Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 8. Veronikin tek 2016

Tek Tekma:8. Veronikin tek 2016 Datum:08.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Tempo absolutno Več
F1-M
1 . 396 Belaj Nik
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:12.2 2:24 min/km 1 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:12.2
Tempo: 2:24 min/km
absolutno: 1
2 . 238 Romšak Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:13.0 2:26 min/km 2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13.0
Tempo: 2:26 min/km
absolutno: 2
3 . 370 Česen Nal
Moški SLO 1:13.1 2:26 min/km 3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13.1
Tempo: 2:26 min/km
absolutno: 3
4 . 1027 OŽBEJ PFAJFAR
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 1:13.2 2:26 min/km 4 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13.2
Tempo: 2:26 min/km
absolutno: 4
5 . 314 KRIS KUKOVIČ
KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ
Moški SLO KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ 1:14.4 2:28 min/km 5 >
Klub KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14.4
Tempo: 2:28 min/km
absolutno: 5
6 . 387 Boltar Jan
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:15.7 2:30 min/km 6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:15.7
Tempo: 2:30 min/km
absolutno: 6
7 . 309 OGNJEN LEKOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:16.4 2:32 min/km 7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16.4
Tempo: 2:32 min/km
absolutno: 7
8 . 331 Kališnik Nejc
OŠ MARIJE VERE
Moški SLO OŠ MARIJE VERE 1:16.7 2:32 min/km 8 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16.7
Tempo: 2:32 min/km
absolutno: 8
9 . 190 ČRT ZBIČAJNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:17.2 2:34 min/km 9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:17.2
Tempo: 2:34 min/km
absolutno: 9
10 . 186 Žagar Luka
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:18.5 2:36 min/km 10 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:18.5
Tempo: 2:36 min/km
absolutno: 10
11 . 221 ANŽE ŠINKO
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:19.8 2:38 min/km 11 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19.8
Tempo: 2:38 min/km
absolutno: 11
12 . 1022 SAMO ŽABNIKAR
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 1:21.3 2:42 min/km 12 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:21.3
Tempo: 2:42 min/km
absolutno: 12
14 . 287 BLAŽ OSOLNIK
OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS 1:22.6 2:44 min/km 14 >
Klub OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:22.6
Tempo: 2:44 min/km
absolutno: 14
15 . 307 Majnik Maks
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:23.6 2:46 min/km 15 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:23.6
Tempo: 2:46 min/km
absolutno: 15
16 . 340 LUN ILAR
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 1:23.6 2:46 min/km 16 >
Klub OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:23.6
Tempo: 2:46 min/km
absolutno: 16
17 . 226 DREJC STRNIŠA
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 1:25.3 2:50 min/km 17 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:25.3
Tempo: 2:50 min/km
absolutno: 17
18 . 273 DŽEJLAN PEHLIĆ
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:25.5 2:50 min/km 18 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:25.5
Tempo: 2:50 min/km
absolutno: 18
19 . 267 Petek Nejc
ŠD ŠMARTNO & KGT PAPEŽ
Moški SLO ŠD ŠMARTNO & KGT PAPEŽ 1:26.1 2:52 min/km 19 >
Klub ŠD ŠMARTNO & KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:26.1
Tempo: 2:52 min/km
absolutno: 19
20 . 268 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1:26.6 2:52 min/km 20 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:26.6
Tempo: 2:52 min/km
absolutno: 20
21 . 1021 Kuhar Žiga
Moški SLO 1:27.2 2:54 min/km 21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:27.2
Tempo: 2:54 min/km
absolutno: 21
22 . 360 Erjavšek Val
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:27.3 2:54 min/km 22 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:27.3
Tempo: 2:54 min/km
absolutno: 22
23 . 187 LIN ŽAGAR
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:28.2 2:56 min/km 23 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28.2
Tempo: 2:56 min/km
absolutno: 23
25 . 220 LUKA ŠINKOVEC
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:30.1 3:00 min/km 25 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30.1
Tempo: 3:00 min/km
absolutno: 25
26 . 388 ŽAN BOLTAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:30.10 3:02 min/km 26 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30.10
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 26
27 . 392 Bičanič Domen
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 1:31.4 3:02 min/km 27 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:31.4
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 27
28 . 391 Bičanič Tilen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:31.6 3:02 min/km 28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:31.6
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 28
29 . 264 Mali Pisek Urša
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:31.8 3:02 min/km 29 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:31.8
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 29
30 . 327 JAKOB KLEMEN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:32.3 3:04 min/km 30 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:32.3
Tempo: 3:04 min/km
absolutno: 30
31 . 288 LUKA OSOLNIK
OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS 1:32.8 3:04 min/km 31 >
Klub OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:32.8
Tempo: 3:04 min/km
absolutno: 31
32 . 235 MATEJ SITAR
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:33.1 3:06 min/km 32 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33.1
Tempo: 3:06 min/km
absolutno: 32
33 . 337 JAŠA JAN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:33.4 3:06 min/km 33 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33.4
Tempo: 3:06 min/km
absolutno: 33
34 . 350 SVIT HRIBAR
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 1:33.8 3:06 min/km 34 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33.8
Tempo: 3:06 min/km
absolutno: 34
35 . 330 Kališnik Nace
OŠ MARIJE VERE
Moški SLO OŠ MARIJE VERE 1:33.9 3:06 min/km 35 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33.9
Tempo: 3:06 min/km
absolutno: 35
36 . 241 JAN RAUTER
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:34.3 3:08 min/km 36 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34.3
Tempo: 3:08 min/km
absolutno: 36
37 . 188 TIMI ŽAGAR
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:34.7 3:08 min/km 37 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34.7
Tempo: 3:08 min/km
absolutno: 37
38 . 249 TIMOTEJ POSL
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:34.8 3:08 min/km 38 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34.8
Tempo: 3:08 min/km
absolutno: 38
39 . 204 SAMO URANKAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:35.3 3:10 min/km 39 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:35.3
Tempo: 3:10 min/km
absolutno: 39
40 . 399 AŽBE AHČIN
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:36.5 3:12 min/km 40 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36.5
Tempo: 3:12 min/km
absolutno: 40
41 . 289 ALJAŽ OMERZO
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:36.7 3:12 min/km 41 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36.7
Tempo: 3:12 min/km
absolutno: 41
42 . 223 JOŽA ŠERKEZI
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:37.3 3:14 min/km 42 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37.3
Tempo: 3:14 min/km
absolutno: 42
43 . 310 TEODOR LEKOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:37.6 3:14 min/km 43 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37.6
Tempo: 3:14 min/km
absolutno: 43
44 . 398 Arbajter Jošt
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:39.4 3:18 min/km 44 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39.4
Tempo: 3:18 min/km
absolutno: 44
45 . 320 Krapež Jakob
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:39.5 3:18 min/km 45 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39.5
Tempo: 3:18 min/km
absolutno: 45
46 . 374 Cankar Nik
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:40.1 3:20 min/km 46 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40.1
Tempo: 3:20 min/km
absolutno: 46
47 . 369 MIHA ČIMŽAR
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 1:40.3 3:20 min/km 47 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40.3
Tempo: 3:20 min/km
absolutno: 47
48 . 263 Pisek Jakob
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:40.3 3:20 min/km 48 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40.3
Tempo: 3:20 min/km
absolutno: 48
49 . 266 Petek Luka
ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI
Moški SLO ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI 1:41.0 3:22 min/km 49 >
Klub ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41.0
Tempo: 3:22 min/km
absolutno: 49
50 . 255 Podjed Žiga
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 1:41.1 3:22 min/km 50 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41.1
Tempo: 3:22 min/km
absolutno: 50
51 . 1026 OMAHEN POVŠE MATIC
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 1:41.7 3:22 min/km 51 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41.7
Tempo: 3:22 min/km
absolutno: 51
52 . 359 Fajt Andraž
Moški SLO 1:42.0 3:24 min/km 52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42.0
Tempo: 3:24 min/km
absolutno: 52
53 . 397 JAKOB BARTOL
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:42.6 3:24 min/km 53 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42.6
Tempo: 3:24 min/km
absolutno: 53
54 . 207 Torkar Ažbe
Moški SLO 1:43.4 3:26 min/km 54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43.4
Tempo: 3:26 min/km
absolutno: 54
55 . 245 Prelec Žiga
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.5 3:26 min/km 55 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43.5
Tempo: 3:26 min/km
absolutno: 55
56 . 216 ANŽE ŠPEH
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.10 3:28 min/km 56 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43.10
Tempo: 3:28 min/km
absolutno: 56
57 . 1016 NEJC RIFEL
TRISPORT
Moški SLO TRISPORT 1:44.2 3:28 min/km 57 >
Klub TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44.2
Tempo: 3:28 min/km
absolutno: 57
58 . 279 Pate Urban
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:44.5 3:28 min/km 58 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44.5
Tempo: 3:28 min/km
absolutno: 58
59 . 284 Pajek Ažbe
Moški SLO 1:46.4 3:32 min/km 59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46.4
Tempo: 3:32 min/km
absolutno: 59
60 . 1034 MATEVŽ GOLOB
Moški SLO 1:46.7 3:32 min/km 60 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46.7
Tempo: 3:32 min/km
absolutno: 60
61 . 272 Perme Stanko
Moški SLO 1:47.3 3:34 min/km 61 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47.3
Tempo: 3:34 min/km
absolutno: 61
62 . 291 GOLOB OBRADOVIČ FELIKS
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:47.5 3:34 min/km 62 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47.5
Tempo: 3:34 min/km
absolutno: 62
63 . 276 LENART PAVLINIČ
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:49.4 3:38 min/km 63 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49.4
Tempo: 3:38 min/km
absolutno: 63
64 . 1032 MAJ MANDIČ
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 1:50.3 3:40 min/km 64 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50.3
Tempo: 3:40 min/km
absolutno: 64
65 . 237 TOM SCHNABL
OŠ FRANC SALEŠKI FINŽGAR LESCE
Moški SLO OŠ FRANC SALEŠKI FINŽGAR LESCE 1:50.5 3:40 min/km 65 >
Klub OŠ FRANC SALEŠKI FINŽGAR LESCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50.5
Tempo: 3:40 min/km
absolutno: 65
66 . 195 LUKA VIDOVIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:50.7 3:40 min/km 66 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50.7
Tempo: 3:40 min/km
absolutno: 66
67 . 1012 Kremžar Nace
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1:50.7 3:40 min/km 67 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50.7
Tempo: 3:40 min/km
absolutno: 67
68 . 382 ERIK BRELIH
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:54.7 3:48 min/km 68 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54.7
Tempo: 3:48 min/km
absolutno: 68
69 . 257 IZAK PODBEVŠEK
OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ 1:54.8 3:48 min/km 69 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54.8
Tempo: 3:48 min/km
absolutno: 69
70 . 333 MIHA JERŠE
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:55.7 3:50 min/km 70 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55.7
Tempo: 3:50 min/km
absolutno: 70
71 . 311 LUKA LAZIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:56.9 3:52 min/km 71 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56.9
Tempo: 3:52 min/km
absolutno: 71
72 . 1033 JAN KOSTJA
Moški SLO 2:02.1 4:04 min/km 72 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02.1
Tempo: 4:04 min/km
absolutno: 72
73 . 229 MARTIN SMOLE
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 2:02.4 4:04 min/km 73 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02.4
Tempo: 4:04 min/km
absolutno: 73
74 . 361 Erjavšek Naj
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:03.5 4:06 min/km 74 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03.5
Tempo: 4:06 min/km
absolutno: 74
75 . 1038 MAJ ERČULJ
Moški SLO 2:03.7 4:06 min/km 75 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03.7
Tempo: 4:06 min/km
absolutno: 75
76 . 244 ŽAN PUŠKAR
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:08.7 4:16 min/km 76 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08.7
Tempo: 4:16 min/km
absolutno: 76
77 . 362 NIK DOLINŠEK
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:10.8 4:20 min/km 77 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10.8
Tempo: 4:20 min/km
absolutno: 77
78 . 298 SIMON MIHALIČ
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:15.3 4:30 min/km 78 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15.3
Tempo: 4:30 min/km
absolutno: 78
79 . 324 ALJOŠA KORDIČ-ZAMLJEN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:16.7 4:32 min/km 79 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:16.7
Tempo: 4:32 min/km
absolutno: 79
80 . 212 ANDRAŽ ŠUBIC
TIMING POLJANE
Moški SLO TIMING POLJANE 2:19.4 4:38 min/km 80 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19.4
Tempo: 4:38 min/km
absolutno: 80
81 . 248 ROBIN POŽENEL TEO
ŠKTD LOM
Moški SLO ŠKTD LOM 2:19.6 4:38 min/km 81 >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19.6
Tempo: 4:38 min/km
absolutno: 81
82 . 240 ANŽE REMS
OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ 2:21.2 4:42 min/km 82 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:21.2
Tempo: 4:42 min/km
absolutno: 82
83 . 239 NEJC REMS
OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ 2:21.7 4:42 min/km 83 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:21.7
Tempo: 4:42 min/km
absolutno: 83
84 . 305 NACE MALEŽIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:21.8 4:42 min/km 84 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:21.8
Tempo: 4:42 min/km
absolutno: 84
85 . 299 Menard David
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2:22.1 4:44 min/km 85 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:22.1
Tempo: 4:44 min/km
absolutno: 85
86 . 1037 Hribar Patrik
Moški SLO 2:22.3 4:44 min/km 86 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:22.3
Tempo: 4:44 min/km
absolutno: 86
87 . 213 Šubic Žiga
TIMING POLJANE
Moški SLO TIMING POLJANE 2:22.4 4:44 min/km 87 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:22.4
Tempo: 4:44 min/km
absolutno: 87
88 . 1041 ALJAŽ BERGINC
Moški SLO 6:11.3 12:24 min/km 88 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:11.3
Tempo: 12:24 min/km
absolutno: 88
DNS 219 ŠKRIJEL Lamar
VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK
Moški SLO VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK >
Klub VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 242 TIM RAJTERIČ
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 277 Pavlin Jan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 297 SERGEJ MIJOVSKI
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 296 FILIP MIJOVSKI
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 306 FILIP MALEŽIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 326 ŽAN KLEMENC
OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Moški SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS >
Klub OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 354 MATEVŽ GOLOB
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 375 Cankar Tian
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 394 Bezjak Jure
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 371 Černelič Matic
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 202 Uršič Rok
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
F2-M
1 . 251 Poljanšek Izak
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 3:25.8 3:26 min/km 1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:25.8
Tempo: 3:26 min/km
absolutno: 1
2 . 341 NAL ILAR
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 3:49.1 3:49 min/km 2 >
Klub OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:49.1
Tempo: 3:49 min/km
absolutno: 2
3 . 254 TIMOTEJ POLIČNIK
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 3:52.6 3:53 min/km 3 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:52.6
Tempo: 3:53 min/km
absolutno: 3
4 . 334 LUKA JERIČ
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 4:06.7 4:07 min/km 4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:06.7
Tempo: 4:07 min/km
absolutno: 4
5 . 197 Vertnik Igor
Moški SLO 4:07.0 4:07 min/km 5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:07.0
Tempo: 4:07 min/km
absolutno: 5
6 . 278 ŽAN PAVLIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:11.3 4:12 min/km 6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:11.3
Tempo: 4:12 min/km
absolutno: 6
7 . 367 MAKS ČRNELIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:20.8 4:21 min/km 7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:20.8
Tempo: 4:21 min/km
absolutno: 7
8 . 206 Torkar Lenart
Moški SLO 4:24.2 4:25 min/km 8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:24.2
Tempo: 4:25 min/km
absolutno: 8
9 . 389 Bojkovič Luka
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 4:31.3 4:32 min/km 9 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:31.3
Tempo: 4:32 min/km
absolutno: 9
10 . 205 LUKA UDOVČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:36.4 4:37 min/km 10 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:36.4
Tempo: 4:37 min/km
absolutno: 10
11 . 308 NIKOLA LEKOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:42.7 4:43 min/km 11 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:42.7
Tempo: 4:43 min/km
absolutno: 11
12 . 233 ENEJ SLADIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:22.3 5:23 min/km 12 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:22.3
Tempo: 5:23 min/km
absolutno: 12
13 . 215 ŽIGA ŠPEH
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 6:07.8 6:08 min/km 13 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:07.8
Tempo: 6:08 min/km
absolutno: 13
DNS 1029 JAKA PAČNIK
AK Radovljica
Moški SLO AK Radovljica >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 265 STAŠ PINTAR
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 313 LAN LAMUT
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 1014 JAKOB KURINČIČ
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 318 EMAN KRIVIĆ
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
F3-M
1 . 346 Hribar Jernej
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:54.4 2:57 min/km 1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:54.4
Tempo: 2:57 min/km
absolutno: 1
3 . 1017 Dacar Luka
OŠ Frana Alberta
Moški SLO OŠ Frana Alberta 6:15.7 3:08 min/km 3 >
Klub OŠ Frana Alberta
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:15.7
Tempo: 3:08 min/km
absolutno: 3
4 . 256 Podbregar Rok
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 6:25.2 3:13 min/km 4 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:25.2
Tempo: 3:13 min/km
absolutno: 4
5 . 246 Poženel Natan Maj
ŠKTD LOM
Moški SLO ŠKTD LOM 6:49.1 3:25 min/km 5 >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:49.1
Tempo: 3:25 min/km
absolutno: 5
6 . 198 ŽAN VDOVČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:34.1 4:17 min/km 6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 8:34.1
Tempo: 4:17 min/km
absolutno: 6
DNS 1023 NEJC ROMŠAK
VRTEC ANTONA MEDVEDA
Moški SLO VRTEC ANTONA MEDVEDA >
Klub VRTEC ANTONA MEDVEDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 274 ROBERT PAVLOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 351 DAVID HOMOVEC
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 184 Dacar Luka
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
F4-M
1 . 1040 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 12:13.5 3:04 min/km 1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 12:13.5
Tempo: 3:04 min/km
absolutno: 1
2 . 1015 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 12:30.1 3:08 min/km 2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 12:30.1
Tempo: 3:08 min/km
absolutno: 2
3 . 300 Mekiš Marino
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 13:42.9 3:26 min/km 3 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 13:42.9
Tempo: 3:26 min/km
absolutno: 3
4 . 196 Vertnik Gašper
Moški SLO 19:13.8 4:49 min/km 4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 19:13.8
Tempo: 4:49 min/km
absolutno: 4
MA-M
1 . 45 Jenčič Boštjan
Moški SLO 24:47.4 3:06 min/km 3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 24:47.4
Tempo: 3:06 min/km
absolutno: 3
2 . 127 Ribič Blaž
Moški SLO 27:35.2 3:27 min/km 18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:35.2
Tempo: 3:27 min/km
absolutno: 18
3 . 35 NATAN POŽENEL MAL
ŠKTD LOM
Moški SLO ŠKTD LOM 33:31.0 4:11 min/km 58 >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:31.0
Tempo: 4:11 min/km
absolutno: 58
4 . 3 - KOBE DELNO
AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ 35:04.8 4:23 min/km 65 >
Klub AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:04.8
Tempo: 4:23 min/km
absolutno: 65
5 . 118 TIMOTEJ KRT
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 37:41.5 4:43 min/km 79 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:41.5
Tempo: 4:43 min/km
absolutno: 79
6 . 120 Prelovšek Aleš
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 37:41.6 4:43 min/km 80 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:41.6
Tempo: 4:43 min/km
absolutno: 80
7 . 119 Grčar Žan
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 37:41.7 4:43 min/km 81 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:41.7
Tempo: 4:43 min/km
absolutno: 81
8 . 1 DAMJAN KECMAN
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 40:01.9 5:00 min/km 86 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 40:01.9
Tempo: 5:00 min/km
absolutno: 86
MB-M
1 . 139 Lamovec Peter
SALOMON
Moški SLO SALOMON 23:01.8 2:53 min/km 1 >
Klub SALOMON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:01.8
Tempo: 2:53 min/km
absolutno: 1
2 . 67 Kastelic Peter
GIBIT
Moški SLO GIBIT 23:50.5 2:59 min/km 2 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 23:50.5
Tempo: 2:59 min/km
absolutno: 2
3 . 58 Florjanič Marko
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 25:30.9 3:11 min/km 5 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:30.9
Tempo: 3:11 min/km
absolutno: 5
4 . 66 Hribar Domen
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 26:17.5 3:17 min/km 8 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:17.5
Tempo: 3:17 min/km
absolutno: 8
5 . 64 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 26:35.2 3:19 min/km 11 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:35.2
Tempo: 3:19 min/km
absolutno: 11
6 . 53 Osolnik Gregor
Moški SLO 26:36.9 3:20 min/km 12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:36.9
Tempo: 3:20 min/km
absolutno: 12
7 . 131 Letnar Grega
Moški SLO 27:19.4 3:25 min/km 17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:19.4
Tempo: 3:25 min/km
absolutno: 17
8 . 63 Frlan Rok
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 27:48.8 3:29 min/km 19 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:48.8
Tempo: 3:29 min/km
absolutno: 19
9 . 57 Gregorc Marko
Moški SLO 28:11.2 3:31 min/km 22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:11.2
Tempo: 3:31 min/km
absolutno: 22
10 . 60 Čarman Matej
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 28:19.4 3:33 min/km 24 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:19.4
Tempo: 3:33 min/km
absolutno: 24
11 . 37 KLEMEN ZUPANC
ŠD DRAŽGOŠE
Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 28:21.0 3:33 min/km 25 >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:21.0
Tempo: 3:33 min/km
absolutno: 25
12 . 10 Slatnar Andrej
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 28:52.6 3:37 min/km 27 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:52.6
Tempo: 3:37 min/km
absolutno: 27
13 . 52 Pivk Miha
ŠD UTRIP
Moški SLO ŠD UTRIP 28:55.3 3:37 min/km 29 >
Klub ŠD UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:55.3
Tempo: 3:37 min/km
absolutno: 29
14 . 143 Mele Rok
Moški SLO 29:14.5 3:39 min/km 31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:14.5
Tempo: 3:39 min/km
absolutno: 31
15 . 61 Benedičič Žiga
Moški SLO 30:04.7 3:46 min/km 33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:04.7
Tempo: 3:46 min/km
absolutno: 33
16 . 65 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 30:10.2 3:46 min/km 34 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:10.2
Tempo: 3:46 min/km
absolutno: 34
17 . 54 Oman Tomaž
Moški SLO 30:11.2 3:46 min/km 35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:11.2
Tempo: 3:46 min/km
absolutno: 35
18 . 125 Krusic Matevz
Transport Kamnik
Moški SLO Transport Kamnik 30:20.7 3:48 min/km 37 >
Klub Transport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:20.7
Tempo: 3:48 min/km
absolutno: 37
19 . 30 Primožić Matej
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 31:02.4 3:53 min/km 41 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:02.4
Tempo: 3:53 min/km
absolutno: 41
20 . 25 Hribar Marko
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 31:09.6 3:54 min/km 42 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:09.6
Tempo: 3:54 min/km
absolutno: 42
21 . 40 TADEJ ORAŽEM
TRZIN
Moški SLO TRZIN 31:45.9 3:58 min/km 45 >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:45.9
Tempo: 3:58 min/km
absolutno: 45
22 . 55 Matijevič Robert
PIZZERIA OLIVIA TRZIN
Moški SLO PIZZERIA OLIVIA TRZIN 32:14.6 4:02 min/km 49 >
Klub PIZZERIA OLIVIA TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:14.6
Tempo: 4:02 min/km
absolutno: 49
23 . 56 Kantarević Denis
KI & TI
Moški SLO KI & TI 32:14.10 4:02 min/km 50 >
Klub KI & TI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:14.10
Tempo: 4:02 min/km
absolutno: 50
24 . 34 TOMAŽ TOMAŽIČ
COCA COLA
Moški SLO COCA COLA 34:04.4 4:16 min/km 61 >
Klub COCA COLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:04.4
Tempo: 4:16 min/km
absolutno: 61
25 . 138 ROBERT HRIBAR
Moški SLO 35:50.1 4:29 min/km 68 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:50.1
Tempo: 4:29 min/km
absolutno: 68
26 . 23 Fabčič Tadej
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 35:50.7 4:29 min/km 69 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:50.7
Tempo: 4:29 min/km
absolutno: 69
27 . 15 BORUT ŽAGAR
AVTOŠOLA ŠMARCA
Moški SLO AVTOŠOLA ŠMARCA 35:58.8 4:30 min/km 70 >
Klub AVTOŠOLA ŠMARCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:58.8
Tempo: 4:30 min/km
absolutno: 70
28 . 62 Dolinšek David
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 36:07.6 4:31 min/km 72 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:07.6
Tempo: 4:31 min/km
absolutno: 72
29 . 59 Erčulj Matjaž
Moški SLO 36:40.2 4:35 min/km 74 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:40.2
Tempo: 4:35 min/km
absolutno: 74
30 . 33 LUKA SCHNABL
COCA COLA
Moški SLO COCA COLA 36:55.4 4:37 min/km 77 >
Klub COCA COLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:55.4
Tempo: 4:37 min/km
absolutno: 77
31 . 51 Vodlan Tomaž
Moški SLO 37:27.1 4:41 min/km 78 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:27.1
Tempo: 4:41 min/km
absolutno: 78
MC-M
1 . 87 Trojer Andrej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 25:16.9 3:10 min/km 4 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:16.9
Tempo: 3:10 min/km
absolutno: 4
2 . 82 Janjatovič Mirko
Moški SLO 25:32.6 3:12 min/km 6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:32.6
Tempo: 3:12 min/km
absolutno: 6
3 . 80 Miklavžin Primož
DIJAšKI DOM BEžIGRAD LJUBLJANA
Moški SLO DIJAšKI DOM BEžIGRAD LJUBLJANA 26:30.9 3:19 min/km 9 >
Klub DIJAšKI DOM BEžIGRAD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:30.9
Tempo: 3:19 min/km
absolutno: 9
4 . 88 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 26:48.3 3:21 min/km 13 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:48.3
Tempo: 3:21 min/km
absolutno: 13
5 . 141 BORIS PEČEK
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 26:59.2 3:22 min/km 15 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:59.2
Tempo: 3:22 min/km
absolutno: 15
6 . 41 Gartner Mirko
SMUČIŠČE RUDNO
Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 27:53.4 3:29 min/km 20 >
Klub SMUČIŠČE RUDNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:53.4
Tempo: 3:29 min/km
absolutno: 20
7 . 134 MARKO SARUK
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 28:17.4 3:32 min/km 23 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:17.4
Tempo: 3:32 min/km
absolutno: 23
8 . 84 Alpner Igor
ZARJA ELEKTRONIKA
Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 30:46.4 3:51 min/km 39 >
Klub ZARJA ELEKTRONIKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:46.4
Tempo: 3:51 min/km
absolutno: 39
9 . 81 Kyrinov Argir
POšTA KAMNIK
Moški SLO POšTA KAMNIK 32:15.8 4:02 min/km 51 >
Klub POšTA KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:15.8
Tempo: 4:02 min/km
absolutno: 51
10 . 122 SEBASTJAN ZBIČAJNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 32:18.0 4:02 min/km 52 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:18.0
Tempo: 4:02 min/km
absolutno: 52
11 . 79 Pavlin Jernej
Moški SLO 33:27.1 4:11 min/km 57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:27.1
Tempo: 4:11 min/km
absolutno: 57
12 . 83 Bičanič Drago
Moški SLO 34:02.3 4:15 min/km 60 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:02.3
Tempo: 4:15 min/km
absolutno: 60
13 . 2 TOMAŽ PAVLIN
HOMEC
Moški SLO HOMEC 34:05.10 4:16 min/km 62 >
Klub HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:05.10
Tempo: 4:16 min/km
absolutno: 62
14 . 130 JOŽE BELE
Moški SLO 34:12.4 4:17 min/km 63 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:12.4
Tempo: 4:17 min/km
absolutno: 63
15 . 6 Mohorič Primož
AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ 35:04.5 4:23 min/km 64 >
Klub AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:04.5
Tempo: 4:23 min/km
absolutno: 64
16 . 44 DARIO BREGINC
Moški SLO 35:36.7 4:27 min/km 67 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:36.7
Tempo: 4:27 min/km
absolutno: 67
17 . 77 Vertnik Igor
Moški SLO 36:55.0 4:37 min/km 76 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:55.0
Tempo: 4:37 min/km
absolutno: 76
18 . 124 Tomanic Trivundza Ilija
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 38:24.3 4:48 min/km 83 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 38:24.3
Tempo: 4:48 min/km
absolutno: 83
19 . 20 BOŠTJAN CESTNIK
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 38:29.7 4:49 min/km 84 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 38:29.7
Tempo: 4:49 min/km
absolutno: 84
20 . 36 MATJAŽ MAZZINI
Moški SLO 40:10.7 5:01 min/km 87 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 40:10.7
Tempo: 5:01 min/km
absolutno: 87
21 . 78 SmoliČ Jure
Moški SLO 42:51.10 5:22 min/km 90 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 42:51.10
Tempo: 5:22 min/km
absolutno: 90
DNS 4 BOŠTJAN ŽEBRE
AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ >
Klub AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 86 Lukan Gorazd
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 85 Cvet Miran
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 5 DRAGO BOŽIČEK
AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ >
Klub AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas:
Tempo:
absolutno:
MD-M
1 . 136 Teraž Franci
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 25:53.10 3:14 min/km 7 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:53.10
Tempo: 3:14 min/km
absolutno: 7
2 . 96 Čenčič Brane
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 26:32.7 3:19 min/km 10 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:32.7
Tempo: 3:19 min/km
absolutno: 10
3 . 32 MARKO ŠKRLEP
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 26:55.2 3:22 min/km 14 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:55.2
Tempo: 3:22 min/km
absolutno: 14
4 . 99 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 27:57.5 3:30 min/km 21 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:57.5
Tempo: 3:30 min/km
absolutno: 21
5 . 42 Gartner Iztok
SMUČIŠČE RUDNO
Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 28:41.3 3:35 min/km 26 >
Klub SMUČIŠČE RUDNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:41.3
Tempo: 3:35 min/km
absolutno: 26
6 . 129 MARKO HREN
TRISPORT
Moški SLO TRISPORT 28:53.4 3:37 min/km 28 >
Klub TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:53.4
Tempo: 3:37 min/km
absolutno: 28
7 . 95 Klinar Slavko
Moški SLO 29:04.3 3:38 min/km 30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:04.3
Tempo: 3:38 min/km
absolutno: 30
8 . 100 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 30:13.1 3:47 min/km 36 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:13.1
Tempo: 3:47 min/km
absolutno: 36
9 . 11 Slatnar Vladislav
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 30:57.4 3:52 min/km 40 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:57.4
Tempo: 3:52 min/km
absolutno: 40
10 . 101 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 31:29.5 3:56 min/km 43 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:29.5
Tempo: 3:56 min/km
absolutno: 43
11 . 135 TOMAŽ ROJŠEK
URNI TEAM
Moški SLO URNI TEAM 31:31.6 3:57 min/km 44 >
Klub URNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:31.6
Tempo: 3:57 min/km
absolutno: 44
12 . 97 Bašič Jasmin
Moški SLO 32:04.7 4:01 min/km 48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:04.7
Tempo: 4:01 min/km
absolutno: 48
13 . 43 DOLFI ŠOLAR
SMUČIŠČE RUDNO
Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 32:26.2 4:03 min/km 53 >
Klub SMUČIŠČE RUDNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:26.2
Tempo: 4:03 min/km
absolutno: 53
14 . 102 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 32:31.4 4:04 min/km 54 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:31.4
Tempo: 4:04 min/km
absolutno: 54
15 . 128 Sikošek Edo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 32:33.3 4:04 min/km 55 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:33.3
Tempo: 4:04 min/km
absolutno: 55
16 . 103 Hribar Rajko
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 35:35.7 4:27 min/km 66 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:35.7
Tempo: 4:27 min/km
absolutno: 66
17 . 94 Stele Vladimir
Moški SLO 39:36.1 4:57 min/km 85 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 39:36.1
Tempo: 4:57 min/km
absolutno: 85
18 . 98 Baric Zdravko
Moški SLO 50:10.7 6:16 min/km 91 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 50:10.7
Tempo: 6:16 min/km
absolutno: 91
ME-M
1 . 110 Krempl Marijan
Moški SLO 27:11.9 3:24 min/km 16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 27:11.9
Tempo: 3:24 min/km
absolutno: 16
2 . 115 Košnjek Tone
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 29:41.8 3:43 min/km 32 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:41.8
Tempo: 3:43 min/km
absolutno: 32
3 . 114 Klemenc Tone
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 30:37.8 3:50 min/km 38 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 30:37.8
Tempo: 3:50 min/km
absolutno: 38
4 . 19 SIMON OSOLNIK
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 31:46.9 3:58 min/km 46 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:46.9
Tempo: 3:58 min/km
absolutno: 46
5 . 116 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 32:03.5 4:01 min/km 47 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:03.5
Tempo: 4:01 min/km
absolutno: 47
6 . 17 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 33:18.5 4:10 min/km 56 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:18.5
Tempo: 4:10 min/km
absolutno: 56
7 . 9 Jelenc Vid
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 33:50.1 4:14 min/km 59 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:50.1
Tempo: 4:14 min/km
absolutno: 59
8 . 111 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 36:00.7 4:30 min/km 71 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:00.7
Tempo: 4:30 min/km
absolutno: 71
9 . 14 Povše Brane
DU KAMNIK
Moški SLO DU KAMNIK 36:10.3 4:31 min/km 73 >
Klub DU KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:10.3
Tempo: 4:31 min/km
absolutno: 73
10 . 117 IVANČIČ FRANC
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 36:53.0 4:37 min/km 75 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:53.0
Tempo: 4:37 min/km
absolutno: 75
11 . 112 Gajić Mićo
Moški SLO 37:46.3 4:43 min/km 82 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:46.3
Tempo: 4:43 min/km
absolutno: 82
12 . 113 Dedić Ismet
Moški SLO 40:29.9 5:04 min/km 88 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 40:29.9
Tempo: 5:04 min/km
absolutno: 88
13 . 16 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 40:40.7 5:05 min/km 89 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 40:40.7
Tempo: 5:05 min/km
absolutno: 89
P1-Ž
1 . 376 ŠPELA BUTALIČ
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:15.4 2:30 min/km 1 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:15.4
Tempo: 2:30 min/km
absolutno: 1
2 . 282 ZARJA PANČUR
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:15.9 2:32 min/km 2 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:15.9
Tempo: 2:32 min/km
absolutno: 2
3 . 363 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:16.3 2:32 min/km 3 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:16.3
Tempo: 2:32 min/km
absolutno: 3
4 . 261 Plankar Ula
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 1:16.9 2:34 min/km 4 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:16.9
Tempo: 2:34 min/km
absolutno: 4
5 . 285 Osolnik Lejla
OŠEVEK
Ženski SLO OŠEVEK 1:19.10 2:40 min/km 5 >
Klub OŠEVEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:19.10
Tempo: 2:40 min/km
absolutno: 5
6 . 378 Burnik Nika Barbara
SMUčARSKO DRUšTVO DOMžALE
Ženski SLO SMUčARSKO DRUšTVO DOMžALE 1:21.1 2:42 min/km 6 >
Klub SMUčARSKO DRUšTVO DOMžALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:21.1
Tempo: 2:42 min/km
absolutno: 6
7 . 222 MARUŠA ŠERKEZI TEREZA
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:22.9 2:44 min/km 7 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:22.9
Tempo: 2:44 min/km
absolutno: 7
8 . 209 IVA TOMAŠIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:23.6 2:46 min/km 8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:23.6
Tempo: 2:46 min/km
absolutno: 8
9 . 332 SARA JERŠE
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:28.1 2:56 min/km 9 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:28.1
Tempo: 2:56 min/km
absolutno: 9
10 . 357 Frlan Mina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 1:29.2 2:58 min/km 10 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:29.2
Tempo: 2:58 min/km
absolutno: 10
11 . 243 MAŠA PUŠKAR
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:29.8 2:58 min/km 11 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:29.8
Tempo: 2:58 min/km
absolutno: 11
12 . 270 IZZA PERNE
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:30.6 3:00 min/km 12 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:30.6
Tempo: 3:00 min/km
absolutno: 12
13 . 353 ŠPELA GRADIŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1:31.0 3:02 min/km 13 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:31.0
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 13
14 . 260 Plankar Ota
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 1:31.1 3:02 min/km 14 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:31.1
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 14
15 . 234 NINA SITAR
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:31.7 3:02 min/km 15 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:31.7
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 15
16 . 290 ZALA OMERZO
OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS 1:31.8 3:02 min/km 16 >
Klub OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:31.8
Tempo: 3:02 min/km
absolutno: 16
17 . 348 ANJA HRIBAR
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:33.3 3:06 min/km 17 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:33.3
Tempo: 3:06 min/km
absolutno: 17
18 . 259 MIŠA PLEMENITI
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:34.2 3:08 min/km 18 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:34.2
Tempo: 3:08 min/km
absolutno: 18
19 . 379 NEŽA BURJA
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1:34.7 3:08 min/km 19 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:34.7
Tempo: 3:08 min/km
absolutno: 19
20 . 182 TAMARA TOMANIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:35.7 3:10 min/km 20 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:35.7
Tempo: 3:10 min/km
absolutno: 20
21 . 335 MANJA JERIČ
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:37.0 3:14 min/km 21 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:37.0
Tempo: 3:14 min/km
absolutno: 21
22 . 1020 SARA VDOVČ
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 1:37.7 3:14 min/km 22 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:37.7
Tempo: 3:14 min/km
absolutno: 22
23 . 319 Krapež Kaja
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:38.6 3:16 min/km 23 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:38.6
Tempo: 3:16 min/km
absolutno: 23
24 . 286 Osolnik Rubi
OŠEVEK
Ženski SLO OŠEVEK 1:38.8 3:16 min/km 24 >
Klub OŠEVEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:38.8
Tempo: 3:16 min/km
absolutno: 24
25 . 271 MARUŠA PERNE
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:39.5 3:18 min/km 25 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:39.5
Tempo: 3:18 min/km
absolutno: 25
26 . 253 Poljanšek Ela
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:40.3 3:20 min/km 26 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:40.3
Tempo: 3:20 min/km
absolutno: 26
27 . 356 Frlan Brina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 1:40.9 3:20 min/km 27 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:40.9
Tempo: 3:20 min/km
absolutno: 27
28 . 211 MARUŠA ŠUBIC
TIMING POLJANE
Ženski SLO TIMING POLJANE 1:41.0 3:22 min/km 28 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:41.0
Tempo: 3:22 min/km
absolutno: 28
29 . 1036 NALA PROSENC
Ženski SLO 1:41.9 3:24 min/km 29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:41.9
Tempo: 3:24 min/km
absolutno: 29
30 . 236 LARA SIMIČAK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.1 3:26 min/km 30 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:43.1
Tempo: 3:26 min/km
absolutno: 30
31 . 1013 KATJUŠA Burnik
Smučarsko društvo Domžale
Ženski SLO Smučarsko društvo Domžale 1:43.4 3:26 min/km 31 >
Klub Smučarsko društvo Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:43.4
Tempo: 3:26 min/km
absolutno: 31
32 . 328 MAJA KESER
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:43.6 3:26 min/km 32 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:43.6
Tempo: 3:26 min/km
absolutno: 32
33 . 322 AJDA KOŽELJ
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:44.8 3:28 min/km 33 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:44.8
Tempo: 3:28 min/km
absolutno: 33
34 . 380 URŠA BURJA
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1:46.4 3:32 min/km 34 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:46.4
Tempo: 3:32 min/km
absolutno: 34
35 . 275 ELI PAVLINIČ
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:47.2 3:34 min/km 35 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:47.2
Tempo: 3:34 min/km
absolutno: 35
36 . 183 KATARINA TOMANIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:51.6 3:42 min/km 36 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:51.6
Tempo: 3:42 min/km
absolutno: 36
37 . 352 BRINA GRČAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:51.9 3:44 min/km 37 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:51.9
Tempo: 3:44 min/km
absolutno: 37
38 . 247 Poženel Leila Ema
ŠKTD LOM
Ženski SLO ŠKTD LOM 1:54.1 3:48 min/km 38 >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:54.1
Tempo: 3:48 min/km
absolutno: 38
39 . 192 POLONA VRHOVNIK
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 1:54.2 3:48 min/km 39 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:54.2
Tempo: 3:48 min/km
absolutno: 39
40 . 217 Šon Žana
AD KAMNIK
Ženski SLO AD KAMNIK 1:54.4 3:48 min/km 40 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:54.4
Tempo: 3:48 min/km
absolutno: 40
41 . 323 TJAŠA KOSIRNIK
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 1:54.10 3:50 min/km 41 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:54.10
Tempo: 3:50 min/km
absolutno: 41
42 . 201 Uršič Alja
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:55.5 3:50 min/km 42 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:55.5
Tempo: 3:50 min/km
absolutno: 42
43 . 347 Hribar Hana
Ženski SLO 1:55.7 3:50 min/km 43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:55.7
Tempo: 3:50 min/km
absolutno: 43
44 . 232 ANA SLANOVEC
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:56.7 3:52 min/km 44 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:56.7
Tempo: 3:52 min/km
absolutno: 44
45 . 231 LUCIJA SLUGA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:57.5 3:54 min/km 45 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:57.5
Tempo: 3:54 min/km
absolutno: 45
46 . 230 KLARA SLUGA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:58.9 3:58 min/km 46 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:58.9
Tempo: 3:58 min/km
absolutno: 46
47 . 269 JULIJA PESTOTNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:00.10 4:02 min/km 47 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:00.10
Tempo: 4:02 min/km
absolutno: 47
48 . 185 LILIJA ŽVOKELJ
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:01.7 4:02 min/km 48 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:01.7
Tempo: 4:02 min/km
absolutno: 48
49 . 1035 JULIJA MAZZINI
Ženski SLO 2:05.5 4:10 min/km 49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:05.5
Tempo: 4:10 min/km
absolutno: 49
50 . 349 BART HRIBAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:06.1 4:12 min/km 50 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:06.1
Tempo: 4:12 min/km
absolutno: 50
DNS 336 JULIJA JELOVČAN
OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 366 JONA DEISINGER
AD KAMNIK
Ženski SLO AD KAMNIK >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 384 ANJA BOŽIČNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
P2-Ž
1 . 1009 MAŠA Virant
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 3:33.1 3:33 min/km 1 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:33.1
Tempo: 3:33 min/km
absolutno: 1
2 . 1030 Pačnik Eva
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 3:51.6 3:52 min/km 2 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:51.6
Tempo: 3:52 min/km
absolutno: 2
3 . 189 KAROLINA ZBIČAJNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 3:56.7 3:57 min/km 3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:56.7
Tempo: 3:57 min/km
absolutno: 3
4 . 342 Ilar Lina
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Ženski SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 3:57.6 3:58 min/km 4 >
Klub OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:57.6
Tempo: 3:58 min/km
absolutno: 4
5 . 1018 NEŽA TURŠIČ
Ženski SLO 4:00.2 4:01 min/km 5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:00.2
Tempo: 4:01 min/km
absolutno: 5
6 . 304 Mali Hana
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 4:02.5 4:03 min/km 6 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:02.5
Tempo: 4:03 min/km
absolutno: 6
7 . 339 ANA JAKLIČ
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:09.3 4:10 min/km 7 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:09.3
Tempo: 4:10 min/km
absolutno: 7
8 . 250 KLARA POROVNE
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 4:10.5 4:11 min/km 8 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:10.5
Tempo: 4:11 min/km
absolutno: 8
9 . 316 ŽIVA KUHAR
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:11.1 4:11 min/km 9 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:11.1
Tempo: 4:11 min/km
absolutno: 9
10 . 317 KATARINA KRZYK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:12.8 4:13 min/km 10 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:12.8
Tempo: 4:13 min/km
absolutno: 10
11 . 218 VITA ŠKRJANC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:16.7 4:17 min/km 11 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:16.7
Tempo: 4:17 min/km
absolutno: 11
12 . 321 Kranjec Zoja
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:19.8 4:20 min/km 12 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:19.8
Tempo: 4:20 min/km
absolutno: 12
13 . 1031 HANA PERKO
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 4:27.1 4:27 min/km 13 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:27.1
Tempo: 4:27 min/km
absolutno: 13
14 . 194 ANA VIDOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:28.9 4:29 min/km 14 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:28.9
Tempo: 4:29 min/km
absolutno: 14
15 . 191 LANA VUGA
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:32.4 4:33 min/km 15 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:32.4
Tempo: 4:33 min/km
absolutno: 15
16 . 1011 ZALA Humar
AK Kamnik
Ženski SLO AK Kamnik 4:34.2 4:35 min/km 16 >
Klub AK Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:34.2
Tempo: 4:35 min/km
absolutno: 16
17 . 372 LOTI COCEJ
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:37.8 4:38 min/km 17 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:37.8
Tempo: 4:38 min/km
absolutno: 17
18 . 386 ARIANA BOŠESKA
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:42.7 4:43 min/km 18 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:42.7
Tempo: 4:43 min/km
absolutno: 18
19 . 281 MANCA PANČUR
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 4:46.3 4:47 min/km 19 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:46.3
Tempo: 4:47 min/km
absolutno: 19
20 . 373 HANA CEDILNIK
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:48.2 4:49 min/km 20 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:48.2
Tempo: 4:49 min/km
absolutno: 20
21 . 345 ZALA HUMAR
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:53.3 4:54 min/km 21 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:53.3
Tempo: 4:54 min/km
absolutno: 21
22 . 199 GAJA VDOVČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:55.6 4:56 min/km 22 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:55.6
Tempo: 4:56 min/km
absolutno: 22
23 . 325 GAJA KOKALJ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:56.9 4:57 min/km 23 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:56.9
Tempo: 4:57 min/km
absolutno: 23
24 . 295 ENJA MIJOVSKI
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:10.5 5:11 min/km 24 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:10.5
Tempo: 5:11 min/km
absolutno: 24
DNS 193 MAŠA VIRIJANT
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 225 KATJA ŠAREC
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 224 ANJA ŠAREC
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 312 ANA LANIŠEK
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 1039 META MALI
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 385 ANITA BOŠTIC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 364 NEŽA DOBROVOLJC
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 393 Bezjak Alja
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
P3-Ž
1 . 343 ULA ILAR
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Ženski SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 6:49.3 3:25 min/km 1 >
Klub OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 6:49.3
Tempo: 3:25 min/km
absolutno: 1
2 . 368 Ćirović Tjaša
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 7:01.4 3:31 min/km 2 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 7:01.4
Tempo: 3:31 min/km
absolutno: 2
3 . 252 Poljanšek Jona
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 7:15.1 3:38 min/km 3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 7:15.1
Tempo: 3:38 min/km
absolutno: 3
4 . 302 TARA MANDIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 7:22.3 3:41 min/km 4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 7:22.3
Tempo: 3:41 min/km
absolutno: 4
5 . 200 Uršič Tjaša
OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 8:00.9 4:01 min/km 5 >
Klub OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:00.9
Tempo: 4:01 min/km
absolutno: 5
6 . 203 ELA URANKAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:06.6 4:03 min/km 6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:06.6
Tempo: 4:03 min/km
absolutno: 6
7 . 258 PLUT LARA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:07.3 4:04 min/km 7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:07.3
Tempo: 4:04 min/km
absolutno: 7
8 . 301 KROVINOVIĆ MAVEC ALJA
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 8:19.1 4:10 min/km 8 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:19.1
Tempo: 4:10 min/km
absolutno: 8
9 . 294 ARIANA MURADBAŠIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:31.7 4:16 min/km 9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:31.7
Tempo: 4:16 min/km
absolutno: 9
10 . 210 ANA TERČIČ
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 8:34.2 4:17 min/km 10 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:34.2
Tempo: 4:17 min/km
absolutno: 10
11 . 208 ANA TOMAŠIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:34.8 4:18 min/km 11 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:34.8
Tempo: 4:18 min/km
absolutno: 11
12 . 1010 MEDEJA Šerketi
OŠ Frana Alberta
Ženski SLO OŠ Frana Alberta 8:35.8 4:18 min/km 12 >
Klub OŠ Frana Alberta
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:35.8
Tempo: 4:18 min/km
absolutno: 12
13 . 280 KAJA PANČUR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:00.3 5:00 min/km 13 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:00.3
Tempo: 5:00 min/km
absolutno: 13
14 . 227 ŠPELA SPRUK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:00.8 5:01 min/km 14 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:00.8
Tempo: 5:01 min/km
absolutno: 14
15 . 390 KLARA BOJEC
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 10:37.2 5:19 min/km 15 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:37.2
Tempo: 5:19 min/km
absolutno: 15
16 . 1025 LEJA BUDJA
OŠ MARIJE VERE
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE 10:38.9 5:20 min/km 16 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:38.9
Tempo: 5:20 min/km
absolutno: 16
17 . 283 Pančur Marjana
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 10:46.4 5:23 min/km 17 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:46.4
Tempo: 5:23 min/km
absolutno: 17
18 . 395 LEA BERLEC
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 10:46.4 5:23 min/km 18 >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:46.4
Tempo: 5:23 min/km
absolutno: 18
DNS 228 ALJA SOMRAK
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 262 IZA PISEK SONJA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 358 ALISA FLERIN
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 381 LEJA BURJA
OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK >
Klub OŠ MARIJE VERE KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 400 ELDINA AGOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
P4-Ž
1 . 303 Mali Nuša
Ženski SLO 14:48.2 3:42 min/km 1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 14:48.2
Tempo: 3:42 min/km
absolutno: 1
2 . 344 Humar Katarina
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 15:55.3 3:59 min/km 2 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 15:55.3
Tempo: 3:59 min/km
absolutno: 2
ŽA-Ž
1 . 47 Klinar Tina
Ženski SLO 29:02.9 3:38 min/km 1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:02.9
Tempo: 3:38 min/km
absolutno: 1
2 . 123 Orehek Karmen
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 31:06.6 3:53 min/km 4 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 31:06.6
Tempo: 3:53 min/km
absolutno: 4
3 . 121 Dobovšek Hana
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 33:51.6 4:14 min/km 11 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:51.6
Tempo: 4:14 min/km
absolutno: 11
4 . 49 Jurkovič Lucija
PRIJAVIM.SE
Ženski SLO PRIJAVIM.SE 34:27.8 4:19 min/km 14 >
Klub PRIJAVIM.SE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 34:27.8
Tempo: 4:19 min/km
absolutno: 14
5 . 38 VESNA BURJA
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 40:10.4 5:01 min/km 22 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 40:10.4
Tempo: 5:01 min/km
absolutno: 22
6 . 50 Krmavnar Nina
U MOVE
Ženski SLO U MOVE 41:36.9 5:12 min/km 25 >
Klub U MOVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 41:36.9
Tempo: 5:12 min/km
absolutno: 25
DNS 27 BARBARA SOVINŠEK
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 46 Lavrič Sabina
Ženski SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 48 Bina Sabina
Ženski SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
ŽB-Ž
1 . 68 Potočnik Tanja
KEJŽAR TEAM
Ženski SLO KEJŽAR TEAM 29:17.4 3:40 min/km 2 >
Klub KEJŽAR TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:17.4
Tempo: 3:40 min/km
absolutno: 2
2 . 73 Godec Andreja
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 29:45.3 3:43 min/km 3 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:45.3
Tempo: 3:43 min/km
absolutno: 3
3 . 75 Čenčič Barbara
AD ŽELEZNIKI
Ženski SLO AD ŽELEZNIKI 32:41.5 4:05 min/km 5 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:41.5
Tempo: 4:05 min/km
absolutno: 5
4 . 71 Mašera Natalija
Ženski SLO 32:47.6 4:06 min/km 6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:47.6
Tempo: 4:06 min/km
absolutno: 6
5 . 72 Kantarević Lučka
KI & TI
Ženski SLO KI & TI 32:47.9 4:06 min/km 7 >
Klub KI & TI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:47.9
Tempo: 4:06 min/km
absolutno: 7
6 . 74 Dacar Darja
Ženski SLO 33:50.4 4:14 min/km 10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:50.4
Tempo: 4:14 min/km
absolutno: 10
7 . 76 Borštnar Nataša
TRIMUS
Ženski SLO TRIMUS 34:07.7 4:16 min/km 13 >
Klub TRIMUS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 34:07.7
Tempo: 4:16 min/km
absolutno: 13
8 . 132 SAŠA DREMELJ
Ženski SLO 35:03.7 4:23 min/km 16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:03.7
Tempo: 4:23 min/km
absolutno: 16
9 . 39 Skrbec Jasna
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 42:38.1 5:20 min/km 28 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 42:38.1
Tempo: 5:20 min/km
absolutno: 28
10 . 28 ANDREJA BELE
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 43:12.5 5:24 min/km 30 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 43:12.5
Tempo: 5:24 min/km
absolutno: 30
11 . 70 Osolnik Mateja
Ženski SLO 43:38.8 5:27 min/km 32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 43:38.8
Tempo: 5:27 min/km
absolutno: 32
DNS 69 Pavlič Mary
Ženski SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
DNS 22 KATJA JURANIČ
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Tempo:
absolutno:
ŽC-Ž
1 . 91 Karlin Urška
Ženski SLO 33:19.5 4:10 min/km 8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:19.5
Tempo: 4:10 min/km
absolutno: 8
2 . 92 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 37:02.6 4:38 min/km 19 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 37:02.6
Tempo: 4:38 min/km
absolutno: 19
3 . 93 Dežan Sabina
U MOVE
Ženski SLO U MOVE 38:15.8 4:47 min/km 20 >
Klub U MOVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 38:15.8
Tempo: 4:47 min/km
absolutno: 20
4 . 126 Cerar Barbara
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 39:52.1 4:59 min/km 21 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 39:52.1
Tempo: 4:59 min/km
absolutno: 21
5 . 89 Žabkar Nataša
Ženski SLO 40:25.9 5:03 min/km 23 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 40:25.9
Tempo: 5:03 min/km
absolutno: 23
6 . 26 MARTINA LIPAR
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 40:52.3 5:07 min/km 24 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 40:52.3
Tempo: 5:07 min/km
absolutno: 24
7 . 31 Rutar Katarina
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 43:15.1 5:24 min/km 31 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 43:15.1
Tempo: 5:24 min/km
absolutno: 31
8 . 24 Cestnik Andreja
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 43:53.2 5:29 min/km 33 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 43:53.2
Tempo: 5:29 min/km
absolutno: 33
9 . 21 MARTINA ZAJC
ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 45:58.1 5:45 min/km 35 >
Klub ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 45:58.1
Tempo: 5:45 min/km
absolutno: 35
10 . 137 Smolič Mateja
Ženski SLO 48:15.6 6:02 min/km 38 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 48:15.6
Tempo: 6:02 min/km
absolutno: 38
11 . 90 Omerzel Danijela
Ženski SLO 50:10.5 6:16 min/km 39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 50:10.5
Tempo: 6:16 min/km
absolutno: 39
ŽD-Ž
1 . 109 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 33:29.8 4:11 min/km