Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MAROSTARJEV KRONOMETER 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:MAROSTARJEV KRONOMETER 2015 Datum:10.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 10 Gulič Teja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19821124 00:14:07.65 00:00:00,00
2 . 13 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 00:15:16.72 00:01:09,07
3 . 11 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 00:15:33.38 00:01:25,73
4 . 12 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 00:15:52.83 00:01:45,18
ŽENSKE B-Ž
1 . 8 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 00:15:28.08 00:00:00,00
2 . 5 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19680803 00:15:56.68 00:00:28,59
3 . 6 Patajac Kosmac Julija Ženski SLO BREZ KLUBA 00:16:09.52 00:00:41,43
4 . 7 Zorč Barbara Ženski SLO BREZ KLUBA 00:16:23.47 00:00:55,38
ŽENSKE C-Ž
1 . 1 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 00:15:32.73 00:00:00,00
2 . 4 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 00:15:35.98 00:00:03,25
3 . 3 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 00:16:27.57 00:00:54,84
4 . 2 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 00:21:42.46 00:06:09,73
AMATERJI -M
1 . 107 Kravos Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19880813 00:12:04.32 00:00:00,00
2 . 108 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 00:12:41.14 00:00:36,82
3 . 112 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 00:13:21.40 00:01:17,09
4 . 102 Sitar Mitja Moški SLO BikeRepublic 00:13:31.73 00:01:27,42
5 . 104 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 00:13:31.76 00:01:27,44
6 . 114 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 00:13:55.45 00:01:51,13
7 . 113 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic SLO19941223 00:14:12.71 00:02:08,40
8 . 110 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 00:14:28.96 00:02:24,64
9 . 106 Jereb Primož Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 00:14:45.64 00:02:41,32
10 . 103 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M SLO19870524 00:16:19.14 00:04:14,83
MASTER A-M
1 . 97 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 00:12:56.38 00:00:00,00
2 . 94 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 00:13:09.18 00:00:12,81
3 . 89 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO19810228 00:13:27.26 00:00:30,88
4 . 100 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 00:13:32.45 00:00:36,07
5 . 92 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 00:13:32.87 00:00:36,49
6 . 98 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 00:13:34.90 00:00:38,52
7 . 99 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19850129 00:13:35.98 00:00:39,60
8 . 90 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 00:13:41.92 00:00:45,54
9 . 96 Potočnik Lovrenc Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840311 00:14:00.07 00:01:03,69
10 . 91 Jakovac Miha Moški SLO PICIBICI SLO19830414 00:15:09.43 00:02:13,05
11 . 93 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 00:15:28.27 00:02:31,89
MASTER B-M
1 . 77 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic SLO19761110 00:12:10.19 00:00:00,00
2 . 79 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 00:12:53.53 00:00:43,34
3 . 83 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 00:13:02.73 00:00:52,54
4 . 78 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 00:13:06.22 00:00:56,03
5 . 88 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 00:13:08.36 00:00:58,17
6 . 80 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 00:13:34.11 00:01:23,92
7 . 81 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 00:13:52.26 00:01:42,07
8 . 85 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 00:14:06.69 00:01:56,50
9 . 82 Sever Igor Moški SLO KAMPLC RACING TEAM SLO19790824 00:14:29.80 00:02:19,61
MASTER C-M
1 . 75 Kopše Igor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19740813 00:11:55.15 00:00:00,00
2 . 76 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 00:12:34.47 00:00:39,33
3 . 73 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 00:12:49.71 00:00:54,56
4 . 67 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19710827 00:13:20.32 00:01:25,17
5 . 68 Kovač Marjan Moški SLO 4MK SLO19710211 00:13:36.01 00:01:40,87
6 . 72 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic SLO19730620 00:13:36.99 00:01:41,84
7 . 74 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna SLO19740927 00:14:32.97 00:02:37,82
8 . 69 Nadvešnik Kristjan Moški SLO KD MENGEŠ SLO19730720 00:15:20.07 00:03:24,92
MASTER D-M
1 . 65 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 SLO19700815 00:12:35.41 00:00:00,00
2 . 58 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 00:12:54.73 00:00:19,32
3 . 60 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 00:13:05.03 00:00:29,62
4 . 59 Kepic Anton Moški SLO BREZ KLUBA 0 00:13:29.43 00:00:54,02
5 . 56 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 00:13:42.88 00:01:07,47
6 . 63 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ SLO19690704 00:13:48.16 00:01:12,75
7 . 66 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 00:13:48.71 00:01:13,30
8 . 62 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 00:13:53.58 00:01:18,18
9 . 57 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 00:14:06.99 00:01:31,58
10 . 61 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19680602 00:14:53.58 00:02:18,17
11 . 64 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690903 00:15:06.41 00:02:31,00
MASTER E-M
1 . 53 SuliČ Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 00:13:11.46 00:00:00,00
2 . 46 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 00:13:47.61 00:00:36,16
3 . 55 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19650827 00:13:53.49 00:00:42,03
4 . 52 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 00:14:12.76 00:01:01,31
5 . 51 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 00:14:14.54 00:01:03,08
6 . 54 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 00:14:21.73 00:01:10,27
7 . 50 Ošep Dani Moški SLO BikeRepublic 00:14:24.24 00:01:12,79
8 . 48 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK SLO19631102 00:14:25.13 00:01:13,67
9 . 49 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 00:14:41.14 00:01:29,68
10 . 47 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 00:15:06.81 00:01:55,35
MASTER F-M
1 . 40 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 00:13:12.47 00:00:00,00
2 . 42 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 00:13:25.68 00:00:13,21
3 . 44 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 00:13:58.49 00:00:46,02
4 . 43 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 00:14:07.82 00:00:55,35
5 . 37 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 00:14:09.03 00:00:56,56
6 . 38 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 00:14:20.21 00:01:07,74
7 . 36 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 00:14:22.95 00:01:10,48
8 . 41 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19590808 00:14:32.33 00:01:19,85
9 . 45 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 00:14:45.39 00:01:32,92
10 . 35 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 00:15:18.57 00:02:06,09
11 . 33 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 00:15:35.77 00:02:23,29
12 . 34 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 00:16:39.68 00:03:27,21
MASTER G-M
1 . 32 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 00:13:45.94 00:00:00,00
2 . 29 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 00:14:18.10 00:00:32,16
3 . 30 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 00:15:15.88 00:01:29,94
4 . 31 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 00:16:28.83 00:02:42,89
MASTER H-M
1 . 24 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 00:13:43.47 00:00:00,00
2 . 26 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 00:14:19.52 00:00:36,05
3 . 23 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 00:14:53.30 00:01:09,82
4 . 25 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 00:15:00.43 00:01:16,95
5 . 27 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 00:15:12.06 00:01:28,59
6 . 28 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 00:16:03.89 00:02:20,42
7 . 22 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 00:16:05.38 00:02:21,91
MASTER I-M
1 . 21 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 00:14:19.96 00:00:00,00
2 . 19 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 00:15:10.90 00:00:50,94
3 . 20 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 00:15:16.14 00:00:56,18
4 . 16 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19400317 00:15:31.30 00:01:11,34
5 . 17 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 00:16:00.04 00:01:40,08
6 . 18 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19410420 00:17:04.05 00:02:44,09
REKREATIVKE A-Ž
1 . 14 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 00:14:43.12 00:00:00,00

Komentarji