Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Samobor

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor Datum:09.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek
OPEN-M
1 . 657 Pečnik Matej Moški SLO KK RAVNE SLO19760416 2 44:47.042
2 . 653 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com SLO19690221 2 57:07.265 12:20.223
3 . 651 Milan VIDIC Moški CRO BBK Požega jednodnevna 2 1:07:41.198 22:54.156
4 . 655 Naglić Tomislav Moški CRO Brez kluba jednodnevna 2 1:50:22.512 1:05:35.470
ELITE-M
5 . 1 Gehbauer Alexander Moški AUT TX Active Bianchi AUT19900424 6 1:29:58.396 3:35.996
6 . 5 Parti András Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM HUN19820918 6 1:30:37.155 4:51.221
7 . 4 Sebastien CARABIN Moški BEL Team Merida Wallonie MTB BEL19890328 6 1:33:18.288 4:55.367
8 . 2 Rysenko Sergii Moški UKR Ukraine National Team UKR19800315 6 1:33:33.984 5:53.279
9 . 23 Pierluigi BETTELI Moški ITA Bi&esse Leecougan Infotre ITA19710930 6 1:33:34.392 6:51.490
10 . 67 Kornel OSICKI Moški POL Trek Ryszard Pawlak SMS Zy POL19890316 6 1:34:49.617 6:57.661
11 . 8 Bogár Gábor Moški HUN Waberer's Areus Cube MTB HUN19900724 6 1:34:53.763 9:10.806
12 . 7 Shlomi HAIMY Moški ISR Focus XC Team ISR19890619 6 1:35:51.675 9:25.622
13 . 37 Bonelli Efrem Moški ITA KM Bottechia PRO Team ITA19861007 6 1:36:49.886 9:46.348
14 . 18 Fonseca Andrey Moški CRI Bi&esse Carrera CRC19930408 6 1:36:56.057 11:07.527
15 . 68 Volodymyr ZINOVKYN Moški UKR ISD Cycling Team UKR19890718 6 1:39:09.202 11:29.169
16 . 69 Ramšak Borut Moški SLO Ganesha Team SLO19760507 6 1:39:24.018 11:35.927
17 . 21 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 6 1:39:44.744 11:36.306
18 . 13 Budin Matjaž Moški SLO Orbea Geax SLO19860222 6 1:41:05.923 11:38.075
19 . 36 Mattia PENNA Moški ITA Bi&esse Leecougan Infotre ITA19910907 6 1:41:27.565 12:24.554
20 . 31 Finetto Davide Moški ITA KM Bottechia PRO Team ITA19881209 6 1:41:34.702 15:12.910
21 . 46 Dei Tos Andrea Moški ITA G.S. Cicli Olympia ITA19860810 6 1:41:36.471 15:33.559
22 . 12 Timofey IVANOV Moški RUS Forward Udmurtia Team RUS19901204 6 1:42:22.950 16:43.131
23 . 42 Camacho Luis Moški CRI Bi&esse Carrera CRC19940628 6 1:44:42.558 17:20.361
24 . 11 Marko POPOVIČ Moški SRB Reprezentacija Srbije SRB19910210 6 1:45:11.306 18:39.741
25 . 10 Bojan ÐURÐIC Moški SRB Reprezentacija Srbije SRB19840513 6 1:45:31.955 27:56.455
26 . 9 Evgeny PECHENIN Moški RUS Forward Udmurtia Team RUS19840414 6 1:46:41.527 1 Lap
27 . 70 Shepel Mykola Moški UKR Ukraine National Team UKR19921004 6 1:47:18.757 1 Lap
28 . 19 Mikhaylo BATSUSTA Moški UKR Ukraine National Team UKR19900515 6 1:48:38.137 1 Lap
29 . 32 Shevtsov Artem Moški UKR Ukraine National Team UKR19940701 6 1:57:54.851 1 Lap
30 . 16 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt AUT19870717 5 1:29:59.995 1 Lap
31 . 38 Nemet Tomislav Moški CRO BK Osijek 2010 CRO19791113 5 1:30:15.102 1 Lap
32 . 28 Vidovic Sasa Moški CRO BK Keindl Sport CRO19821205 5 1:30:15.280 1 Lap
33 . 24 Pavao ROSET Moški CRO BK Keindl Sport CRO19710429 5 1:30:48.852 1 Lap
34 . 65 Zoltán Vigh Moški HUN Waberer's Areus Cube MTB HUN19870823 5 1:30:59.776 1 Lap
35 . 15 Ivan JOVANOVIČ Moški SRB BK Progressive SRB19780819 5 1:31:20.413 1 Lap
36 . 26 Eliad DANIEL Moški ISR Team CCC ISR19880520 5 1:31:25.675 1 Lap
37 . 6 Filip TURK Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19901203 5 1:31:25.898 1 Lap
38 . 39 Rauter Samo Moški SLO Ganesha Team SLO19820314 5 1:31:53.077 1 Lap
39 . 51 Oliva Vittorio Moški ITA Bi&esse Leecougan Infotre ITA19910723 5 1:32:01.515 1 Lap
40 . 41 Korolev Anton Moški RUS Forward-Udmurtia Team RUS19921216 5 1:32:24.536 2 Laps
41 . 30 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 5 1:33:00.984 2 Laps
42 . 50 Rigo Paolo Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19940201 5 1:33:07.478 2 Laps
43 . 14 Aleksa MARIČ Moški SRB Reprezentacija Srbije SRB19910524 5 1:34:07.183 2 Laps
44 . 56 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19751231 4 1:15:01.463
45 . 54 Bruno ŠIMCIK Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19930930 4 1:16:26.855 Orbits
46 . 58 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19900622 4 1:17:00.087
47 . 33 Plank Christoph Moški AUT MTB Club Oberwart AUT19830315 4 1:17:36.020 2 Laps
48 . 40 Belokrylov Alexey Moški RUS Forward-Udmurtia Team RUS19830930 4 1:19:23.830 2 Laps
49 . 48 Marko BATORI Moški CRO BBK Požega CRO19930126 4 1:20:00.642 2 Laps
50 . 64 Oriol DOMENECH FERNAND Moški ESP TAYMORY-SEGU ESP19910124 4 1:22:32.652 2 Laps
51 . 59 Belak Jure Moški SLO Energijateam.com SLO19841102 4 1:31:42.672 2 Laps
52 . 44 Muzafarov Ruslan Moški RUS Forward-Udmurtia Team RUS19940526 3 1:00:31.887 3 Laps
53 . 53 Tašić Mario Moški CRO BK Dugo Selo CRO19930316 3 1:00:33.337 3 Laps
54 . 43 Srečko DJOLIČ Moški RUS BK Progressive SRB19890211 3 1:03:15.765 3 Laps
55 . 55 Branimir ŠAFRAN Moški CRO BK Maraton CRO19830902 3 1:06:47.988 3 Laps
56 . 66 ČonkaŠ Velimir Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO19810410 3 1:08:10.466 3 Laps
57 . 57 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19781101 3 1:16:19.270 3 Laps
58 . 52 Tomac Silvije Moški CRO BK Ciklus CRO19941231 2 48:40.553 4 Laps
59 . 49 Mateo VERHAS Moški CRO BBK Požega CRO19941208 2 51:56.408 4 Laps
60 . 34 Matej SKUZIN Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19920312 1 30:06.135 5 Laps
U23-M
1 . 35 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19931124 6 1:41:34.323 14:44.162
2 . 62 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team SLO19910503 4 1:15:51.791
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 102 Žakelj Tanja Ženski SLO Unior Tools Team SLO19880915 5 1:30:17.648
2 . 104 Jovana CRNOGORAC Ženski SRB Reprezentacija Srbije SRB19920229 5 1:39:02.555 8:44.907
3 . 108 Tereshchuk Marta Ženski UKR Ukraine National Team UKR19920308 5 1:43:04.308 12:46.660
4 . 105 Benko Barbara Ženski HUN Focus XC Team HUN19900121 5 1:43:32.471 13:14.823
5 . 103 Yana BELOMOINA Ženski UKR Brentjens MTB Racing Team UKR19921102 5 1:44:44.193 14:26.545
6 . 107 Andrea KIRŠIC Ženski CRO BK Keindl Sport CRO19790905 5 1:48:02.710 17:45.062
7 . 106 Konovalova Anna Ženski RUS Forward-Udmurtia Team RUS19921120 4 1:30:42.175 1 Lap
8 . 110 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 4 1:35:57.008 1 Lap
9 . 109 Ruszkowski Ivana Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19620511 1 35:18.267 4 Laps
U19-M
1 . 152 Krajnc Gregor Moški SLO Calcit Bike Team SLO19950903 5 1h22:33
2 . 164 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 5 +0:46
3 . 151 ZAVOLOKIN Oleksiy Moški UKR Ukraine National Team UKR19950106 5 +4:37
4 . 171 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 5 +5:25
5 . 167 Antonov Stanislav Moški RUS Forward-Udmurtia Team RUS19960909 5 +7:20
6 . 175 MASHCHENKO Pavlo Moški UKR UKR19950302 5 +7:48
7 . 173 ROMAN Aleksandar Moški SRB Reprezentacija Srbije SRB19961124 5 +8:34
8 . 176 KRAPIVKA Maksym Moški UKR UKR19960509 5 +12:57
9 . 161 Tomašev Alen Moški CRO BK Crikvenica CRO19950128 5 +14:46
10 . 157 Bažon Sandi Moški CRO BK Keindl-Sport CRO19961207 5 +20:36
11 . 174 Prykhodko Kostyantyn Moški UKR Ukraine National Team UKR19961022 5 +20:51
12 . 158 Bertetić Marko Moški CRO BK Keindl-Sport CRO19960210 4 -1 Lap
13 . 162 DJOLIC Dejan Moški SRB BK Progressive SRB19950529 4 -1 Lap
14 . 172 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO19960311 4 -1 Lap
15 . 168 Grujić Matko Moški CRO ADRENALINA CRO19950111 4 -1 Lap
16 . 169 KROŽNJAK Edi Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19950317 4 -1 Lap
17 . 156 Vukadin Tomislav Moški CRO BK Dugo Selo CRO19961007 3 -2 Lap
18 . 159 BORLINIC Matija Moški CRO BK LASTAVICA CRO19960302 3 -2 Lap
19 . 153 LUKIC Sven Moški CRO BK Bjelovar CRO19961029 3 -2 Lap
20 . 170 Popović Eugen Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19961120 3 -2 Lap
21 . 160 RADOŠ Marko Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19950927 2 -3 Lap
22 . 166 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com SLO19950517 1 -4 Lap
AMATERJI-M
1 . 610 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 4 1:21:21.371
2 . 611 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19870619 4 1:22:28.266 1:06.895
3 . 604 Špehar Luka Moški CRO BK “Maraton” Novi Marof CRO19881102 4 1:24:20.011 2:58.640
4 . 621 Podgornik Tadej Moški SLO Orbea Geax SLO19860525 4 1:27:16.670 5:55.299
5 . 617 Svitić Dean Moški CRO ADRENALINA CRO19860521 4 1:28:14.394 6:53.023
6 . 609 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19850722 4 1:29:46.792 8:25.421
7 . 607 Saša JEFTINIC Moški CRO BK Titan CRO19890118 4 1:31:20.751 9:59.380
8 . 622 Ružman Ivan Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO19881207 4 1:33:37.003 12:15.632
9 . 613 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com SLO19880317 4 1:36:13.080 14:51.709
10 . 606 Martin TRUBELJA Moški CRO BK Maraton CRO19931201 4 1:39:47.210 18:25.839
11 . 602 Mario CEPAK Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19940803 4 1:42:31.125 21:09.754
12 . 612 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700506 4 1:43:38.576 22:17.205
13 . 608 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730908 3 1:18:55.034 1 Lap
14 . 603 Robert ŠANGULIN Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19930929 3 1:22:30.961 1 Lap
15 . 615 Igor POPIJAC Moški CRO Individual jednodnevna 3 1:31:42.041 1 Lap
16 . 614 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com SLO19780212 2 47:00.850 2 Laps
17 . 616 Ivan LUKAČIČ Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19840402 1 27:30.510 3 Laps
18 . 601 Joško VRLJICAK Moški CRO BBK Orlov krug CRO19860120 1 28:16.445 3 Laps
VETERANI 1-M
1 . 328 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com SLO19780217 4 1:09:43.347
2 . 330 Visočnik Matevž Moški SLO Ganesha Team SLO19790214 4 1:13:44.221 4:00.874
3 . 322 Miklič Gregor Moški SLO Calcit Bike Team SLO19760120 4 1:15:22.534 5:39.187
4 . 318 Marin DEKOVIČ Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19740713 4 1:15:47.638 6:04.291
5 . 327 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com SLO19820924 4 1:18:05.035 8:21.688
6 . 326 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com SLO19820317 4 1:22:07.463 12:24.116
7 . 319 Paolo SLAVIČ Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19781218 4 1:22:29.305 12:45.958
8 . 304 Knežević Nikola Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO19810102 4 1:23:32.187 13:48.840
9 . 308 Davor SVEČNJAK Moški CRO BBK Šišmiš Samobor jednodnevna 4 1:23:39.519 13:56.172
10 . 311 Babić Dalibor Moški CRO BK-BUZET CRO19780506 4 1:26:23.600 16:40.253
11 . 337 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM SLO19810730 4 1:28:46.698 19:03.351
12 . 306 Krunoslav HUSTA Moški CRO BBK Šišmiš Samobor jednodnevna 4 1:29:11.020 19:27.673
13 . 303 Ðenis CANJEVAC Moški CRO BBK Orlov krug CRO19790410 4 1:32:15.106 22:31.759
14 . 336 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Trek SLO19801205 4 1:32:29.692 22:46.345
15 . 305 Balenović Goran Moški CRO BBK Otok Krk CRO19770908 4 1:32:48.219 23:04.872
16 . 321 Damjan IVŠAK Moški CRO BK STUBAKI CRO19830709 3 1:07:53.912 1 Lap
17 . 332 Goran ÐURIC Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19821217 3 1:11:50.700 1 Lap
18 . 312 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus CRO19760131 3 1:20:24.774 1 Lap
19 . 342 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 3 1:25:04.676 1 Lap
20 . 307 Damir MAROVIC Moški CRO BBK Šišmiš Samobor jednodnevna 2 54:26.679 2 Laps
21 . 313 Marko PLEVNJAK Moški CRO BK Ciklus CRO19820404 2 55:27.446 2 Laps
22 . 302 Crvaric Karlo Moški CRO BBK Orlov krug CRO19831022 1 20:10.422 3 Laps
23 . 317 Marko IVANOVIC Moški CRO BK LASTAVICA CRO19800130 1 26:48.026 3 Laps
24 . 301 Jurica GALIC Moški CRO BBK Grožnjan CRO19800521 1.978 4 Laps
VETERANI 2-M
1 . 323 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730327 4 1:14:08.132
2 . 329 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com SLO19731206 4 1:18:34.616 4:26.484
3 . 339 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM SLO19690906 4 1:20:20.631 6:12.499
4 . 341 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19710605 4 1:21:33.249 7:25.117
5 . 315 Saša JAVOROVIC Moški CRO BK Keindl Sport CRO19680807 4 1:23:49.802 9:41.670
6 . 320 Krešimir FRANIC Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19720808 4 1:24:17.062 10:08.930
7 . 310 Boris BASTA Moški CRO BBK T-REX Karlovac CRO19711206 4 1:26:02.807 11:54.675
8 . 324 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19690128 4 1:27:07.593 12:59.461
9 . 334 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 4 1:33:21.913 19:13.781
10 . 333 Alen POPOVIČ Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19730415 3 1:10:05.405 1 Lap
11 . 316 Siniša RADULOVIC Moški CRO BK Keindl Sport CRO19720629 3 1:10:25.982 1 Lap
12 . 309 Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19651208 2 46:39.810 2 Laps
VETERANI 3-M
1 . 340 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 3 58:24.499
2 . 314 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica CRO19630727 3 1:08:16.270 9:51.771
3 . 331 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team SLO19610213 2 1:02:55.301 1 Lap
4 . 338 Podsednik Richard Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19580820 2 1:11:38.571 1 Lap
5 . 325 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 2 1:40:03.591 1 Lap
6 . 335 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19621215 1 59:24.238 2 Laps
U17-M
1 . 268 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 4 1:16:30.275
2 . 267 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD Sloga 1902 SLO19970204 4 1:20:24.621 3:54.346
3 . 256 Zorko Marin Moški CRO BK Keindl-Sport CRO19970803 4 1:20:34.542 4:04.267
4 . 266 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 4 1:24:32.168 8:01.893
5 . 269 Marko KASAPOVIC Moški SRB Reprezentacija Srbije SRB19980109 4 1:25:25.403 8:55.128
6 . 255 Tomas Filip Moški CRO BK Festung CRO19971025 4 1:26:33.595 10:03.320
7 . 264 Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com SLO19980313 4 1:26:45.008 10:14.733
8 . 263 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com SLO19971201 4 1:28:26.953 11:56.678
9 . 251 Čičin Šain Tonko Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO19971203 4 1:29:08.836 12:38.561
10 . 258 Matija MEŠTRIC Moški CRO BK Maraton CRO19970329 4 1:31:38.047 15:07.772
11 . 262 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com SLO19980219 4 1:33:20.467 16:50.192
12 . 265 Mrak Nejc Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981018 4 1:34:59.145 18:28.870
13 . 254 Žgalin Matej Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980524 4 1:38:15.916 21:45.641
14 . 252 Ruszkowski Jan Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19970410 4 1:41:58.501 25:28.226
15 . 253 Ivan ROBIČ Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980727 2 1:03:25.728 2 Laps
MLADINKE-Ž
1 . 270 Dina GORDIUK Ženski UKR Ukraine National Team UKR19950119 4 1:30:15.027
2 . 259 Jelena ERIC Ženski SRB Reprezentacija Srbije SRB19960115 4 1:31:56.893 1:41.866
3 . 272 Darya TKACHOVA Ženski UKR Ukraine National Team UKR19960326 2 1:14:54.532 2 Laps
4 . 260 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 2 1:23:54.841 2 Laps
5 . 257 Dea PAVIČIČ Ženski CRO BK Luks Racing Team CRO19970527 2:03.537 4 Laps
U15-M
1 . 462 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 8 22:01.318
2 . 459 Anže Skok Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20000915 8 22:01.577 0.259
3 . 451 Fržop Roko Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20000703 8 22:35.757 34.439
4 . 407 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 8 23:07.000
5 . 412 Vesel Urban Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19990129 8 23:28.475
6 . 408 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com SLO19990621 8 23:28.755
7 . 420 Nemeček Bine Moški SLO UNI Team CULT SLO19990927 8 23:59.459
8 . 460 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 8 24:17.258
9 . 415 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE SLO19990112 8 24:20.076 1:13.076
10 . 458 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com SLO20000213 8 24:44.747
11 . 419 Antonio MIŠIC Moški CRO BK Mura Avantura CRO19990908 7 22:17.285 1 Lap
12 . 403 Brajković Karlo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN CRO19990209 7 22:28.482 1 Lap
13 . 455 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 6 20:39.696 2 Laps
14 . 414 Ramon WILMSCHEN Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19991022 5 17:35.882 3 Laps
15 . 454 Nino ŠEPERIC Moški CRO KK Jastrebarsko CRO20001204 4 14:34.920 4 Laps
16 . 401 Leon BAŽDAR Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19990909 3 11:59.342 5 Laps
U15-Ž
1 . 457 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com SLO20000612 6 20:45.067 2 Laps
2 . 402 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 5 17:46.610 3 Laps
3 . 405 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 5 17:50.341 3 Laps
4 . 409 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com SLO19990528 4 14:24.663 4 Laps
U13-M
1 . 518 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 6 17:01.925
2 . 508 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 6 18:09.434 1:07.509
3 . 516 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010910 6 18:13.757 1:11.832
4 . 513 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 6 18:48.870 1:46.945
5 . 523 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20010925 6 19:04.035 2:02.110
6 . 519 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 6 19:23.187 2:21.262
7 . 509 Kranjec Žan Moški SLO Calcit Bike Team SLO20010504 6 19:39.440 2:37.515
8 . 521 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020430 6 19:39.755 2:37.830
9 . 524 Hunjak Stjepan Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20011118 6 20:00.484 2:58.559
10 . 512 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com SLO20010221 6 20:17.474 3:15.549
11 . 520 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 5 15:49.096 1 Lap
12 . 525 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20041022 5 17:22.957 1 Lap
13 . 511 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com SLO20010725 5 17:37.645 1 Lap
14 . 517 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 5 17:42.126 1 Lap
15 . 522 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX SLO20020821 5 17:42.808 1 Lap
16 . 507 Luka OKMAŽIC Moški CRO BK Makarska CRO20020424 5 17:48.068 1 Lap
17 . 506 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo CRO20020206 5 18:31.449 1 Lap
18 . 510 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 5 19:23.945 1 Lap
19 . 501 Fran BOŠNJAK Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030912 5 19:30.573 1 Lap
U13-Ž
1 . 505 Filipović Jana Ženski CRO BGK Tuškanac CRO20020324 4 19:30.144 2 Laps
2 . 502 Helena IVKOVČIČ Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20020607 2 8:41.514 4 Laps
3 . 503 Tea JANCINEC Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030304 2 9:37.815 4 Laps
U11-M
1 . 701 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040603 4 12:44.093
2 . 717 Smrdel Miha Moški SLO Orbea Geax SLO20040117 4 12:50.564 6.471
3 . 711 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 4 13:08.696 24.603
4 . 708 Ivan OKMAŽIC Moški CRO BK Makarska CRO20041201 4 13:39.147 55.054
5 . 703 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20030624 4 13:46.085 1:01.992
6 . 716 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 4 14:04.758 1:20.665
7 . 710 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030608 4 14:09.749 1:25.656
8 . 712 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 4 14:18.739 1:34.646
9 . 706 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com SLO20030711 4 15:21.937 2:37.844
10 . 714 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 4 15:43.546 2:59.453
11 . 702 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 3 14:06.934 1 Lap
12 . 704 Langus Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031229 3 15:48.766 1 Lap
U11-Ž
1 . 709 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 4 16:46.332 4:02.239
2 . 715 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20040920 3 12:52.591 1 Lap
3 . 707 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com SLO20040702 3 15:39.883 1 Lap
4 . 705 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com SLO20040817 2 13:46.023 2 Laps
U9-M
1 . 759 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121
2 . 764 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050724
3 . 767 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720
4 . 766 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114
5 . 753 Babnik Gašper Moški SLO Calcit Bike Team SLO20050727
6 . 762 Vito FILIPAJ Moški CRO Individual jednodnevna
7 . 752 Emili HRSAN-BALTIC Moški CRO individual jednodnevna
8 . 755 Boltar Jan Moški SLO Calcit Bike Team SLO20060213
9 . 761 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717
10 . 751 Filip PEČNJAK Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20060129
11 . 768 Petar BASTA Moški CRO BBK T-REX Karlovac CRO20050410
U9-Ž
1 . 757 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609
2 . 756 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303
3 . 758 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060723
U7-M
1 . 805 Udovičić Mario Moški CRO ADRENALINA CRO20070612
2 . 801 Lopatič Žan Moški SLO Calcit Bike Team SLO20070309
3 . 808 Marin MOMČILOVIČ Moški CRO individual Jednodnevna
U7-Ž
1 . 806 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104
2 . 807 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809
3 . 804 Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com SLO20070625

Komentarji