Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Dirka v Tišini v znamenju dežja, nizkih temperatur in risalnih žebljičkov

Tropovci 2019

V organizaciji KK Tropovci je bila v nedeljo na sporedu prva dirka za Pokal Slovenije za amaterske kolesarje, 10. Pokal občine Tišina. Pomerile so se tudi članice, mladinske kategorije ter dečki in deklice.

V deževnem, mrzlem vremenu so se na progo najprej podali kolesarji mlajših kategorij, kasneje pa starejše kategorije in ženske. Krog je potekal na razmeroma kratki progi, dolgi približno tri kilometre, kolesarji pa so opravili osemnajst oziroma trinajst krogov, odvisno od starostne kategorije.

Kljub temu, da se je organizator potrudil in očistil progo, je nekdo po progi raztrosil risalne žebljičke, tako, da je več kolesarjev predčasno končalo dirko z uničeno zračnico. Nepremišljenost neznanega storilca bi se lahko končala precej bolj tragično.

Risalni žebljički

Med amaterji je v prvem štartu skozi cilj pripeljal Uroš Bogša (KD LPP), v drugem pa Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M). Najhitrejša ženska je bila Matejka Nabernik (ŠD TURBO M).

Med starejšimi mladinci je prav tako zmagal član Adrie Mobila Fran Miholjević, ki je v cilj prišel 16 sekund pred Carlom Juriševićem (Ljubljana Migimigi). Tretji je bil Aljaž Colnar (KK Adria Mobil). 

Md mlajšimi mladinci so se za zmago pomerili trije kolesarji, najhitrejši pa je bil Jaka Špoljar pred ekipnim kolegom Ninom Polovičem (oba Adria Mobil). Tretji je bil Fabijan Kralj (KK PANTAL). 

V kategoriji ČLANICE (WE) je prvo mesto osvojila Tajda Mohorič (KK KRANJ), druga je bila Lara Maretič (KK KRANJ).

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Saša Žavbi Kunaver (TUŠ T.E.A.M.), druga je bila Maja Zajec (ŠD BAM.BI). 

V kategoriji Ženske B je prvo mesto osvojila Matejka Nabernik (ŠD TURBO M), druga je bila Joži Nastran Brank (KD LPP). 

V kategoriji Ženske C Ivica Rakoš (ŠD TURBO M) ni imela konkurence.

Tropovci 2019

V kategoriji Amaterji je bil najhitrejši Vid Murko (ARCONT SELCE), drugo mesto je osvojil Marco Marina (TUS RADSPORT CASKA FELDBACH) ter tretje Miha Alič (KD LPP). 

V kategoriji Master A je prvo mesto osvojil Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Tom Kunaver (KD ALPE SIS) in tretji Robi Marič (TEAM TURBO TROPOVCI). 

V kategoriji Master B je zmagal Uroš Bogša (KD LPP), drugi je bil Miha Bošnjak(B.V.G. GULČ - BTS COMPANY) in tretji Simon Peter Jackson (KD LPP). 

V kategoriji Master C je bil najhitrejši Miha Melihen (KD BRDA DOBROVO), drugo mesto je osvojil Jani Prešeren (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY) ter tretje David RIHTARIČ (ŠD RIKITEAM). 

V kategoriji Master D je zmagal Dušan Hajdinjak (TEAM TURBO TROPOVCI), drugi je bil Dominik Ketiš (TEAM TURBO TROPOVCI) in tretji Franc Pukšič(ARCONT SELCE). 

Tropovci 2019

V kategoriji Master E je prvo mesto osvojil Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Dragutin Špiljak (BK STUBAKI) in tretji Mirko ŠPANDL (ARCONT SELCE). 

V kategoriji Master F je bil najhitrejši Janez Debeljak (KD LPP), drugo mesto je osvojil Milan Černigoj (KD LPP) ter tretje Mario Marina (TUS RADSPORT CASKA FELDBACH). 

V kategoriji Master G je prvo mesto osvojil Vlatko Sesar (BK DINAMO), drugi je bil Borislav Skubic (KD LPP) in tretji Ljubo Car (KD BRANIK MARIBOR). 

V kategoriji Master H je zmagal Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY), drugi je bil Ivan Popovič (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY) in tretji Janez Prešeren (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY). 

V kategoriji Master I Bojan Lampe (ŠD TURBO M) ni imel konkurence.

Tropovci 2019

V kategoriji DEČKI A (U15/2) je prvo mesto osvojil Gaj Kaferle (KK ADRIA MOBIL), drugi je bil Domen Oblak (LJUBLJANA MIGIMIGI) in tretji Enej Čuk(LJUBLJANA MIGIMIGI). 

V kategoriji DEČKI B (U15/1) je zmagal Sven Aleksander Mernik (KD KNEžJEGA MESTA CELJE), drugi je bil Erazem Valjavec (KK KRANJ) in tretji Jakob Omrzel (KK ADRIA MOBIL). 

V kategoriji DEČKI C (U13) je bil najhitrejši Miha Križman (LJUBLJANA MIGIMIGI), drugo mesto je osvojil Mai Prevejšek (KK ADRIA MOBIL) ter tretje Jan Kirbiš (PERUTNINA PTUJ). 

V kategoriji MLAJŠE MLADINKE (WU17) je prvo mesto osvojila Rebeka Rotar(KK BLED), druga je bila Ida Trstenjak (BK MURA AVANTURA) 

V kategoriji DEKLICE B (WU15/1) in kategoriji DEKLICE A (WU15/2) tekmovalki nista imeli konkurence. Zmagali sta Katja Žvan (KK GORJE) in Dora Biruš (BK RIJEKA).

V kategoriji DEKLICE C (WU13) je prvo mesto osvojila Hana Jeromel(PERUTNINA PTUJ), druga je bila Laura Peterlin (KK ADRIA MOBIL) 
 

 

 

 


Objavljeno: 14.04.2019

Vir/avtor:

Galerija

Vir:

Komentarji