Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

GNEZDA

SLOVENIJA GNEZDA Hana

Leto rojstva : 2007 Kraj : Član od : 23.09.2012

0

fan index

0

prvih mest

0

rezultatov

Klub : KD SLOGA 1902 IDRIJA

Rezultati

Gorsko kolesarstvo XCO
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
3 17.06.2018 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO Samobor 2018 UCI C1 U13 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 03.06.2018 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1 U13 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
7 13.05.2018 85 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj U13 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 22.04.2018 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO Završnica 2018 UCI C2 U13 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 07.04.2018 / / Hana Gnezda XCO Premantura Rocky Trail 2018 U13 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 02.04.2018 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Griči 2018 UCI C1 U13 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 01.10.2017 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Mengeš 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 09.09.2017 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Ravne 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 26.08.2017 / / Hana Gnezda XCO Izgubljena Ovca C2 2017 HBS U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 26.08.2017 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO Izgubljena Ovca C2 2017 SLOXCUP U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 22.07.2017 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Leše 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 18.06.2017 / / Hana Gnezda 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 HBS U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 18.06.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 SLOXCUP U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 03.06.2017 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO Kočevje C2 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 03.06.2017 / / Hana Gnezda XCO Kočevje C2 2017 - HBS U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
5 29.04.2017 95 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO Završnica C2 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 23.04.2017 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda 20. XCO Kamnik, C1 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 17.04.2017 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO GRIČI 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
5 01.04.2017 / / Hana Gnezda XCO Premantura Rocky Trail C1 2017 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 02.10.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Energija Mengeš 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 10.09.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Ravne 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 20.08.2016 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCC Črni Vrh 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 24.07.2016 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Leše 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
5 25.06.2016 95 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Rogla 2016 UCI C2 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 18.06.2016 / / Hana Gnezda XC Kočevje 2016 DP U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 18.06.2016 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Kočevje SloXcup 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 12.06.2016 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCO Samobor 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 29.05.2016 100 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Završnica PSLO 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 30.04.2016 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda 19. Kamniški Kros UCI C.1 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 09.04.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Idrija - Ledine 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 28.03.2016 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda Griči XC 2016 U11 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
7 19.09.2015 14 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCC Mekinje 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
6 22.08.2015 15 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCC Črni Vrh 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
6 12.07.2015 15 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda 18. Kamniški kros DP 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
6 20.06.2015 15 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Završnica 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 30.05.2015 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Leše 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 03.05.2015 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Kočevje 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 13.04.2015 18 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Idrija 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
5 06.04.2015 16 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda Griči XC 2015 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 13.09.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Energija Mengeš 2014 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 23.08.2014 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCC Črni Vrh 2014 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 25.06.2014 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Ravne na Koroškem 2014 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 21.06.2014 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Završnica 2014 DP U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 15.06.2014 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Samobor (UCI C.1) U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 14.06.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda 17. kamniški kros (UCI C.1) 2014 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 17.05.2014 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCC Idrija - Ledine U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 15.05.2014 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XC Griči 2014 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 12.04.2014 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Hana Gnezda XCC Mekinje 2014 U9 W KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 24.08.2013 / / Hana Gnezda XC Črni Vrh 2013 U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 07.07.2013 / / Hana Gnezda XC Kočevje DP 2013 U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 30.06.2013 / / Hana Gnezda 16.Kamniški kros 2013 UCI C1 U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 22.06.2013 / / Hana Gnezda XC Ravne na Koroškem 2013 U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 15.06.2013 / / Hana Gnezda XC Završnica U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 09.06.2013 / / Hana Gnezda XCO Samobor U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 11.05.2013 / / Hana Gnezda 2. XCC ŽELEZAR KRATKI KROS U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 21.04.2013 / / Hana Gnezda XC Mekinje 2013 U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 01.04.2013 / / Hana Gnezda XC GRIČI 2013 U7 M KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 22.09.2012 / / Hana Gnezda XC Energija Domžale U7 M
2 02.09.2012 / / Hana Gnezda XC izgubljena ovca Grožnjan HR U7 M
Cestno kolesarstvo
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
2 20.05.2018 8 OCK - ženske Hana Gnezda 12. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 29.04.2018 10 OCK - ženske Hana Gnezda POKAL MARKA KUMPA - STRANSKA VAS 2018 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 24.09.2017 5 OCK - ženske Hana Gnezda POKAL OBČINE STRAŽA 2017 - ALPE ADRIA DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
6 23.09.2017 3 OCK - ženske Hana Gnezda 6. VN OBČINE VODICE 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 03.09.2017 6 OCK - ženske Hana Gnezda POKAL MR. BO 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 30.07.2017 6 OCK - ženske Hana Gnezda PO ULICAH KRANJA 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 10.06.2017 6 OCK - ženske Hana Gnezda VN KOSTANJEVICE NA KRKI 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 04.06.2017 8 OCK - ženske Hana Gnezda Cestna dirka GABRJE 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 27.05.2017 6 OCK - ženske Hana Gnezda TRSTENIK 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 14.05.2017 16 OCK - ženske Hana Gnezda VN Komende - Lidlov pokal - DP za dečke-deklice 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
1 30.04.2017 10 OCK - ženske Hana Gnezda 8. POKAL OBČINE TIŠINA 2017 - OCK DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 08.04.2017 6 OCK - ženske Hana Gnezda POKAL POLI 2017 DEKLICE C (WU13) KD SLOGA 1902 IDRIJA

 

 

Hana Gnezda v naših novicah: