Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. češnjiški tek 2016

Tek Tekma:11. češnjiški tek 2016 Datum:16.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
DEčKI A PREDšOLSKI-M
1 . 39 Petek Luka Moški SLO ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI 00:01:47 00:00:02
2 . 40 ALJAŽ LUKAN Moški SLO ŠD Češnjice 00:01:53 00:00:08
3 . 86 NEJC ROMŠAK Moški SLO 00:02:08 00:00:23
4 . 63 MARK DORNIK Moški SLO ŠD Menina 00:02:15 00:00:30
5 . 65 ERIK SLAPAR Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:02:49 00:01:04
6 . 67 BINE PETEK Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:02:59 00:01:14
7 . 84 KRISTJAN JEGLIČ Moški SLO ŠD Menina 00:03:19 00:01:21
8 . 48 URBAN HRIBAR Moški SLO ŠD Češnjice 00:03:40 00:01:55
DEčKI B-M
1 . 1 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 00:05:15 --
2 . 4 Kukovič Kris Moški SLO KGT PAPEŽ 00:05:27 00:00:12
3 . 2 Petek Nejc Moški SLO ŠD ŠMARTNO & KGT PAPEŽ 00:05:29 00:00:14
4 . 71 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ 00:05:43 00:00:28
5 . 3 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:05:53 00:00:38
DEčKI C-M
1 . 53 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 00:04:09 --
2 . 64 Hribar Jernej Moški SLO Calcit Bike Team 00:04:15 00:00:06
3 . 59 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE 00:04:24 00:00:15
4 . 9 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 00:04:28 00:00:19
5 . 8 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 00:04:33 00:00:24
6 . 6 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:04:37 00:00:28
7 . 7 Šimenc Luka Moški SLO STEBLJEVEK 00:04:58 00:00:49
8 . 5 Šimenc Martin Moški SLO 00:05:13 00:01:04
DEKLICE A PREDšOLSKI-Ž
1 . 44 Osolnik Rubi Ženski SLO 00:01:45 00:00:13
2 . 58 Uršič Alja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:58 --
3 . 74 ZALA ZABAVNIK Ženski SLO ŠD Menina Planina 00:02:22 00:00:24
4 . 85 TEJA JERAS Ženski SLO 00:02:35 00:00:37
5 . 82 LARA JEGLIČ Ženski SLO 00:02:38 00:00:40
6 . 79 ZOJA BAJDE Ženski SLO 00:02:42 00:00:44
7 . 83 KLARA JEGLIČ Ženski SLO ŠD Menina 00:03:24 00:01:26
9 . 66 LARA SLAPAR Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:03:37 00:01:39
DEKLICE B-Ž
1 . 10 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:05:17 --
2 . 11 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:05:34 00:00:17
3 . 45 Osolnik Lejla Ženski SLO 00:05:41 00:00:24
4 . 62 LUCIJA BAJDE Ženski SLO 00:05:47 00:00:30
5 . 77 JERCA ZAKONŠEK Ženski SLO Šd Motnik 00:06:54 00:01:37
6 . 12 Plankar Ota Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:07:23 00:02:06
7 . 75 MAJA LEVEC Ženski SLO 00:07:32 00:02:15
8 . 76 ERIKA LEVEC Ženski SLO 00:08:10 00:02:53
9 . 80 TJAŠA BURKELJCA Ženski SLO 00:09:52 00:04:35
DEKLICE C-Ž
1 . 13 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:04:38 --
2 . 14 Mali Nuša Ženski SLO 00:04:59 00:00:21
3 . 81 MANCA POLJANŠEK Ženski SLO 00:05:19 00:00:41
4 . 55 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:05:20 00:00:42
MOšKI A-M
1 . 51 MARINKO MEKIŠ Moški SLO KGT PAPEŽ 00:33:05 --
MOšKI B-M
1 . 68 DANILO VOLKAR Moški SLO 00:35:31 --
2 . 72 MIHA PETEK Moški SLO 00:43:52 00:08:21
MOšKI C-M
1 . 19 Lamovec Peter Moški SLO SALOMON TEAM 00:26:04 --
2 . 61 Koncilija Miha Moški SLO ŠD Suhadole 00:29:49 00:03:45
3 . 56 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:39 00:04:35
4 . 21 Osolnik Gregor Moški SLO 00:31:12 00:05:08
5 . 18 Bajde Matej Moški SLO 00:31:23 00:05:19
6 . 20 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:34:58 00:08:54
7 . 17 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:35:24 00:09:20
8 . 16 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ 00:44:26 00:18:22
MOšKI D-M
1 . 50 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:44 --
2 . 47 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ 00:30:26 00:00:42
3 . 23 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:30:53 00:01:09
4 . 43 Spruk Marko Moški SLO KGT PAPEŽ 00:33:32 00:03:48
5 . 49 Železnik Franci Moški SLO ŠD Češnjice 00:37:51 00:08:07
6 . 78 TADEJ ZAKONŠEK Moški SLO Šd Motnik 00:38:12 00:08:28
7 . 22 Šimenc Janko Moški SLO STEBLJEVEK 00:41:28 00:11:44
MOšKI E-M
1 . 46 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ 00:29:27 --
2 . 27 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:31:42 00:02:15
3 . 26 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:35:53 00:06:26
4 . 29 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:08 00:06:41
5 . 28 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:36:34 00:07:07
6 . 25 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:39:23 00:09:56
MOšKI F-M
1 . 42 URH IVAN Moški SLO Urh team 00:34:13 --
2 . 30 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 00:35:16 00:01:03
3 . 31 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:38:28 00:04:15
4 . 32 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:59 00:06:46
5 . 69 Povše Brane Moški SLO DV Kamnik 00:44:27 00:10:14
6 . 70 Horvat Miha Moški SLO Sulci Kamnik 00:49:35 00:15:22
7 . 57 MIRKO US Moški SLO Krašnja 00:53:49 00:19:36
ŽENSKE A-Ž
1 . 33 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:37:59 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 52 ANA PODPEČAN Ženski SLO 00:36:41 --
2 . 73 BARBARA HRIBAR Ženski SLO 00:43:51 00:07:10
ŽENSKE C-Ž
1 . 35 Godec Andreja Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 00:35:11 --
2 . 60 Koncilija Tanja Ženski SLO ŠD Suhadole 00:41:30 00:06:19
ŽENSKE D-Ž
1 . 36 Dobrotinšek Anita Ženski SLO 00:40:19 --
ŽENSKE E-Ž
1 . 38 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:40:47 --
2 . 37 Petač Jolanda Ženski SLO 00:45:43 00:04:56
3 . 54 Meglič Jana Ženski SLO Tržič 00:51:18 00:10:31

Komentarji