Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Maraton Stojna 2016 - Kočevje DP

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Maraton Stojna 2016 - Kočevje DP Datum:19.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Best lap time Več
AMATERJI-M
1 . 61 Štucin Alen
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO19880725 -- 2 -- 01:05:29 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880725
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:05:29
2 . 63 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780212 -- 2 -- 01:15:34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780212
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:15:34
3 . 62 Marinčič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19950608 -- 2 -- 01:15:09 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950608
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:15:09
4 . 69 Rimahazi Matija
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19890415 -- 2 -- 01:13:18 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890415
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:13:18
5 . 64 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19871219 -- 2 -- 01:22:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871219
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:22:01
AMATERKE-Ž
1 . 71 Strnad Andreja
SCOTT TEAM
Ženski SLO SCOTT TEAM SLO19870403 -- 2 -- 01:49:27 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19870403
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:49:27
ELITE-M
1 . 8 Noč Lenart
UNI TEAM
Moški SLO UNI TEAM SLO19760507 -- 3 -- 01:01:29 >
Klub UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760507
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:01:29
2 . 7 Belak Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 -- 3 -- 01:05:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841102
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:05:36
3 . 5 Boškin Aleš
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO19761203 -- 3 -- 01:07:12 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761203
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:07:12
DNF 3 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920519 -- 1 -- 01:16:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920519
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:16:01
DNF 6 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 -- 1 -- 01:14:05 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780217
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:14:05
ELITE-W-Ž
1 . 11 Žakelj Tanja
RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM
Ženski SLO RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM SLO19880915 -- 2 -- 01:14:15 >
Klub RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19880915
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:14:15
2 . 12 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 -- 2 -- 01:16:03 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19941014
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:16:03
MASTER 1-M
1 . 25 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 -- 3 -- 01:02:03 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831114
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:02:03
2 . 22 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 -- 3 -- 01:08:52 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780404
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:08:52
3 . 21 Budin Matjaž
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO19860222 -- 3 -- 01:07:00 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860222
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:07:00
4 . 23 Križan Borut
Moški SLO SLO19810427 -- 3 -- 01:12:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810427
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:12:35
5 . 26 Čučič Martin
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19830309 -- 2 -- 01:18:00 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830309
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:18:00
6 . 27 Klančič Borut
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19790517 -- 2 -- 01:19:56 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790517
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:19:56
7 . 28 Černe Aljaž
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLO19810730 -- 2 -- 01:32:11 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810730
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:32:11
MASTER 2-M
1 . 33 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 -- 2 -- 01:06:29 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760901
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:06:29
2 . 32 Blaznik Robert
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO19750305 -- 2 -- 01:07:21 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750305
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:07:21
3 . 35 Breški Uroš
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19730814 -- 2 -- 01:07:30 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730814
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:07:30
4 . 34 Erjavec Rok
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE SLO19760628 -- 2 -- 01:09:11 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760628
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:09:11
5 . 39 Brelih Branko
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO19671124 -- 2 -- 01:10:44 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19671124
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:10:44
6 . 37 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 -- 2 -- 01:13:07 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751204
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:13:07
7 . 40 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19751206 -- 2 -- 01:15:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751206
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:15:30
8 . 36 Nemeček Dejan
PROADVENTURE-ZIPVITSPORT
Moški SLO PROADVENTURE-ZIPVITSPORT SLO19710605 -- 2 -- 01:17:26 >
Klub PROADVENTURE-ZIPVITSPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710605
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:17:26
9 . 31 Škarja Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 -- 2 -- 01:21:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19731206
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:21:59
MASTER 3-M
1 . 41 Vesel Peter
UNI TEAM
Moški SLO UNI TEAM SLO19651208 -- 2 -- 01:07:28 >
Klub UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19651208
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:07:28
2 . 42 Boben Aleš
MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED SLO19621215 -- 2 -- 01:25:25 >
Klub MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19621215
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:25:25
MLADINKE-Ž
1 . 81 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 -- 2 -- 01:25:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000612
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:25:36
2 . 82 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 -- 2 -- 01:36:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980711
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:36:18
U17-M
1 . 91 Govekar Matevž
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO20000417 -- 2 -- 01:04:50 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000417
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:04:50
2 . 92 Klemenčič Miha
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO20001021 -- 2 -- 01:04:53 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001021
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:04:53
3 . 93 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 -- 2 -- 01:13:52 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010227
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:13:52
4 . 95 Lozar Matjaž
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO20000213 -- 2 -- 01:06:32 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000213
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:06:32
5 . 94 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 -- 2 -- 01:15:38 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000301
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:15:38
6 . 97 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 -- 2 -- 01:23:33 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001021
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:23:33
DNF 98 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 -- 1 -- 01:36:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010504
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:36:54
U19-M
1 . 102 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 -- 3 -- 01:08:52 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990417
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:08:52
2 . 104 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 -- 3 -- 01:11:17 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981021
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:11:17
3 . 106 Mihalič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 -- 3 -- 01:21:31 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990621
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:21:31
4 . 105 Zorman Tadej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981219 -- 2 -- 01:30:03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981219
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:30:03
U23-M
1 . 4 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 -- 3 -- 01:05:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960605
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:05:07
2 . 1 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 -- 3 -- 01:05:37 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950903
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:05:37
DNF 2 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 -- 2 -- 01:05:39 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940328
Čas vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap time: 01:05:39

Komentarji

 

Mobile content