Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 18. gorski tek na Grintovec 2016

Tek - gorski Tekma:18. gorski tek na Grintovec 2016 Datum:24.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
M1 MLAJšI DEčKI-M
1 . 352 Šubic Žan
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:02:55 -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 350 Fatur Tanej
OŠ RIBNICA
Moški SLO OŠ RIBNICA 00:03:01 00:00:06 >
Klub OŠ RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:01
Zaostanek: 00:00:06
3 . 347 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:03:10 00:00:15 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:10
Zaostanek: 00:00:15
4 . 363 Trojer Pavel
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:03:15 00:00:20 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:15
Zaostanek: 00:00:20
5 . 341 Romšak Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:31 00:00:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:31
Zaostanek: 00:00:36
6 . 346 Škrabec Leonard
AC SEVNICA
Moški SLO AC SEVNICA 00:03:37 00:00:42 >
Klub AC SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:37
Zaostanek: 00:00:42
7 . 381 Gorenc Mark
Moški SLO 00:03:51 00:00:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:51
Zaostanek: 00:00:56
8 . 367 Rotar Grega
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:54 00:00:59 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:54
Zaostanek: 00:00:59
9 . 369 Lenarčič Matevž
AK PIVKA
Moški SLO AK PIVKA 00:05:14 00:02:19 >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:14
Zaostanek: 00:02:19
10 . 355 ROK JERAJ
IPC pri Jurju
Moški SLO IPC pri Jurju 00:05:39 00:02:44 >
Klub IPC pri Jurju
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:39
Zaostanek: 00:02:44
M2 DEčKI-M
1 . 351 Sešlar Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:06:22 -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:22
Zaostanek: 00:00:00
2 . 336 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:23 00:00:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:23
Zaostanek: 00:00:01
3 . 380 Erznožnik Drejc
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:06:33 00:00:11 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:33
Zaostanek: 00:00:11
4 . 361 Močnik Martin
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:06:37 00:00:15 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:37
Zaostanek: 00:00:15
5 . 340 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:52 00:00:30 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:52
Zaostanek: 00:00:30
6 . 376 Poženel Natan Maj
AD POSOčJE
Moški SLO AD POSOčJE 00:07:05 00:00:43 >
Klub AD POSOčJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:05
Zaostanek: 00:00:43
7 . 377 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:07:08 00:00:46 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:08
Zaostanek: 00:00:46
8 . 382 Gorenc Tim
Moški SLO 00:07:18 00:00:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:18
Zaostanek: 00:00:56
9 . 370 Lenarčič Anže
AK PIVKA
Moški SLO AK PIVKA 00:07:20 00:00:58 >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:20
Zaostanek: 00:00:58
10 . 379 Rakušček Bine
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:07:22 00:01:00 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:22
Zaostanek: 00:01:00
11 . 374 GAŠPER POGAČNIK
TSK Triglav Kranj
Moški SLO TSK Triglav Kranj 00:07:35 00:01:13 >
Klub TSK Triglav Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:35
Zaostanek: 00:01:13
12 . 330 Auersperger Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:42 00:01:20 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:42
Zaostanek: 00:01:20
M3 STAREJšI DEčKI-M
1 . 384 Gaberšček Tobi
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC 00:09:52 -- >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 342 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:10:27 00:00:35 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:27
Zaostanek: 00:00:35
3 . 362 Trojer Drejc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:10:33 00:00:41 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:33
Zaostanek: 00:00:41
4 . 378 Luznar Aljaž
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:10:53 00:01:01 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:53
Zaostanek: 00:01:01
5 . 343 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:11:04 00:01:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:04
Zaostanek: 00:01:12
6 . 372 MIHA POGAČNIK
ŠD BELA PEČ Podblica
Moški SLO ŠD BELA PEČ Podblica 00:11:05 00:01:13 >
Klub ŠD BELA PEČ Podblica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:05
Zaostanek: 00:01:13
7 . 356 Gašparič Nande
Moški SLO 00:11:48 00:01:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:48
Zaostanek: 00:01:56
8 . 334 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:12:04 00:02:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:04
Zaostanek: 00:02:12
9 . 385 KOPI RACZ
TD Bovec
Moški SLO TD Bovec 00:12:30 00:02:38 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:30
Zaostanek: 00:02:38
M4 MLADINCI-M
1 . 313 Habjan Tine
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:02:53 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:53
Zaostanek: 00:00:00
2 . 314 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:03:58 00:01:05 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:03:58
Zaostanek: 00:01:05
3 . 312 Trontelj Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:04:10 00:01:17 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:04:10
Zaostanek: 00:01:17
4 . 315 Mihelič Aljaž
Moški SLO 01:11:37 00:08:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:11:37
Zaostanek: 00:08:44
5 . 316 Mekiš Marino
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:12:38 00:09:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:12:38
Zaostanek: 00:09:45
M5 čLANI-M
1 . 10 Mamu Shaku Petro
ERITREJA
Moški ERI ERITREJA 01:22:30 -- >
Klub ERITREJA
Država ERI
Spol: Moški
Čas: 01:22:30
Zaostanek: 00:00:00
2 . 3 Wangari Francis Muigai
RUN2GETHER
Moški KEN RUN2GETHER 01:23:19 00:00:49 >
Klub RUN2GETHER
Država KEN
Spol: Moški
Čas: 01:23:19
Zaostanek: 00:00:49
3 . 7 Bratina Rok
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC 01:23:56 00:01:26 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:23:56
Zaostanek: 00:01:26
4 . 2 Kosgei Isaac Toroitich
SAMARITERBUND RACINGTEAM
Moški KEN SAMARITERBUND RACINGTEAM 01:26:01 00:03:31 >
Klub SAMARITERBUND RACINGTEAM
Država KEN
Spol: Moški
Čas: 01:26:01
Zaostanek: 00:03:31
5 . 1 Kuhar Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:26:32 00:04:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:26:32
Zaostanek: 00:04:02
6 . 9 Kovačič Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:26:42 00:04:12 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:26:42
Zaostanek: 00:04:12
7 . 172 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:27:38 00:05:08 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:27:38
Zaostanek: 00:05:08
8 . 126 Mihelič Luka
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:30:30 00:08:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:30:30
Zaostanek: 00:08:00
9 . 8 Novak Simon
KGT PAPEŽ SPORTLIN
Moški SLO KGT PAPEŽ SPORTLIN 01:30:58 00:08:28 >
Klub KGT PAPEŽ SPORTLIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:30:58
Zaostanek: 00:08:28
10 . 160 Summer Dr. Thomas
Moški AUT 01:31:11 00:08:41 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 01:31:11
Zaostanek: 00:08:41
11 . 15 Iida Yujiro
JAPAN
Moški JPN JAPAN 01:31:49 00:09:19 >
Klub JAPAN
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 01:31:49
Zaostanek: 00:09:19
12 . 18 MILAN JANATA
SALMING
Moški CZE SALMING 01:33:11 00:10:41 >
Klub SALMING
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 01:33:11
Zaostanek: 00:10:41
13 . 192 Bečan Timotej
Moški SLO 01:36:00 00:13:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:36:00
Zaostanek: 00:13:30
14 . 20 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:38:31 00:16:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:38:31
Zaostanek: 00:16:01
15 . 153 Delavec Primož
/
Moški SLO / 01:38:51 00:16:21 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:38:51
Zaostanek: 00:16:21
16 . 125 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:39:46 00:17:16 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:39:46
Zaostanek: 00:17:16
17 . 190 Vešligaj Jure
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:40:44 00:18:14 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:40:44
Zaostanek: 00:18:14
18 . 180 Lajevec Miha
Moški SLO 01:40:49 00:18:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:40:49
Zaostanek: 00:18:19
19 . 16 Miyachi Fujio
RUNNING ZUSHI
Moški JPN RUNNING ZUSHI 01:40:55 00:18:25 >
Klub RUNNING ZUSHI
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 01:40:55
Zaostanek: 00:18:25
20 . 114 Meizer Felix
BOSO RUNNINGTEAM
Moški AUT BOSO RUNNINGTEAM 01:41:14 00:18:44 >
Klub BOSO RUNNINGTEAM
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 01:41:14
Zaostanek: 00:18:44
21 . 54 Žlogar Jure
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI 01:41:42 00:19:12 >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:41:42
Zaostanek: 00:19:12
22 . 173 Štanfel Matjaž
AK KOPRIVNICA
Moški CRO AK KOPRIVNICA 01:42:54 00:20:24 >
Klub AK KOPRIVNICA
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:42:54
Zaostanek: 00:20:24
23 . 121 Rezai Bashir
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:42:57 00:20:27 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:42:57
Zaostanek: 00:20:27
24 . 63 Koželj Martin
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:43:00 00:20:30 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:00
Zaostanek: 00:20:30
25 . 94 Markuš Klemen
Moški SLO 01:43:11 00:20:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:11
Zaostanek: 00:20:41
26 . 34 Ambrožič Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:43:47 00:21:17 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:47
Zaostanek: 00:21:17
27 . 115 Binder Martin
BOSO RUNNING TEAM
Moški AUT BOSO RUNNING TEAM 01:43:55 00:21:25 >
Klub BOSO RUNNING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 01:43:55
Zaostanek: 00:21:25
28 . 181 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:44:04 00:21:34 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:04
Zaostanek: 00:21:34
29 . 127 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 01:45:41 00:23:11 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:45:41
Zaostanek: 00:23:11
30 . 116 Kovač Marko
Moški SLO 01:46:13 00:23:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:46:13
Zaostanek: 00:23:43
31 . 122 Ulbl Denis
TD VZPON
Moški SLO TD VZPON 01:46:20 00:23:50 >
Klub TD VZPON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:46:20
Zaostanek: 00:23:50
32 . 59 Kersnik Matevž
AO RADOVLJICA
Moški SLO AO RADOVLJICA 01:46:40 00:24:10 >
Klub AO RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:46:40
Zaostanek: 00:24:10
33 . 95 Markuš Rok
EPIC OUTDOOR CREW
Moški SLO EPIC OUTDOOR CREW 01:47:45 00:25:15 >
Klub EPIC OUTDOOR CREW
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:47:45
Zaostanek: 00:25:15
34 . 101 Škrlec Tomislav
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 01:48:50 00:26:20 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:48:50
Zaostanek: 00:26:20
35 . 49 Tretjak Jan
Moški SLO 01:50:17 00:27:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:50:17
Zaostanek: 00:27:47
36 . 165 Kurent Simon
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 01:52:39 00:30:09 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:39
Zaostanek: 00:30:09
37 . 132 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:52:53 00:30:23 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:53
Zaostanek: 00:30:23
38 . 55 Simčič Gregor
/
Moški SLO / 01:53:00 00:30:30 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:00
Zaostanek: 00:30:30
39 . 199 Hafner Boris
Hitre želve
Moški SLO Hitre želve 01:54:04 00:31:34 >
Klub Hitre želve
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:04
Zaostanek: 00:31:34
40 . 102 Thaler Matjaž
Moški SLO 01:54:42 00:32:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:42
Zaostanek: 00:32:12
41 . 106 Bolka Matej
Moški SLO 01:56:38 00:34:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:56:38
Zaostanek: 00:34:08
42 . 58 VEDRAN GRAČAN
Moški SLO 01:56:39 00:34:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:56:39
Zaostanek: 00:34:09
43 . 166 Ulamec Gregor
SD ZASIP
Moški SLO SD ZASIP 01:57:13 00:34:43 >
Klub SD ZASIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:13
Zaostanek: 00:34:43
44 . 52 Kemperl Denis
Moški SLO 01:57:18 00:34:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:18
Zaostanek: 00:34:48
45 . 62 Kostanjevec Marko
Moški SLO 01:57:32 00:35:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:32
Zaostanek: 00:35:02
46 . 151 Renko Andraž
VEGAN.SI
Moški SLO VEGAN.SI 01:58:34 00:36:04 >
Klub VEGAN.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:34
Zaostanek: 00:36:04
47 . 163 Bokal Jure
TAPETNIšTVO ZOFA
Moški SLO TAPETNIšTVO ZOFA 01:58:43 00:36:13 >
Klub TAPETNIšTVO ZOFA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:43
Zaostanek: 00:36:13
48 . 157 Vivod Jernej
Moški SLO 01:59:35 00:37:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:59:35
Zaostanek: 00:37:05
49 . 39 Ribnikar Jure
Moški SLO 02:00:40 00:38:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:00:40
Zaostanek: 00:38:10
50 . 24 Čačulovič Matic
Moški SLO 02:03:17 00:40:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:17
Zaostanek: 00:40:47
51 . 143 Zavodnik David
Moški SLO 02:03:28 00:40:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:28
Zaostanek: 00:40:58
52 . 78 Vodušek Denis
DENIS CF
Moški SLO DENIS CF 02:03:49 00:41:19 >
Klub DENIS CF
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:49
Zaostanek: 00:41:19
53 . 72 Pugelj Andrej
Moški SLO 02:04:13 00:41:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:04:13
Zaostanek: 00:41:43
54 . 77 CONNES RAPHAEL
Moški SLO 02:05:52 00:43:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:05:52
Zaostanek: 00:43:22
55 . 187 Maraž žiga
Moški SLO 02:06:16 00:43:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:16
Zaostanek: 00:43:46
56 . 110 Kovač Darko
Moški SLO 02:06:17 00:43:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:17
Zaostanek: 00:43:47
57 . 23 Volk Marko
Moški SLO 02:07:25 00:44:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:25
Zaostanek: 00:44:55
58 . 141 Kapušin Jani
Moški SLO 02:08:00 00:45:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:00
Zaostanek: 00:45:30
59 . 161 Voh David
/
Moški SLO / 02:08:28 00:45:58 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:28
Zaostanek: 00:45:58
60 . 129 Banovič Tadej
Moški SLO 02:08:47 00:46:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:47
Zaostanek: 00:46:17
61 . 133 Turk Tomislav
Moški CRO 02:09:19 00:46:49 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:09:19
Zaostanek: 00:46:49
62 . 178 Rinkovec Alan
BBK ASI
Moški CRO BBK ASI 02:10:36 00:48:06 >
Klub BBK ASI
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:10:36
Zaostanek: 00:48:06
63 . 191 Novak Jaka
Moški SLO 02:10:42 00:48:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:10:42
Zaostanek: 00:48:12
64 . 29 Pfeifer Matija
Moški SLO 02:10:52 00:48:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:10:52
Zaostanek: 00:48:22
65 . 36 Zajc Robert
Moški SLO 02:12:04 00:49:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:12:04
Zaostanek: 00:49:34
66 . 142 Laj Gregor
TKD BELA KRAJINA
Moški SLO TKD BELA KRAJINA 02:13:52 00:51:22 >
Klub TKD BELA KRAJINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:52
Zaostanek: 00:51:22
67 . 177 Udrih Matic
Moški SLO 02:14:28 00:51:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:14:28
Zaostanek: 00:51:58
68 . 169 Škofič Damjan
Moški SLO 02:15:01 00:52:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:01
Zaostanek: 00:52:31
69 . 215 Jarc Bernard
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 02:15:09 00:52:39 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:09
Zaostanek: 00:52:39
70 . 43 Drevenšek Rojc Blaž
Moški SLO 02:15:22 00:52:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:22
Zaostanek: 00:52:52
71 . 176 Grgič Blaž
Moški SLO 02:16:04 00:53:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:16:04
Zaostanek: 00:53:34
72 . 207 MILAN DOLENEC
Moški SLO 02:19:23 00:56:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:19:23
Zaostanek: 00:56:53
73 . 179 Kelemen Tomislav
BBK ASI
Moški CRO BBK ASI 02:24:11 01:01:41 >
Klub BBK ASI
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:24:11
Zaostanek: 01:01:41
74 . 5 Mali Klemen
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 02:24:36 01:02:06 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:24:36
Zaostanek: 01:02:06
75 . 140 Kosmac Metod
Moški SLO 02:25:03 01:02:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:25:03
Zaostanek: 01:02:33
76 . 185 Žnidaršič Aljoša
Moški SLO 02:32:47 01:10:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:32:47
Zaostanek: 01:10:17
77 . 97 TOMASZ SZYBKA
Moški POL 02:33:52 01:11:22 >
Klub
Država POL
Spol: Moški
Čas: 02:33:52
Zaostanek: 01:11:22
78 . 135 šalić Uroš
Moški SLO 02:34:26 01:11:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:34:26
Zaostanek: 01:11:56
79 . 212 Slatnar Andrej
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:35:12 01:12:42 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:35:12
Zaostanek: 01:12:42
80 . 118 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:35:20 01:12:50 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:35:20
Zaostanek: 01:12:50
81 . 93 Bernat Robert
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 02:41:15 01:18:45 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:41:15
Zaostanek: 01:18:45
82 . 152 SREČKO FERČIČ
TAO
Moški SLO TAO 02:44:05 01:21:35 >
Klub TAO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:44:05
Zaostanek: 01:21:35
DNF 112 Tomičić Marko
Moški CRO >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 139 Suban Irenej
SILUX TEAM
Moški SLO SILUX TEAM >
Klub SILUX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 147 Osolnik Tine
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 197 Dolinšek David
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 208 Ocvirk Matic
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 4 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:26:55 -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:26:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 174 Bregar Metod
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:39:19 00:12:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:39:19
Zaostanek: 00:12:24
3 . 88 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:40:39 00:13:44 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:40:39
Zaostanek: 00:13:44
4 . 19 Karuri Nahashon Gitonga
RUN2GETHER
Moški KEN RUN2GETHER 01:42:10 00:15:15 >
Klub RUN2GETHER
Država KEN
Spol: Moški
Čas: 01:42:10
Zaostanek: 00:15:15
5 . 109 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:43:14 00:16:19 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:14
Zaostanek: 00:16:19
6 . 202 Pintar Boštjan
Moški SLO 01:44:18 00:17:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:18
Zaostanek: 00:17:23
7 . 130 Janjatovič Mirko
KGT PAPEž KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEž KAMNIK 01:44:52 00:17:57 >
Klub KGT PAPEž KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:52
Zaostanek: 00:17:57
8 . 201 Šifrar Primož
Moški SLO 01:45:34 00:18:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:45:34
Zaostanek: 00:18:39
9 . 131 Kuhar Goran
Moški SLO 01:47:54 00:20:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:47:54
Zaostanek: 00:20:59
10 . 100 Sobota Dragan
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 01:48:01 00:21:06 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:48:01
Zaostanek: 00:21:06
11 . 17 Močnik Metod
Moški SLO 01:48:07 00:21:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:48:07
Zaostanek: 00:21:12
12 . 158 Juvan Miha
TOPATLET
Moški SLO TOPATLET 01:48:40 00:21:45 >
Klub TOPATLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:48:40
Zaostanek: 00:21:45
13 . 56 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:49:44 00:22:49 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:49:44
Zaostanek: 00:22:49
14 . 134 Arbajter Iztok
ŠPORTNA ENOTA SV
Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV 01:51:11 00:24:16 >
Klub ŠPORTNA ENOTA SV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:51:11
Zaostanek: 00:24:16
15 . 206 Klemenčič Igor
KNAUF INSULATION
Moški SLO KNAUF INSULATION 01:51:15 00:24:20 >
Klub KNAUF INSULATION
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:51:15
Zaostanek: 00:24:20
16 . 167 Šebenik Marjan
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 01:51:35 00:24:40 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:51:35
Zaostanek: 00:24:40
17 . 108 Kaltenekar Matej
Moški SLO 01:51:49 00:24:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:51:49
Zaostanek: 00:24:54
18 . 104 Potočnik Marko
Moški SLO 01:52:24 00:25:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:24
Zaostanek: 00:25:29
19 . 57 Jenkinson Paul
Moški 01:53:12 00:26:17 >
Klub
Država
Spol: Moški
Čas: 01:53:12
Zaostanek: 00:26:17
20 . 96 Mišmaš Brane
Moški SLO 01:54:32 00:27:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:32
Zaostanek: 00:27:37
21 . 170 Černe Andrej
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:56:08 00:29:13 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:56:08
Zaostanek: 00:29:13
22 . 22 Lindtner Rok
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 01:56:12 00:29:17 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:56:12
Zaostanek: 00:29:17
23 . 89 Turel Giorgio
Moški ITA 01:56:22 00:29:27 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:56:22
Zaostanek: 00:29:27
24 . 175 Mihelič Blaž
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA 01:57:41 00:30:46 >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:41
Zaostanek: 00:30:46
25 . 183 Trojer Andrej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:58:18 00:31:23 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:18
Zaostanek: 00:31:23
26 . 205 Košir Jože
PD CEMPIN
Moški SLO PD CEMPIN 01:58:26 00:31:31 >
Klub PD CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:26
Zaostanek: 00:31:31
27 . 46 Škrabec Franci
Moški SLO 01:58:58 00:32:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:58
Zaostanek: 00:32:03
28 . 84 Kenda Tomaž
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 02:00:48 00:33:53 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:00:48
Zaostanek: 00:33:53
29 . 200 Zagajšek Dušan
Moški SLO 02:03:09 00:36:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:09
Zaostanek: 00:36:14
30 . 204 Pustovrh Niko
ŠDMH
Moški SLO ŠDMH 02:03:25 00:36:30 >
Klub ŠDMH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:25
Zaostanek: 00:36:30
31 . 28 Kranjc Samuel
VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK
Moški SLO VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK 02:05:08 00:38:13 >
Klub VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:05:08
Zaostanek: 00:38:13
32 . 66 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 02:06:32 00:39:37 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:32
Zaostanek: 00:39:37
33 . 155 Arko Matjaž
Moški SLO 02:08:52 00:41:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:52
Zaostanek: 00:41:57
34 . 83 Bavec Zdravko
0
Moški SLO 0 02:08:58 00:42:03 >
Klub 0
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:58
Zaostanek: 00:42:03
35 . 162 Tursic Tom
BRICALP ŠKOFJA LOKA
Moški SLO BRICALP ŠKOFJA LOKA 02:09:31 00:42:36 >
Klub BRICALP ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:09:31
Zaostanek: 00:42:36
36 . 124 Vidič Uroš
IDRIJA
Moški SLO IDRIJA 02:09:53 00:42:58 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:09:53
Zaostanek: 00:42:58
37 . 68 Kalsek Igor
Moški SLO 02:11:25 00:44:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:11:25
Zaostanek: 00:44:30
38 . 198 Gombač Žiga X
ARMADABRADA
Moški SLO ARMADABRADA 02:13:23 00:46:28 >
Klub ARMADABRADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:23
Zaostanek: 00:46:28
39 . 148 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:13:34 00:46:39 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:34
Zaostanek: 00:46:39
40 . 85 Piorecki Michal
Moški POL 02:14:57 00:48:02 >
Klub
Država POL
Spol: Moški
Čas: 02:14:57
Zaostanek: 00:48:02
41 . 154 Adamič Marko
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana 02:15:16 00:48:21 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:16
Zaostanek: 00:48:21
42 . 27 Mlakar Vojko
Moški SLO 02:15:17 00:48:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:17
Zaostanek: 00:48:22
43 . 123 Sojer Uroš
RBK NOTRANJE GORICE
Moški SLO RBK NOTRANJE GORICE 02:15:30 00:48:35 >
Klub RBK NOTRANJE GORICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:30
Zaostanek: 00:48:35
44 . 90 Mraz Borut
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 02:18:02 00:51:07 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:18:02
Zaostanek: 00:51:07
45 . 61 Rupar Robert
Moški SLO 02:20:39 00:53:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:20:39
Zaostanek: 00:53:44
46 . 67 Mars Aleš
SIWIM TEAM
Moški SLO SIWIM TEAM 02:22:52 00:55:57 >
Klub SIWIM TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:52
Zaostanek: 00:55:57
47 . 189 Alpner Igor
ZARJA ELEKTRONIKA
Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 02:24:37 00:57:42 >
Klub ZARJA ELEKTRONIKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:24:37
Zaostanek: 00:57:42
48 . 209 Primožič Uroš
ŠD HELIOS
Moški SLO ŠD HELIOS 02:24:42 00:57:47 >
Klub ŠD HELIOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:24:42
Zaostanek: 00:57:47
49 . 137 Čufer Damijan
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:25:12 00:58:17 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:25:12
Zaostanek: 00:58:17
50 . 171 Glogovšek Robert
Moški SLO 02:26:24 00:59:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:26:24
Zaostanek: 00:59:29
51 . 196 Špunt Marjan
Moški SLO 02:26:34 00:59:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:26:34
Zaostanek: 00:59:39
52 . 145 Urankar Rafko
Moški SLO 02:39:23 01:12:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:39:23
Zaostanek: 01:12:28
DNF 42 Železnik Franci
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 45 Pfeifer Peter
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 195 Špoljar Alen
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 70 Pandurović Dragan
BOSNA
Moški BOSNA 01:42:43 -- >
Klub BOSNA
Država
Spol: Moški
Čas: 01:42:43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 156 Vivod Milan
Moški SLO 01:45:19 00:02:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:45:19
Zaostanek: 00:02:36
3 . 30 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:49:59 00:07:16 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:49:59
Zaostanek: 00:07:16
4 . 6 Šalamun Igor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 01:52:55 00:10:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:55
Zaostanek: 00:10:12
5 . 35 Kramer Andrej
TS GORENJE
Moški SLO TS GORENJE 01:53:13 00:10:30 >
Klub TS GORENJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:13
Zaostanek: 00:10:30
6 . 184 Lotrič Stane
ŠD BELA PEč
Moški SLO ŠD BELA PEč 01:53:28 00:10:45 >
Klub ŠD BELA PEč
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:28
Zaostanek: 00:10:45
7 . 117 Kralj Vane
Moški SLO 01:53:28 00:10:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:53:28
Zaostanek: 00:10:45
8 . 80 Čufer Stanko
PGT
Moški SLO PGT 01:55:37 00:12:54 >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:55:37
Zaostanek: 00:12:54
9 . 51 Kralj Darko
ŠD PREMOGOVNIK
Moški SLO ŠD PREMOGOVNIK 01:57:14 00:14:31 >
Klub ŠD PREMOGOVNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:14
Zaostanek: 00:14:31
10 . 79 Čufer Mirko
VEGAN.SI
Moški SLO VEGAN.SI 02:00:32 00:17:49 >
Klub VEGAN.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:00:32
Zaostanek: 00:17:49
11 . 182 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 02:02:34 00:19:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:02:34
Zaostanek: 00:19:51
12 . 53 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 02:02:45 00:20:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:02:45
Zaostanek: 00:20:02
13 . 81 Podlogar Dušan
ŠD. POKLJUKA
Moški SLO ŠD. POKLJUKA 02:06:12 00:23:29 >
Klub ŠD. POKLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:12
Zaostanek: 00:23:29
14 . 214 Drole Boris
Moški SLO 02:06:55 00:24:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:55
Zaostanek: 00:24:12
15 . 103 Bartelj Dušan
IPA KLUB LJUBLJANA
Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 02:06:58 00:24:15 >
Klub IPA KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:06:58
Zaostanek: 00:24:15
16 . 74 Rovanšek Darko
ŠD SMOLE
Moški SLO ŠD SMOLE 02:07:04 00:24:21 >
Klub ŠD SMOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:04
Zaostanek: 00:24:21
17 . 113 Klemenc Tone
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 02:07:43 00:25:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:43
Zaostanek: 00:25:00
18 . 128 Fidersek Janko
Moški SLO 02:08:44 00:26:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:44
Zaostanek: 00:26:01
19 . 75 Ruparčič Ivan
ŠD SODRAžICA
Moški SLO ŠD SODRAžICA 02:08:50 00:26:07 >
Klub ŠD SODRAžICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:50
Zaostanek: 00:26:07
20 . 105 Marinko Štefan
Moški SLO 02:09:14 00:26:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:09:14
Zaostanek: 00:26:31
21 . 203 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 02:09:28 00:26:45 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:09:28
Zaostanek: 00:26:45
22 . 86 Maraž Klavdij
Moški SLO 02:09:56 00:27:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:09:56
Zaostanek: 00:27:13
23 . 210 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 02:12:59 00:30:16 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:12:59
Zaostanek: 00:30:16
24 . 107 Štular Miran
Moški SLO 02:13:13 00:30:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:13
Zaostanek: 00:30:30
25 . 149 Vrtačnik Jože
TF
Moški SLO TF 02:14:36 00:31:53 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:14:36
Zaostanek: 00:31:53
26 . 38 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 02:16:00 00:33:17 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:16:00
Zaostanek: 00:33:17
27 . 64 Peternel Miha
GRS LJUBLJANA
Moški SLO GRS LJUBLJANA 02:16:51 00:34:08 >
Klub GRS LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:16:51
Zaostanek: 00:34:08
28 . 60 Kodele Stojan
TRIATLON KLUB AJDOVščINA
Moški SLO TRIATLON KLUB AJDOVščINA 02:20:28 00:37:45 >
Klub TRIATLON KLUB AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:20:28
Zaostanek: 00:37:45
29 . 188 Nikolov Djordje
Moški SLO 02:22:49 00:40:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:49
Zaostanek: 00:40:06
30 . 98 Macuh Peter
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:23:01 00:40:18 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:23:01
Zaostanek: 00:40:18
31 . 136 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 02:23:37 00:40:54 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:23:37
Zaostanek: 00:40:54
32 . 65 Pirc Aleš
ZA&SVET
Moški SLO ZA&SVET 02:23:48 00:41:05 >
Klub ZA&SVET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:23:48
Zaostanek: 00:41:05
33 . 37 Kramar Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 02:24:56 00:42:13 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:24:56
Zaostanek: 00:42:13
34 . 186 Alič Anton
ŠDMH
Moški SLO ŠDMH 02:25:03 00:42:20 >
Klub ŠDMH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:25:03
Zaostanek: 00:42:20
35 . 213 Slatnar Vladislav
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:25:15 00:42:32 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:25:15
Zaostanek: 00:42:32
36 . 150 Kogovšek Stane
ARTSTONE
Moški SLO ARTSTONE 02:33:16 00:50:33 >
Klub ARTSTONE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:33:16
Zaostanek: 00:50:33
37 . 193 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 02:35:19 00:52:36 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:35:19
Zaostanek: 00:52:36
38 . 50 Pirc Franci
TEKAšKI FORUM
Moški SLO TEKAšKI FORUM 02:35:25 00:52:42 >
Klub TEKAšKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:35:25
Zaostanek: 00:52:42
39 . 119 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:36:58 00:54:15 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:36:58
Zaostanek: 00:54:15
40 . 32 Kos Marko
Moški SLO 02:38:29 00:55:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:38:29
Zaostanek: 00:55:46
41 . 73 Krofl Drago
Moški SLO 02:41:40 00:58:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:41:40
Zaostanek: 00:58:57
DNF 25 Šnur Krunoslav
MAKSIMIR ZGREB
Moški CRO MAKSIMIR ZGREB >
Klub MAKSIMIR ZGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 69 Žnidar Jože
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 71 Jelenc Janez
TIVO D.O.O.
Moški SLO TIVO D.O.O. >
Klub TIVO D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 82 Stegel Igor
TEKAšKI FORUM
Moški SLO TEKAšKI FORUM >
Klub TEKAšKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 99 Toplak Slavko
MAJSTRI LENART
Moški SLO MAJSTRI LENART >
Klub MAJSTRI LENART
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
DNF 144 Bašič Jasmin
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Zaostanek:
Z1 MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 345 Viriant Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:56 -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:56
Zaostanek: 00:00:00
2 . 354 Slapšak Ajda
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 00:03:06 00:00:10 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:06
Zaostanek: 00:00:10
3 . 353 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 00:03:22 00:00:26 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:22
Zaostanek: 00:00:26
4 . 333 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:03:32 00:00:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:32
Zaostanek: 00:00:36
5 . 371 Lenarčič Neža
AK PIVKA
Ženski SLO AK PIVKA 00:03:35 00:00:39 >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:35
Zaostanek: 00:00:39
6 . 348 Leban Jež Gaja
AD POSOčJE
Ženski SLO AD POSOčJE 00:03:39 00:00:43 >
Klub AD POSOčJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:39
Zaostanek: 00:00:43
7 . 366 Rotar Nina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:41 00:00:45 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:41
Zaostanek: 00:00:45
8 . 368 Lenarčič Zala
AK PIVKA
Ženski SLO AK PIVKA 00:03:46 00:00:50 >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:46
Zaostanek: 00:00:50
9 . 360 Kermc Julija
ATLETSKI KLUB SEVNICA
Ženski SLO ATLETSKI KLUB SEVNICA 00:03:49 00:00:53 >
Klub ATLETSKI KLUB SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:49
Zaostanek: 00:00:53
10 . 338 Potokar Lara
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:04:07 00:01:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:07
Zaostanek: 00:01:11
Z2 DEKLICE-Ž
1 . 387 Zupanc Korošec Klara
Ženski SLO 00:06:37 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:06:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 365 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:07:02 00:00:25 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:02
Zaostanek: 00:00:25
3 . 359 Tratar Eva
ATLETSKI KLUB SEVNICA
Ženski SLO ATLETSKI KLUB SEVNICA 00:07:09 00:00:32 >
Klub ATLETSKI KLUB SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:09
Zaostanek: 00:00:32
4 . 357 Medja Lucija
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:07:11 00:00:34 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:11
Zaostanek: 00:00:34
5 . 364 Pačnik Eva
Ženski SLO 00:08:10 00:01:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:10
Zaostanek: 00:01:33
6 . 344 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:08:14 00:01:37 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:14
Zaostanek: 00:01:37
Z3 STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 386 Per Maja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:11:58 -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 375 Ćirović Tjaša
AD KAMNIK
Ženski SLO AD KAMNIK 00:13:05 00:01:07 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:05
Zaostanek: 00:01:07
3 . 383 Mali Nuša
ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 00:13:09 00:01:11 >
Klub ŠKD SELA PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:09
Zaostanek: 00:01:11
4 . 332 Dobovšek Hana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:13:54 00:01:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:54
Zaostanek: 00:01:56
Z4 MLADINKE-Ž
1 . 310 Jenkinson Bronwen
ERYRI HARRIERS
Ženski ERYRI HARRIERS 00:45:18 -- >
Klub ERYRI HARRIERS
Država
Spol: Ženski
Čas: 00:45:18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 311 Podobnik Katja
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:54:10 00:08:52 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:54:10
Zaostanek: 00:08:52
Z5 čLANICE-Ž
1 . 12 Krkoč Lucija
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:42:27 -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:42:27
Zaostanek: 00:00:00
2 . 11 Klančnik Pobežin Karmen
ŠD NAKLO, LA SPORTIVA
Ženski SLO ŠD NAKLO, LA SPORTIVA 01:46:52 00:04:25 >
Klub ŠD NAKLO, LA SPORTIVA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:46:52
Zaostanek: 00:04:25
3 . 33 JASMINA JELOVŠEK
PULZ šPORT
Ženski SLO PULZ šPORT 01:52:57 00:10:30 >
Klub PULZ šPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:52:57
Zaostanek: 00:10:30
4 . 41 Marukić Maja
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 01:55:49 00:13:22 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 01:55:49
Zaostanek: 00:13:22
5 . 146 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:57:50 00:15:23 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:57:50
Zaostanek: 00:15:23
6 . 164 Zupan Špela
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 02:12:32 00:30:05 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:12:32
Zaostanek: 00:30:05
7 . 44 Bajc Nika
ŠDP POSAVJE
Ženski SLO ŠDP POSAVJE 02:17:17 00:34:50 >
Klub ŠDP POSAVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:17:17
Zaostanek: 00:34:50
8 . 159 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 02:26:39 00:44:12 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:26:39
Zaostanek: 00:44:12
DNF 92 Jeric-Milos Vedrana
TTK STRKA SPLIT
Ženski CRO TTK STRKA SPLIT 03:13:12 01:30:45 >
Klub TTK STRKA SPLIT
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 03:13:12
Zaostanek: 01:30:45
DNF 138 Čufer Sindis
SILUX TEAM
Ženski SLO SILUX TEAM 03:13:17 01:30:50 >
Klub SILUX TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:13:17
Zaostanek: 01:30:50
DNF 194 Krušec Tadeja
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 03:13:26 01:30:59 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 03:13:26
Zaostanek: 01:30:59
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 13 Confortola Antonella
CORPO FORESTALE DELLO STATO
Ženski ITA CORPO FORESTALE DELLO STATO 01:39:11 -- >
Klub CORPO FORESTALE DELLO STATO
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 01:39:11
Zaostanek: 00:00:00
2 . 168 Trobec Urška
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 02:08:12 00:29:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:08:12
Zaostanek: 00:29:01
3 . 14 Ecker Kosgei Claudia
SAMARITERBUND RACINGTEAM
Ženski AUT SAMARITERBUND RACINGTEAM 02:20:29 00:41:18 >
Klub SAMARITERBUND RACINGTEAM
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 02:20:29
Zaostanek: 00:41:18
4 . 120 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:23:37 00:44:26 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:23:37
Zaostanek: 00:44:26
5 . 47 Novak Barbara
NAVITERRA.SI
Ženski SLO NAVITERRA.SI 02:29:55 00:50:44 >
Klub NAVITERRA.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:29:55
Zaostanek: 00:50:44
6 . 31 Robba Tina
Ženski SLO 02:45:02 01:05:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:45:02
Zaostanek: 01:05:51
DNF 91 Drobnič Slavka
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 03:13:11 01:34:00 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:13:11
Zaostanek: 01:34:00
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 76 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:58:45 -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:58:45
Zaostanek: 00:00:00
2 . 21 Šorli Marta
PGT
Ženski SLO PGT 02:20:47 00:22:02 >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:20:47
Zaostanek: 00:22:02
3 . 48 Konečnik Katarina
Ženski SLO 02:23:25 00:24:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:23:25
Zaostanek: 00:24:40
4 . 40 Meža Boža
TD VZPON
Ženski SLO TD VZPON 02:30:21 00:31:36 >
Klub TD VZPON
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:30:21
Zaostanek: 00:31:36
5 . 87 Bajc Tea
TRIATLON KLUB AJDOVščINA
Ženski SLO TRIATLON KLUB AJDOVščINA 02:38:19 00:39:34 >
Klub TRIATLON KLUB AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:38:19
Zaostanek: 00:39:34
DNF 26 ŽELJEZNAK VEZAJ Nevenka
Ženski CRO >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Čas:
Zaostanek:

Komentarji

 

Mobile content