Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. VN OBČINE MENGEŠ 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:5. VN OBČINE MENGEŠ 2016 Datum:02.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje /tou010dke Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 38 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 00:17:15:00 --
2 . 7 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 --
3 . 54 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 --
4 . 21 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 --
5 . 8 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 --
6 . 53 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 --
7 . 12 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 --
8 . 14 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 --
9 . 3 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 --
10 . 22 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 --
11 . 6 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 --
12 . 35 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 --
13 . 29 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 --
14 . 23 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 --
15 . 31 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 --
16 . 44 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041023 --
17 . 2 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 --
18 . 42 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 --
19 . 24 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 --
20 . 32 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 --
21 . 10 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 --
22 . 30 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 --
23 . 46 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 --
24 . 25 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 --
25 . 39 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 --
26 . 51 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041022 --
27 . 18 Svetličič Matevž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051121 --
28 . 45 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 --
29 . 15 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 --
30 . 9 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 --
31 . 27 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 --
32 . 26 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 --
33 . 4 Jeraj Nikolas Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 --
34 . 41 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 --
35 . 11 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 --
36 . 20 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 --
37 . 17 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 --
38 . 13 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050802 --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 90 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:20:30:00 --
2 . 85 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 --
3 . 78 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 --
4 . 65 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 --
5 . 76 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 --
6 . 87 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 --
7 . 82 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 --
8 . 70 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 --
9 . 92 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 --
10 . 75 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 --
11 . 63 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 --
12 . 88 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 --
13 . 68 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 107 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:26:42:00 --
2 . 128 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 --
3 . 115 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 --
4 . 125 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 --
5 . 116 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 --
6 . 122 Maček Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021008 --
7 . 123 Kovač Štefan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 --
8 . 106 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 --
9 . 111 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 --
10 . 126 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 --
11 . 120 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 --
12 . 112 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 --
13 . 101 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 --
14 . 108 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 --
15 . 121 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 --
16 . 117 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 183 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 13 --
2 . 163 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 11 --
3 . 180 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 8 --
4 . 184 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 7 --
5 . 192 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 6 --
6 . 189 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 5 --
7 . 147 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 5 --
8 . 174 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 4 --
9 . 195 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 3 --
10 . 148 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 2 --
11 . 167 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 1 --
12 . 179 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 -- --
13 . 156 Avbelj Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20011102 -- --
14 . 157 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 -- --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 2 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 21 --
2 . 3 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 19 --
3 . 30 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 14 --
4 . 1 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 14 --
5 . 35 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 9 --
6 . 48 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 9 --
7 . 5 Potočki Viktor Moški SLO RADENSKA AS CRO19990327 5 --
8 . 37 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 4 --
9 . 23 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 3 --
10 . 31 Sagadin Luka Moški SLO KK TBP LENART SLO19990501 1 --
11 . 29 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 221 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 --
2 . 222 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 --
3 . 223 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 --
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 232 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 --
2 . 231 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 --
3 . 230 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 236 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 00:21:46:00 --
2 . 235 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 201 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 --
2 . 202 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 206 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 00:26:06:00 --
2 . 205 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 --
3 . 203 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990901 --
4 . 209 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 --
5 . 204 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 2 kroga
6 . 210 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 2 kroga
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 218 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970523 00:26:06:00 --
2 . 217 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19770817 00:26:06:00 --
3 . 219 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 00:26:06:00 --
4 . 226 Elsner Tanja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19930116 00:26:06:00 --

Komentarji