Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

RUS

SLOVENIJA RUS Jure

Leto rojstva : 2004 Kraj : Logatec Član od : 17.04.2013

0

fan index

0

prvih mest

0

rezultatov

Klub : MBK SportR.Si

Rezultati

Gorsko kolesarstvo XCO
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
1 07.10.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC ENERGIJA MENGEŠ 2018 U15 M MBK SportR.Si
1 16.09.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC RAVNE 2018 U15 M MBK SportR.Si
1 01.09.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUP U15 M MBK SportR.Si
3 22.07.2018 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Krvavec DP 2018 U15 M MBK SportR.Si
1 01.07.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Črni Vrh 2018 UCI C2 U15 M MBK SportR.Si
1 17.06.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Samobor 2018 UCI C1 U15 M MBK SportR.Si
2 03.06.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1 U15 M MBK SportR.Si
1 13.05.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj U15 M MBK SportR.Si
1 22.04.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Završnica 2018 UCI C2 U15 M MBK SportR.Si
1 02.04.2018 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Griči 2018 UCI C1 U15 M MBK SportR.Si
1 08.10.2017 / / Jure Rus MTB VZPON NA VALVASOR DP 2017 U15 M MBK SportR.Si
1 01.10.2017 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Mengeš 2017 U15 M MBK SportR.Si
1 09.09.2017 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Ravne 2017 U15 M MBK SportR.Si
1 26.08.2017 / / Jure Rus XCO Izgubljena Ovca C2 2017 HBS U15 M MBK SportR.Si
1 26.08.2017 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Izgubljena Ovca C2 2017 SLOXCUP U15 M MBK SportR.Si
1 22.07.2017 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Leše 2017 U15 M MBK SportR.Si
1 16.07.2017 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Črni Vrh DP 2017 U15 M MBK SportR.Si
2 18.06.2017 / / Jure Rus 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 HBS U15 M MBK SportR.Si
3 18.06.2017 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 SLOXCUP U15 M MBK SportR.Si
2 03.06.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Kočevje C2 2017 U15 M MBK SportR.Si
2 03.06.2017 / / Jure Rus XCO Kočevje C2 2017 - HBS U14 M MBK SportR.Si
1 29.04.2017 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Završnica C2 2017 U15 M MBK SportR.Si
1 23.04.2017 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus 20. XCO Kamnik, C1 2017 U15 M MBK SportR.Si
4 17.04.2017 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO GRIČI 2017 U15 M MBK SportR.Si
2 01.04.2017 / / Jure Rus XCO Premantura Rocky Trail C1 2017 U14 M MBK SportR.Si
1 11.12.2016 / / Jure Rus 2. kolo MTB ZLIK - Ronjgi 2016/2017 do 13 god. M (U13 M) MBK SportR.Si
1 13.11.2016 / / Jure Rus 1. kolo MTB ZLIK - Kočevje 2016/2017 do 13 god. M (U13 M) MBK SportR.Si
3 02.10.2016 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Energija Mengeš 2016 U13 M MBK SportR.Si
1 10.09.2016 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Ravne 2016 U13 M MBK SportR.Si
1 20.08.2016 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCC Črni Vrh 2016 U13 M MBK SportR.Si
1 24.07.2016 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Leše 2016 U13 M MBK SportR.Si
10 25.06.2016 70 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Rogla 2016 UCI C2 U13 M MBK SportR.Si
1 18.06.2016 / / Jure Rus XC Kočevje 2016 DP U13 M MBK SportR.Si
1 18.06.2016 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Kočevje SloXcup 2016 U13 M MBK SportR.Si
1 12.06.2016 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Samobor 2016 U13 M MBK SportR.Si
2 29.05.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Završnica PSLO 2016 U13 M MBK SportR.Si
4 30.04.2016 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus 19. Kamniški Kros UCI C.1 2016 U13 M MBK SportR.Si
2 09.04.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Idrija - Ledine 2016 U13 M MBK SportR.Si
3 28.03.2016 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus Griči XC 2016 U13 M MBK SportR.Si
1 04.10.2015 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Energija Mengeš 2015 U13 M MBK SportR.Si
3 19.09.2015 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCC Mekinje 2015 U13 M MBK SportR.Si
3 13.09.2015 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC RAVNE NA KOROŠKEM 2015 U13 M MBK SportR.Si
3 22.08.2015 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCC Črni Vrh 2015 U13 M MBK SportR.Si
1 12.07.2015 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus 18. Kamniški kros DP 2015 U13 M MBK SportR.Si
1 20.06.2015 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Završnica 2015 U13 M MBK SportR.Si
1 30.05.2015 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Leše 2015 U13 M MBK SportR.Si
2 03.05.2015 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Kočevje 2015 U13 M MBK SportR.Si
2 13.04.2015 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Idrija 2015 U13 M MBK SportR.Si
1 06.04.2015 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus Griči XC 2015 U13 M MBK SportR.Si
10 04.10.2014 / / Jure Rus 2. kolesarski vzpon za pokal Tanje Žakelj MBK SportR.Si
3 13.09.2014 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Energija Mengeš 2014 U11 M MBK SportR.Si
2 23.08.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCC Črni Vrh 2014 U11 M MBK SportR.Si
5 16.08.2014 / / Jure Rus GT-Garmin Bike Eliminator XCE - U13 dečki MBK SportR.Si
3 25.06.2014 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Ravne na Koroškem 2014 U11 M MBK SportR.Si
2 21.06.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Završnica 2014 DP U11 M MBK SportR.Si
2 15.06.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Samobor (UCI C.1) U11 M MBK SportR.Si
2 14.06.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus 17. kamniški kros (UCI C.1) 2014 U11 M MBK SportR.Si
2 17.05.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCC Idrija - Ledine U11 M MBK SportR.Si
2 15.05.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Griči 2014 U11 M MBK SportR.Si
3 12.04.2014 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCC Mekinje 2014 U11 M MBK SportR.Si
1 24.08.2013 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Črni Vrh 2013 U11 M MBK SportR.Si
5 07.07.2013 16 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Kočevje DP 2013 U11 M MBK SportR.Si
4 30.06.2013 18 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus 16.Kamniški kros 2013 UCI C1 U11 M MBK SportR.Si
6 22.06.2013 15 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Ravne na Koroškem 2013 U11 M MBK SportR.Si
4 15.06.2013 18 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Završnica U11 M MBK SportR.Si
6 09.06.2013 16 [5] XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XCO Samobor U11 M MBK SportR.Si
6 11.05.2013 15 XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus 2. XCC ŽELEZAR KRATKI KROS U11 M MBK SportR.Si
10 21.04.2013 12 [9] XCO Pokal mladi - SloXcup Jure Rus XC Mekinje 2013 U11 M MBK SportR.Si
Cestno kolesarstvo
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
1 25.06.2016 / / Jure Rus POKAL OBČINE MIRNA PEČ 2016 BTC CITY LJUBLJANA
Cestno kolesarstvo - ciklokros
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
1 10.11.2018 10 Ciklokros Pokal Slovenije Jure Rus Ciklokros črne njive 2018/2019 MLAJŠI MLADINCI MBK SportR.Si
1 10.11.2018 35 Ciklokros - zimska liga Jure Rus CIKLOKROS ČRNE NJIVE 2018/2019 - zimska liga MLAJŠI MLADINCI MBK SportR.Si
1 10.12.2017 / / Jure Rus Ciklokros Pantal 2017-2018 - zimska liga DEČKI MBK SportR.Si
1 25.11.2017 / / Jure Rus Ciklokros Vipava 2017-2018 - zimska liga DEČKI MBK SportR.Si
1 11.11.2017 / / Jure Rus Ciklokros Črne njive 2017-2018 - zimska liga DEČKI MBK SportR.Si
1 05.11.2017 / / Jure Rus Ciklokros Cerknica 2017-2018 - zimska liga DEČKI MBK SportR.Si
3 15.01.2017 / / Jure Rus Ciklokros Pantal-Vrtojba 16/17 - zimska liga DEČKI MBK SportR.Si
1 17.12.2016 / / Jure Rus Ciklokros Črne njive 16/17 - zimska liga DEČKI MBK SportR.Si
1 06.11.2016 / / Jure Rus Ciklokros Pantal-Cerknica 16/17 - zimska liga DEČKI CALCIT BIKE TEAM
5 27.12.2014 / / Jure Rus NOVOLETNI CIKLOKROS – KRANJ 2014/2015 -zimska liga DEČKI CALCIT BIKE TEAM
2 20.12.2014 / / Jure Rus CIKLOKROS IDRIJA – LEDINE 2014/2015 - zimska liga DEČKI CALCIT BIKE TEAM
4 07.12.2014 / / Jure Rus Ciklokros ŠKOFJA LOKA 2014/2015 - ZIMSKA LIGA DEČKI MBK SportR.Si
4 30.11.2014 / / Jure Rus CIKLOKROS V.N. CYCLING UNITED LJUBLJANA DEČKI CALCIT BIKE TEAM
9 07.12.2013 / / Jure Rus Ciklokros Kranj DEČKI MBK SportR.Si
6 23.11.2013 / / Jure Rus CIKLOKROS IDRIJA - LEDINE 2013 DEČKI CALCIT BIKE TEAM
Gorsko kolesarstvo XCM
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
3 23.07.2017 / / Jure Rus Maraton Black Hole Bike Fest 2017

 

 

Jure Rus v naših novicah:

CX Loka: Valjavec kot navit do zmage Valjavec ubranil lansko zmago na CX Loka Podelitev OGK 2018 Na prvi CX dirki presenečenje iz tretje vrste Rimahazi najmočnejši na prvem ciklokrosu sezone SloXcup: Pokalni zmagovalci letošnje sezone so … Zaključno dirko pokala mladih osvojila Calcitovec in Hrvatica DP v vzponu: Med elito zmaga Logarju, najboljši čas Jauku 11 novih državnih prvakov v vzponu z gorskimi kolesi Hribovšek najhitreje med Slovenci lovil izgubljeno ovco EP mladih v krosu: S Štajerske v Aosto Hana Kranjec Žagar in Jure Rus do odlične uvrstitve na EP v Italiji EP: Velik uspeh slovenskih mladih gorskih kolesarjev EP: Jure Rus najboljši Slovenec v vožnji na čas UEC: Kdo so slovenski favoriti za EP v olimpijskem krosu XC Črni Vrh Braidotu in Žakljevi XC Samobor: Daniele pred Luco, pri ženskah Tanja 1. etapa VN Idrije - vzpon na Razpotje + startna lista kronometra Odličen izkupiček mladih v Statteggu XC Nalles: Hana 1., Ivana 7., Tanja 14.! Nalles: Tanja Žakelj med članicami do 14. mesta, Naglič med mlajšimi člani 10. Močna konkurenca tudi med najmlajšimi na XC Griči Zaključek letošnjega ciklokrosa z zmago Avstrijca Finale CX pokala Gehbauerju, pokal Kravosu Na CX Vipava Mezgec ugnal Kravosa Mezgec zmagovalec ciklokrosa v Vipavi Podelitev priznanj OGK Kravos najhitrejši na drugem ciklokrosu sezone CX Črne njive Mateju Kravosu Prvi ciklokros dobil Korošec, sledila sta Mugerli in Obal CX Cerknica: Korošec pred Mugerlijem in Obalom Na verigi: Matija Klanjšček MTB Vzpon na Valvazor z rekordoma proge in novimi državnimi prvaki SloX4fun: Ravne na Koroškem XC Ravne: najhitrejša Klemenčič in Janežičeva V soboto so pri Grožnjanu našli Izgubljeno ovco Hribovšek najhitrejši Slovenec v iskanju izgubljene ovce Evropsko prvenstvo mladih – finale Rus in Pečnik najhitrejša zadnji dan v Statteggu Evropsko prvenstvo mladih – četrti dan