Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika)

Tek Tekma:20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) Datum:28.03.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 339 Viriant Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:06 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:06
Zaostanek: 0
2 . 342 Slapšak Ajda
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 00:02:10 00:00:04 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:04
3 . 334 Dolinšek David
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:18 00:00:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:12
4 . 345 PoliČnik Lana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:24 00:00:18 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:24
Zaostanek: 00:00:18
5 . 332 Zlatnar Klara
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:26 00:00:20 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:26
Zaostanek: 00:00:20
6 . 333 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 00:02:28 00:00:22 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:28
Zaostanek: 00:00:22
7 . 346 ORAŽEM Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:30 00:00:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:30
Zaostanek: 00:00:24
8 . 344 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:40 00:00:34 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:40
Zaostanek: 00:00:34
9 . 341 Šinkovec Eva
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:42 00:00:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:42
Zaostanek: 00:00:36
10 . 343 Potokar Lara
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:47 00:00:41 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:47
Zaostanek: 00:00:41
11 . 335 Šerkezi Maruša Tereza
ZŽS Stranje
Ženski SLO ZŽS Stranje 00:02:50 00:00:44 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:50
Zaostanek: 00:00:44
12 . 351 ŠPEGELJ Špela
ŠD Socka
Ženski SLO ŠD Socka 00:02:57 00:00:51 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:02:57
Zaostanek: 00:00:51
13 . 352 ŠPEGELJ Saša
ŠD Socka
Ženski SLO ŠD Socka 00:04:15 00:02:09 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:04:15
Zaostanek: 00:02:09
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 324 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:01:58 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:01:58
Zaostanek: 0
2 . 325 Križnar Maj
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:02 00:00:04 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:02
Zaostanek: 00:00:04
3 . 329 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:02:03 00:00:05 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:03
Zaostanek: 00:00:05
4 . 326 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:08 00:00:10 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:08
Zaostanek: 00:00:10
5 . 322 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:13 00:00:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:15
6 . 323 SUŠNIK Žiga
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:15 00:00:17 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:17
7 . 331 KRT Timotej
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:16 00:00:18 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:16
Zaostanek: 00:00:18
8 . 300 Jeras Jakob
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:33 00:00:35 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:33
Zaostanek: 00:00:35
9 . 311 KUKOVIČ Kris
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:36 00:00:38 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:36
Zaostanek: 00:00:38
10 . 313 Kališnik Nejc
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:02:38 00:00:40 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:38
Zaostanek: 00:00:40
11 . 306 POLJANŠEK Maj
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:45 00:00:47 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:45
Zaostanek: 00:00:47
12 . 327 Cipot Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:54 00:00:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:54
Zaostanek: 00:00:56
13 . 330 MATOH Feliks Brelih
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:59 00:01:01 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:02:59
Zaostanek: 00:01:01
14 . 314 Potokar Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:01 00:01:03 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:01
Zaostanek: 00:01:03
15 . 347 GOLOB David
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:03 00:01:05 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:03
Zaostanek: 00:01:05
16 . 321 Bičanič Domen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:10 00:01:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:10
Zaostanek: 00:01:12
17 . 328 Cipot Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:12 00:01:14 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:12
Zaostanek: 00:01:14
18 . 354 BERLEC Bor
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:14 00:01:16 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:14
Zaostanek: 00:01:16
19 . 303 OSOLNIK Blaž
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:17 00:01:19 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:17
Zaostanek: 00:01:19
20 . 310 Bičanič Tilen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:20 00:01:22 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:20
Zaostanek: 00:01:22
21 . 305 PEHLIĆ Džejlan
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:22 00:01:24 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:22
Zaostanek: 00:01:24
22 . 350 SOLAR Darjan
ŠD Socka
Moški SLO ŠD Socka 00:03:25 00:01:27 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:25
Zaostanek: 00:01:27
23 . 316 Vettorazzi Luka
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:28 00:01:30 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:28
Zaostanek: 00:01:30
24 . 353 ČEPERLIN Vid
ŠD Socka
Moški SLO ŠD Socka 00:03:32 00:01:34 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:32
Zaostanek: 00:01:34
25 . 320 Erjavšek Val
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:34 00:01:36 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:34
Zaostanek: 00:01:36
26 . 302 OMERZU Aljaž
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:37 00:01:39 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:37
Zaostanek: 00:01:39
27 . 307 RODE Enej
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:41 00:01:43 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:41
Zaostanek: 00:01:43
28 . 309 MARN Peter
ZŽS Stranje
Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:43 00:01:45 >
Klub ZŽS Stranje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:03:43
Zaostanek: 00:01:45
KP - DEKLICE-Ž
1 . 73 Dobovšek Hana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:28:24 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:28:24
Zaostanek: 0
2 . 72 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:28:40 00:00:16 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:28:40
Zaostanek: 00:00:16
KP - DEčKI-M
1 . 1 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:23:05 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:05
Zaostanek: 0
2 . 3 Podbregar Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:23:08 00:00:03 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:08
Zaostanek: 00:00:03
3 . 2 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:26:16 00:03:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:16
Zaostanek: 00:03:11
4 . 111 OPRCKAL Lenart
ŠD Socka
Moški SLO ŠD Socka 00:26:49 00:03:44 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:49
Zaostanek: 00:03:44
5 . 113 CEPERLIN Urh
ŠD Socka
Moški SLO ŠD Socka 00:26:51 00:03:46 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:51
Zaostanek: 00:03:46
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 6 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:05 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:20:05
Zaostanek: 0
2 . 7 Oražem Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:07 00:01:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:21:07
Zaostanek: 00:01:02
3 . 5 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:03 00:01:58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:22:03
Zaostanek: 00:01:58
4 . 8 Kranjec Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:24:21 00:04:16 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:24:21
Zaostanek: 00:04:16
5 . 4 Zagorc Grega
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:25:03 00:04:58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:25:03
Zaostanek: 00:04:58
KP - MLADINKE-Ž
1 . 74 Orehek Karmen
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:24:24 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:24:24
Zaostanek: 0
KP - MLADINCI-M
1 . 14 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:18:49 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:18:49
Zaostanek: 0
2 . 10 Trontelj Žiga
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:19:27 00:00:38 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:27
Zaostanek: 00:00:38
3 . 13 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:19:37 00:00:48 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:37
Zaostanek: 00:00:48
4 . 11 Trontelj Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:42 00:02:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:21:42
Zaostanek: 00:02:53
5 . 12 Mekiš Marino
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:28 00:03:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:22:28
Zaostanek: 00:03:39
6 . 15 Arbajter Urban
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:27:38 00:08:49 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:27:38
Zaostanek: 00:08:49
KP - ČLANICE-Ž
1 . 75 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:56 -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:21:56
Zaostanek: 0
2 . 101 RACE Petra
AD MASS
Ženski SLO AD MASS 00:23:30 00:01:34 >
Klub AD MASS
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:23:30
Zaostanek: 00:01:34
3 . 78 Kozjek Tina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:40 00:01:44 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:23:40
Zaostanek: 00:01:44
4 . 102 ČEŠNOVAR Joži
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:26:05 00:04:09 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:26:05
Zaostanek: 00:04:09
5 . 83 Galjot Barbara
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:27:11 00:05:15 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:27:11
Zaostanek: 00:05:15
6 . 80 Hren Petra
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:27:13 00:05:17 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:27:13
Zaostanek: 00:05:17
7 . 81 Rozman Manca
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:27:14 00:05:18 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:27:14
Zaostanek: 00:05:18
8 . 109 Kveder Marjeta
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:27:31 00:05:35 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:27:31
Zaostanek: 00:05:35
9 . 77 Oražem Nina
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:27:34 00:05:38 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:27:34
Zaostanek: 00:05:38
10 . 82 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:07 00:09:11 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:31:07
Zaostanek: 00:09:11
11 . 112 LUSNIC Karin
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:36:44 00:14:48 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:36:44
Zaostanek: 00:14:48
KP - ČLANI-M
1 . 26 Zarnik Sebastjan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:17:04 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:17:04
Zaostanek: 0
2 . 93 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:17:08 00:00:04 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:17:08
Zaostanek: 00:00:04
3 . 17 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:17:10 00:00:06 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:17:10
Zaostanek: 00:00:06
4 . 30 Rezai Bashir
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:17:55 00:00:51 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:17:55
Zaostanek: 00:00:51
5 . 18 Erjavšek Boštjan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:18:33 00:01:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:18:33
Zaostanek: 00:01:29
6 . 37 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:18:40 00:01:36 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:18:40
Zaostanek: 00:01:36
7 . 46 Dovnik Miran
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:18:44 00:01:40 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:18:44
Zaostanek: 00:01:40
8 . 42 Bregar Metod
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:19:01 00:01:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:01
Zaostanek: 00:01:57
9 . 44 Arbajter Iztok
Torkova tekaška druženja
Moški SLO Torkova tekaška druženja 00:19:07 00:02:03 >
Klub Torkova tekaška druženja
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:07
Zaostanek: 00:02:03
10 . 16 Bertoncelj Uroš
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:19:11 00:02:07 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:11
Zaostanek: 00:02:07
11 . 36 Juvan Miha
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:19:19 00:02:15 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:19
Zaostanek: 00:02:15
12 . 45 Močnik Metod
Radomlje
Moški SLO Radomlje 00:19:34 00:02:30 >
Klub Radomlje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:34
Zaostanek: 00:02:30
13 . 21 Hafner Boris
Klub Komenda
Moški SLO Klub Komenda 00:20:02 00:02:58 >
Klub Klub Komenda
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:20:02
Zaostanek: 00:02:58
14 . 96 OSOLNIK Dejan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:20:04 00:03:00 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:20:04
Zaostanek: 00:03:00
15 . 92 Koželj Simon
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:20:23 00:03:19 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:20:23
Zaostanek: 00:03:19
16 . 34 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:20:27 00:03:23 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:20:27
Zaostanek: 00:03:23
17 . 29 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:20:53 00:03:49 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:20:53
Zaostanek: 00:03:49
18 . 105 Kovač Darko
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:21:41 00:04:37 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:21:41
Zaostanek: 00:04:37
19 . 38 SPRUK Marko
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:49 00:04:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:21:49
Zaostanek: 00:04:45
20 . 170 Mali Klemen
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:22:08 00:05:04 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:22:08
Zaostanek: 00:05:04
21 . 41 Cimerman Stane
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:22:17 00:05:13 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:22:17
Zaostanek: 00:05:13
22 . 35 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:22:19 00:05:15 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:22:19
Zaostanek: 00:05:15
23 . 110 ŠPEGELJ Peter
ŠD Socka
Moški SLO ŠD Socka 00:23:13 00:06:09 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:13
Zaostanek: 00:06:09
24 . 48 Gril Andrej
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:23:21 00:06:17 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:21
Zaostanek: 00:06:17
25 . 104 OSOLNIK Simon
Nočna izmena
Moški SLO Nočna izmena 00:23:28 00:06:24 >
Klub Nočna izmena
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:28
Zaostanek: 00:06:24
26 . 23 Hribar Marko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:23:42 00:06:38 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:42
Zaostanek: 00:06:38
27 . 33 Serko Matevž
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:23:46 00:06:42 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:46
Zaostanek: 00:06:42
28 . 19 Golič Danijel
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:24:28 00:07:24 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:24:28
Zaostanek: 00:07:24
29 . 27 Podjed Matija
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:26:08 00:09:04 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:08
Zaostanek: 00:09:04
30 . 32 ROVANŠEK Gregor
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:26:45 00:09:41 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:45
Zaostanek: 00:09:41
31 . 28 POSAVEC Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:27:02 00:09:58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:27:02
Zaostanek: 00:09:58
32 . 31 Rifl Damijan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:27:09 00:10:05 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:27:09
Zaostanek: 00:10:05
33 . 24 Logožar Sašo
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:28:31 00:11:27 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:28:31
Zaostanek: 00:11:27
34 . 98 OICLJ Boris
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:30:47 00:13:43 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:30:47
Zaostanek: 00:13:43
KP - VETERANI-M
1 . 62 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:19:44 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:19:44
Zaostanek: 0
2 . 20 URH IVAN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:00 00:01:16 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:21:00
Zaostanek: 00:01:16
3 . 94 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:34 00:01:50 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:21:34
Zaostanek: 00:01:50
4 . 67 Klemenc Tone
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:45 00:02:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:21:45
Zaostanek: 00:02:01
5 . 59 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:22:00 00:02:16 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:22:00
Zaostanek: 00:02:16
6 . 56 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:59 00:03:15 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:22:59
Zaostanek: 00:03:15
7 . 39 Jurič Igor
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:23:57 00:04:13 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:23:57
Zaostanek: 00:04:13
8 . 43 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:24:09 00:04:25 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:24:09
Zaostanek: 00:04:25
9 . 108 ŠKRIJELJ Redža
Črna gora
Moški SLO Črna gora 00:24:10 00:04:26 >
Klub Črna gora
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:24:10
Zaostanek: 00:04:26
10 . 114 Bregar Drago
Leo
Moški SLO Leo 00:24:27 00:04:43 >
Klub Leo
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:24:27
Zaostanek: 00:04:43
11 . 106 Hrastovec Matjaž
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:25:19 00:05:35 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:25:19
Zaostanek: 00:05:35
12 . 50 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:25:28 00:05:44 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:25:28
Zaostanek: 00:05:44
13 . 63 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:25:49 00:06:05 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:25:49
Zaostanek: 00:06:05
14 . 61 Sikošek Edo
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:26:20 00:06:36 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:20
Zaostanek: 00:06:36
15 . 49 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:26:44 00:07:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:44
Zaostanek: 00:07:00
16 . 71 Flerin Karel
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:26:56 00:07:12 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:26:56
Zaostanek: 00:07:12
17 . 65 Mali Drago
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:27:05 00:07:21 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:27:05
Zaostanek: 00:07:21
18 . 57 Kepic Rajko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:27:25 00:07:41 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:27:25
Zaostanek: 00:07:41
19 . 64 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:58 00:09:14 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:28:58
Zaostanek: 00:09:14
20 . 47 Uršič Miran
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:29:06 00:09:22 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:29:06
Zaostanek: 00:09:22
21 . 68 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:29:24 00:09:40 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:29:24
Zaostanek: 00:09:40
22 . 97 Povše Brane
DO Kamnik
Moški SLO DO Kamnik 00:30:09 00:10:25 >
Klub DO Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:30:09
Zaostanek: 00:10:25
23 . 70 Florjančič Ivan
ŠD Medicus
Moški SLO ŠD Medicus 00:30:49 00:11:05 >
Klub ŠD Medicus
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:30:49
Zaostanek: 00:11:05
24 . 54 Kušar Vinko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:31:13 00:11:29 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:31:13
Zaostanek: 00:11:29
25 . 169 Kreft Zdravko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:31:40 00:11:56 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:31:40
Zaostanek: 00:11:56
26 . 69 Horvat Miha
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:32:00 00:12:16 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:32:00
Zaostanek: 00:12:16
27 . 100 ŠKRAJNAR Branko
PD RTV Ljubljana
Moški SLO PD RTV Ljubljana 00:36:30 00:16:46 >
Klub PD RTV Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:36:30
Zaostanek: 00:16:46
KP - VETERANKE-Ž
1 . 95 Vavpetič Darja
Mici je zakon
Ženski SLO Mici je zakon 00:27:36 -- >
Klub Mici je zakon
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:27:36
Zaostanek: 0
2 . 86 Milič Marinka
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:28:21 00:00:45 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:28:21
Zaostanek: 00:00:45
3 . 85 Slapar Slavka
Klub Komenda
Ženski SLO Klub Komenda 00:28:56 00:01:20 >
Klub Klub Komenda
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:28:56
Zaostanek: 00:01:20
4 . 87 Kušar Andreja
GSŠRM
Ženski SLO GSŠRM 00:31:14 00:03:38 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:31:14
Zaostanek: 00:03:38
5 . 89 Koprivšek Justina
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:34:17 00:06:41 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:34:17
Zaostanek: 00:06:41

Komentarji

 

Mobile content