Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju Datum:06.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas vožnje Več
B-MDI - MLAJšI DEčKI/DEKLICE-M
1 . 1320 Starman Gal
OŠ ZADOBROVA
Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:12:05 >
Klub OŠ ZADOBROVA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 00:12:05
B-SDI - STAREJšI DEčKI-M
1 . 1503 Starman Jaka
OŠ ZADOBROVA
Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:09:48 >
Klub OŠ ZADOBROVA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 00:09:48
2 . 1504 Žle Blaž
OŠ ZADOBROVA
Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:10:05 >
Klub OŠ ZADOBROVA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 00:10:05
3 . 1501 Praprotnik Čurič Vid
OŠ VRHOVCI
Moški SLO OŠ VRHOVCI 5 00:11:30 >
Klub OŠ VRHOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 00:11:30
4 . 1502 Bašelj Jaša
OŠ ZADOBROVA
Moški SLO OŠ ZADOBROVA 5 00:11:37 >
Klub OŠ ZADOBROVA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 00:11:37
G-MI - DIJAKI 1997-1998-M
1 . 1911 BLAŽ Dragan
GŠCRM
Moški SLO GŠCRM 10 00:17:30 >
Klub GŠCRM
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 10
Čas vožnje: 00:17:30
2 . 1913 Svetek Domen
GiMNAZIJA LEDINE
Moški SLO GiMNAZIJA LEDINE 10 00:19:38 >
Klub GiMNAZIJA LEDINE
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 10
Čas vožnje: 00:19:38
3 . 1907 Kranjec Nik
SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 9 00:17:44 >
Klub SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 9
Čas vožnje: 00:17:44
4 . 1905 Štirn Andraž
SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
Moški SLO SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD 9 00:17:54 >
Klub SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 9
Čas vožnje: 00:17:54
5 . 1901 Vrtačnik Jaka
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Moški SLO GIMNAZIJA ŠIŠKA 9 00:19:05 >
Klub GIMNAZIJA ŠIŠKA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 9
Čas vožnje: 00:19:05
6 . 1914 JAKA Gravnar
GiMNAZIJA LEDINE
Moški SLO GiMNAZIJA LEDINE 8 00:17:31 >
Klub GiMNAZIJA LEDINE
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:17:31
7 . 1906 Zorman Tadej
SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Moški SLO SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK 8 00:17:57 >
Klub SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:17:57
8 . 1910 TILEN Tomat
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Moški SLO ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L 8 00:18:56 >
Klub ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:18:56
9 . 1915 KRISTJAN Ažman
GiMNAZIJA LEDINE
Moški SLO GiMNAZIJA LEDINE 8 00:19:59 >
Klub GiMNAZIJA LEDINE
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:19:59
DNS 1909 VID Oblak
SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 10 DNS >
Klub SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 10
Čas vožnje: DNS
DNS 1904 MIHAEL Verček
SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 10 DNS >
Klub SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 10
Čas vožnje: DNS
DNS 1903 JAN Debeljak
SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Moški SLO SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK 10 DNS >
Klub SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 10
Čas vožnje: DNS
DNS 1902 ALJAŽ Grdadolnik
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Moški SLO GIMNAZIJA ŠIŠKA 10 DNS >
Klub GIMNAZIJA ŠIŠKA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 10
Čas vožnje: DNS
G-MI - DIJAKI 1999 - 2000-M
1 . 1714 Ivartnik david
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Moški SLO ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L 8 00:14:23 >
Klub ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:14:23
2 . 1713 Debevec Blaž
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 8 00:14:55 >
Klub SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:14:55
3 . 1719 Keržan Žiga
SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 8 00:15:09 >
Klub SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:15:09
4 . 1721 MARTIN Debeljak
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 00:15:50 >
Klub ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:15:50
5 . 1726 Jagodič Tilen
SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 7 00:14:42 >
Klub SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas vožnje: 00:14:42
6 . 1720 NIK Jevšnik
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Moški SLO SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 6 00:14:28 >
Klub SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 00:14:28
7 . 1716 JAN Mavec
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Moški SLO GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 6 00:14:46 >
Klub GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 00:14:46
8 . 1715 ROK Milavec
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Moški SLO GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 6 00:15:04 >
Klub GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 00:15:04
DNS 1724 Mali Jakob
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS >
Klub ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
DNS 1725 Cunder Martin
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS >
Klub ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
DNS 1723 MATIJA Zajc
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS >
Klub ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
DNS 1717 MARK Novak
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 8 DNS >
Klub SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
DNS 1712 PAVLE Grebović
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 8 DNS >
Klub SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
DNS 1711 LUKA Šinkovec
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 8 DNS >
Klub SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
DNS 1722 Cvirn Timotej
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Moški SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8 DNS >
Klub ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
DNS 1718 Klemenčič Miha
SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Moški SLO SREDNJA VEGOVA ŠOLA 8 DNS >
Klub SREDNJA VEGOVA ŠOLA
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS
G-MI - DIJAKINJE 1999 - 2000-Ž
1 . 1702 Movrin Vita
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Ženski SLO GIMNAZIJA ŠIŠKA 8 00:16:13 >
Klub GIMNAZIJA ŠIŠKA
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:16:13
2 . 1701 Penko Karin
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Ženski SLO GIMNAZIJA BEŽIGRAD 7 00:14:59 >
Klub GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 7
Čas vožnje: 00:14:59
3 . 1704 Movrin Ana
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Ženski SLO ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 6 00:16:07 >
Klub ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 00:16:07
DNS 1703 TEJA Ravnikar
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Ženski SLO SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 8 DNS >
Klub SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 8
Čas vožnje: DNS

Komentarji

 

Mobile content