×

VN Vodice v soncu in prijetnih temperaturah

VN Vodice 2019

V soboto so se kolesarji pomerili na Veliki nagradi Vodice, kjer so z razliko od lani dirkali v lepem in sončnem vremenu. Dirka je štela za Pokal Slovenije za amaterske kategorije, občinsko prvenstvo, dirko šolskih in predšolskih otrok, ter dirko za Pokal Slovenije dečkov in deklic C, B, A in mlajših mladink.

Krožna trasa Koseze, Selo pri Vodicah in Šinkov Turn je bila dolga 3,2 kilometra. Kolesarji so prevozili od 5 do 18 krogov, za najmlajše pa je bila trasa še krajša.

Pomerilo se je 70 amaterskih in 106 dečkov in deklic in mlajših mladink, nastopili pa so tudi najmlajši na poganjavčkih.

VN Vodice

Prvi trije po kategorijah:

V kategoriji Amaterji je zmagal Leon Šarc (KK NOVA GORICA), drugi je bil Miha Alič (KD LPP) in tretji Darjan Klobasa (KD ARCONT SELCE).

V kategoriji Master A je bil najhitrejši Tom Kunaver (KD ALPE SIS), drugo mesto je osvojil Tadej Ademović (ARCONT SELCE) ter tretje Matjaž Grušovnik (ŠD RIKITEAM).

V kategoriji Master B je zmagal Marko Polak (ARCONT SELCE), drugi je bil Jurij Porenta (ŠD BAM.BI) in tretji Boris Zavodnik (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Master C je prvo mesto osvojil Miha Melihen (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Grega Filipič (KD ALPE SIS) in tretji Uroš Verčič (ŠD BAM.BI).

VN Kranj
V kategoriji Master D je bil najhitrejši Aleš Hren (KD LPP), drugo mesto je osvojil Borut Planinšek (KD ALPE SIS) ter tretje Matjaž Kovač (IZVIR VIPAVA).

V kategoriji Master E je prvo mesto osvojil Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Grega Golob (ŠD METEK) in tretji Vlado Prpar (TUŠ T.E.A.M.).

VN Vodice
V kategoriji Master F je zmagal Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Janez Debeljak (KD LPP) in tretji Oskar Hvala (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master G je bil najhitrejši Marjan Čuden (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY), drugo mesto je osvojil Boris Fabjan (IZVIR VIPAVA) ter tretje Franci Brancelj (ŠD TURBO M).

V kategoriji Master H je zmagal Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ - BTS COMPANY), drugi je bil Danijel Vehar (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master I je zmagal Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Bojan Lampe (ŠD TURBO M) in tretji Franc Hafner (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Katarina Novak (BIKEREPUBLIC), druga je bila Maja Zajec (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske B je prvo mesto osvojila Ajda Opeka (KD BRANIK MARIBOR), druga je bila Joži Nastran Brank (KD LPP) in tretja Helena Pogačnik (KD ALPE SIS).

V kategoriji Ženske C je bila najhitrejša Vida Ceglar (ŠD BAM.BI), druga je bila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M) in tretja Tina Ušeničnik (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Izven konkurence je bil najhitrejši  Robert Levstik  (ŠD METEK).

V kategoriji DEČKI A (U15/2) je prvo mesto osvojil Jan Lešnik (KK KRANJ), drugi je bil Enej Božnar Prosen (KK KRANJ) in tretji Enej Čuk (LJUBLJANA MIGIMIGI).

VN Vodice
V kategoriji DEČKI B (U15/1) je bil najhitrejši Erazem Valjavec (KK KRANJ), drugo mesto je osvojil Nejc Peterlin (KK ADRIA MOBIL) ter tretje Sven Aleksander Mernik (KD Knežjega mesta Celje).

V kategoriji DEČKI C (U13) je prvo mesto osvojil Christoph Rainer (FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM), drugi je bil Vid Križnar (KK KRANJ) in tretji Žiga Jakše (KK ADRIA MOBIL).

VN Vodice

V kategoriji MLAJŠE MLADINKE (WU17) je prvo mesto osvojila Klara Čemažar (BTC CITY LJUBLJANA), druga je bila Viktoria WALCHER (FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM) in tretja Verena Klicnik (ARBO Rapso Knittelfeld).

V kategoriji DEKLICE A (WU15/2) je prvo mesto osvojila Hana Kranjec Žagar (BTC CITY LJUBLJANA), druga je bila Lucija Hočevar (BTC CITY LJUBLJANA).

VN Vodlice
V kategoriji DEKLICE B (WU15/1) je prvo mesto osvojila Katja Žvan (KK GORJE), druga je bila  Ema Podberšič (KK GORJE).

V kategoriji DEKLICE C (WU13) je prvo mesto osvojila Sophie Walcher (FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM), druga je bila Vesna Potočnik (KK KRANJ) in tretja Taja Mehle (BTC CITY LJUBLJANA).