Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: POKAL OBČINE STRAŽA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE STRAŽA 2016 Datum:25.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
DEČKI D-M
1 . 12 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 10:16:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas vožnje: 10:16:00
2 . 14 Božnar Prosen Enej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 10:31:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
Čas vožnje: 10:31:00
3 . 15 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 10:31:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje: 10:31:00
4 . 20 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 10:31:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
Čas vožnje: 10:31:00
5 . 17 Svetličič Matevž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051121 11:08:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051121
Čas vožnje: 11:08:00
6 . 13 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20050819 11:08:00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050819
Čas vožnje: 11:08:00
7 . 21 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 11:34:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje: 11:34:00
8 . 10 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 11:34:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050826
Čas vožnje: 11:34:00
9 . 9 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 11:49:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051019
Čas vožnje: 11:49:00
10 . 16 Sušnik Nejc
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 12:07:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050519
Čas vožnje: 12:07:00
11 . 11 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 12:07:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050729
Čas vožnje: 12:07:00
12 . 18 Uvodič Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 12:23:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051022
Čas vožnje: 12:23:00
DNS 22 Sirk Teo
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050612 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050612
Čas vožnje: DNS
DEČKI E-M
1 . 5 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 09:02:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060210
Čas vožnje: 09:02:00
2 . 2 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 09:10:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061116
Čas vožnje: 09:10:00
3 . 3 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 09:13:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060321
Čas vožnje: 09:13:00
4 . 6 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 09:15:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060322
Čas vožnje: 09:15:00
5 . 7 Valjavec Erazem
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20060818 09:25:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060818
Čas vožnje: 09:25:00
6 . 4 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 0.39375 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060817
Čas vožnje: 0.39375
DEČKI C (U13)-M
1 . 27 RAVBAR Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 17:05:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas vožnje: 17:05:00
2 . 29 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 17:05:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041223
Čas vožnje: 17:05:00
3 . 50 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 17:05:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
Čas vožnje: 17:05:00
4 . 30 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 17:05:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas vožnje: 17:05:00
5 . 38 Petek Aljaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 17:05:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040802
Čas vožnje: 17:05:00
6 . 39 Svetličič Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 17:05:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040413
Čas vožnje: 17:05:00
7 . 49 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 17:19:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041030
Čas vožnje: 17:19:00
8 . 43 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 17:19:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040616
Čas vožnje: 17:19:00
9 . 48 Poljanec Jon
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 17:19:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040926
Čas vožnje: 17:19:00
10 . 36 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 17:19:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje: 17:19:00
11 . 26 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 17:34:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040215
Čas vožnje: 17:34:00
12 . 23 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041022 17:41:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041022
Čas vožnje: 17:41:00
13 . 47 Muha Luka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 17:41:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040529
Čas vožnje: 17:41:00
14 . 33 Dolinšek Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 0.74375 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040805
Čas vožnje: 0.74375
15 . 44 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 18:51:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040423
Čas vožnje: 18:51:00
16 . 32 Robič NAL JURE
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 18:52:00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041102
Čas vožnje: 18:52:00
17 . 40 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 19:22:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040115
Čas vožnje: 19:22:00
18 . 31 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20041103 19:40:00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041103
Čas vožnje: 19:40:00
19 . 28 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 -1 KROG >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
Čas vožnje: -1 KROG
20 . 34 Eržen Martin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 -1 KROG >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
Čas vožnje: -1 KROG
21 . 45 Debevec Jakob
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040702
Čas vožnje: 00:00:00
DNF22 . 24 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas vožnje: DNF
DNF23 . 25 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041023 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje: DNF
DNF24 . 37 Križnar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041020
Čas vožnje: DNF
DNF25 . 41 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
Čas vožnje: DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 69 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 15:22:00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
Čas vožnje: 15:22:00
2 . 57 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 15:22:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030614
Čas vožnje: 15:22:00
3 . 58 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 15:22:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas vožnje: 15:22:00
4 . 75 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 15:22:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
Čas vožnje: 15:22:00
5 . 51 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 15:22:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
Čas vožnje: 15:22:00
6 . 70 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 15:22:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
Čas vožnje: 15:22:00
7 . 55 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 15:22:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
Čas vožnje: 15:22:00
8 . 56 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 15:22:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030702
Čas vožnje: 15:22:00
9 . 63 Krč Aljaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 15:33:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030423
Čas vožnje: 15:33:00
10 . 67 Rojko Nik
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 15:52:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030107
Čas vožnje: 15:52:00
11 . 53 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 16:09:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
Čas vožnje: 16:09:00
12 . 77 JOVAN TIM
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 16:09:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
Čas vožnje: 16:09:00
13 . 82 Tomšič Dan Andrej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 16:09:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
Čas vožnje: 16:09:00
14 . 80 PAVRIČ MARK
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 16:28:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
Čas vožnje: 16:28:00
15 . 71 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 16:28:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
Čas vožnje: 16:28:00
16 . 66 Muršec Nino
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030127 17:02:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030127
Čas vožnje: 17:02:00
17 . 61 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 17:19:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
Čas vožnje: 17:19:00
18 . 59 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 17:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030105
Čas vožnje: 17:19:00
19 . 54 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 17:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030214
Čas vožnje: 17:19:00
20 . 73 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 -1 KROG >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
Čas vožnje: -1 KROG
21 . 62 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 -1 KROG >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
Čas vožnje: -1 KROG
22 . 83 Weisseisen Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
Čas vožnje: 00:00:00
23 . 72 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
Čas vožnje: 00:00:00
24 . 78 Levstik Kristjan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
Čas vožnje: 00:00:00
25 . 79 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
Čas vožnje: 00:00:00
26 . 60 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 84 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 19:52:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas vožnje: 19:52:00
2 . 85 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 19:52:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas vožnje: 19:52:00
3 . 90 Maček Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021008 19:56:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021008
Čas vožnje: 19:56:00
4 . 109 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 20:05:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas vožnje: 20:05:00
5 . 97 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 20:05:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas vožnje: 20:05:00
6 . 100 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 20:05:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas vožnje: 20:05:00
7 . 96 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 20:05:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020112
Čas vožnje: 20:05:00
8 . 99 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 20:05:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas vožnje: 20:05:00
9 . 108 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 20:05:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas vožnje: 20:05:00
10 . 88 Durkov Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 20:05:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
Čas vožnje: 20:05:00
11 . 106 PAULIČ GAŠPER
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 20:05:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
Čas vožnje: 20:05:00
12 . 107 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 20:05:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas vožnje: 20:05:00
13 . 102 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 20:05:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas vožnje: 20:05:00
14 . 98 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 20:05:00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
Čas vožnje: 20:05:00
15 . 92 Ziherl Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 20:05:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021224
Čas vožnje: 20:05:00
16 . 89 Kovač Štefan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 20:27:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020615
Čas vožnje: 20:27:00
17 . 93 Brus Matej
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 20:27:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020913
Čas vožnje: 20:27:00
18 . 87 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 20:30:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas vožnje: 20:30:00
19 . 94 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 21:50:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
Čas vožnje: 21:50:00
20 . 101 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 104 DRAŠLER ANŽE
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
Čas vožnje: DNF
DNS 103 Bogataj Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20021224 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021224
Čas vožnje: DNS
DNS 105 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas vožnje: DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 112 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 10:31:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040221
Čas vožnje: 10:31:00
2 . 115 Kalan Neja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 10:31:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040921
Čas vožnje: 10:31:00
3 . 111 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 11:13:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040512
Čas vožnje: 11:13:00
4 . 113 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 -1 KROG >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070809
Čas vožnje: -1 KROG
DNS 110 Kranjec Žagar Hana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas vožnje: DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 116 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 17:19:00 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje: 17:19:00
2 . 118 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 17:52:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 17:52:00
DNF3 . 117 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje: DNF
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 120 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 15:22:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje: 15:22:00
2 . 119 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 16:28:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas vožnje: 16:28:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 122 Debenec Sara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 21:00:00 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000228
Čas vožnje: 21:00:00

Komentarji

 

Mobile content