Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Mekinje 2013

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Mekinje 2013 Datum:21.04.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Najhitrejši krog Zaostanek
ELITE-M
1 . 13 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 7 0:49.36 0:06.28 0:00.00 SLO19860222
2 . 3 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:49.42 0:06.27 0:00.06 SLO19841105
3 . 15 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 7 0:51.27 0:06.54 0:01.51 SLO19860624
4 . 4 Halzer Miha Moški SLO Energijateam.com 7 0:52.18 0:06.35 0:02.42 SLO19850413
5 . 19 Borut Ramšak Moški SLO Ganesha Team 7 0:52.52 0:07.19 0:03.16 SLO19861015
6 . 10 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:53.05 0:07.00 0:03.29 SLO19751231
7 . 16 Rauter Samo Moški SLO Ganesha Team 7 0:53.20 0:06.55 0:03.44 SLO19820314
8 . 6 Belak Jure Moški SLO Energijateam.com 7 0:53.27 0:06.44 0:03.51 SLO19841102
9 . 9 Vogrin David Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 7 0:55.39 0:07.14 0:06.03 SLO19850417
10 . 11 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX 7 0:56.17 0:07.44 0:06.41 SLO19870307
11 . 12 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:58.21 0:07.13 0:08.45 SLO19900622
12 . 14 Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:27.02 0:07.42 SLO19880118
U23-M
1 . 1 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:50.28 0:06.29 0:00.00 SLO19931124
2 . 2 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:52.41 0:06.39 0:02.13 SLO19920109
3 . 7 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com 7 0:57.13 0:07.21 0:06.45 SLO19940328
4 . 18 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team 7 0:57.38 0:07.55 0:07.10 SLO19910503
5 . 5 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com 6 0:50.03 0:07.45 SLO19941021
6 . 17 Drašler Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 6 0:51.59 0:07.43 SLO19931027
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 307 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 5 0:37.07 0:06.56 0:00.00 SLO19880915
2 . 308 Pintarič Blaža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:37.37 0:06.53 0:00.30 SLO19800311
3 . 309 Tancik Ana Ženski SLO Energijateam.com 5 0:44.49 0:08.:10 0:07.42 SLO19870314
4 . 310 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:39.53 0:08.50 SLO19941014
U19-M
1 . 201 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 0:51.03 0:06.56 0:00.00 SLO19950903
2 . 204 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com 7 0:52.30 0:07.01 0:01.27 SLO19950517
3 . 211 Pušnik Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne 7 0:54.30 0:07.20 0:03.27 SLO19950104
4 . 203 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 7 0:55.33 0:06.57 0:04.30 SLO19960205
5 . 208 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:50.11 0:07.50 SLO19960808
6 . 206 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:50.44 0:07.47 SLO19961121
7 . 207 Pirnat Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne 6 0:57.29 0:08.52 SLO19960311
8 . 212 Vodenik Žiga Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 6 0:58.55 0:08.23 SLO19950625
9 . 210 Erjavec Simon Moški SLO Energijateam.com 5 0:50.47 0:08.40 SLO19960426
10 . 209 Mihalič Luka Moški SLO Energijateam.com 5 0:54.28 0:08.57 SLO19950223
AMATERJI-M
1 . 465 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:39.00 0:06.54 0:00.00 SLO19061987
2 . 478 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:39.56 0:07.12 0:00.56 SLO19851006
3 . 464 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:40.42 0:07.24 0:01.42 SLO19850722
4 . 469 Kumar Matias Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 0:43.58 0:08.03 0:04.58 SLO19900326
5 . 461 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 5 0:44.02 0:07.55 0:05.02 SLO19860525
6 . 468 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com 5 0:44.15 0:07.46 0:05.15 SLO19880317
7 . 463 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com 4 0:37.22 0:07.23 SLO19780212
8 . 479 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:38.25 0:09.09
9 . 476 Zagorc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:38.27 0:09.30 SLO19930722
10 . 474 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com 4 0:41.44 0:09.02 SLO19690221
11 . 473 Skala Reche Moški SLO Energijateam.com 4 0:42.58 0:09.45 SLO19670628
12 . 467 Belaj Vojko Moški SLO Kolesarski klub Ravne 4 0:43.17 0:09.39 SLO19760529
13 . 470 Pahor Patrik Moški SLO Brez kluba 4 0:43.20 0:10.11 SLO19850403
14 . 472 Prelovšek Iztok Moški SLO Energijateam.com 4 0:48.41 0:11.10 SLO19680723
15 . 480 Brecelj Matej Moški SLO Energijateam.com 3 0:39.26 0:11.37
VETERANI 1-M
1 . 401 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 5 0:36.41 0:06.53 0:00.00 SLO19820924
2 . 403 Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team 5 0:37.48 0:07.16 0:01.07 SLO09800708
3 . 406 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com 5 0:39.08 0:07.17 0:02.27 SLO19780217
4 . 404 Visočnik Matevž Moški SLO Ganesha Team 5 0:39.35 0:07.45 0:02.54 SLO19790214
5 . 411 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 0:39.57 0:07.42 0:03.16 SLO19780404
6 . 405 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:40.09 0:07.36 0:03.28 SLO19760120
7 . 409 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Trek 5 0:45.28 0:07.57 0:08.47 SLO19801205
8 . 413 Foršek Duško Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:43.40 0:10.07 SLO19830313
9 . 412 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com 2 0:18.24 0:08.07 SLO19820317
VETERANI 2-M
1 . 414 Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM - CULT 5 0:37.31 0:06.59 0:00.00 SLO19651208 
2 . 415 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:38.45 0:07.14 0:01.14 SLO19730327
3 . 416 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:41.28 0:07.44 0:03.57 SLO19690128
4 . 418 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com 5 0:41.29 0:08.08 0:03.58 SLO19731206
5 . 417 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:42.16 0:07.59 0:04.45 SLO19700927
6 . 419 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT 5 0:43.03 0:08.06 0:05.32 SLO19710605
7 . 420 Žavbi Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:37.15 0:08.29 SLO19691126
8 . 421 Šinigoj Jernej Moški SLO Kolesarski klub Ravne 4 0:37.55 0:08.54 SLO19660706
9 . 422 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:38.01 0:08.50 SLO19710827
10 . 427 Movrin Karel Moški SLO Energijateam.com 4 0:47.04 0:10.08 SLO19741018
VETERANI 3-M
1 . 423 Zupan Tine Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 5 0:41.01 0:07.37 0:00.00 SLO19600123
2 . 424 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 4 0:37.51 0:08.19 SLO19621215
3 . 426 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:38.21 0:08.44
4 . 425 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team 4 0:42.09 0:09.45 SLO19610213
U17-M
1 . 255 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 7 0:55.48 0:07.23 0:00.00 SLO19980528
2 . 251 Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 7 0:58.00 0:07.31 0:02.12 SLO19970204
3 . 253 Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com 6 0:50.13 0:07.59 SLO19980313
4 . 261 Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 0:50.19 0:08.04 SLO19971210
5 . 257 Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 0:53.16 0:08.21 SLO19980813
6 . 260 Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 0:54.19 0:08.15 SLO19981018
7 . 252 Osolnik Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:56.17 0:07.53 SLO19980527
8 . 256 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 6 0:57.37 0:08.35 SLO19971201
9 . 258 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 6 0:58.30 0:08.32 SLO19980219
MLADINKE-Ž
1 . 351 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:41.35 0:09.35 0:00.00 SLO19970509
2 . 352 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 0:38.20 0:12.05 SLO19980711
U15-M
1 . 265 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:20.13 0:02.57 0:00.00 SLO20000417
2 . 134 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 6 0:20.28 0:03.06 0:00.15 SLO19990621
3 . 133 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 0:20.33 0:03.07 0:00.20 SLO20000915
4 . 131 Vesel Urban Moški SLO UNI TEAM - CULT 6 0:21.23 0:03.19 0:01.10 SLO19990129
5 . 135 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 6 0:21.47 0:03.07 0:01.34 SLO19990417
6 . 137 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 6 0:21.49 0:03.10 0:01.36 AUT20001123
7 . 140 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 6 0:22.08 0:03.21 0:01.55 SLO1999092701135
8 . 136 Šinigoj Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne 6 0:22.57 0:03.05 0:02.44 SLO20000108
9 . 139 Bosman Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne 6 0:23.02 0:03.15 0:02.49 SLO19990112
10 . 266 Hirci Jernej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:23.53 0:03.50 SLO20001125
U15-Ž
1 . 171 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 5 0:21.44 0:03.49 0:00.00 SLO20000612
2 . 172 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 5 0:23.07 0:03.57 0:01.23 SLO19990528
3 . 173 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:23.15 0:03.56 0:01.31 SLO19990603
4 . 174 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 5 0:23.43 0:04.02 0:01.59 SLO20000420
5 . 268 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energijateam.com 1 0:04.17 0:04.17 SLO20000522
U13-M
1 . 91 Pečnik Teo Moški SLO Kolesarski klub Ravne 4 0:14.14 0:03.17 0:00.00 SLO20020331
2 . 92 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:14.49 0:03.25 0:00.35 SLO20020603
3 . 94 Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:15.03 0:03.24 0:00.49 SLO20010910
4 . 93 Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:15.05 0:03.30 0:00.51 SLO20020117
5 . 107 Hunjak Stjepan Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 4 0:15.16 0:03.42 0:01.02 CRO20011118
6 . 108 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 4 0:15.18 0:03.46 0:01.04 CRO20010925
7 . 95 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 4 0:15.30 0:03.33 0:01.16 SLO20010227
8 . 121 Peketz Simon Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 4 0:15.37 0:03.45 0:01.23 AUT20011125 
9 . 101 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:15.51 0:03.29 0:01.37 SLO20010504
10 . 99 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 4 0:16.03 0:03.43 0:01.49 SLO20021212
11 . 102 Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:16.08 0:03.52 0:00.00 SLO20020430
12 . 100 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com 4 0:16.14 0:03.44 0:02.00 SLO20010725
13 . 104 Peternel Sergej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4 0:16.34 0:03.39 0:02.20 SLO20010606
14 . 125 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:16.39 0:03.38 0:02.25
15 . 97 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 4 0:16.43 0:04.04 0:02.29 SLO20010221
16 . 96 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 4 0:17.03 0:03.48 0:02.49 SLO20020821
17 . 124 Sladič Kristjan Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 4 0:17.05 0:03.50 0:02.51 SLO20011219
18 . 98 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 4 0:17.06 0:03.57 0:02.52 SLO20010822
19 . 105 Mali Gregor Moški SLO Energijateam.com 4 0:17.47 0:04.00 0:03.33 -
20 . 103 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:15.27 0:04.13 SLO20021209
U13-Ž
1 . 127 Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:20.54 0:04.43 0:00.00 SLO20010507
U11-M
1 . 72 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:12.05 0:03.53 0:00.00 SLO20040603
2 . 61 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:12.06 0:03.49 0:00.01 SLO20040117
3 . 62 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:12.27 0:03.56 0:00.22 SLO20030624
4 . 63 Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:12.30 0:03.59 0:00.25 SLO20030608
5 . 64 Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:12.33 0:04.05 0:00.28 SLO20030219
6 . 75 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 3 0:13.19 0:04.18 0:01.14 CRO20041022
7 . 73 Novak David Svit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:13.22 0:04.17 0:01.17 SLO20031219
8 . 66 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com 3 0:14.15 0:04.35 0:02.10 SLO20030711
9 . 65 Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:14.27 0:04.38 0:02.22 SLO20030724
10 . 74 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:14.39 0:04.44 0:02.34 SLO20040814
11 . 80 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:15.25 0:05.03 0:03.20
12 . 69 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:15.37 0:05.08 0:03.32 SLO20040611
13 . 67 Skok Aleš Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:16.08 0:04.43 0:04.03 SLO20041231
14 . 70 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:17.06 0:05.03 0:05.01 SLO20040422
15 . 76 Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:18.15 0:05.52 0:06.10 SLO20040603
16 . 71 Langus Luka Moški SLO Brez kluba 2 0:13.07 0:06.13 Enodnevna
U11-Ž
1 . 182 Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:17.06 0:05.26 0:00.00 SLO20040512
2 . 82 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 3 0:17.51 0:05.21 0:00.45 SLO20040920
3 . 77 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 2 0:15.45 0:07.34 SLO20040817
4 . 81 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 2 0:17.25 0:08.08 SLO20040702
U9-M
1 . 31 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:07.09 0:01.18 0:00.00 SLO20050121
2 . 33 Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 5 0:07.45 0:01.21 0:00.36 SLO20050720
3 . 32 Svetličič Jošt Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:08.05 0:01.27 0:00.56 SLO20051114
4 . 34 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:08.07 0:01.30 0:00.58 SLO20052707
5 . 36 Felc Vit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:08.12 0:01.33 0:01.03 SLO20050724
6 . 37 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:08.39 0:01.31 0:01.30 SLO20050717
7 . 35 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:08.41 0:01.25 0:01.32 SLO20050402
8 . 43 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:09.19 0:01.46 0:02.10 SLO20060213
9 . 56 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:09.26 0:01.48 0:02.17 SLO20050609
10 . 40 Skok Marcel Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:07.36 2:16.00 SLO20050523
11 . 41 Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:07.39 0:01.32 SLO20040419
12 . 38 Čuk Staš Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:07.48 0:01.47 SLO20050528
U9-Ž
1 . 51 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:07.35 0:01.24 0:00.00 SLO20050609
2 . 52 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:08.42 0:01.37 0:01.07 SLO20050303
3 . 53 Langus Ana Ženski SLO Brez kluba 4 0:08.20 0:01.53 Enodnevna
4 . 54 Sladič Dora Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:10.12 0:02.21 SLO20060525
U7-M
1 . 8 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 4 0:07.51 0:01.54 0:00.00 SLO20070318
2 . 24 Sladič Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:08.43 0:01.59 0:00.52 SLO20071001
3 . 20 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:07.48 0:02.20 SLO20070309
U7-Ž
1 . 21 Gnezda Hana Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:09.25 0:02.08 0:00.00 SLO20070104
2 . 22 Novak Ivana Rosa Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:07.41 0:02.29 SLO20070809
3 . 23 Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com 3 0:07.52 0:02.34 SLO20070625

Komentarji