Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: HRVAŠKA - SLOVENIJA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:HRVAŠKA - SLOVENIJA 2016 Datum:28.08.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 47 STEIMLE Jannik
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški DEU TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GER19960404 -- -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19960404
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 SCHELLING Patrick
TEAM VORARLBERG
Moški TEAM VORARLBERG SUI19900501 -- -- >
Klub TEAM VORARLBERG
Država
Spol: Moški
Licenca: SUI19900501
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 125 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 82 CANECKY Marek
Amplatz - BMC
Moški SVK Amplatz - BMC SVK19880617 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19880617
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 225 PACCHIARDO Davide
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini ITA19900530 -- -- >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900530
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 67 HRINKOW Dominik
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19880804 -- -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880804
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 163 DE Mattia MARCHI
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19910603 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910603
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 1 Rogina Radoslav
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19790303
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 221 BURCHIO Federico
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini ITA19960321 -- -- >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19960321
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 31 SALVADOR Enrico
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19941130 -- -- >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19941130
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 137 Penko Izidor
RADENSKA LJUBLJANA
Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19960725 -- -- >
Klub RADENSKA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960725
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 54 ZURITA Francesc
TEAM VORARLBERG
Moški TEAM VORARLBERG ESP19920110 -- -- >
Klub TEAM VORARLBERG
Država
Spol: Moški
Licenca: ESP19920110
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 115 KVASINA Matija
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški CRO SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT CRO19811204 -- -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19811204
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 24 LEOPOLD Hans-Jörg
WSA- Greenlife
Moški AUT WSA- Greenlife AUT19830425 -- -- >
Klub WSA- Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830425
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 194 Repse Uros
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19930805 -- -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930805
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 64 BALDAUF Sébastian
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleangteam GER19890222 -- -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19890222
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 23 KOPFAUF Markus
WSA- Greenlife
Moški AUT WSA- Greenlife AUT19960709 -- -- >
Klub WSA- Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960709
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 134 Korošec Rok
RADENSKA LJUBLJANA
Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124 -- -- >
Klub RADENSKA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931124
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 127 Grošelj Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950405 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950405
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 162 FAVARO Daniel
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19961104 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19961104
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 167 BARKER Felix
Cycling Team Friuli
Moški Cycling Team Friuli GBR19940707 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država
Spol: Moški
Licenca: GBR19940707
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 121 Čotar Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960421 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960421
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 146 REDTENBACHER Paul
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19950615 -- -- >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950615
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 165 MELLONI Mattia
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19970928 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19970928
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 7 Bozic Jon
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 168 PESSOT Alessandro
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19950701 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19950701
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 117 Rumac Josip
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški CRO SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT CRO19941026 -- -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19941026
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
28 . 66 Höfler Andreas
RC TRI RUN ARBÖ OK Weiz
Moški AUT RC TRI RUN ARBÖ OK Weiz AUT19910208 -- -- >
Klub RC TRI RUN ARBÖ OK Weiz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910208
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 55 JÄGER Patrick
TEAM VORARLBERG
Moški AUT TEAM VORARLBERG AUT19940203 -- -- >
Klub TEAM VORARLBERG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940203
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
30 . 2 Drinovec Matej
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910816 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910816
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
31 . 114 GAHRAMANLI Kanan
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19970709 -- -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19970709
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
32 . 33 FRAPPORTI Mattia
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19940702 -- -- >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19940702
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
33 . 113 Mugerli Matej
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SLO SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT SLO19810617 -- -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810617
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
34 . 132 Jenko Robi
RADENSKA LJUBLJANA
Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 -- -- >
Klub RADENSKA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900415
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
35 . 112 JABRAYILOV Samir
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19940907 -- -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19940907
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
36 . 12 GAMPER Patrick
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19970218 -- -- >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19970218
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
37 . 116 ILIASOV Ismail
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19940802 -- -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19940802
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
38 . 212 KOVÁCS Máté
DKSI-Kontent
Moški HUN DKSI-Kontent HUN19960423 -- -- >
Klub DKSI-Kontent
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19960423
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
39 . 85 KUSZTOR Peter
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC HUN19841227 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19841227
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
40 . 16 PAULUS Dennis
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19940922 -- -- >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940922
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
41 . 87 PELIKÁN János
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC HUN19950419 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19950419
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
42 . 138 Ručigaj Žiga
RADENSKA LJUBLJANA
Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110 -- -- >
Klub RADENSKA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951110
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
43 . 25 POLL Stefan
WSA- Greenlife
Moški AUT WSA- Greenlife AUT19860728 -- -- >
Klub WSA- Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19860728
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
44 . 191 Jabuka David
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19970218 -- -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19970218
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
45 . 88 UMHALLER Andreas
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19920220 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920220
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
46 . 141 REITER Daniel
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19910713 -- -- >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910713
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
47 . 192 KISERLOVSKI Emanuel
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840803 -- -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19840803
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
48 . 122 Čibej Simon
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19971210 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
49 . 224 RUSCETTA Andrea
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini ITA19900117 -- -- >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900117
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
50 . 3 Golčer Jure
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19771207 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771207
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
51 . 91 Obal Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900925
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
52 . 71 GAUBITZER Michael
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19831002 -- -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19831002
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
53 . 35 MOLTENI Marco
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19961010 -- -- >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19961010
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
54 . 198 FRANKOVIC Mateo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19940805 -- -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19940805
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
55 . 83 FIDLER Gerd
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški AUT TEAM AMPLATZ - BMC AUT19960913 -- -- >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960913
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
56 . 11 FANKHAUSER Clemens
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19850902 -- -- >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850902
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
57 . 183 Pajek Luka
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960717 -- -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960717
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
58 . 52 WINTER Nicolas
TEAM VORARLBERG
Moški TEAM VORARLBERG SUI19890215 -- -- >
Klub TEAM VORARLBERG
Država
Spol: Moški
Licenca: SUI19890215
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
59 . 21 BISSINGER Florian
WSA- Greenlife
Moški DEU WSA- Greenlife GER19880130 -- -- >
Klub WSA- Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19880130
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
60 . 223 FORTIN Filippo
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini ITA19890201 -- -- >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890201
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
61 . 118 ASANOV Enver
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19941025 -- -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19941025
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
62 . 41 MCLAUGHLIN James
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GBR19901002 -- -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država
Spol: Moški
Licenca: GBR19901002
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
63 . 228 ROTONDI Matteo
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini ITA19960926 -- -- >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19960926
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
64 . 17 WEISS Martin
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19910415 -- -- >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910415
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
65 . 226 BORELLA Federico
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini ITA19891013 -- -- >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19891013
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
66 . 48 ZELLER Lukas
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19940920 -- -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940920
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
67 . 28 TRETTWER Helmut
WSA- Greenlife
Moški DEU WSA- Greenlife GER19830929 -- -- >
Klub WSA- Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19830929
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
68 . 63 GRAF Andreas
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19850807 -- -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850807
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
69 . 65 MEIER Alexander
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleangteam GER19920128 -- -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19920128
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
70 . 43 EIBEGGER Markus
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19841016 -- -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19841016
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
71 . 44 RABITSCH Stephan
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19910628 -- -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910628
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
72 . 42 ZIMMERMANN Georg
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški DEU TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GER19971011 -- -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19971011
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
73 . 86 KUEN Maximilian
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški AUT TEAM AMPLATZ - BMC AUT19920526 -- -- >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920526
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
74 . 161 BAIS Matia
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19961019 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19961019
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
75 . 81 Bajc Andi
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 -- -- >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881114
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
76 . 84 Tratnik Jan
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 -- -- >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
77 . 126 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
78 . 164 GIACOBAZZI Roberto
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19910313 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910313
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
79 . 136 Miškulin Jure
RADENSKA LJUBLJANA
Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19941105 -- -- >
Klub RADENSKA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941105
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
80 . 46 SCHORN Daniel
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19881021 -- -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19881021
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
81 . 14 KATZMAYR Daniel
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19970211 -- -- >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19970211
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
82 . 154 SIMON Peter
Epronex Special-Bikes Team
Moški HUN Epronex Special-Bikes Team HUN19911014 -- -- >
Klub Epronex Special-Bikes Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19911014
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
83 . 96 Gazvoda Gregor
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19811015 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811015
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
84 . 182 Veber Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 -- -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961122
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
85 . 72 STEINER Martin
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19850429 -- -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850429
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
86 . 175 Gunjevic Bojan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus CRO19871211 -- -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19871211
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
87 . 211 PÁLYI Csaba
DKSI-Kontent
Moški HUN DKSI-Kontent HUN19900904 -- -- >
Klub DKSI-Kontent
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19900904
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
88 . 77 GRÜNWALDER Lukas
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19900802 -- -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900802
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
89 . 92 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730206
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
90 . 181 Novak Simon
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19840127 -- -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840127
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
91 . 143 HAAS Christian
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19900620 -- -- >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900620
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
92 . 207 RUTTKAY Zoltan
Mugen Race Team Prolog
Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19950712 -- -- >
Klub Mugen Race Team Prolog
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19950712
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
93 . 142 BAUMANN Lukas
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19950929 -- -- >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950929
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
94 . 61 HAMMERSCHMID Raphael
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19960105 -- -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960105
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
95 . 131 Finkšt Tilen
RADENSKA LJUBLJANA
Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706 -- -- >
Klub RADENSKA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970706
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
96 . 62 HAMMERSCHMID Marvin
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19960105 -- -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960105
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
97 . 53 MEILER Lukas
TEAM VORARLBERG
Moški DEU TEAM VORARLBERG GER19950214 -- -- >
Klub TEAM VORARLBERG
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19950214
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
98 . 147 EICHINGER Daniel
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19951023 -- -- >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19951023
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
99 . 56 KUCHER Michael
TEAM VORARLBERG
Moški AUT TEAM VORARLBERG AUT19930326 -- -- >
Klub TEAM VORARLBERG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930326
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
100 . 153 DOLLESCHALL Patrik
Epronex Special-Bikes Team
Moški AUT Epronex Special-Bikes Team AUT19930625 -- -- >
Klub Epronex Special-Bikes Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930625
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
101 . 123 Logar Tadej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
102 . 151 KISS Gergely
Epronex Special-Bikes Team
Moški HUN Epronex Special-Bikes Team HUN19810306 -- -- >
Klub Epronex Special-Bikes Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19810306
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
103 . 124 Svab Jernej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950826
u010cas vou017enje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 27 TAFERNER Michael
WSA- Greenlife
Moški AUT WSA- Greenlife AUT19930617 DNF -- >
Klub WSA- Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930617
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 32 PLEBANI Davide
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19960724 DNF -- >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19960724
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 34 MORO Stefano
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19970622 DNF -- >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19970622
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 73 OCHSENHOFER Peter
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19871222 DNF -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19871222
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 74 DÜNSER Lukas
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19870616 DNF -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19870616
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 75 HOPFGARTNER Paul
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19900128 DNF -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900128
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 76 KIENZL Mario
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19900727 DNF -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900727
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 156 CSER Gabor
Epronex Special-Bikes Team
Moški HUN Epronex Special-Bikes Team HUN19820508 DNF -- >
Klub Epronex Special-Bikes Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19820508
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 171 BRBOT Branimir
BK Roda
Moški CRO BK Roda CRO19820518 DNF -- >
Klub BK Roda
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19820518
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 173 BRAJDIĆ Karlo
BK Roda
Moški CRO BK Roda CRO19940707 DNF -- >
Klub BK Roda
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19940707
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 174 DOVRANIĆ Dario
BK Roda
Moški CRO BK Roda CRO19970130 DNF -- >
Klub BK Roda
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19970130
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 177 KOVAČEVIĆ Sandy
BK Roda
Moški CRO BK Roda CRO19950519 DNF -- >
Klub BK Roda
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19950519
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 201 MOLNAR Istvan
Mugen Race Team Prolog
Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19880715 DNF -- >
Klub Mugen Race Team Prolog
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19880715
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 202 HARTMANN Jozsef
Mugen Race Team Prolog
Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19920812 DNF -- >
Klub Mugen Race Team Prolog
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19920812
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 203 VARGA Peter
Mugen Race Team Prolog
Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19930302 DNF -- >
Klub Mugen Race Team Prolog
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19930302
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 205 ZATHURECKY Mark
Mugen Race Team Prolog
Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19970722 DNF -- >
Klub Mugen Race Team Prolog
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19970722
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 206 BERTALAN Balazs
Mugen Race Team Prolog
Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19970626 DNF -- >
Klub Mugen Race Team Prolog
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19970626
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 213 HAJDU Barna
DKSI-Kontent
Moški HUN DKSI-Kontent HUN19880523 DNF -- >
Klub DKSI-Kontent
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19880523
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 214 KÁDÁR Csaba
DKSI-Kontent
Moški HUN DKSI-Kontent HUN19870322 DNF -- >
Klub DKSI-Kontent
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19870322
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 215 FEGYVERES Máté 
DKSI-Kontent
Moški HUN DKSI-Kontent HUN19960303 DNF -- >
Klub DKSI-Kontent
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19960303
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 4 Mesojedec Matej
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19970315 DNF -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970315
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 22 Dallinger Christian
WSA- Greenlife
Moški AUT WSA- Greenlife AUT19970913 DNF -- >
Klub WSA- Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19970913
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 222 DI Antonio SANTE
GM Europa Ovini
Moški ITA GM Europa Ovini ITA19930925 DNF -- >
Klub GM Europa Ovini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930925
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 68 GAUGL Florian
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19910108 DNF -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910108
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 78 Moser Max
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19971207 DNF -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19971207
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 93 Sanković Alex
Team Pomurje
Moški SLO Team Pomurje SLO19940914 DNF -- >
Klub Team Pomurje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940914
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 94 Škafar Matej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 DNF -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970408
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 95 Strgar Matic
ŠD SUPERSNURF GIANT
Moški SLO ŠD SUPERSNURF GIANT SLO19820726 DNF -- >
Klub ŠD SUPERSNURF GIANT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820726
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 102 Jerbouah Abdelrahman
Qatar National Team
Moški Qatar National Team QAT19931130 DNF -- >
Klub Qatar National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: QAT19931130
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 103 Elbourdainy Ahmed
Qatar National Team
Moški Qatar National Team QAT19900404 DNF -- >
Klub Qatar National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: QAT19900404
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 104 Abougabarah Mohamed
Qatar National Team
Moški Qatar National Team QAT19970618 DNF -- >
Klub Qatar National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: QAT19970618
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 106 Moosa Said
Qatar National Team
Moški Qatar National Team QAT19880411 DNF -- >
Klub Qatar National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: QAT19880411
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 107 Elbourdainy Khalid
Qatar National Team
Moški Qatar National Team QAT19910414 DNF -- >
Klub Qatar National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: QAT19910414
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 111 ALIZADA Elgun
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19960420 DNF -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19960420
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 135 Maltar Bruno
RADENSKA LJUBLJANA
Moški CRO RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006 DNF -- >
Klub RADENSKA LJUBLJANA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19941006
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 144 KNAPP Daniel
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19961021 DNF -- >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19961021
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 145 TSCHANY Daniel
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19960228 DNF -- >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960228
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 152 KRIVAN Andras
Epronex Special-Bikes Team
Moški HUN Epronex Special-Bikes Team HUN19930424 DNF -- >
Klub Epronex Special-Bikes Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19930424
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 155 Sangulin Robert
Epronex Special-Bikes Team
Moški CRO Epronex Special-Bikes Team CRO19930929 DNF -- >
Klub Epronex Special-Bikes Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19930929
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 166 BUTTAZZONI Alex
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19850311 DNF -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19850311
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 184 Kranjc Martin
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961121 DNF -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961121
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 186 Barat Jure
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970515 DNF -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970515
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 187 Šmid Jakob
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 DNF -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960221
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 188 Ogris Vid
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19850103 DNF -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850103
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 195 Rigo Paolo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19940201 DNF -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19940201
u010cas vou017enje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNS 193 CERKEZ Josip
Meridiana Kamen Team
Moški BIH Meridiana Kamen Team BIH19931026 DNS -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: BIH19931026
u010cas vou017enje: DNS
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content