIKE EK HALOZE 2002

2             MAČEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             VENE Uroš KD PAPEŽ PODGORJE

                              

V kategoriji MASTER C:

1             JELIČ Borja TUŠ T.E.A.M.

2             OTER Mitja KK Postojna

3             GUČEK Andrej BikeRepublic

                              

V kategoriji MASTER D:

1             GOLOB Grega B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             LIKAR Robert IZVIR VIPAVA

3             GRILJ Jernej BK Opatija-2010

                              

V kategoriji MASTER E:

1             PREMRN Lucjan IZVIR VIPAVA

2             ČERNIGOJ Milan KD - LPP

3             DANEVČIČ Marko KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji MASTER F:

1             DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI

2             SKUBIC Borislav ŠD TURBO M

3             ŽAVBI Andrej TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER G:

1             GOVEKAR Anton ŠD TURBO M

2             POPOVIČ Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER H:

1             MIHOVEC Matej ŠD TURBO M

2             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

3             OTONIČAR Janez KK POSTOJNA

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             LAMPE Bojan ŠD TURBO M

2             KONČINA Rafael KD HRASTNIK

3             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

 

Vzpon:

V kategoriji ŽENSKE A: 

1             ŠKRLJ Maja IZVIR VIPAVA

2             NOVAK Katarina BIKEREPUBLIC

3             LESKOVAR Andreja ŠD TINJE

                              

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR

2             SAKSIDA Katarina KD BRDA DOBROVO

3             ŠKRAJNAR Špela GANESHA TEAM

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO

2             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

3             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

2             BERLOT Gašper KD ALPE SIS

3             POLAJNAR Klemen TEAM TURBO TROPOVCI

                              

V kategoriji MASTER A:

1             PLANK Marko BIKEREPUBLIC

2             OBID Andraž KD ALPE SIS

3             BOGŠA Uroš ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER B:

1             BRATUŠ Dean MBK SPORTR.SI

2             JEZERŠEK Andrej KD ALPE SIS

3             STIBILJ Jernej PICIBICI

                              

V kategoriji MASTER C:

1             FILIPIČ Grega KD ALPE SIS

2             PREŠEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             KONC Gorazd KK KRANJ

                              

V kategoriji MASTER D:

1             LIKAR Robert IZVIR VIPAVA

2             KAMPUŠ Boris IZVIR VIPAVA

3             ŠABEC Igor KK POSTOJNA

                              

V kategoriji MASTER E:

1             GRUDNIK Igor KD ALPE SIS

2             ČIBEJ Bruno IZVIR VIPAVA

3             DOLAR Tomaž KK ZAVRŠNICA

                              

V kategoriji MASTER F:

1             MULEJ Robert KD BRDA DOBROVO

2             DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI

3             ČUK Tomislav ŠD BAM.BI

                              

V kategoriji MASTER G:

1             POPOVIČ Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             PAPIČ Milivoj ŠD TURBO M

3             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER H:

1             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

2             HAFNER Franc ŠD BAM.BI

3             MIHOVEC Matej ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             KONČINA Rafael KD HRASTNIK

2             MIKUŽ Franc IZVIR VIPAVA

3             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

 

NAJ 3

pokali za prve tri uvrščene kolesarje s po tremi najboljšimi uvrstitvami v cestni dirki, kronometru in vzponu in podeljene diplome za četrto in peto uvrščene.

V kategoriji ŽENSKE A: 

1             MAJA ŠKRLJ IZVIR VIPAVA

2             ŠIMENC Laura KD ALPE SIS

3             LESKOVAR Andreja ŠD TINJE

4             ZAJEC Maja ŠD BAM.BI

5             SELAN Dunja TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR

2             BRELIH Tina KD ALPE SIS

3             NABERNIK Matejka ŠD BAM.BI

4             ŠKRAJNAR Špela GANESHA TEAM

5             SVETIK Danijela KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

2             ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO

3             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

4             URŠIČ Vida ŠD BAM.BI

5             VERŠNIK Zdenka JB TEAM

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

2             MESARIČ Mitja TUŠ T.E.A.M.

3             KRAVOS Matej TUŠ T.E.A.M.

4             POLAJNAR Klemen TEAM TURBO TROPOVCI

5             DRAKSLER Andrej ŠD KOLOKA

                              

V kategoriji MASTER A:

1             BOGŠA Uroš ŠD TURBO M

2             OBID Andraž KD ALPE SIS

3             BOŠNJAK Miha B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

4             KREGAR Matjaž B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

5             LOVŠE Matej TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER B:

1             BRATUŠ Dean MBK SPORTR.SI

2             JEZERŠEK Andrej KD ALPE SIS

3             RIHTARIČ David KD BRANIK MARIBOR

4             VENE Uroš KD PAPEŽ PODGORJE

5             MAČEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER C:

1             JELIČ Borja TUŠ T.E.A.M.

2             PREŠEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             FILIPIČ Grega KD ALPE SIS

4             VERČIČ Uroš ŠD BAM.BI

5             OTER Mitja KK POSTOJNA

                              

V kategoriji MASTER D:

1             LIKAR Robert IZVIR VIPAVA

2             ISKRA Tomi KD BRDA DOBROVO

3             GOLOB Grega B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

4             GRUDEN Gregor IZVIR VIPAVA

5             KOVAČ Marjan ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER E:

1             PREMRN Lucjan IZVIR VIPAVA

1             ČERNIGOJ Milan KD LPP

3             BOJANC Branko KD SPRINT NOVO MESTO

4             DANEVČIČ Marko KD BRDA DOBROVO

5             MELANŠEK Iztok TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER F:

1             ŽAVBI Andrej TUŠ T.E.A.M.

2             DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI

3             SKUBIC Borislav ŠD TURBO M

4             BRATINA Marjan KD BRDA DOBROVO

5             MULEJ Robert KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji MASTER G:

1             POPOVIČ Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             CAR Ljubo KD BRANIK MARIBOR

4             REVEN Dare ŠD BAM.BI

5             FABJAN Boris IZVIR VIPAVA

                              

V kategoriji MASTER H:

1             MIHOVEC Matej ŠD TURBO M

2             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

3             MIHOVILOVIĆ Ivan IZVIR VIPAVA

4             PREŠEREN Janez B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

5             KASTELIC Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             LAMPE Bojan ŠD TURBO M

2             KONČINA Rafael KD HRASTNIK

3             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

4             MIKUŽ Franc IZVIR VIPAVA

5             BAHAR Milan KK POSTOJNA

 

 


Objavljeno: 27.10.2017

Vir/avtor:

Galerija

Deli

Sorodne novice

15 Jan 2020
Gorsko kolesarstvo

Giant mtb ZLIK: Čas je za drugo polovico sezone

V nedeljo 19. januarja se po daljšem premoru nadaljuje Zimska Liga Istre in Kvarnerja. Tokrat brizu Poreča. XC St. Becich.

09 Dec 2019
Ciklokros

Gajser tokrat na dirki Ciklokros lige najboljši Slovenec

Preteklo soboto so se na Hrvaškem kolesarji pomerili že na 7. dirki Ciklokros lige.

25 Nov 2019
Ciklokros

Iztok Kuret najboljši Slovenec na peti dirki Ciklokros lige

Preteklo nedeljo so se v Sisku na sosednjem Hrvaškem pomerili na peti dirki Ciklokros lige.

23 Nov 2019
Gorsko kolesarstvo

Najboljši gorski kolesarji v krosu, spustu in BMX-u so…

Najboljši gorski kolesarji v sezoni 2019 v disciplinah kros, spust in BMX prejeli pokale za uspešno končano sezono 2019.

Vir:

Komentarji

Najbolj brano

17 Jan 2020
Cestno kolesarstvo

Kako se v Avstraliji počutijo kolesarke ekipe Ale BTC Ljubljana

Na prvi dirki svetovne serije Santos Tour Down Under v letošnji sezoni je tudi ekipa Alè BTC Ljubljana z edino slovensko predsta...

14 Jan 2020
Cestno kolesarstvo

Mia Radotić v ruski ekipi

Po združitvi ekipe BTC City Ljubljana z italijansko Alé Cipollini je Radotićeva ostala brez ekipe...

Dodaj v košarico

VARNOSTNE SPONKE, SREBRNE 28mm 1000 KOS (knofce)
Spletna cena:

7.95 €

pri nakupu nad 5 7.50 €

Dodaj v košarico

Označevalni trakovi - trak za označevanje tra...
Spletna cena:

3.50 €

pri nakupu nad 50 3.20 €