Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Vzpon za Pokal občine Kobarid 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za Pokal občine Kobarid 2015 Datum:03.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek Več
ŽENSKE B-Ž
1 . 89 MIRKA POLENČIČ
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:37:08 0:00:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:37:08
Zaostanek: 0:00:00
2 . 99 KATARINA SAKSIDA
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:44:02 0:06:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:44:02
Zaostanek: 0:06:55
ŽENSKE C-Ž
1 . 114 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 0:37:37 0:00:00 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:37:37
Zaostanek: 0:00:00
2 . 6 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:37:42 0:00:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
u010cas vou017enje: 0:37:42
Zaostanek: 0:00:05
3 . 107 Trojar Andreja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19610921 0:38:45 0:01:09 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19610921
u010cas vou017enje: 0:38:45
Zaostanek: 0:01:09
4 . 4 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 0:42:19 0:04:42 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19530608
u010cas vou017enje: 0:42:19
Zaostanek: 0:04:42
AMATERJI -M
1 . 111 ANDREA CALZA
Moški ITA AM17426 0:22:31 0:00:00 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM17426
Čas vožnje: 0:22:31
Zaostanek: 0:00:00
2 . 10 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 0:22:49 0:00:17 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880430
u010cas vou017enje: 0:22:49
Zaostanek: 0:00:17
3 . 7 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 0:23:35 0:01:04 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870524
u010cas vou017enje: 0:23:35
Zaostanek: 0:01:04
4 . 9 Drinovec Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 0:23:43 0:01:11 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910816
u010cas vou017enje: 0:23:43
Zaostanek: 0:01:11
5 . 11 Koren Gašper
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910212 0:25:01 0:02:30 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910212
u010cas vou017enje: 0:25:01
Zaostanek: 0:02:30
6 . 135 Mugerli Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 0:25:48 0:03:16 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980923
u010cas vou017enje: 0:25:48
Zaostanek: 0:03:16
7 . 8 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 0:26:26 0:03:55 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860218
u010cas vou017enje: 0:26:26
Zaostanek: 0:03:55
8 . 12 Osvald Florjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 0:27:44 0:05:12 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980702
u010cas vou017enje: 0:27:44
Zaostanek: 0:05:12
9 . 13 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 0:29:01 0:06:30 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900207
u010cas vou017enje: 0:29:01
Zaostanek: 0:06:30
10 . 117 Kravanja Nejc
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910714 0:30:13 0:07:42 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910714
u010cas vou017enje: 0:30:13
Zaostanek: 0:07:42
11 . 119 DENIS ROT
Moški SLO 0:30:31 0:08:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:30:31
Zaostanek: 0:08:00
12 . 118 Koren Vasja
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910115 0:32:48 0:10:17 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910115
u010cas vou017enje: 0:32:48
Zaostanek: 0:10:17
13 . 14 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19870524 0:33:54 0:11:22 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870524
u010cas vou017enje: 0:33:54
Zaostanek: 0:11:22
14 . 104 GIOLIA MERLINO
Team Bike 2007
Moški SLO Team Bike 2007 0:38:24 0:15:52 >
Klub Team Bike 2007
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:38:24
Zaostanek: 0:15:52
15 . 2 KLEMEN IVANČIČ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:39:15 0:16:43 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:39:15
Zaostanek: 0:16:43
MASTER A-M
1 . 15 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 0:23:41 0:00:00 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831129
u010cas vou017enje: 0:23:41
Zaostanek: 0:00:00
2 . 16 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 0:24:16 0:00:35 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851009
u010cas vou017enje: 0:24:16
Zaostanek: 0:00:35
3 . 130 FEDERICO MEDVES
Cicli Spezzotto dream team
Moški ITA Cicli Spezzotto dream team 0:24:44 0:01:03 >
Klub Cicli Spezzotto dream team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:24:44
Zaostanek: 0:01:03
4 . 19 Pavšič Tilen
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 0:25:59 0:02:18 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841216
u010cas vou017enje: 0:25:59
Zaostanek: 0:02:18
5 . 131 MARCO DESSONI
Cicli Spezzotto dream team
Moški ITA Cicli Spezzotto dream team 0:26:14 0:02:33 >
Klub Cicli Spezzotto dream team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:26:14
Zaostanek: 0:02:33
6 . 94 SAŠO MIKLAVČIČ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:26:22 0:02:41 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:26:22
Zaostanek: 0:02:41
7 . 137 LEONARDO PACE
Spezzotto
Moški ITA Spezzotto 0:27:23 0:03:43 >
Klub Spezzotto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:23
Zaostanek: 0:03:43
8 . 20 Kosmač Miha
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 0:27:28 0:03:47 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:28
Zaostanek: 0:03:47
9 . 93 PETER MATELIČ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:28:12 0:04:31 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:28:12
Zaostanek: 0:04:31
10 . 1 NEJC ERŽEN
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:28:52 0:05:11 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:28:52
Zaostanek: 0:05:11
MASTER B-M
1 . 21 Bratuš Dean
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 0:23:54 0:00:00 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780923
u010cas vou017enje: 0:23:54
Zaostanek: 0:00:00
2 . 22 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 0:23:58 0:00:04 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760802
u010cas vou017enje: 0:23:58
Zaostanek: 0:00:04
3 . 24 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 0:24:21 0:00:27 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
u010cas vou017enje: 0:24:21
Zaostanek: 0:00:27
4 . 115 ERIK KODERMAC
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:24:31 0:00:38 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:24:31
Zaostanek: 0:00:38
5 . 126 BOŠTJAN TRBIŽAN
Moški SLO 0:26:17 0:02:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:26:17
Zaostanek: 0:02:24
6 . 127 Kenda Primož
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19771208 0:27:45 0:03:51 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771208
u010cas vou017enje: 0:27:45
Zaostanek: 0:03:51
7 . 23 Podpečan Tadej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19770706 0:31:45 0:07:52 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770706
u010cas vou017enje: 0:31:45
Zaostanek: 0:07:52
8 . 103 ANDREA PRIZZON
GC Povoletto
Moški ITA GC Povoletto 0:32:02 0:08:09 >
Klub GC Povoletto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:32:02
Zaostanek: 0:08:09
9 . 102 EMILIANO ANZIL
Team Bike 2007
Moški ITA Team Bike 2007 0:34:40 0:10:47 >
Klub Team Bike 2007
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:34:40
Zaostanek: 0:10:47
MASTER C-M
1 . 36 Konc Gorazd
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 0:24:30 0:00:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740604
u010cas vou017enje: 0:24:30
Zaostanek: 0:00:00
2 . 34 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 0:25:24 0:00:54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720512
u010cas vou017enje: 0:25:24
Zaostanek: 0:00:54
3 . 27 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19720918 0:26:03 0:01:33 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720918
u010cas vou017enje: 0:26:03
Zaostanek: 0:01:33
4 . 133 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM SLO19740806 0:26:11 0:01:41 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740806
u010cas vou017enje: 0:26:11
Zaostanek: 0:01:41
5 . 29 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19740927 0:27:12 0:02:43 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740927
u010cas vou017enje: 0:27:12
Zaostanek: 0:02:43
6 . 32 Kitin Marko
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19751126 0:27:25 0:02:56 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751126
u010cas vou017enje: 0:27:25
Zaostanek: 0:02:56
7 . 100 STEFANO SPANGARO
GC Povoletio
Moški ITA GC Povoletio ITA19740314 0:27:59 0:03:29 >
Klub GC Povoletio
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19740314
u010cas vou017enje: 0:27:59
Zaostanek: 0:03:29
8 . 31 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19730724 0:28:23 0:03:53 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730724
u010cas vou017enje: 0:28:23
Zaostanek: 0:03:53
9 . 85 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19740212 0:30:36 0:06:06 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740212
u010cas vou017enje: 0:30:36
Zaostanek: 0:06:06
10 . 28 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19731021 0:32:11 0:07:41 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19731021
u010cas vou017enje: 0:32:11
Zaostanek: 0:07:41
MASTER D-M
1 . 109 Bonča Valter
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19680317 0:24:06 0:00:00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680317
u010cas vou017enje: 0:24:06
Zaostanek: 0:00:00
2 . 44 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 0:24:46 0:00:40 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690616
u010cas vou017enje: 0:24:46
Zaostanek: 0:00:40
3 . 42 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 0:25:20 0:01:14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690511
u010cas vou017enje: 0:25:20
Zaostanek: 0:01:14
4 . 40 Kuret Iztok
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 0:25:54 0:01:48 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670428
u010cas vou017enje: 0:25:54
Zaostanek: 0:01:48
5 . 83 Volarič Milko
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19700119 0:26:06 0:02:00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700119
u010cas vou017enje: 0:26:06
Zaostanek: 0:02:00
6 . 41 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 0:26:09 0:02:02 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690806
u010cas vou017enje: 0:26:09
Zaostanek: 0:02:02
7 . 96 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:26:50 0:02:44 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
u010cas vou017enje: 0:26:50
Zaostanek: 0:02:44
8 . 39 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 0:27:00 0:02:54 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700127
u010cas vou017enje: 0:27:00
Zaostanek: 0:02:54
9 . 113 SREČKO MAVRI
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:27:01 0:02:55 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:01
Zaostanek: 0:02:55
10 . 136 ALEŠ ČAVS
Kropa
Moški SLO Kropa 0:27:53 0:03:46 >
Klub Kropa
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:53
Zaostanek: 0:03:46
11 . 90 Vodopivec Borut
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:28:20 0:04:14 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:28:20
Zaostanek: 0:04:14
12 . 97 Ličen Benedikt
Bosopoet
Moški SLO Bosopoet 0:29:23 0:05:17 >
Klub Bosopoet
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:29:23
Zaostanek: 0:05:17
13 . 45 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 0:31:25 0:07:19 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680208
u010cas vou017enje: 0:31:25
Zaostanek: 0:07:19
MASTER E-M
1 . 116 GERHARD PERTL
Arbo Feld am See
Moški AUT Arbo Feld am See 0:24:09 0:00:00 >
Klub Arbo Feld am See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:24:09
Zaostanek: 0:00:00
2 . 51 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:25:34 0:01:24 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
u010cas vou017enje: 0:25:34
Zaostanek: 0:01:24
3 . 120 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 0:26:00 0:01:51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19641226
u010cas vou017enje: 0:26:00
Zaostanek: 0:01:51
4 . 48 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:27:38 0:03:29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650130
u010cas vou017enje: 0:27:38
Zaostanek: 0:03:29
5 . 112 OBID DARKO
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:27:43 0:03:34 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:43
Zaostanek: 0:03:34
6 . 52 SuliČ Andrej
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 0:29:12 0:05:03 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650507
u010cas vou017enje: 0:29:12
Zaostanek: 0:05:03
7 . 123 ROBERTO COMAR
Moški ITA 0:30:00 0:05:51 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:30:00
Zaostanek: 0:05:51
8 . 87 MILAN GRUNTAR
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:30:22 0:06:13 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:30:22
Zaostanek: 0:06:13
9 . 110 DENIS CALCINOTTO
TEAM GRANZON
Moški ITA TEAM GRANZON 0:30:28 0:06:19 >
Klub TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:30:28
Zaostanek: 0:06:19
10 . 105 Brvar Jože
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19630604 0:32:40 0:08:31 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19630604
u010cas vou017enje: 0:32:40
Zaostanek: 0:08:31
MASTER F-M
1 . 61 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:26:54 0:00:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581024
u010cas vou017enje: 0:26:54
Zaostanek: 0:00:00
2 . 56 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 0:27:09 0:00:14 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601109
u010cas vou017enje: 0:27:09
Zaostanek: 0:00:14
3 . 64 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:28:07 0:01:13 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
u010cas vou017enje: 0:28:07
Zaostanek: 0:01:13
4 . 53 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19590304 0:28:19 0:01:24 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590304
u010cas vou017enje: 0:28:19
Zaostanek: 0:01:24
5 . 66 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 0:28:59 0:02:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560612
u010cas vou017enje: 0:28:59
Zaostanek: 0:02:05
6 . 54 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:29:16 0:02:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570402
u010cas vou017enje: 0:29:16
Zaostanek: 0:02:21
7 . 60 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:30:35 0:03:41 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
u010cas vou017enje: 0:30:35
Zaostanek: 0:03:41
8 . 86 DINO BORGOBELLO
Moški ITA ITA19560831 0:33:51 0:06:57 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19560831
u010cas vou017enje: 0:33:51
Zaostanek: 0:06:57
9 . 124 SILVANO GODEASSI
G.C. GIRO F.V.G.
Moški ITA G.C. GIRO F.V.G. ITA19600926 0:35:46 0:08:52 >
Klub G.C. GIRO F.V.G.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19600926
u010cas vou017enje: 0:35:46
Zaostanek: 0:08:52
10 . 59 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:38:19 0:11:25 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
u010cas vou017enje: 0:38:19
Zaostanek: 0:11:25
MASTER G-M
1 . 108 Boštic Ljubo
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:27:59 0:00:00 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:59
Zaostanek: 0:00:00
2 . 69 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:29:03 0:01:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19511103
u010cas vou017enje: 0:29:03
Zaostanek: 0:01:05
3 . 67 Klemenc Tone
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19550614 0:29:52 0:01:53 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550614
u010cas vou017enje: 0:29:52
Zaostanek: 0:01:53
4 . 91 JOSEF PRIESSNIG
SC Mirnock
Moški AUT SC Mirnock AUT19510724 0:30:34 0:02:35 >
Klub SC Mirnock
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19510724
u010cas vou017enje: 0:30:34
Zaostanek: 0:02:35
5 . 70 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 0:30:55 0:02:56 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19530130
u010cas vou017enje: 0:30:55
Zaostanek: 0:02:56
6 . 88 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1954 0:31:05 0:03:07 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO1954
u010cas vou017enje: 0:31:05
Zaostanek: 0:03:07
7 . 71 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:34:52 0:06:53 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550113
u010cas vou017enje: 0:34:52
Zaostanek: 0:06:53
8 . 134 RADO KOREN
Moški SLO 0:35:14 0:07:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:35:14
Zaostanek: 0:07:15
9 . 68 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:35:41 0:07:42 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
u010cas vou017enje: 0:35:41
Zaostanek: 0:07:42
10 . 129 IGOR LIPICER
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:46 0:12:48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:40:46
Zaostanek: 0:12:48
11 . 122 FRANKO SIMUIČ
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:45:05 0:17:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:45:05
Zaostanek: 0:17:07
12 . 128 ZLATKO LIPICER
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:11 0:20:12 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:48:11
Zaostanek: 0:20:12
MASTER H-M
1 . 76 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:30:09 0:00:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
u010cas vou017enje: 0:30:09
Zaostanek: 0:00:00
2 . 106 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:30:12 0:00:03 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490923
u010cas vou017enje: 0:30:12
Zaostanek: 0:00:03
3 . 75 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 0:32:45 0:02:36 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19500403
u010cas vou017enje: 0:32:45
Zaostanek: 0:02:36
4 . 77 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:33:44 0:03:36 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490131
u010cas vou017enje: 0:33:44
Zaostanek: 0:03:36
5 . 98 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:35:28 0:05:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
u010cas vou017enje: 0:35:28
Zaostanek: 0:05:19
6 . 72 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:35:57 0:05:48 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19480309
u010cas vou017enje: 0:35:57
Zaostanek: 0:05:48
7 . 73 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:37:16 0:07:07 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19501109
u010cas vou017enje: 0:37:16
Zaostanek: 0:07:07
8 . 125 MILOŠ PRINČIČ
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:46 0:10:37 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:40:46
Zaostanek: 0:10:37
9 . 84 PAVEL SIVEC
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:40:57 0:10:48 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:40:57
Zaostanek: 0:10:48
MASTER I-M
1 . 92 FRANZ TARMANN
Oamtc Althofen
Moški AUT Oamtc Althofen AUT19430726 0:31:58 0:00:00 >
Klub Oamtc Althofen
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19430726
Čas vožnje: 0:31:58
Zaostanek: 0:00:00
2 . 82 Kotnik Herbert
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:34:53 0:02:55 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430309
u010cas vou017enje: 0:34:53
Zaostanek: 0:02:55
3 . 81 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:35:23 0:03:24 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
u010cas vou017enje: 0:35:23
Zaostanek: 0:03:24
4 . 80 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:36:46 0:04:48 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19380218
u010cas vou017enje: 0:36:46
Zaostanek: 0:04:48
5 . 132 JANEZ ANDLOVEC
Cajna Vipava
Moški SLO Cajna Vipava 0:38:09 0:06:11 >
Klub Cajna Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:38:09
Zaostanek: 0:06:11
6 . 121 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO / 0:40:30 0:08:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
u010cas vou017enje: 0:40:30
Zaostanek: 0:08:31

Komentarji

 

Mobile content