Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC GRIČI 2013

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC GRIČI 2013 Datum:01.04.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Število Krogov Zaostanek Zaostanek krogov Najhitrejši krog Več
OPEN-M
1 . 186 Gergolet Gregor
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 183 Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 189 Babnik Primož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 184 Svetek Robert Franc
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 185 Skala Reche
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 187 Belaj Vojko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 190 Koritnik Matija
-
Moški SLO - >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 191 JANI MULLER
-
Moški SLO - >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
OPEN-Ž
1 . 188 Kranjec Žagar Mira
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
ELITE-M
1 . 18 MIRKO TABACCHI
GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
Moški GRUPPO SPORTIVO FORESTALE >
Klub GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 2 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 12 Vidovic Sasa
BK KALORIJA
Moški CRO BK KALORIJA >
Klub BK KALORIJA
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 8 Halzer Miha
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 17 Belak Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 10 DAVID PIZZOLAT
RCP LEE COUGAN
Moški RCP LEE COUGAN >
Klub RCP LEE COUGAN
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 4 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 14 Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 7 Vodopivec Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 20 Katalenić Tomislav
KD UNI TEAM - CULT
Moški SLO KD UNI TEAM - CULT >
Klub KD UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
11 . 13 Nejc Valentinčič
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
12 . 16 Curk Benjamin
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U23-M
1 . 107 LUCA BRAIDOT
GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
Moški GRUPPO SPORTIVO FORESTALE >
Klub GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 108 DANIELE BRAIDOT
GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
Moški GRUPPO SPORTIVO FORESTALE >
Klub GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 103 Korošec Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 101 Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 102 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 110 DAVIDE NARDEI
RCP LEE COUGAN
Moški RCP LEE COUGAN >
Klub RCP LEE COUGAN
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 109 FABIO ONGARO
RCP LEE COUGAN
Moški RCP LEE COUGAN >
Klub RCP LEE COUGAN
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 104 Tepina Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 106 Dimic Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 105 Slabanja Matic
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 302 Žakelj Tanja
KD RAJD TREK
Ženski SLO KD RAJD TREK >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 305 SAMIRA TODONE
U.C.CAPRIVESI
Ženski U.C.CAPRIVESI >
Klub U.C.CAPRIVESI
Država
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 301 Tancik Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 303 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 306 GIULIA ALBANESE
U.C.CAPRIVESI
Ženski U.C.CAPRIVESI >
Klub U.C.CAPRIVESI
Država
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U19-M
1 . 202 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 201 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 210 Berger Matej
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 214 LORENZO DAL PIVA
RCP LEE COUGAN
Moški RCP LEE COUGAN >
Klub RCP LEE COUGAN
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 203 Kadivec Blaž
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 208 Naglič Rok
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 211 Vrankar Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 207 Pirnat Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 209 Kristanc Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 204 Mihalič Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
AMATERJI-M
1 . 471 FRANCESCO REMOTO
KiCoSys - Cussigh Bike
Moški KiCoSys - Cussigh Bike >
Klub KiCoSys - Cussigh Bike
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 476 Curk David
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 462 Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 475 LAZZARONI JURIJ
ASD VIGILI DEL FUOCO PORDENONE
Moški ASD VIGILI DEL FUOCO PORDENONE >
Klub ASD VIGILI DEL FUOCO PORDENONE
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 466 Pevec Evgen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 461 Korošec Martin
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 464 Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 474 ALESSIO OCERA
CAPRIVESI
Moški CAPRIVESI >
Klub CAPRIVESI
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 467 Bošnjak Miha
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
VETERANI 1-M
1 . 420 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 401 Tancik Mitja
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 402 Čretnik Marko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 436 Leghissa Christian
RCP LEE COUGAN
Moški RCP LEE COUGAN >
Klub RCP LEE COUGAN
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 415 matej dakskobler
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 411 Visočnik Matevž
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 406 Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 413 PRIMOŽ ANTLER
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 419 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 403 Tancik Jaka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
11 . 421 Belina Aleš
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
12 . 442 LONGINO FERRO
CAPRIVESI
Moški CAPRIVESI >
Klub CAPRIVESI
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
13 . 412 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
14 . 409 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
15 . 417 Tušar Boris
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
16 . 414 Volčič Tomaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
17 . 410 Zajc Uroš
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
18 . 405 Kučan Tomaž
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
19 . 416 Klančič Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
20 . 418 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
VETERANI 2-M
1 . 441 Vesel Peter
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 430 Urbančič Milan
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 433 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 428 Novak Rajko
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 437 GIANMARCO GORINI
U.C.CAPRIVESI
Moški U.C.CAPRIVESI >
Klub U.C.CAPRIVESI
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 434 Rajter Fredo
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 427 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 435 Škarja Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 440 Nemeček Dejan
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 432 Žavbi Iztok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
11 . 429 Šinigoj Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
12 . 431 Sušnik Andrej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
13 . 438 EMILIANO MONGADO
ASD BIKE & RUN
Moški ASD BIKE & RUN >
Klub ASD BIKE & RUN
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
VETERANI 3-M
1 . 448 MAURO BRAIDOT
CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA
Moški CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA >
Klub CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 445 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 450 CLAUDIO REMOTO
KICOSYS - CUSSIGH BIKE - ER. S.
Moški KICOSYS - CUSSIGH BIKE - ER. S. >
Klub KICOSYS - CUSSIGH BIKE - ER. S.
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 446 Boben Aleš
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 454 Rus Dušan
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 447 Rauter Mirko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U17-M
1 . 263 RUDY MOLINARI
-
Moški - >
Klub -
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 261 KRISTIAN FERESIN
CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA
Moški CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA >
Klub CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 251 Tratnik Bajc Miha
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 257 Osolnik Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 255 Zupan Ciril
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 260 Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 253 Svetek Domen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 252 Žvan Grega
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 256 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 259 Košir Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
11 . 262 NEŽAD HAMIC
Kes urban x
Moški CRO Kes urban x >
Klub Kes urban x
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
12 . 258 Mrak Nejc
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
MLADINKE-Ž
1 . 351 Sitar Tamara
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 352 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 353 Černilogar Katja
Kolesarski klub ČRN TRN
Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U15-M
1 . 144 Vesel Urban
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 136 Skala Tilen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 135 Anže Skok
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 131 Mihalič Anže
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 132 Ivartnik David
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 137 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 146 Polzer David
RSC MCDonalds Klopeiner See
Moški RSC MCDonalds Klopeiner See >
Klub RSC MCDonalds Klopeiner See
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 139 Hvala Mark
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 133 Bosman Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 145 Nemeček Bine
KD UNI TEAM - CULT
Moški SLO KD UNI TEAM - CULT >
Klub KD UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
11 . 138 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
12 . 142 Brojan Jan
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U15-Ž
1 . 173 Movrin Vita
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 172 Movrin Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 171 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 174 Janežič Šana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U13-M
1 . 102 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 103 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 105 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 91 Lahajnar Matej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 94 Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 104 Govekar Martin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 97 Prelovšek Gašper
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 93 Dimic Matic
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 106 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 98 Potočnik Žan
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
11 . 92 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
12 . 100 Žnidar Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
13 . 101 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
14 . 96 Peternel Sergej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
15 . 107 Mali Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U13-Ž
1 . 121 Čibej Barbara
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U11-M
1 . 69 Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 65 Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 63 Felc Maj
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 62 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 61 Tratnik Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 67 Prelovšek Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 64 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 68 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 70 Robič NAL JURE
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 72 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
11 . 33 Čibej Jure
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
12 . 71 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
13 . 66 Langus Luka
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U11-Ž
1 . 84 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 81 Smolnikar Alja
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 85 KAJA ABRAMIC
DEŠFLEŠ
Ženski SLO DEŠFLEŠ >
Klub DEŠFLEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 83 Movrin Ema
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 86 ELI BREMEC
DEŠFLEŠ
Ženski SLO DEŠFLEŠ >
Klub DEŠFLEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 82 Škarja Eva
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U9-M
1 . 31 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 38 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 32 Kerec Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
4 . 34 Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
5 . 35 Bojkovič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
6 . 36 Felc Vit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
7 . 39 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
8 . 42 Čuk Staš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
9 . 41 Gnezda Žan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
10 . 37 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U9-Ž
1 . 51 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 52 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 53 Langus Ana
-
Ženski SLO - >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U7-M
1 . 1 Brecelj Job
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 3 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
U7-Ž
1 . 22 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
2 . 21 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:
3 . 23 Škarja Sabina
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje:
Število Krogov:
Zaostanek:
Zaostanek krogov:
Najhitrejši krog:

Komentarji

 

Mobile content