Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL OBČINE STRAŽA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE STRAŽA 2016 Datum:25.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
DEČKI D-M
1 . 12 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 10:16:00
2 . 14 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 10:31:00
3 . 15 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 10:31:00
4 . 20 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 10:31:00
5 . 17 Svetličič Matevž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051121 11:08:00
6 . 13 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 11:08:00
7 . 21 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 11:34:00
8 . 10 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 11:34:00
9 . 9 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 11:49:00
10 . 16 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 12:07:00
11 . 11 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 12:07:00
12 . 18 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 12:23:00
DNS 22 Sirk Teo Moški SLO RADENSKA AS SLO20050612 DNS
DEČKI E-M
1 . 5 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 09:02:00
2 . 2 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 09:10:00
3 . 3 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 09:13:00
4 . 6 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 09:15:00
5 . 7 Valjavec Erazem Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20060818 09:25:00
6 . 4 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 0.39375
DEČKI C (U13)-M
1 . 27 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 17:05:00
2 . 29 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 17:05:00
3 . 50 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 17:05:00
4 . 30 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 17:05:00
5 . 38 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 17:05:00
6 . 39 Svetličič Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 17:05:00
7 . 49 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 17:19:00
8 . 43 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 17:19:00
9 . 48 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 17:19:00
10 . 36 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 17:19:00
11 . 26 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 17:34:00
12 . 23 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041022 17:41:00
13 . 47 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 17:41:00
14 . 33 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 0.74375
15 . 44 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 18:51:00
16 . 32 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 18:52:00
17 . 40 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 19:22:00
18 . 31 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 19:40:00
19 . 28 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 -1 KROG
20 . 34 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 -1 KROG
21 . 45 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 --
DNF22 . 24 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 DNF
DNF23 . 25 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041023 DNF
DNF24 . 37 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 DNF
DNF25 . 41 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 69 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 15:22:00
2 . 57 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 15:22:00
3 . 58 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 15:22:00
4 . 75 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 15:22:00
5 . 51 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 15:22:00
6 . 70 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 15:22:00
7 . 55 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 15:22:00
8 . 56 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 15:22:00
9 . 63 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 15:33:00
10 . 67 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 15:52:00
11 . 53 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 16:09:00
12 . 77 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 16:09:00
13 . 82 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 16:09:00
14 . 80 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 16:28:00
15 . 71 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 16:28:00
16 . 66 Muršec Nino Moški SLO KK TBP LENART SLO20030127 17:02:00
17 . 61 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 17:19:00
18 . 59 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 17:19:00
19 . 54 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 17:19:00
20 . 73 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 -1 KROG
21 . 62 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 -1 KROG
22 . 83 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 --
23 . 72 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 --
24 . 78 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 --
25 . 79 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 --
26 . 60 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 84 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 19:52:00
2 . 85 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 19:52:00
3 . 90 Maček Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021008 19:56:00
4 . 109 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 20:05:00
5 . 97 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 20:05:00
6 . 100 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 20:05:00
7 . 96 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 20:05:00
8 . 99 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 20:05:00
9 . 108 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 20:05:00
10 . 88 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 20:05:00
11 . 106 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 20:05:00
12 . 107 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 20:05:00
13 . 102 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 20:05:00
14 . 98 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 20:05:00
15 . 92 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 20:05:00
16 . 89 Kovač Štefan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 20:27:00
17 . 93 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 20:27:00
18 . 87 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 20:30:00
19 . 94 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 21:50:00
20 . 101 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 --
DNF 104 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 DNF
DNS 103 Bogataj Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20021224 DNS
DNS 105 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 112 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 10:31:00
2 . 115 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 10:31:00
3 . 111 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 11:13:00
4 . 113 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 -1 KROG
DNS 110 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 116 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 17:19:00
2 . 118 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 17:52:00
DNF3 . 117 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 DNF
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 120 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 15:22:00
2 . 119 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 16:28:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 122 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 21:00:00

Komentarji