Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DH Buzet C2

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Buzet C2 Datum:12.05.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek Hitrost Več
ELITE-M
1 . 6 Vauh Miran
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 2:57.263 34.52 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 2:57.263
Zaostanek:
Hitrost: 34.52
2 . 78 Wyn MASTERS
Team BULLS powered by
Moški NZL Team BULLS powered by 2:57.562 0.299 34.47 >
Klub Team BULLS powered by
Država NZL
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 2:57.562
Zaostanek: 0.299
Hitrost: 34.47
3 . 16 Benjamin TORRANO
MAXIMA TEAM
Moški FRA MAXIMA TEAM 2:59.522 2.259 34.09 >
Klub MAXIMA TEAM
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 2:59.522
Zaostanek: 2.259
Hitrost: 34.09
4 . 2 Lorenzo SUDING
GT/360Degrees
Moški ITA GT/360Degrees 3:00.349 3.086 33.93 >
Klub GT/360Degrees
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:00.349
Zaostanek: 3.086
Hitrost: 33.93
5 . 1 Pandur Žiga
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 3:00.485 3.222 33.91 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:00.485
Zaostanek: 3.222
Hitrost: 33.91
6 . 3 Oscar HÄRNSTRÖM
GT/360Degrees
Moški SWE GT/360Degrees 3:01.662 4.399 33.69 >
Klub GT/360Degrees
Država SWE
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:01.662
Zaostanek: 4.399
Hitrost: 33.69
7 . 22 Tommy HERRMANN
Team BULLS powered by
Moški DEU Team BULLS powered by 3:02.324 5.061 33.57 >
Klub Team BULLS powered by
Država DEU
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:02.324
Zaostanek: 5.061
Hitrost: 33.57
8 . 43 Alan BEGGIN
GT/360Degrees
Moški ITA GT/360Degrees 3:03.503 6.24 33.35 >
Klub GT/360Degrees
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:03.503
Zaostanek: 6.24
Hitrost: 33.35
9 . 73 Žabjek Jure
unior
Moški SLO unior 3:04.481 7.218 33.17 >
Klub unior
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:04.481
Zaostanek: 7.218
Hitrost: 33.17
10 . 26 Christian TEXTOR
Team BULLS powered by
Moški DEU Team BULLS powered by 3:05.099 7.836 33.06 >
Klub Team BULLS powered by
Država DEU
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:05.099
Zaostanek: 7.836
Hitrost: 33.06
11 . 85 Vreček Kristjan
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf 3:05.575 8.312 32.98 >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:05.575
Zaostanek: 8.312
Hitrost: 32.98
12 . 14 Alexandre CLAUDIN
LYON VTT
Moški FRA LYON VTT 3:07.052 9.789 32.72 >
Klub LYON VTT
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:07.052
Zaostanek: 9.789
Hitrost: 32.72
13 . 21 Fergus LAMB
The Dudes
Moški The Dudes 3:07.882 10.619 32.57 >
Klub The Dudes
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:07.882
Zaostanek: 10.619
Hitrost: 32.57
14 . 4 Rutar Nejc
Rajd Trek / Unior Tools Team
Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 3:08.432 11.169 32.48 >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:08.432
Zaostanek: 11.169
Hitrost: 32.48
15 . 48 Leban Tilen
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:08.582 11.319 32.45 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:08.582
Zaostanek: 11.319
Hitrost: 32.45
16 . 63 Virtič Aleš
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 3:08.604 11.341 32.45 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:08.604
Zaostanek: 11.341
Hitrost: 32.45
17 . 18 Stefano MEZZETTA
GT/360Degrees
Moški ITA GT/360Degrees 3:09.584 12.321 32.28 >
Klub GT/360Degrees
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:09.584
Zaostanek: 12.321
Hitrost: 32.28
18 . 17 Mlinar Peter
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:10.157 12.894 32.18 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:10.157
Zaostanek: 12.894
Hitrost: 32.18
19 . 56 Bastien BALMET
MAXIMA TEAM
Moški FRA MAXIMA TEAM 3:10.695 13.432 32.09 >
Klub MAXIMA TEAM
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:10.695
Zaostanek: 13.432
Hitrost: 32.09
20 . 69 Markič Andrej
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 3:11.180 13.917 32.01 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:11.180
Zaostanek: 13.917
Hitrost: 32.01
21 . 93 Ivančič Miha
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 3:11.226 13.963 32 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:11.226
Zaostanek: 13.963
Hitrost: 32
22 . 13 Jan CESTNIK
MTB
Moški SLO MTB 3:11.823 14.56 31.9 >
Klub MTB
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:11.823
Zaostanek: 14.56
Hitrost: 31.9
23 . 86 Charles CANNONNE
PJPC
Moški FRA PJPC 3:12.252 14.989 31.83 >
Klub PJPC
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:12.252
Zaostanek: 14.989
Hitrost: 31.83
24 . 47 Razpet Tadej
Pedal Racing Team
Moški SLO Pedal Racing Team 3:13.168 15.905 31.68 >
Klub Pedal Racing Team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:13.168
Zaostanek: 15.905
Hitrost: 31.68
25 . 76 Lucas FRIGOUT
ARC MOUNTAIN BIKE
Moški FRA ARC MOUNTAIN BIKE 3:14.086 16.823 31.53 >
Klub ARC MOUNTAIN BIKE
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:14.086
Zaostanek: 16.823
Hitrost: 31.53
26 . 92 Ferk Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3:14.618 17.355 31.45 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:14.618
Zaostanek: 17.355
Hitrost: 31.45
27 . 11 Wolf Bostjan
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team 3:14.904 17.641 31.4 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:14.904
Zaostanek: 17.641
Hitrost: 31.4
28 . 44 Marco RONCAGLIA
GT/360Degrees
Moški ITA GT/360Degrees 3:15.495 18.232 31.3 >
Klub GT/360Degrees
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:15.495
Zaostanek: 18.232
Hitrost: 31.3
29 . 8 Marko ŠIŠOVIC
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3:18.067 20.804 30.9 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:18.067
Zaostanek: 20.804
Hitrost: 30.9
30 . 57 Simon BRUM
DevilBiker
Moški FRA DevilBiker 3:19.640 22.377 30.66 >
Klub DevilBiker
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:19.640
Zaostanek: 22.377
Hitrost: 30.66
31 . 42 Walter BELLI
GT/360Degrees
Moški ITA GT/360Degrees 3:20.212 22.949 30.57 >
Klub GT/360Degrees
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:20.212
Zaostanek: 22.949
Hitrost: 30.57
32 . 74 Šuc Gal
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 3:20.920 23.657 30.46 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:20.920
Zaostanek: 23.657
Hitrost: 30.46
33 . 41 Luca BERGAMASCO
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 3:21.163 23.9 30.42 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:21.163
Zaostanek: 23.9
Hitrost: 30.42
34 . 49 Černilogar Mitja
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:21.429 24.166 30.38 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:21.429
Zaostanek: 24.166
Hitrost: 30.38
35 . 50 Kovač Vid
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:22.800 25.537 30.18 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:22.800
Zaostanek: 25.537
Hitrost: 30.18
36 . 20 Raphael EPITALYLON
VCSQF
Moški FRA VCSQF 3:26.440 29.177 29.64 >
Klub VCSQF
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:26.440
Zaostanek: 29.177
Hitrost: 29.64
37 . 45 Mattia RONCAGLIA
GT/360Degrees
Moški ITA GT/360Degrees 3:28.412 31.149 29.36 >
Klub GT/360Degrees
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:28.412
Zaostanek: 31.149
Hitrost: 29.36
38 . 87 Bavdaž Robert
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 3:28.450 31.187 29.36 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:28.450
Zaostanek: 31.187
Hitrost: 29.36
39 . 25 Humar Emanuel
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 3:29.356 32.093 29.23 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:29.356
Zaostanek: 32.093
Hitrost: 29.23
40 . 100 Tunič Jure
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team 3:30.085 32.822 29.13 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:30.085
Zaostanek: 32.822
Hitrost: 29.13
41 . 88 Cehner Florch
KK ENDURO MAXXIS
Moški SLO KK ENDURO MAXXIS 3:30.358 33.095 29.09 >
Klub KK ENDURO MAXXIS
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:30.358
Zaostanek: 33.095
Hitrost: 29.09
42 . 33 FRANCEno LIOVIC
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko 3:31.850 34.587 28.89 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:31.850
Zaostanek: 34.587
Hitrost: 28.89
43 . 62 Porič Jan
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 3:33.497 36.234 28.66 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:33.497
Zaostanek: 36.234
Hitrost: 28.66
44 . 71 Philipp OSTERMANN
Redneck Riders / URC
Moški AUT Redneck Riders / URC 3:34.553 37.29 28.52 >
Klub Redneck Riders / URC
Država AUT
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:34.553
Zaostanek: 37.29
Hitrost: 28.52
45 . 9 Berislav TOPOL
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 3:34.791 37.528 28.49 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:34.791
Zaostanek: 37.528
Hitrost: 28.49
46 . 68 Jereb Gašper
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 3:35.007 37.744 28.46 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:35.007
Zaostanek: 37.744
Hitrost: 28.46
47 . 79 Cokan Jernej
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 3:36.742 39.479 28.24 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:36.742
Zaostanek: 39.479
Hitrost: 28.24
48 . 94 Šumandl Alen
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej 3:37.709 40.446 28.11 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:37.709
Zaostanek: 40.446
Hitrost: 28.11
49 . 31 Sanjin STIJOVIC
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 3:38.868 41.605 27.96 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:38.868
Zaostanek: 41.605
Hitrost: 27.96
50 . 102 Košnjek Nejc
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team 3:40.146 42.883 27.8 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:40.146
Zaostanek: 42.883
Hitrost: 27.8
51 . 12 Toni MERKLIN
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3:40.961 43.698 27.7 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:40.961
Zaostanek: 43.698
Hitrost: 27.7
52 . 46 Božnar Kristijan
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 3:41.479 44.216 27.63 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:41.479
Zaostanek: 44.216
Hitrost: 27.63
53 . 91 Jugovac Enej
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:44.142 46.879 27.3 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:44.142
Zaostanek: 46.879
Hitrost: 27.3
54 . 28 Manuel MEDEN
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 3:45.775 48.512 27.11 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:45.775
Zaostanek: 48.512
Hitrost: 27.11
55 . 24 Jurca Rok
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 3:46.364 49.101 27.04 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:46.364
Zaostanek: 49.101
Hitrost: 27.04
56 . 30 Andrej KOSANOVIC
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 3:46.573 49.31 27.01 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:46.573
Zaostanek: 49.31
Hitrost: 27.01
57 . 77 Sylvain EPITALYLON
VCSQF
Moški FRA VCSQF 3:47.398 50.135 26.91 >
Klub VCSQF
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:47.398
Zaostanek: 50.135
Hitrost: 26.91
58 . 72 Pingitzer Peter
Redneck Riders
Moški AUT Redneck Riders 3:48.333 51.07 26.8 >
Klub Redneck Riders
Država AUT
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:48.333
Zaostanek: 51.07
Hitrost: 26.8
59 . 39 Antonio HOLJEVAC
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko 3:48.842 51.579 26.74 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:48.842
Zaostanek: 51.579
Hitrost: 26.74
60 . 37 Nikola KLACINSKI
BK Mamut
Moški CRO BK Mamut 3:49.038 51.775 26.72 >
Klub BK Mamut
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:49.038
Zaostanek: 51.775
Hitrost: 26.72
61 . 32 Mihael PANDŽIC
BBK POŽEGA
Moški CRO BBK POŽEGA 3:49.558 52.295 26.66 >
Klub BBK POŽEGA
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:49.558
Zaostanek: 52.295
Hitrost: 26.66
62 . 55 Martin KLENOVŠEK
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3:50.114 52.851 26.6 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:50.114
Zaostanek: 52.851
Hitrost: 26.6
63 . 65 Colja Tine
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 3:50.336 53.073 26.57 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:50.336
Zaostanek: 53.073
Hitrost: 26.57
64 . 95 Vidovič Andreas
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej 3:55.092 57.829 26.03 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:55.092
Zaostanek: 57.829
Hitrost: 26.03
65 . 97 Anže KORELC
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3:58.540 1:01.277 25.66 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:58.540
Zaostanek: 1:01.277
Hitrost: 25.66
66 . 29 Josip LISEC
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 3:59.417 1:02.154 25.56 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:59.417
Zaostanek: 1:02.154
Hitrost: 25.56
67 . 10 Cimperman Jan
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 3:59.897 1:02.634 25.51 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:59.897
Zaostanek: 1:02.634
Hitrost: 25.51
68 . 27 Tilen FERK
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 4:05.768 1:08.505 24.9 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:05.768
Zaostanek: 1:08.505
Hitrost: 24.9
69 . 19 Domen JANC
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 4:07.779 1:10.516 24.7 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:07.779
Zaostanek: 1:10.516
Hitrost: 24.7
70 . 35 Matija DAŠEK
BK TITALYn
Moški CRO BK TITALYn 4:08.003 1:10.740 24.68 >
Klub BK TITALYn
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:08.003
Zaostanek: 1:10.740
Hitrost: 24.68
71 . 36 Tomislav LONCAR
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko 4:11.533 1:14.270 24.33 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:11.533
Zaostanek: 1:14.270
Hitrost: 24.33
72 . 101 Kris ALATIC
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team 4:16.194 1:18.931 23.89 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:16.194
Zaostanek: 1:18.931
Hitrost: 23.89
73 . 51 Benjamin CLAUDIN
LYON VTT
Moški FRA LYON VTT 4:16.904 1:19.641 23.82 >
Klub LYON VTT
Država FRA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:16.904
Zaostanek: 1:19.641
Hitrost: 23.82
74 . 53 Nikola SOLOMUN
BK SUMMIT
Moški BK SUMMIT 4:18.937 1:21.674 23.64 >
Klub BK SUMMIT
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:18.937
Zaostanek: 1:21.674
Hitrost: 23.64
75 . 64 Žan KOREZ
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 4:19.646 1:22.383 23.57 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:19.646
Zaostanek: 1:22.383
Hitrost: 23.57
76 . 59 Cindro Jure
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 4:26.146 1:28.883 22.99 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:26.146
Zaostanek: 1:28.883
Hitrost: 22.99
77 . 83 Božo VIDOV
BK Macaklin
Moški CRO BK Macaklin 4:31.592 1:34.329 22.53 >
Klub BK Macaklin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:31.592
Zaostanek: 1:34.329
Hitrost: 22.53
78 . 82 Toni MARCINA
BK Macaklin
Moški CRO BK Macaklin 4:32.361 1:35.098 22.47 >
Klub BK Macaklin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:32.361
Zaostanek: 1:35.098
Hitrost: 22.47
79 . 34 Luka PRKACIN
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 4:36.111 1:38.848 22.16 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:36.111
Zaostanek: 1:38.848
Hitrost: 22.16
80 . 96 Cvikl Matej
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej 4:36.366 1:39.103 22.14 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:36.366
Zaostanek: 1:39.103
Hitrost: 22.14
81 . 52 Muris REKANOVIC
BK BOSNIA-HERZEGOVINAac 74
Moški BK BOSNIA-HERZEGOVINAac 74 4:47.240 1:49.977 21.31 >
Klub BK BOSNIA-HERZEGOVINAac 74
Država
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:47.240
Zaostanek: 1:49.977
Hitrost: 21.31
82 . 81 Roko KOVACIC
BK Macaklin
Moški CRO BK Macaklin 4:58.384 2:01.121 20.51 >
Klub BK Macaklin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:58.384
Zaostanek: 2:01.121
Hitrost: 20.51
83 . 84 Ivan ZDELICAN
BK BOR
Moški CRO BK BOR 5:25.394 2:28.131 18.81 >
Klub BK BOR
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 5:25.394
Zaostanek: 2:28.131
Hitrost: 18.81
84 . 80 David JELIC
BK Macaklin
Moški CRO BK Macaklin 5:27.123 2:29.860 18.71 >
Klub BK Macaklin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 5:27.123
Zaostanek: 2:29.860
Hitrost: 18.71
85 . 40 Nikola KRIŽNJAK
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 7:01.370 4:04.107 14.52 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 7:01.370
Zaostanek: 4:04.107
Hitrost: 14.52
VETERANI-M
1 . 178 Turk Andrej
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 3:16.247 -- 31.18 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:16.247
Zaostanek: 0
Hitrost: 31.18
2 . 179 Bajda Janez
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 3:25.075 8.828 29.84 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:25.075
Zaostanek: 8.828
Hitrost: 29.84
3 . 176 Dušan LEPOŠA
BBK Ivanšcica
Moški SLO BBK Ivanšcica 3:25.788 9.541 29.74 >
Klub BBK Ivanšcica
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:25.788
Zaostanek: 9.541
Hitrost: 29.74
4 . 180 Saša MERLJAK
MTB
Moški SLO MTB 3:42.034 25.787 27.56 >
Klub MTB
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:42.034
Zaostanek: 25.787
Hitrost: 27.56
5 . 177 Kristjan SLIŠKO
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej 3:59.749 43.502 25.53 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:59.749
Zaostanek: 43.502
Hitrost: 25.53
6 . 171 Marco PERTOT
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 4:05.288 49.041 24.95 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:05.288
Zaostanek: 49.041
Hitrost: 24.95
7 . 175 Tomislav LEOPOLD
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 4:11.865 55.618 24.3 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:11.865
Zaostanek: 55.618
Hitrost: 24.3
8 . 172 Andoljšek Klemen
KK Ribn'čan
Moški SLO KK Ribn'čan 5:09.956 1:53.709 19.74 >
Klub KK Ribn'čan
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 5:09.956
Zaostanek: 1:53.709
Hitrost: 19.74
AMATERJI-M
1 . 235 Dejan LOTRIČ
Individual
Moški SLO Individual 3:36.294 -- 28.29 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:36.294
Zaostanek: 0
Hitrost: 28.29
2 . 242 Legiša Tomaž
ASD 360 MTB
Moški ITA ASD 360 MTB 3:36.569 0.275 28.26 >
Klub ASD 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:36.569
Zaostanek: 0.275
Hitrost: 28.26
3 . 241 Anže ŠUKLJE
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3:38.618 2.324 27.99 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:38.618
Zaostanek: 2.324
Hitrost: 27.99
4 . 219 Kuk Klemen
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 3:38.950 2.656 27.95 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:38.950
Zaostanek: 2.656
Hitrost: 27.95
5 . 211 Kacin Davor
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 3:39.850 3.556 27.84 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:39.850
Zaostanek: 3.556
Hitrost: 27.84
6 . 216 Kalabota Dejan
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 3:41.262 4.968 27.66 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:41.262
Zaostanek: 4.968
Hitrost: 27.66
7 . 210 Rekanje Bojan
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 3:44.592 8.298 27.25 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:44.592
Zaostanek: 8.298
Hitrost: 27.25
8 . 213 Kristjan BREGANT
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 3:44.707 8.413 27.24 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:44.707
Zaostanek: 8.413
Hitrost: 27.24
9 . 208 Kavs Leon
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3:59.890 23.596 25.51 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:59.890
Zaostanek: 23.596
Hitrost: 25.51
10 . 233 Klemen KALAN
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 4:01.045 24.751 25.39 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:01.045
Zaostanek: 24.751
Hitrost: 25.39
11 . 218 Ornik Sandi
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4:01.201 24.907 25.37 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:01.201
Zaostanek: 24.907
Hitrost: 25.37
12 . 247 Topolovec David
Team korak naprej
Moški SLO Team korak naprej 4:03.517 27.223 25.13 >
Klub Team korak naprej
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:03.517
Zaostanek: 27.223
Hitrost: 25.13
13 . 232 Špenko Anže
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team 4:12.704 36.41 24.22 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:12.704
Zaostanek: 36.41
Hitrost: 24.22
14 . 239 Prešeren Jure
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4:13.605 37.311 24.13 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:13.605
Zaostanek: 37.311
Hitrost: 24.13
15 . 214 Ilija NOVOSEL
BK Bumbar
Moški SLO BK Bumbar 4:16.105 39.811 23.9 >
Klub BK Bumbar
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:16.105
Zaostanek: 39.811
Hitrost: 23.9
16 . 236 Chiwele Sid
MTB Železniki
Moški SLO MTB Železniki 4:17.907 41.613 23.73 >
Klub MTB Železniki
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:17.907
Zaostanek: 41.613
Hitrost: 23.73
17 . 207 Marin PECORARI
Individual
Moški CRO Individual 4:18.857 42.563 23.64 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:18.857
Zaostanek: 42.563
Hitrost: 23.64
18 . 209 Klemenčič Matija
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 4:26.039 49.745 23 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:26.039
Zaostanek: 49.745
Hitrost: 23
19 . 237 Andraž TEKAVCIC
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 4:27.592 51.298 22.87 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:27.592
Zaostanek: 51.298
Hitrost: 22.87
20 . 212 Hren Gašper
KK Ribn'čan
Moški SLO KK Ribn'čan 4:28.157 51.863 22.82 >
Klub KK Ribn'čan
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:28.157
Zaostanek: 51.863
Hitrost: 22.82
21 . 202 Matija SOBO
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko 4:28.990 52.696 22.75 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:28.990
Zaostanek: 52.696
Hitrost: 22.75
22 . 205 Zvonimir CEPIC
Individual
Moški SLO Individual 4:30.357 54.063 22.64 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:30.357
Zaostanek: 54.063
Hitrost: 22.64
23 . 229 Ivan GOVORCIN
Individual
Moški SLO Individual 4:34.158 57.864 22.32 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:34.158
Zaostanek: 57.864
Hitrost: 22.32
24 . 252 Andrej STROJ
Individual
Moški CRO Individual 4:34.678 58.384 22.28 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:34.678
Zaostanek: 58.384
Hitrost: 22.28
25 . 217 Auguštin Jernej
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE 4:34.855 58.561 22.27 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:34.855
Zaostanek: 58.561
Hitrost: 22.27
26 . 245 Furlani Alberto
ASD 360 MTB
Moški ITA ASD 360 MTB 4:44.099 1:07.805 21.54 >
Klub ASD 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:44.099
Zaostanek: 1:07.805
Hitrost: 21.54
27 . 230 Sandi Smolić
Individual
Moški CRO Individual 4:59.140 1:22.846 20.46 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:59.140
Zaostanek: 1:22.846
Hitrost: 20.46
28 . 203 Matko Vlaić
Individual
Moški CRO Individual 4:59.883 1:23.589 20.41 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:59.883
Zaostanek: 1:23.589
Hitrost: 20.41
29 . 253 Franjo HUKMAN
Individual
Moški CRO Individual 5:15.410 1:39.116 19.4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 5:15.410
Zaostanek: 1:39.116
Hitrost: 19.4
30 . 250 Stefan MERSCHEIM
Individual
Moški DEU Individual 5:27.597 1:51.303 18.68 >
Klub Individual
Država DEU
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 5:27.597
Zaostanek: 1:51.303
Hitrost: 18.68
31 . 227 Marko GENDA
Individual
Moški CRO Individual 5:31.676 1:55.382 18.45 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 5:31.676
Zaostanek: 1:55.382
Hitrost: 18.45
32 . 234 Andrej FLAUDER
Individual
Moški CRO Individual 6:03.517 2:27.223 16.84 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 6:03.517
Zaostanek: 2:27.223
Hitrost: 16.84
33 . 226 Daniel FILIC
BK Macaklin
Moški CRO BK Macaklin 6:22.287 2:45.993 16.01 >
Klub BK Macaklin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 6:22.287
Zaostanek: 2:45.993
Hitrost: 16.01
34 . 249 Felicijan NOVAK
Individual
Moški CRO Individual 6:39.268 3:02.974 15.33 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 6:39.268
Zaostanek: 3:02.974
Hitrost: 15.33
35 . 228 Faust MIŠLOV
Individual
Moški CRO Individual 7:04.689 3:28.395 14.41 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 7:04.689
Zaostanek: 3:28.395
Hitrost: 14.41
36 . 220 Matija SKENDER
Individual
Moški CRO Individual 7:41.908 4:05.614 13.25 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 7:41.908
Zaostanek: 4:05.614
Hitrost: 13.25
U19-M
1 . 112 Berginc Luka
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 3:31.252 -- 28.97 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:31.252
Zaostanek: 0
Hitrost: 28.97
2 . 116 Otoničar Nal
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 3:35.776 4.524 28.36 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:35.776
Zaostanek: 4.524
Hitrost: 28.36
3 . 120 Žvan Grega
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3:57.165 25.913 25.8 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 3:57.165
Zaostanek: 25.913
Hitrost: 25.8
4 . 117 Kemperl Gabrijel
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 4:05.261 34.009 24.95 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:05.261
Zaostanek: 34.009
Hitrost: 24.95
5 . 118 Mlakar Aljoša
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 4:37.605 1:06.353 22.04 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:37.605
Zaostanek: 1:06.353
Hitrost: 22.04
6 . 113 Luka ŠIMUNAC
BK Macaklin
Moški CRO BK Macaklin 4:39.727 1:08.475 21.88 >
Klub BK Macaklin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:39.727
Zaostanek: 1:08.475
Hitrost: 21.88
7 . 119 Daniel CEROVAC
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4:41.524 1:10.272 21.74 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:41.524
Zaostanek: 1:10.272
Hitrost: 21.74
8 . 115 David LUCIC
BK Macaklin
Moški CRO BK Macaklin 4:49.972 1:18.720 21.1 >
Klub BK Macaklin
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:49.972
Zaostanek: 1:18.720
Hitrost: 21.1
9 . 123 Marko VIŠKOVIC
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 4:54.949 1:23.697 20.75 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
:
Čas Vožnje: 4:54.949
Zaostanek: 1:23.697
Hitrost: 20.75
žENSKE-Ž
1 . 151 Černilogar Zarja
Kolesarski klub ČRN TRN
Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:45.130 -- 27.18 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje: 3:45.130
Zaostanek: 0
Hitrost: 27.18
2 . 153 Horvat Špela
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 4:18.952 33.822 23.63 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje: 4:18.952
Zaostanek: 33.822
Hitrost: 23.63
3 . 160 Mežnar Urška
ŠKTD Avče
Ženski SLO ŠKTD Avče 6:36.618 2:51.488 15.43 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje: 6:36.618
Zaostanek: 2:51.488
Hitrost: 15.43
4 . 152 Gnjezda Ana Vanessa
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 8:15.803 4:30.673 12.34 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas Vožnje: 8:15.803
Zaostanek: 4:30.673
Hitrost: 12.34

Komentarji

 

Mobile content