Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

V Zbiljah nagrajeni najboljši amaterski kolesarji sezone 2017

 

OMR

 

Odbor za množičnost in rekreacijo je pred prazniki organiziral podelitev za Pokal Slovenije v cestnem kolesarstvu za amaterske kategorije.

Slavnostni dogodek so ponovno gostili v gostišču Jezero na Zbiljah.

V.d. predsednik odbora Jani Prešeren je napovedal, da se v prihodnji sezoni obeta nekaj sprememb, ki bodo znane v kratkem.

Prvouvrščeni na lestvici Pokala Slovenije v cestnih dirkah, vzponu in kronometru so prejeli pokale, drugo in tretje uvrščeni pa diplome.


OMR

OMR

 

Cestne dirke:

1             LESKOVAR Andreja ŠD TINJE

2             MAJA ŠKRLJ IZVIR VIPAVA

3             ŠIMENC Laura KD ALPE SIS

                           

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR

2             BRELIH Tina KD ALPE SiS

3             NABERNIK Matejka ŠD BAM.BI

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO

2             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

3             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             MESARIČ Mitja TUŠ T.E.A.M.

2             DRAKSLER Andrej ŠD Koloka

3             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

                              

V kategoriji MASTER A:

1             BOŠNJAK Miha B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             OBID Andraž KD ALPE SiS

3             MODIC Aleš KK PANTAL

                              

V kategoriji MASTER B:

1             BRATUŠ Dean MBK SportR.Si

2             RIHTARIČ David KD BRANIK MARIBOR

3             MAČEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER C:

1             JELIČ Borja TUŠ T.E.A.M.

2             PREŠEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             FILIPIČ Grega KD ALPE SiS

                              

V kategoriji MASTER D:

1             GOLOB Grega B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             CESAR Igor KD PAPEŽ PODGORJE

3             GRUDEN Gregor IZVIR VIPAVA

                              

V kategoriji MASTER E:

1             MELANŠEK Iztok TUŠ T.E.A.M.

2             ČERNIGOJ Milan KD LPP

3             PRPAR Vlado TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER F:

1             ŽAVBI Andrej TUŠ T.E.A.M.

2             SKUBIC Borislav ŠD TURBO M

3             BRATINA Marjan KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji MASTER G:

1             CAR Ljubo KD BRANIK MARIBOR

2             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             BRANCELJ Franci ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER H:

1             KASTELIC Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

3             MIHOVILOVIĆ Ivan IZVIR VIPAVA

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             LAMPE Bojan ŠD TURBO M

2             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

3             BAHAR Milan KK Postojna

 

Kronometer

V kategoriji ŽENSKE A: 

1             ROGLIČ Mateja KK ZAGORSKA DOLINA

2             ŠKRLJ Maja IZVIR VIPAVA

3             ŠIMENC Laura KD ALPE SiS

                              

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             SVETIK Danijela KD BRDA DOBROVO

2             GULIČ Teja TEAM EPPINGER

3             BRELIH Tina KD ALPE SiS

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             URŠIČ Vida ŠD BAM.BI

2             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

3             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             KRAVOS Matej TUŠ T.E.A.M.

2             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

3             MESARIČ Mitja TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER A:

1             LOVŠE Matej TUŠ T.E.A.M.

2             BOGŠA Uroš ŠD TURBO M

3             BOŠNJAK Miha B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER B:

1             RIBIČ Zoran KD BIKE EK HALOZE 2002

2             MAČEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             VENE Uroš KD PAPEŽ PODGORJE

                              

V kategoriji MASTER C:

1             JELIČ Borja TUŠ T.E.A.M.

2             OTER Mitja KK Postojna

3             GUČEK Andrej BikeRepublic

                              

V kategoriji MASTER D:

1             GOLOB Grega B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             LIKAR Robert IZVIR VIPAVA

3             GRILJ Jernej BK Opatija-2010

                              

V kategoriji MASTER E:

1             PREMRN Lucjan IZVIR VIPAVA

2             ČERNIGOJ Milan KD - LPP

3             DANEVČIČ Marko KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji MASTER F:

1             DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI

2             SKUBIC Borislav ŠD TURBO M

3             ŽAVBI Andrej TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER G:

1             GOVEKAR Anton ŠD TURBO M

2             POPOVIČ Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER H:

1             MIHOVEC Matej ŠD TURBO M

2             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

3             OTONIČAR Janez KK POSTOJNA

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             LAMPE Bojan ŠD TURBO M

2             KONČINA Rafael KD HRASTNIK

3             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

 

Vzpon:

V kategoriji ŽENSKE A: 

1             ŠKRLJ Maja IZVIR VIPAVA

2             NOVAK Katarina BIKEREPUBLIC

3             LESKOVAR Andreja ŠD TINJE

                              

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR

2             SAKSIDA Katarina KD BRDA DOBROVO

3             ŠKRAJNAR Špela GANESHA TEAM

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO

2             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

3             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

2             BERLOT Gašper KD ALPE SIS

3             POLAJNAR Klemen TEAM TURBO TROPOVCI

                              

V kategoriji MASTER A:

1             PLANK Marko BIKEREPUBLIC

2             OBID Andraž KD ALPE SIS

3             BOGŠA Uroš ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER B:

1             BRATUŠ Dean MBK SPORTR.SI

2             JEZERŠEK Andrej KD ALPE SIS

3             STIBILJ Jernej PICIBICI

                              

V kategoriji MASTER C:

1             FILIPIČ Grega KD ALPE SIS

2             PREŠEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             KONC Gorazd KK KRANJ

                              

V kategoriji MASTER D:

1             LIKAR Robert IZVIR VIPAVA

2             KAMPUŠ Boris IZVIR VIPAVA

3             ŠABEC Igor KK POSTOJNA

                              

V kategoriji MASTER E:

1             GRUDNIK Igor KD ALPE SIS

2             ČIBEJ Bruno IZVIR VIPAVA

3             DOLAR Tomaž KK ZAVRŠNICA

                              

V kategoriji MASTER F:

1             MULEJ Robert KD BRDA DOBROVO

2             DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI

3             ČUK Tomislav ŠD BAM.BI

                              

V kategoriji MASTER G:

1             POPOVIČ Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             PAPIČ Milivoj ŠD TURBO M

3             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER H:

1             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

2             HAFNER Franc ŠD BAM.BI

3             MIHOVEC Matej ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             KONČINA Rafael KD HRASTNIK

2             MIKUŽ Franc IZVIR VIPAVA

3             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

 

NAJ 3

pokali za prve tri uvrščene kolesarje s po tremi najboljšimi uvrstitvami v cestni dirki, kronometru in vzponu in podeljene diplome za četrto in peto uvrščene.

V kategoriji ŽENSKE A: 

1             MAJA ŠKRLJ IZVIR VIPAVA

2             ŠIMENC Laura KD ALPE SIS

3             LESKOVAR Andreja ŠD TINJE

4             ZAJEC Maja ŠD BAM.BI

5             SELAN Dunja TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji ŽENSKE B:  

1             OPEKA Ajda KD BRANIK MARIBOR

2             BRELIH Tina KD ALPE SIS

3             NABERNIK Matejka ŠD BAM.BI

4             ŠKRAJNAR Špela GANESHA TEAM

5             SVETIK Danijela KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji ŽENSKE C:  

1             RAKOŠ Ivica ŠD TURBO M

2             ŠKERLJ Ivanka KD BRDA DOBROVO

3             CEGLAR Vida BICIKEL.COM

4             URŠIČ Vida ŠD BAM.BI

5             VERŠNIK Zdenka JB TEAM

                              

V kategoriji AMATERJI:

1             PORENTA Primož ŠD BAM.BI

2             MESARIČ Mitja TUŠ T.E.A.M.

3             KRAVOS Matej TUŠ T.E.A.M.

4             POLAJNAR Klemen TEAM TURBO TROPOVCI

5             DRAKSLER Andrej ŠD KOLOKA

                              

V kategoriji MASTER A:

1             BOGŠA Uroš ŠD TURBO M

2             OBID Andraž KD ALPE SIS

3             BOŠNJAK Miha B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

4             KREGAR Matjaž B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

5             LOVŠE Matej TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER B:

1             BRATUŠ Dean MBK SPORTR.SI

2             JEZERŠEK Andrej KD ALPE SIS

3             RIHTARIČ David KD BRANIK MARIBOR

4             VENE Uroš KD PAPEŽ PODGORJE

5             MAČEK Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER C:

1             JELIČ Borja TUŠ T.E.A.M.

2             PREŠEREN Jani B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             FILIPIČ Grega KD ALPE SIS

4             VERČIČ Uroš ŠD BAM.BI

5             OTER Mitja KK POSTOJNA

                              

V kategoriji MASTER D:

1             LIKAR Robert IZVIR VIPAVA

2             ISKRA Tomi KD BRDA DOBROVO

3             GOLOB Grega B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

4             GRUDEN Gregor IZVIR VIPAVA

5             KOVAČ Marjan ŠD TURBO M

                              

V kategoriji MASTER E:

1             PREMRN Lucjan IZVIR VIPAVA

1             ČERNIGOJ Milan KD LPP

3             BOJANC Branko KD SPRINT NOVO MESTO

4             DANEVČIČ Marko KD BRDA DOBROVO

5             MELANŠEK Iztok TUŠ T.E.A.M.

                              

V kategoriji MASTER F:

1             ŽAVBI Andrej TUŠ T.E.A.M.

2             DEBELJAK Janez ŠD BAM.BI

3             SKUBIC Borislav ŠD TURBO M

4             BRATINA Marjan KD BRDA DOBROVO

5             MULEJ Robert KD BRDA DOBROVO

                              

V kategoriji MASTER G:

1             POPOVIČ Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

2             ČUDEN Marjan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

3             CAR Ljubo KD BRANIK MARIBOR

4             REVEN Dare ŠD BAM.BI

5             FABJAN Boris IZVIR VIPAVA

                              

V kategoriji MASTER H:

1             MIHOVEC Matej ŠD TURBO M

2             CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO

3             MIHOVILOVIĆ Ivan IZVIR VIPAVA

4             PREŠEREN Janez B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

5             KASTELIC Ivan B.V.G. GULČ - BTS COMPANY

                              

V kategoriji MASTER I: 

1             LAMPE Bojan ŠD TURBO M

2             KONČINA Rafael KD HRASTNIK

3             SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO

4             MIKUŽ Franc IZVIR VIPAVA

5             BAHAR Milan KK POSTOJNA

 

 


Objavljeno: 27.10.2017

Vir/avtor:

Galerija

Vir:

Komentarji

Dodaj v košarico

Označevalni trakovi - trak za označevanje tra...
Spletna cena:

3.50 €

pri nakupu nad 50 3.20 €

Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.42 €

pri nakupu nad 400 0.38 €