Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal

Tek Tekma:17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal Datum:26.07.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 347 Viriant Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:57
2 . 377 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:02:58 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:58
3 . 373 Slapšak Ajda
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:05 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:05
4 . 382 Pačnik Eva
Ženski SLO 0:03:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:09
5 . 366 Medja Lucija
Ženski SLO 0:03:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:22
6 . 350 PoliČnik Lana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:24
7 . 375 Ručigaj Maša
Ženski SLO 0:03:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:26
8 . 369 Dolinšek David
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:29
9 . 372 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:36 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:36
10 . 380 KAROLINA ZBIČAJNIK
Ženski SLO 0:03:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:42
11 . 345 Zlatnar Klara
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:46 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:46
12 . 355 Nograšek Anja
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:50 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:50
13 . 378 Rotar Nina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:03:56 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:56
14 . 348 Škrtič Iza
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:05:02
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 351 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:51
2 . 342 Križnar Maj
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:55
3 . 374 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 0:02:56 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:56
4 . 361 PAVEL TROJER
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 0:03:04 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:04
5 . 343 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:10 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:10
6 . 383 Rakušček Bine
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:03:13 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:13
7 . 341 Jeras Jakob
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:15 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:15
8 . 381 ČRTOMIR ZBIČAJNIK
Moški SLO 0:03:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:49
9 . 379 Rotar Grega
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:04:13 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:13
10 . 352 Potokar Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:35 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:35
KP - DEKLICE-Ž
1 . 363 Haler Lea
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:09:49 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:49
2 . 360 Per Maja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:09:53 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:53
3 . 344 Dobovšek Hana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:29
4 . 358 Ručman Špela
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:23 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:11:23
5 . 357 Močnik Eva
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:38 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:11:38
6 . 346 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:11:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:11:39
7 . 367 NEŽA HABJAN
ŠD Dražgoše
Ženski SLO ŠD Dražgoše 0:13:35 >
Klub ŠD Dražgoše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:13:35
KP - DEčKI-M
1 . 371 Gaberšček Tobi
Moški SLO 0:08:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:33
2 . 362 DREJC TROJER
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 0:08:59 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:59
3 . 356 Močnik Martin
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:09:23 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:23
4 . 354 Podbregar Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:39
5 . 368 Luznar Aljaž
ŠD MLADI VRH
Moški SLO ŠD MLADI VRH 0:09:50 >
Klub ŠD MLADI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:50
6 . 353 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:58
7 . 385 Gorenc Tim
Moški SLO 0:10:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:10:04
8 . 384 Poženel Natan Maj
Moški SLO 0:11:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:11:01
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 359 Mali Jakob
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:14:05 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:05
2 . 349 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:14:58 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:58
3 . 365 Habjan Tine
Moški SLO 0:15:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:30
4 . 376 Oražem Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:57
5 . 364 Kurnik Mitja
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 0:16:09 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:09
6 . 312 Kramarič Rok
Moški SLO 0:16:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:30
7 . 340 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:17:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:12
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 370 Žgajnar Tanja
Ženski SLO 0:19:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:19:31
KP - MLADINKE-Ž
1 . 303 Bedene Pia
Ženski SLO 1:01:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:23
2 . 301 Čufer Ana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:01:46 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:46
3 . 300 Podobnik Katja
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:11:42 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:11:42
4 . 304 Orehek Karmen
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:14:59 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:14:59
KP - MLADINCI-M
1 . 302 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:53:55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:55
2 . 308 Trontelj Žiga
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:55:38 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:38
3 . 306 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:58:38 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:38
4 . 73 Bečan Timotej
Moški SLO 0:59:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:15
5 . 305 Popelar Maj
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 1:02:53 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:53
6 . 307 Trontelj Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:04:28 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:28
7 . 310 Mekiš Marino
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:05:16 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:16
8 . 311 Mihelič Aljaž
Moški SLO 1:07:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:09
9 . 309 Sladič Matej
Moški SLO 1:15:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:15:36
KP - ČLANICE-Ž
1 . 77 Klančnik Pobežin Karmen
ŠD Naklo
Ženski SLO ŠD Naklo 1:42:36 >
Klub ŠD Naklo
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:42:36
2 . 134 Bratina Jana
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:29 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:47:29
3 . 194 Miklavčič Petra
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:48:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:48:57
4 . 76 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:49:11 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:49:11
5 . 74 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:50:43 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:50:43
6 . 149 Trobec Urša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:53:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:53:29
7 . 18 Malovrh Špela
Never Give Up
Ženski SLO Never Give Up 2:04:04 >
Klub Never Give Up
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:04:04
8 . 29 Dolinšek Maja
Ženski SLO 2:24:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:24:44
KP - ČLANI-M
1 . 1 Kuhar Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:19:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19:57
2 . 62 Bratina Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:24:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:24:51
3 . 197 Novak Simon
Sportlin
Moški SLO Sportlin 1:25:45 >
Klub Sportlin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:25:45
4 . 31 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:26:04 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:26:04
5 . 156 Lapajne Jošt
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:27:22 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:27:22
6 . 68 Kovačič Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:27:33 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:27:33
7 . 140 Lamovec Peter
ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON 1:28:08 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28:08
8 . 6 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:28:15 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28:15
9 . 138 Hrastovec Ivan
Moški SLO 1:30:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30:37
10 . 169 Koželj Martin
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:32:35 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:32:35
11 . 160 Senica Vid
KŠD Peče
Moški SLO KŠD Peče 1:33:29 >
Klub KŠD Peče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:29
12 . 51 Delavec Primož
Moški SLO 1:33:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:53
13 . 155 Pintar Boštjan
STŠ Kranj
Moški SLO STŠ Kranj 1:34:03 >
Klub STŠ Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:03
14 . 59 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:34:16 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:16
15 . 152 Rogelj David
TTSO Jezersko
Moški SLO TTSO Jezersko 1:34:35 >
Klub TTSO Jezersko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:35
16 . 215 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:35:37 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:35:37
17 . 86 Močnik Metod
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1:35:56 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:35:56
18 . 115 Erjavšek Boštjan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:48
19 . 8 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:48
20 . 157 Žitnik Urban
Moški SLO 1:36:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:54
21 . 145 Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:36:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:57
22 . 7 Bregar Metod
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:37:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37:01
23 . 126 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KMNIK 1:39:06 >
Klub KGT PAPEŽ KMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:06
24 . 42 BOJAN AMBROŽIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:39:16 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:16
25 . 133 Žontar Aleš
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:39:25 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:25
26 . 214 Kramarič Luka
B3Servis
Moški SLO B3Servis 1:40:16 >
Klub B3Servis
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:16
27 . 180 Blatnik Nejc
Moški SLO 1:40:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:18
28 . 175 Žlogar Jure
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI 1:40:43 >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:43
29 . 167 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:40:47 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:47
30 . 35 Grm Dejan
ŠD Socka
Moški SLO ŠD Socka 1:41:00 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:00
31 . 60 Ulbl Denis
TD Vzpon
Moški SLO TD Vzpon 1:41:18 >
Klub TD Vzpon
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:18
32 . 184 Vivod Milan
Moški SLO 1:41:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:20
33 . 70 Kranjc Aleksander
Moški SLO 1:41:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:23
34 . 170 Vešligaj Jure
AO Rašica
Moški SLO AO Rašica 1:41:31 >
Klub AO Rašica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:31
35 . 187 Šifrar Primož
Moški SLO 1:42:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:27
36 . 211 Mihelič Blaž
HARE KRIšNA
Moški SLO HARE KRIšNA 1:43:45 >
Klub HARE KRIšNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:45
37 . 39 Mlakar Borut
ŠD šentviška gora
Moški SLO ŠD šentviška gora 1:44:20 >
Klub ŠD šentviška gora
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:20
38 . 161 Lajevec Miha
KŠD Peče
Moški SLO KŠD Peče 1:44:21 >
Klub KŠD Peče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:21
39 . 84 Kutin Andrej
š.d.boka-tkk
Moški SLO š.d.boka-tkk 1:44:47 >
Klub š.d.boka-tkk
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:47
40 . 204 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 1:45:30 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:30
41 . 78 Kuhar Goran
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1:45:34 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:34
42 . 130 Erlah Jurij
Moški SLO 1:46:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:04
43 . 135 ROBERT PRITRŽNIK
Moški SLO 1:46:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:05
44 . 143 Grmšek Jure
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:28
45 . 93 Juvan Miha
Zg.Kašelj
Moški SLO Zg.Kašelj 1:47:10 >
Klub Zg.Kašelj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:10
46 . 117 Podbrežnik Iztok
ŠD RADUHA LUČE
Moški SLO ŠD RADUHA LUČE 1:47:14 >
Klub ŠD RADUHA LUČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:14
47 . 113 Arh Ervin
Moški SLO 1:47:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:20
48 . 165 Trojer Andrej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:24 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:24
49 . 185 Štiglic Boštjan
Moški SLO 1:48:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:13
50 . 153 Kramer Andrej
TS Gorenje
Moški SLO TS Gorenje 1:49:13 >
Klub TS Gorenje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:13
51 . 26 MIHAEL HOLCMAN
Moški SLO 1:49:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:20
52 . 196 Hafner Boris
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1:49:34 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:34
53 . 176 Kumer Peter
Moški SLO 1:49:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:50
54 . 52 Lešnik Renato
TŠD Gams
Moški SLO TŠD Gams 1:49:58 >
Klub TŠD Gams
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:58
55 . 188 Košir Jože
Plezalno društvo Cempin
Moški SLO Plezalno društvo Cempin 1:50:27 >
Klub Plezalno društvo Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50:27
56 . 30 Šebenik Marjan
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 1:51:33 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:33
57 . 192 Slatnar Andrej
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:52:07 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:07
58 . 92 Kereži Robert
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 1:52:29 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:29
59 . 69 Jusić Esmir
Tekaška skupina Jesenice
Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1:52:37 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:37
60 . 107 Kosirnik Janez
Moški SLO 1:52:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:42
61 . 199 Štabuc Niko
PK STENA
Moški SLO PK STENA 1:53:31 >
Klub PK STENA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:31
62 . 198 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1:53:39 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:39
63 . 166 Fortuna Jože
Moški SLO 1:54:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:19
64 . 195 Mali Klemen
Poreber
Moški SLO Poreber 1:54:22 >
Klub Poreber
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:22
65 . 202 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:54:42 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:42
66 . 33 Perko Marko
BE ULTRA VARN
Moški SLO BE ULTRA VARN 1:54:49 >
Klub BE ULTRA VARN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:49
67 . 147 MILAN DOLENEC
Moški SLO 1:55:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:17
68 . 56 Kožuh Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:55:28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:28
69 . 32 Vidali Miha
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1:55:58 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:58
70 . 72 Zupanec Anže
Moški SLO 1:56:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:15
71 . 154 Maraž žiga
Moški SLO 1:56:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:32
72 . 137 Lešnjak Blaž
Moški SLO 1:56:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:35
73 . 123 VANE KRALJ
Moški SLO 1:56:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:52
74 . 173 Stare Miro
P&E
Moški SLO P&E 1:56:55 >
Klub P&E
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:55
75 . 88 Strupi Tomaž
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 1:57:42 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:42
76 . 159 Gombač Žiga X
Ultrablues
Moški SLO Ultrablues 1:57:44 >
Klub Ultrablues
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:44
77 . 112 Pfeifer Peter
Moški SLO 1:57:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:53
78 . 125 FRANC JENSTERLE
Moški SLO 1:58:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:06
79 . 142 Černe Andrej
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 1:58:15 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:15
80 . 108 NIKO PUSTOVRH
Knaufinsulation
Moški SLO Knaufinsulation 1:58:17 >
Klub Knaufinsulation
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:17
81 . 85 Prelogar Rok
ŠD DOBRE POLJE
Moški SLO ŠD DOBRE POLJE 1:58:23 >
Klub ŠD DOBRE POLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:23
82 . 146 Novak Jure
Moški SLO 1:58:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:33
83 . 207 Kapušin Jani
Bar Liber
Moški SLO Bar Liber 1:59:07 >
Klub Bar Liber
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:07
84 . 118 Renko Andraž
Mladinski Center Zagorje ob Savi
Moški SLO Mladinski Center Zagorje ob Savi 1:59:25 >
Klub Mladinski Center Zagorje ob Savi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:25
85 . 181 Banovič Tadej
Moški SLO 2:00:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:02
86 . 121 Bavec Zdravko
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 2:00:18 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:18
87 . 128 Omejc Iztok
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:19 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:19
88 . 129 Zupančič Luis
Tržiške strele
Moški SLO Tržiške strele 2:00:29 >
Klub Tržiške strele
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:29
89 . 150 Rupar Robert
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:02:01 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:01
90 . 28 Kalsek Igor
PDK Zagorje
Moški SLO PDK Zagorje 2:02:23 >
Klub PDK Zagorje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:23
91 . 58 Bizjak Bostjan
Moški SLO 2:02:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:30
92 . 162 Senica Rudi
KŠD Peče
Moški SLO KŠD Peče 2:02:41 >
Klub KŠD Peče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:41
93 . 27 Kržič Slavko
PD Cerknica
Moški SLO PD Cerknica 2:02:51 >
Klub PD Cerknica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:51
94 . 20 Jarc Bernard
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2:04:18 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:18
95 . 54 Šporar Primož
Moški SLO 2:04:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:55
96 . 210 Tekavec Gorazd
Belčji vrh
Moški SLO Belčji vrh 2:05:03 >
Klub Belčji vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:03
97 . 206 Drevenšek Rojc Blaž
Moški SLO 2:05:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:12
98 . 87 Velikanje Janez
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 2:05:36 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:36
99 . 40 Arnuš Matej
Moški SLO 2:06:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:19
100 . 66 Čufer Damijan
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2:07:14 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:14
101 . 158 Galič David
Moški SLO 2:07:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:29
102 . 91 Lindič Mih
Moški SLO 2:08:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:26
103 . 209 Pugelj Andrej
Šd Dobrepolje
Moški SLO Šd Dobrepolje 2:09:56 >
Klub Šd Dobrepolje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:56
104 . 148 Novak Jaka
Moški SLO 2:10:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:53
105 . 190 MATEJ ŠINK
Moški SLO 2:11:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:21
106 . 57 Mandić Igor
SK Brdo
Moški SLO SK Brdo 2:11:26 >
Klub SK Brdo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:26
107 . 98 Čemažar Janko
ŠD TEAM URBAN
Moški SLO ŠD TEAM URBAN 2:12:23 >
Klub ŠD TEAM URBAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:23
108 . 80 SREČKO FERČIČ
TAO
Moški SLO TAO 2:13:50 >
Klub TAO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:50
109 . 100 Cankar Janez
Plezalno društvo Cempin
Moški SLO Plezalno društvo Cempin 2:15:16 >
Klub Plezalno društvo Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:16
110 . 168 Železnik Franci
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 2:15:52 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:52
111 . 49 Hlade Branko
Moški SLO 2:16:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:16:54
112 . 75 Udrih Matic
ŠRK Celje
Moški SLO ŠRK Celje 2:19:28 >
Klub ŠRK Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:28
113 . 47 Likar Damjan
Moški SLO 2:26:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:26:20
114 . 136 Šilar Mitja
Moški SLO 2:27:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:27:56
115 . 82 SILVO POŽUN
Moški SLO 2:31:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:31:29
116 . 178 Malovič Zoran
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2:40:44 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:40:44
KP - VETERANI-M
1 . 119 Teraž Franci
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:41:28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:28
2 . 114 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:42:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:57
3 . 177 Šalamun Igor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:45
4 . 63 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:46:54 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:54
5 . 34 Podlogar Dušan
GRS Radovljica
Moški SLO GRS Radovljica 1:47:47 >
Klub GRS Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:47
6 . 55 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:48:43 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:43
7 . 81 Čufer Mirko
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1:51:38 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:38
8 . 109 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:51:41 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:41
9 . 127 gerjo ghjo
Acroni tean
Moški SLO Acroni tean 1:56:05 >
Klub Acroni tean
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:05
10 . 89 Jesenko Andrej
Moški SLO 1:56:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:18
11 . 186 Tepina Marijan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:56:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:51
12 . 191 Štefe Janez
Moški SLO 1:57:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:46
13 . 90 Štular Miran
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 1:58:47 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:47
14 . 132 Bartelj Dušan
ŠD Partizan Dolsko
Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:59:02 >
Klub ŠD Partizan Dolsko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:02
15 . 217 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:59:11 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:11
16 . 71 Zupanec Janez
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:17 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:17
17 . 43 Maraž Klavdij
DLT Filipides
Moški SLO DLT Filipides 2:01:45 >
Klub DLT Filipides
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:01:45
18 . 99 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 2:04:06 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:06
19 . 218 Drole Boris
PD Kranj
Moški SLO PD Kranj 2:04:09 >
Klub PD Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:09
20 . 23 MARKO GOSTEČNIK
Mali maraton Mozirja
Moški SLO Mali maraton Mozirja 2:04:25 >
Klub Mali maraton Mozirja
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:25
21 . 208 Zrimšek Robert
TSK LOGATEC
Moški SLO TSK LOGATEC 2:04:30 >
Klub TSK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:30
22 . 205 Fidersek Janko
sd trsca
Moški SLO sd trsca 2:04:41 >
Klub sd trsca
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:41
23 . 193 Slatnar Vladislav
SKD MEKINJE
Moški SLO SKD MEKINJE 2:06:09 >
Klub SKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:09
24 . 96 Vrtačnik Jože
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:08:10 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:10
25 . 201 Macuh Peter
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2:08:28 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:28
26 . 61 STOJAN KODELE
Moški SLO 2:08:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:56
27 . 37 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2:11:46 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:46
28 . 189 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 2:12:26 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:26
29 . 79 Žagar Marko
Moški SLO 2:13:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:24
30 . 25 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 2:15:43 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:43
31 . 53 Derganc Anton
R.D.Revoz N.M.
Moški SLO R.D.Revoz N.M. 2:17:27 >
Klub R.D.Revoz N.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:17:27
32 . 164 Alič Anton
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 2:18:07 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:18:07
33 . 46 Javornik Stanko
DuraSport Velenje
Moški SLO DuraSport Velenje 2:19:45 >
Klub DuraSport Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:45
34 . 203 Krofl Drago
TK Triglav Kranj
Moški SLO TK Triglav Kranj 2:20:13 >
Klub TK Triglav Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:13
35 . 64 Kos Marko
Kresnice
Moški SLO Kresnice 2:21:12 >
Klub Kresnice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:21:12
36 . 50 Pirc Franci
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:23:10 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:23:10
37 . 97 Kogovšek Stane
Artstone
Moški SLO Artstone 2:23:43 >
Klub Artstone
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:23:43
38 . 116 Pajk Milan
ŠKD ENERGETIKA TE-TOL
Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 2:27:22 >
Klub ŠKD ENERGETIKA TE-TOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:27:22
39 . 124 Jerman Riko
Torpedo
Moški SLO Torpedo 2:29:50 >
Klub Torpedo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:29:50
40 . 131 Erlah Pavel
Tržiške strele
Moški SLO Tržiške strele 2:30:16 >
Klub Tržiške strele
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:30:16
41 . 44 Meza Stane
Durasport Velenjski tekači
Moški SLO Durasport Velenjski tekači 2:35:12 >
Klub Durasport Velenjski tekači
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:35:12
KP - VETERANKE-Ž
1 . 21 Šorli Marta
PGT
Ženski SLO PGT 2:10:06 >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:10:06
2 . 45 Meža Boža
Durasport Velenjski tekači
Ženski SLO Durasport Velenjski tekači 2:14:09 >
Klub Durasport Velenjski tekači
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:14:09
3 . 48 Konečnik Katarina
Ženski SLO 2:15:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:15:15
4 . 171 Vavpetič Darja
Mici je zakon
Ženski SLO Mici je zakon 2:24:07 >
Klub Mici je zakon
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:24:07
5 . 144 Šoba Tadeja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 2:32:43 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:32:43
6 . 83 Bajc Tea
ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Ženski SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 2:36:31 >
Klub ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:36:31

Komentarji

 

Mobile content