Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju Datum:06.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas vožnje
B-MDI - MLAJšI DEčKI/DEKLICE-M
1 . 1320 Starman Gal Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:12:05
B-SDI - STAREJšI DEčKI-M
1 . 1503 Starman Jaka Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:09:48
2 . 1504 Žle Blaž Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:10:05
3 . 1501 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO OŠ VRHOVCI 5 00:11:30
4 . 1502 Bašelj Jaša Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:11:37
G-MI - DIJAKI 1997-1998-M
1 . 1911 BLAŽ Dragan Moški SLO GŠCRM 10 00:17:30
2 . 1913 Svetek Domen Moški SLO GiMNAZIJA LEDINE 10 00:19:38
3 . 1907 Kranjec Nik Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 9 00:17:44
4 . 1905 Štirn Andraž Moški SLO SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD 9 00:17:54
5 . 1901 Vrtačnik Jaka Moški SLO GIMNAZIJA ŠIŠKA 9 00:19:05
6 . 1914 JAKA Gravnar Moški SLO GiMNAZIJA LEDINE 8 00:17:31
7 . 1906 Zorman Tadej Moški SLO SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK 8 00:17:57
8 . 1910 TILEN Tomat Moški SLO ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L 8 00:18:56
9 . 1915 KRISTJAN Ažman Moški SLO GiMNAZIJA LEDINE 8 00:19:59
DNS 1909 VID Oblak Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 10 DNS
DNS 1904 MIHAEL Verček Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 10 DNS
DNS 1903 JAN Debeljak Moški SLO SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK 10 DNS
DNS 1902 ALJAŽ Grdadolnik Moški SLO GIMNAZIJA ŠIŠKA 10 DNS
G-MI - DIJAKI 1999 - 2000-M
1 . 1714 Ivartnik david Moški SLO ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L 8 00:14:23
2 . 1713 Debevec Blaž Moški SLO SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 8 00:14:55
3 . 1719 Keržan Žiga Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 8 00:15:09
4 . 1721 MARTIN Debeljak Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 00:15:50
5 . 1726 Jagodič Tilen Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 7 00:14:42
6 . 1720 NIK Jevšnik Moški SLO SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 6 00:14:28
7 . 1716 JAN Mavec Moški SLO GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 6 00:14:46
8 . 1715 ROK Milavec Moški SLO GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 6 00:15:04
DNS 1724 Mali Jakob Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS
DNS 1725 Cunder Martin Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS
DNS 1723 MATIJA Zajc Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS
DNS 1717 MARK Novak Moški SLO SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 8 DNS
DNS 1712 PAVLE Grebović Moški SLO SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 8 DNS
DNS 1711 LUKA Šinkovec Moški SLO SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 8 DNS
DNS 1722 Cvirn Timotej Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS
DNS 1718 Klemenčič Miha Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 8 DNS
G-MI - DIJAKINJE 1999 - 2000-Ž
1 . 1702 Movrin Vita Ženski SLO GIMNAZIJA ŠIŠKA 8 00:16:13
2 . 1701 Penko Karin Ženski SLO GIMNAZIJA BEŽIGRAD 7 00:14:59
3 . 1704 Movrin Ana Ženski SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 6 00:16:07
DNS 1703 TEJA Ravnikar Ženski SLO SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 8 DNS

Komentarji