17 VZPON NA KATARINO - 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:17 VZPON NA KATARINO - 2015 Datum:28.06.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
DEčKI-M
1 . 109 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO2000**** 0:29:34
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO1989**** 0:28:14
2 . 1 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO1990**** 0:30:41
3 . 2 Bohinc Saša Ženski SLO ROCK RACING TEAM KAMNIK SLO1984**** 0:32:02
4 . 4 Bečan Lucija Ženski SLO KK Medvode 0:37:12
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM SLO1978**** 0:23:32
2 . 6 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO1979**** 0:25:10
3 . 7 Obranovič Saša Ženski SLO IZVIR VIPAVA 0:29:38
ŽENSKE C-Ž
1 . 10 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO1963**** 0:27:44
2 . 119 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO1964**** 0:29:28
3 . 11 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO1960**** 0:31:06
4 . 140 LIDIJA Praprotnik Ženski SLO KK Medvode 0:31:36
5 . 112 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 0:32:32
6 . 8 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO1953**** 0:36:07
7 . 147 ANA Arčon Ženski SLO KK Medvode 0:38:38
8 . 146 SONJA Tehovnik Ženski SLO KK Medvode 0:40:42
9 . 148 HELENA Dermota Ženski SLO KK Medvode 0:45:46
AMATERJI -M
1 . 19 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1988**** 0:20:17
2 . 126 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic SLO1992**** 0:20:36
3 . 17 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO1991**** 0:20:38
4 . 15 Kuralt Mitja Moški SLO KD ALPE SiS SLO1990**** 0:21:15
5 . 114 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina SLO1988**** 0:21:20
6 . 13 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO1987**** 0:21:32
7 . 24 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE **** 0:21:34
8 . 26 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 0:21:38
9 . 22 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1990**** 0:22:02
10 . 20 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1995**** 0:22:11
11 . 29 Čebulj Nace Moški SLO KK Medvode 0:22:18
12 . 25 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO1990**** 0:22:53
13 . 12 Žakelj Anže Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO1987**** 0:23:10
14 . 14 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO1986**** 0:23:23
15 . 141 KLEMEN Nemec Moški SLO / 0:39:02
DNF 27 Righheto Mattias Moški ITA KK Medvode U 3028**** --
MASTER A-M
1 . 38 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO1984**** 0:21:00
2 . 121 Remic Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 0:21:01
3 . 37 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO1983**** 0:21:03
4 . 31 Kregar Matjaž Moški SLO Brez kluba 0:21:14
5 . 39 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO1985**** 0:21:17
6 . 42 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO1981**** 0:21:18
7 . 41 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M SLO1984**** 0:21:49
8 . 34 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1983**** 0:22:43
9 . 35 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1984**** 0:23:19
10 . 30 Zoubek Miha Moški SLO Brez kluba 0:23:40
11 . 40 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1983**** 0:23:55
MASTER B-M
1 . 45 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1976**** 0:20:45
2 . 113 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO1978**** 0:20:47
3 . 47 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO1976**** 0:21:16
4 . 48 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1980**** 0:21:31
5 . 43 Kutoša David Moški SLO Brez kluba **** 0:23:47
6 . 49 Mikuž Robert Moški SLO KK Medvode 0:26:24
7 . 124 SIMON Pišljar Moški SLO / 0:29:51
DNF 116 SILVO Girandon Moški SLO / --
DNF 115 Kravanja Gabrijel Moški SLO / --
MASTER C-M
1 . 55 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1975**** 0:21:16
2 . 127 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE SLO1972**** 0:21:29
3 . 53 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna SLO1972**** 0:22:21
4 . 51 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM SLO1974**** 0:22:36
5 . 56 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1973**** 0:23:14
6 . 60 Kern Marjan Moški SLO ŠD ŠEL 0:23:41
7 . 54 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SiS SLO1975**** 0:24:14
8 . 52 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna SLO1973**** 0:25:25
DNF 57 Costa Federico Moški ITA KK Medvode U 302**** --
DNF 58 Cigana Massimo Moški ITA KK Medvode U 302**** --
MASTER D-M
1 . 69 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1969**** 0:21:52
2 . 64 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO1970**** 0:22:24
3 . 61 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:22:25
4 . 68 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1966**** 0:22:41
5 . 70 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M SLO1970**** 0:24:01
6 . 67 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1966**** 0:24:53
7 . 142 JANEZ Bergant Moški SLO / 0:27:42
8 . 66 Šesek UroŠ Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 0:29:27
9 . 145 JANEZ Bezjak Moški SLO KK Medvode 0:36:33
DNF 65 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO1967**** --
MASTER E-M
1 . 75 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1962**** 0:21:46
2 . 78 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1965**** 0:22:09
3 . 72 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1965**** 0:22:35
4 . 77 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1964**** 0:23:08
5 . 71 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP SLO1964**** 0:23:38
6 . 76 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1964**** 0:24:08
7 . 73 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1962**** 0:26:01
8 . 79 Bartelj Dušan Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 0:28:50
MASTER F-M
1 . 86 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1960**** 0:22:30
2 . 89 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO1958**** 0:22:59
3 . 82 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO1960**** 0:23:27
4 . 83 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1957**** 0:23:31
5 . 92 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO1956**** 0:23:47
6 . 81 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO1959**** 0:23:48
7 . 91 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO1956**** 0:23:57
8 . 84 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1957**** 0:24:02
9 . 88 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1959**** 0:24:24
10 . 80 Pogačar Maks Moški SLO Brez kluba **** 0:24:56
11 . 120 Koželj Peter Moški SLO KD ALPE SiS SLO1960**** 0:25:04
12 . 85 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 1956**** 0:25:13
13 . 90 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO1956**** 0:29:19
14 . 87 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1956**** 0:29:34
15 . 123 ZDRAVKO Berden Moški SLO Felixi 0:30:07
MASTER G-M
1 . 94 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS SLO1955**** 0:23:13
2 . 97 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO1951**** 0:23:52
3 . 118 JOŽE Rogelj Moški SLO / 0:24:25
4 . 93 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1951**** 0:26:07
5 . 149 JANEZ Poljanec Moški SLO KK Medvode 0:28:44
6 . 96 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1954**** 0:29:58
7 . 117 Smolko Franc Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 0:31:26
MASTER H-M
1 . 103 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1948**** 0:25:35
2 . 100 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1949**** 0:25:49
3 . 104 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO1947**** 0:26:41
4 . 102 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1950**** 0:28:40
5 . 99 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1950**** 0:29:07
6 . 101 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1947**** 0:29:40
7 . 108 RUDOLF Božič Moški SLO / 0:30:04
8 . 125 PETER Sodnik Moški SLO KK Komenda 0:31:41
MASTER I-M
1 . 107 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO1943**** 0:28:07
2 . 105 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO1938**** 0:30:17
3 . 144 ANTON Majcen Moški SLO / 0:38:51
4 . 111 BLAŽ Geč Moški SLO / 0:40:01
5 . 122 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1941**** 0:44:41

Komentarji