Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 16. Miklavžev tek 2016

Tek Tekma:16. Miklavžev tek 2016 Datum:04.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Tempo Hitrost Več
Ž9-Ž
1 . 94 Kotar Hedvika
TRBOVLJE
Ženski SLO TRBOVLJE 00:38:47.3 7:45 min/km 7,74 km/h >
Klub TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:47.3
Tempo: 7:45 min/km
Hitrost: 7,74 km/h
2 . 443 Vrhunc Marjetka
PGT
Ženski SLO PGT 00:39:33.4 7:55 min/km 7,59 km/h >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:33.4
Tempo: 7:55 min/km
Hitrost: 7,59 km/h
3 . 137 Prešeren Poldka
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:18.1 9:16 min/km 6,48 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:18.1
Tempo: 9:16 min/km
Hitrost: 6,48 km/h
4 . 144 Baloh Mihelca
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:54:35.1 10:55 min/km 5,50 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:54:35.1
Tempo: 10:55 min/km
Hitrost: 5,50 km/h
5 . 180 Šporar Jožica
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:54:35.2 10:55 min/km 5,50 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:54:35.2
Tempo: 10:55 min/km
Hitrost: 5,50 km/h
DNF 422 Pecnik Shizuko
MIDORI
Ženski SLO MIDORI -- >
Klub MIDORI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
Z1-Ž
1 . 404 Kopatin Sara
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 8:10 min/km 7,35 km/h >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 8:10 min/km
Hitrost: 7,35 km/h
2 . 399 Lenarčič Zala
AK PIVKA
Ženski SLO AK PIVKA -- 8:34 min/km 7,00 km/h >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 8:34 min/km
Hitrost: 7,00 km/h
3 . 269 HRIBAR AJDA
PIRŠEVO
Ženski SLO PIRŠEVO -- 10:11 min/km 5,89 km/h >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 10:11 min/km
Hitrost: 5,89 km/h
4 . 205 Dimec Neža
LAZE
Ženski SLO LAZE 00:10:13.7 10:13 min/km 5,87 km/h >
Klub LAZE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:13.7
Tempo: 10:13 min/km
Hitrost: 5,87 km/h
5 . 264 Deisinger Jonna
AD KAMNIK
Ženski SLO AD KAMNIK 00:11:10.2 11:10 min/km 5,37 km/h >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:10.2
Tempo: 11:10 min/km
Hitrost: 5,37 km/h
6 . 263 Mohorič Nik
AD KAMNIK
Ženski SLO AD KAMNIK 00:11:31.9 11:31 min/km 5,21 km/h >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:31.9
Tempo: 11:31 min/km
Hitrost: 5,21 km/h
7 . 262 Šon Žana
AD KAMNIK
Ženski SLO AD KAMNIK 00:12:11.8 12:11 min/km 4,92 km/h >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:11.8
Tempo: 12:11 min/km
Hitrost: 4,92 km/h
8 . 326 jamnikar sara
BOČNA
Ženski SLO BOČNA 00:12:12.5 12:12 min/km 4,92 km/h >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:12.5
Tempo: 12:12 min/km
Hitrost: 4,92 km/h
9 . 439 Plankar Ota
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:42.7 12:42 min/km 4,72 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:42.7
Tempo: 12:42 min/km
Hitrost: 4,72 km/h
10 . 239 Hajdinjak Iza Sofija
LJUBLJANA POLJE
Ženski SLO LJUBLJANA POLJE 00:12:52.9 12:52 min/km 4,66 km/h >
Klub LJUBLJANA POLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:52.9
Tempo: 12:52 min/km
Hitrost: 4,66 km/h
11 . 429 Šubic Maruša
POLJANE
Ženski SLO POLJANE 00:13:08.4 13:08 min/km 4,57 km/h >
Klub POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:08.4
Tempo: 13:08 min/km
Hitrost: 4,57 km/h
12 . 184 JERIČ AJDA
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:13:48.7 13:48 min/km 4,35 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:48.7
Tempo: 13:48 min/km
Hitrost: 4,35 km/h
13 . 8 Frlan Zarja
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:50.3 13:50 min/km 4,34 km/h >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:50.3
Tempo: 13:50 min/km
Hitrost: 4,34 km/h
14 . 351 Kerznar Monika
TIČJEK
Ženski SLO TIČJEK 00:14:09.9 14:09 min/km 4,24 km/h >
Klub TIČJEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:14:09.9
Tempo: 14:09 min/km
Hitrost: 4,24 km/h
15 . 56 Vrankar Zala
NE MOREM VEČ
Ženski SLO NE MOREM VEČ 00:14:59.8 14:59 min/km 4,00 km/h >
Klub NE MOREM VEČ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:14:59.8
Tempo: 14:59 min/km
Hitrost: 4,00 km/h
DNF 350 Mozgan Ema
ŠD ATLET
Ženski SLO ŠD ATLET -- >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 282 Boršnak Žana
GORNJI GRAD
Ženski SLO GORNJI GRAD -- >
Klub GORNJI GRAD
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
Z2-Ž
1 . 432 Medja Lucija
RADOVLJICA
Ženski SLO RADOVLJICA 00:07:29.5 7:29 min/km 8,02 km/h >
Klub RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:29.5
Tempo: 7:29 min/km
Hitrost: 8,02 km/h
2 . 206 Pačnik Eva
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:07:57.2 7:57 min/km 7,55 km/h >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:57.2
Tempo: 7:57 min/km
Hitrost: 7,55 km/h
3 . 61 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:08:09.6 8:09 min/km 7,36 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:09.6
Tempo: 8:09 min/km
Hitrost: 7,36 km/h
4 . 328 krašovic nika
ŠD ATLET
Ženski SLO ŠD ATLET -- 8:15 min/km 7,27 km/h >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 8:15 min/km
Hitrost: 7,27 km/h
5 . 401 Lenarčič Neža
AK PIVKA
Ženski SLO AK PIVKA 00:08:16.5 8:16 min/km 7,26 km/h >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:16.5
Tempo: 8:16 min/km
Hitrost: 7,26 km/h
6 . 186 Bajde Tinkara
MALI HRIB
Ženski SLO MALI HRIB 00:08:53.4 8:53 min/km 6,75 km/h >
Klub MALI HRIB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:53.4
Tempo: 8:53 min/km
Hitrost: 6,75 km/h
7 . 334 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:54.3 8:54 min/km 6,74 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:54.3
Tempo: 8:54 min/km
Hitrost: 6,74 km/h
8 . 268 Gradišek Špela
AD KAMNIK
Ženski SLO AD KAMNIK 00:09:00.1 9:00 min/km 6,67 km/h >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:00.1
Tempo: 9:00 min/km
Hitrost: 6,67 km/h
9 . 15 Osolnik Lejla
OŠEVEK
Ženski SLO OŠEVEK -- 9:00 min/km 6,67 km/h >
Klub OŠEVEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 9:00 min/km
Hitrost: 6,67 km/h
10 . 440 Plankar Ula
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:12.4 9:12 min/km 6,52 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:12.4
Tempo: 9:12 min/km
Hitrost: 6,52 km/h
11 . 164 Bajde Lucija
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:24.0 9:24 min/km 6,38 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:24.0
Tempo: 9:24 min/km
Hitrost: 6,38 km/h
12 . 456 VITA Malus
OK Komenda
Ženski SLO OK Komenda 00:09:32.8 9:32 min/km 6,29 km/h >
Klub OK Komenda
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:32.8
Tempo: 9:32 min/km
Hitrost: 6,29 km/h
13 . 458 DARJA Paternoster
Ženski SLO 00:09:36.0 9:36 min/km 6,25 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:36.0
Tempo: 9:36 min/km
Hitrost: 6,25 km/h
14 . 207 Dimec Eva
LAZE
Ženski SLO LAZE 00:09:43.9 9:43 min/km 6,17 km/h >
Klub LAZE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:43.9
Tempo: 9:43 min/km
Hitrost: 6,17 km/h
15 . 187 Jerič Manja
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:11:35.4 11:35 min/km 5,18 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:35.4
Tempo: 11:35 min/km
Hitrost: 5,18 km/h
16 . 339 Kerznar Polona
ŠD ATLET
Ženski SLO ŠD ATLET 00:11:44.2 11:44 min/km 5,11 km/h >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:44.2
Tempo: 11:44 min/km
Hitrost: 5,11 km/h
17 . 336 Suljanovič Lana
ŠD ATLET
Ženski SLO ŠD ATLET 00:11:44.3 11:44 min/km 5,11 km/h >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:44.3
Tempo: 11:44 min/km
Hitrost: 5,11 km/h
18 . 295 Krutil Taja
GORNJI GRAD
Ženski SLO GORNJI GRAD -- 11:53 min/km 5,05 km/h >
Klub GORNJI GRAD
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 11:53 min/km
Hitrost: 5,05 km/h
19 . 467 Plahuta Lara
Ženski SLO 00:12:25.2 12:25 min/km 4,83 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:25.2
Tempo: 12:25 min/km
Hitrost: 4,83 km/h
20 . 408 Pirš Tia
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:13:31.7 13:31 min/km 4,44 km/h >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:31.7
Tempo: 13:31 min/km
Hitrost: 4,44 km/h
21 . 9 Frlan Mina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:32.7 13:32 min/km 4,43 km/h >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:32.7
Tempo: 13:32 min/km
Hitrost: 4,43 km/h
22 . 10 Frlan Brina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:50.1 13:50 min/km 4,34 km/h >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:50.1
Tempo: 13:50 min/km
Hitrost: 4,34 km/h
DNF 105 Viriant Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 379 Lopatič Lana
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 354 Košar Romi
ŠD ATLET
Ženski SLO ŠD ATLET -- >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 428 Košar Enja
ŠD ATLET
Ženski SLO ŠD ATLET -- >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 340 Cajner Alina Živa
ŠD ATLET
Ženski SLO ŠD ATLET -- >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 208 brinovec alicija
NK VIRTUS KAMNIK
Ženski SLO NK VIRTUS KAMNIK -- >
Klub NK VIRTUS KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 294 benda zoja
BOČNA
Ženski SLO BOČNA -- >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 293 benda živa
BOČNA
Ženski SLO BOČNA -- >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
Z3-Ž
1 . 16 Mali Nuša
ZNOJILE
Ženski SLO ZNOJILE 00:07:21.1 7:21 min/km 8,16 km/h >
Klub ZNOJILE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:21.1
Tempo: 7:21 min/km
Hitrost: 8,16 km/h
2 . 182 Močnik Eva
SK IHAN
Ženski SLO SK IHAN 00:08:03.4 8:03 min/km 7,45 km/h >
Klub SK IHAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:03.4
Tempo: 8:03 min/km
Hitrost: 7,45 km/h
3 . 107 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:09:12.5 9:12 min/km 6,52 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:12.5
Tempo: 9:12 min/km
Hitrost: 6,52 km/h
4 . 87 Zdovc Kralj Hana
LAZE
Ženski SLO LAZE 00:12:35.2 12:35 min/km 4,77 km/h >
Klub LAZE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:35.2
Tempo: 12:35 min/km
Hitrost: 4,77 km/h
Z4-Ž
1 . 356 Jeretina Katja
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 00:34:16.0 6:51 min/km 8,75 km/h >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:16.0
Tempo: 6:51 min/km
Hitrost: 8,75 km/h
2 . 314 Habjan Sabina
/
Ženski SLO / 00:35:09.9 7:02 min/km 8,53 km/h >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:09.9
Tempo: 7:02 min/km
Hitrost: 8,53 km/h
3 . 313 Zabret Polona
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:41:41.9 8:20 min/km 7,20 km/h >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:41.9
Tempo: 8:20 min/km
Hitrost: 7,20 km/h
Z5-Ž
1 . 168 Klančnik Pobežin Karmen
SP. DUPLJE
Ženski SLO SP. DUPLJE 00:26:21.5 5:16 min/km 11,39 km/h >
Klub SP. DUPLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:21.5
Tempo: 5:16 min/km
Hitrost: 11,39 km/h
2 . 126 Klinar Tina
PODHOM
Ženski SLO PODHOM 00:27:55.8 5:35 min/km 10,75 km/h >
Klub PODHOM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:55.8
Tempo: 5:35 min/km
Hitrost: 10,75 km/h
3 . 3 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:30:40.1 6:08 min/km 9,78 km/h >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:40.1
Tempo: 6:08 min/km
Hitrost: 9,78 km/h
4 . 366 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:33:15.8 6:39 min/km 9,02 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:15.8
Tempo: 6:39 min/km
Hitrost: 9,02 km/h
5 . 125 Kuhar Mateja
RAVNE PRI ŠMARTNEM
Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 00:33:55.4 6:47 min/km 8,85 km/h >
Klub RAVNE PRI ŠMARTNEM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:55.4
Tempo: 6:47 min/km
Hitrost: 8,85 km/h
6 . 450 ANJA MUŠIČ
Mi4
Ženski SLO Mi4 00:33:58.6 6:48 min/km 8,83 km/h >
Klub Mi4
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:58.6
Tempo: 6:48 min/km
Hitrost: 8,83 km/h
7 . 358 Verbič Urška
U MOVE
Ženski SLO U MOVE 00:35:53.8 7:11 min/km 8,36 km/h >
Klub U MOVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:53.8
Tempo: 7:11 min/km
Hitrost: 8,36 km/h
8 . 298 Hribar Barbara
MALI HRIB
Ženski SLO MALI HRIB 00:36:32.7 7:18 min/km 8,21 km/h >
Klub MALI HRIB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:32.7
Tempo: 7:18 min/km
Hitrost: 8,21 km/h
9 . 461 POLONA Pevec
Ženski SLO -- 7:57 min/km 7,55 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 7:57 min/km
Hitrost: 7,55 km/h
10 . 385 Traven Maruša
SREDNJA VAS
Ženski SLO SREDNJA VAS 00:40:37.8 8:07 min/km 7,39 km/h >
Klub SREDNJA VAS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:37.8
Tempo: 8:07 min/km
Hitrost: 7,39 km/h
11 . 217 Šalehar Tina
UNEC
Ženski SLO UNEC -- 8:13 min/km 7,30 km/h >
Klub UNEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 8:13 min/km
Hitrost: 7,30 km/h
12 . 65 Kogovšek Nina
PREZID
Ženski SLO PREZID 00:42:04.0 8:25 min/km 7,13 km/h >
Klub PREZID
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:04.0
Tempo: 8:25 min/km
Hitrost: 7,13 km/h
13 . 178 Resnik Urška
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 00:42:20.6 8:28 min/km 7,09 km/h >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:20.6
Tempo: 8:28 min/km
Hitrost: 7,09 km/h
14 . 177 Resnik Erika
ŠMARTNO
Ženski SLO ŠMARTNO 00:42:21.1 8:28 min/km 7,08 km/h >
Klub ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:21.1
Tempo: 8:28 min/km
Hitrost: 7,08 km/h
15 . 273 Stele Nika
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:44:03.3 8:49 min/km 6,81 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:03.3
Tempo: 8:49 min/km
Hitrost: 6,81 km/h
DNF 139 Perčič Špela
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA -- >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
Z6-Ž
1 . 346 Matić Maja
/
Ženski SLO / 00:27:58.4 5:36 min/km 10,73 km/h >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:58.4
Tempo: 5:36 min/km
Hitrost: 10,73 km/h
2 . 244 Podpečan Ana
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:30:36.2 6:07 min/km 9,80 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:36.2
Tempo: 6:07 min/km
Hitrost: 9,80 km/h
3 . 28 Drnovšek Monja
CELJE
Ženski SLO CELJE 00:31:10.8 6:14 min/km 9,63 km/h >
Klub CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:10.8
Tempo: 6:14 min/km
Hitrost: 9,63 km/h
4 . 82 Berlec Barbara
DOBENO
Ženski SLO DOBENO 00:31:37.8 6:19 min/km 9,49 km/h >
Klub DOBENO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:37.8
Tempo: 6:19 min/km
Hitrost: 9,49 km/h
5 . 341 TANJA Arsovski
/
Ženski SLO / 00:32:43.5 6:33 min/km 9,17 km/h >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:43.5
Tempo: 6:33 min/km
Hitrost: 9,17 km/h
6 . 143 Smolnikar Husič Tjaša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:32:59.3 6:36 min/km 9,10 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:59.3
Tempo: 6:36 min/km
Hitrost: 9,10 km/h
7 . 285 Mašera Natalija
SP. SEČOVO
Ženski SLO SP. SEČOVO 00:34:13.1 6:51 min/km 8,77 km/h >
Klub SP. SEČOVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:13.1
Tempo: 6:51 min/km
Hitrost: 8,77 km/h
8 . 53 žibert renata
VELIKI RAKITOVEC
Ženski SLO VELIKI RAKITOVEC 00:34:45.0 6:57 min/km 8,63 km/h >
Klub VELIKI RAKITOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:45.0
Tempo: 6:57 min/km
Hitrost: 8,63 km/h
9 . 81 Oblak Darja
VRHPOLJE
Ženski SLO VRHPOLJE 00:35:05.4 7:01 min/km 8,55 km/h >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:05.4
Tempo: 7:01 min/km
Hitrost: 8,55 km/h
10 . 232 Rupnik Veronika
ZADLOG
Ženski SLO ZADLOG 00:35:11.6 7:02 min/km 8,53 km/h >
Klub ZADLOG
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:11.6
Tempo: 7:02 min/km
Hitrost: 8,53 km/h
11 . 231 jovanovic beti
DMP PIVO&KOŠARKA
Ženski SLO DMP PIVO&KOŠARKA -- 7:14 min/km 8,29 km/h >
Klub DMP PIVO&KOŠARKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 7:14 min/km
Hitrost: 8,29 km/h
12 . 427 Gostan Bojana
U MOVE
Ženski SLO U MOVE 00:36:25.1 7:17 min/km 8,24 km/h >
Klub U MOVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:25.1
Tempo: 7:17 min/km
Hitrost: 8,24 km/h
13 . 155 Koncilija Tanja
SUHADOLE
Ženski SLO SUHADOLE 00:36:27.8 7:17 min/km 8,23 km/h >
Klub SUHADOLE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:27.8
Tempo: 7:17 min/km
Hitrost: 8,23 km/h
14 . 100 Štiftar Gabrijela
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:36:28.6 7:18 min/km 8,23 km/h >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:28.6
Tempo: 7:18 min/km
Hitrost: 8,23 km/h
15 . 319 Dimc Barbara
SPODNJE PRAPREČE
Ženski SLO SPODNJE PRAPREČE 00:36:44.8 7:21 min/km 8,17 km/h >
Klub SPODNJE PRAPREČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:44.8
Tempo: 7:21 min/km
Hitrost: 8,17 km/h
16 . 245 Kuštrin Katarina
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:37:02.6 7:24 min/km 8,10 km/h >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:02.6
Tempo: 7:24 min/km
Hitrost: 8,10 km/h
17 . 47 Žnidar Nina
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:37:09.7 7:26 min/km 8,08 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:09.7
Tempo: 7:26 min/km
Hitrost: 8,08 km/h
18 . 145 Mali Karmen
ŠD ŠMARTNO & TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO & TELOVADNICA JANJA 00:37:29.5 7:30 min/km 8,00 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO & TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:29.5
Tempo: 7:30 min/km
Hitrost: 8,00 km/h
19 . 317 Cukjati Petra
KISOVEC
Ženski SLO KISOVEC 00:39:40.9 7:56 min/km 7,56 km/h >
Klub KISOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:40.9
Tempo: 7:56 min/km
Hitrost: 7,56 km/h
20 . 39 Cvirn Činku Maja
BREZ KLUBA
Ženski SLO BREZ KLUBA 00:39:51.1 7:58 min/km 7,53 km/h >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:51.1
Tempo: 7:58 min/km
Hitrost: 7,53 km/h
21 . 361 skvarča janja
GODIČ
Ženski SLO GODIČ 00:40:02.1 8:00 min/km 7,49 km/h >
Klub GODIČ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:02.1
Tempo: 8:00 min/km
Hitrost: 7,49 km/h
22 . 275 Krek Urška
PIRAN
Ženski SLO PIRAN 00:42:03.7 8:25 min/km 7,13 km/h >
Klub PIRAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:03.7
Tempo: 8:25 min/km
Hitrost: 7,13 km/h
23 . 66 Potrebuješ Tadeja
STARA VRHNIKA
Ženski SLO STARA VRHNIKA 00:42:04.2 8:25 min/km 7,13 km/h >
Klub STARA VRHNIKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:04.2
Tempo: 8:25 min/km
Hitrost: 7,13 km/h
24 . 219 Cevec Melita
LOKE
Ženski SLO LOKE 00:42:24.8 8:29 min/km 7,08 km/h >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:24.8
Tempo: 8:29 min/km
Hitrost: 7,08 km/h
25 . 33 Rems Anita
ŠENČUR
Ženski SLO ŠENČUR 00:42:51.3 8:34 min/km 7,00 km/h >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:51.3
Tempo: 8:34 min/km
Hitrost: 7,00 km/h
26 . 171 Jerič Mateja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:12.1 8:38 min/km 6,94 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:12.1
Tempo: 8:38 min/km
Hitrost: 6,94 km/h
27 . 146 Mertelj Špela
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:33.9 8:43 min/km 6,89 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:33.9
Tempo: 8:43 min/km
Hitrost: 6,89 km/h
28 . 142 Kadunc Marjana
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:19.2 9:16 min/km 6,48 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:19.2
Tempo: 9:16 min/km
Hitrost: 6,48 km/h
29 . 148 Osolnik Maja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:53:13.5 10:39 min/km 5,64 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:53:13.5
Tempo: 10:39 min/km
Hitrost: 5,64 km/h
DNF 92 Zalar Nataša
VRHNIKA
Ženski SLO VRHNIKA -- >
Klub VRHNIKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 114 Olovec Vesna
GRADIŠČE
Ženski SLO GRADIŠČE -- >
Klub GRADIŠČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 49 Muhvič Nina
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ -- >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 318 Ašanin Renata
IG
Ženski SLO IG -- >
Klub IG
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
Z7-Ž
1 . 130 Galjot Barbara
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:31:26.2 6:17 min/km 9,54 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:26.2
Tempo: 6:17 min/km
Hitrost: 9,54 km/h
2 . 348 Trobec Urška
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:31:29.4 6:18 min/km 9,53 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:29.4
Tempo: 6:18 min/km
Hitrost: 9,53 km/h
3 . 447 Felicijan Ana
Mi4
Ženski SLO Mi4 00:32:12.1 6:26 min/km 9,32 km/h >
Klub Mi4
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:12.1
Tempo: 6:26 min/km
Hitrost: 9,32 km/h
4 . 133 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA -- 6:30 min/km 9,22 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo: 6:30 min/km
Hitrost: 9,22 km/h
5 . 131 Capuder Romana
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:32:42.4 6:32 min/km 9,17 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:42.4
Tempo: 6:32 min/km
Hitrost: 9,17 km/h
6 . 286 Božičnik Petra
ROŽIČNO
Ženski SLO ROŽIČNO 00:35:44.9 7:09 min/km 8,40 km/h >
Klub ROŽIČNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:44.9
Tempo: 7:09 min/km
Hitrost: 8,40 km/h
7 . 437 Kotnik Turk Brigita
ZAPOGE
Ženski SLO ZAPOGE 00:36:18.7 7:16 min/km 8,26 km/h >
Klub ZAPOGE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:18.7
Tempo: 7:16 min/km
Hitrost: 8,26 km/h
8 . 365 Jeretina Saša
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 00:36:41.1 7:20 min/km 8,18 km/h >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:41.1
Tempo: 7:20 min/km
Hitrost: 8,18 km/h
9 . 41 Foder Maja
ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:37:26.6 7:29 min/km 8,01 km/h >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:26.6
Tempo: 7:29 min/km
Hitrost: 8,01 km/h
10 . 445 KATARINA BANDEL
TABOR
Ženski SLO TABOR 00:39:01.7 7:48 min/km 7,69 km/h >
Klub TABOR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:01.7
Tempo: 7:48 min/km
Hitrost: 7,69 km/h
11 . 17 Krašovec Bogdana
TRZIN
Ženski SLO TRZIN 00:39:14.2 7:51 min/km 7,65 km/h >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:14.2
Tempo: 7:51 min/km
Hitrost: 7,65 km/h
12 . 389 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:40:17.9 8:03 min/km 7,45 km/h >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:17.9
Tempo: 8:03 min/km
Hitrost: 7,45 km/h
13 . 134 Žabkar Nataša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:40:54.8 8:11 min/km 7,33 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:54.8
Tempo: 8:11 min/km
Hitrost: 7,33 km/h
14 . 42 Činku Mirč
BREZ KLUBA
Ženski SLO BREZ KLUBA 00:41:16.1 8:15 min/km 7,27 km/h >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:16.1
Tempo: 8:15 min/km
Hitrost: 7,27 km/h
15 . 390 Dežan Sabina
U MOVE
Ženski SLO U MOVE 00:41:24.2 8:17 min/km 7,25 km/h >
Klub U MOVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:24.2
Tempo: 8:17 min/km
Hitrost: 7,25 km/h
16 . 201 Zanoškar Simona
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:37.8 8:19 min/km 7,21 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:37.8
Tempo: 8:19 min/km
Hitrost: 7,21 km/h
17 . 303 Gerič Nataša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:41.7 8:56 min/km 6,71 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:41.7
Tempo: 8:56 min/km
Hitrost: 6,71 km/h
18 . 140 Petek Andreja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:53.9 8:59 min/km 6,68 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:53.9
Tempo: 8:59 min/km
Hitrost: 6,68 km/h
19 . 302 Žerovnik Manca
BOČNA
Ženski SLO BOČNA 00:45:03.6 9:01 min/km 6,66 km/h >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:03.6
Tempo: 9:01 min/km
Hitrost: 6,66 km/h
20 . 141 Leskovec Tadeja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:53.1 9:11 min/km 6,54 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:53.1
Tempo: 9:11 min/km
Hitrost: 6,54 km/h
21 . 278 Ščekič Kranjc Judita
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 00:48:31.8 9:42 min/km 6,18 km/h >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:31.8
Tempo: 9:42 min/km
Hitrost: 6,18 km/h
22 . 306 Novak Helena
MORAVČE
Ženski SLO MORAVČE 00:48:55.4 9:47 min/km 6,13 km/h >
Klub MORAVČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:55.4
Tempo: 9:47 min/km
Hitrost: 6,13 km/h
23 . 149 Koren Marjana
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:49:01.3 9:48 min/km 6,12 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:01.3
Tempo: 9:48 min/km
Hitrost: 6,12 km/h
24 . 57 Mali Urša
ŠMARTNO
Ženski SLO ŠMARTNO 00:49:24.3 9:53 min/km 6,07 km/h >
Klub ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:24.3
Tempo: 9:53 min/km
Hitrost: 6,07 km/h
25 . 36 Dugon Darja
ŠENČUR
Ženski SLO ŠENČUR 00:49:55.1 9:59 min/km 6,01 km/h >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:55.1
Tempo: 9:59 min/km
Hitrost: 6,01 km/h
26 . 147 Konobelj Tina
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:53:13.7 10:39 min/km 5,64 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:53:13.7
Tempo: 10:39 min/km
Hitrost: 5,64 km/h
DNF 200 Kajzer Maja
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA -- >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 58 Berčič Silva
DORFARJE
Ženski SLO DORFARJE -- >
Klub DORFARJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
Z8-Ž
1 . 46 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:33:48.8 6:46 min/km 8,88 km/h >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:48.8
Tempo: 6:46 min/km
Hitrost: 8,88 km/h
2 . 74 Slapnik Marta
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:35:37.1 7:07 min/km 8,42 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:37.1
Tempo: 7:07 min/km
Hitrost: 8,42 km/h
3 . 38 Petraš Slavka
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:36:02.8 7:12 min/km 8,33 km/h >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:02.8
Tempo: 7:12 min/km
Hitrost: 8,33 km/h
4 . 44 Sporiš Marjeta
SPORTKA ŽIRI
Ženski SLO SPORTKA ŽIRI 00:36:08.3 7:14 min/km 8,30 km/h >
Klub SPORTKA ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:08.3
Tempo: 7:14 min/km
Hitrost: 8,30 km/h
5 . 235 Štupar Ema
MOSTE
Ženski SLO MOSTE 00:37:23.5 7:29 min/km 8,02 km/h >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:23.5
Tempo: 7:29 min/km
Hitrost: 8,02 km/h
6 . 151 Spruk Branka
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:33.5 7:31 min/km 7,99 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:33.5
Tempo: 7:31 min/km
Hitrost: 7,99 km/h
7 . 52 Kušar Andreja
NE MOREM VEČ
Ženski SLO NE MOREM VEČ 00:38:38.9 7:44 min/km 7,77 km/h >
Klub NE MOREM VEČ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:38.9
Tempo: 7:44 min/km
Hitrost: 7,77 km/h
8 . 174 Mohorič Janja
KRANJ
Ženski SLO KRANJ 00:39:20.6 7:52 min/km 7,63 km/h >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:20.6
Tempo: 7:52 min/km
Hitrost: 7,63 km/h
9 . 192 Škrbinc Štefka
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:49.4 8:10 min/km 7,35 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:49.4
Tempo: 8:10 min/km
Hitrost: 7,35 km/h
10 . 323 Zabret Danica
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:41:36.1 8:19 min/km 7,21 km/h >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:36.1
Tempo: 8:19 min/km
Hitrost: 7,21 km/h
11 . 136 Husič Tatjana
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:06.4 8:25 min/km 7,13 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:06.4
Tempo: 8:25 min/km
Hitrost: 7,13 km/h
12 . 153 Kanižar Meta
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:48.1 8:34 min/km 7,01 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:48.1
Tempo: 8:34 min/km
Hitrost: 7,01 km/h
13 . 154 Krašovec Darja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:02.5 8:48 min/km 6,81 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:02.5
Tempo: 8:48 min/km
Hitrost: 6,81 km/h
14 . 112 Fistrovič Andreja
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:45:39.7 9:08 min/km 6,57 km/h >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:39.7
Tempo: 9:08 min/km
Hitrost: 6,57 km/h
15 . 135 Slapnik Polona
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:28.9 9:18 min/km 6,46 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:28.9
Tempo: 9:18 min/km
Hitrost: 6,46 km/h
16 . 29 klemen tatjana
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:46:49.5 9:22 min/km 6,41 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:49.5
Tempo: 9:22 min/km
Hitrost: 6,41 km/h
17 . 212 Meglič Jana
VADIČE
Ženski SLO VADIČE 00:47:45.1 9:33 min/km 6,28 km/h >
Klub VADIČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:45.1
Tempo: 9:33 min/km
Hitrost: 6,28 km/h
18 . 159 Radic Magda
/
Ženski SLO / 00:48:08.7 9:38 min/km 6,23 km/h >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:08.7
Tempo: 9:38 min/km
Hitrost: 6,23 km/h
19 . 213 Jerič Maja
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 00:49:57.3 9:59 min/km 6,01 km/h >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:57.3
Tempo: 9:59 min/km
Hitrost: 6,01 km/h
20 . 236 Mastnak Angelca
POLZELA
Ženski SLO POLZELA 00:50:24.8 10:05 min/km 5,95 km/h >
Klub POLZELA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:24.8
Tempo: 10:05 min/km
Hitrost: 5,95 km/h
DNF 37 Škrjanec Tatjana
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Ženski SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA -- >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 116 Petač Jolanda
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK -- >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 152 perčič polona
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA -- >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 104 Jeras Cirila
ŠMARCA
Ženski SLO ŠMARCA -- >
Klub ŠMARCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 79 Ivančič Vladimira
UNEC
Ženski SLO UNEC -- >
Klub UNEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 150 Hribar Mojca
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA -- >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
M1-M
1 . 204 Pačnik Jaka
AK RADOVLJICA
Moški SLO AK RADOVLJICA 00:09:28.6 9:28 min/km 6,34 km/h >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:28.6
Tempo: 9:28 min/km
Hitrost: 6,34 km/h
2 . 256 Petek Luka
ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI
Moški SLO ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI 00:09:51.2 9:51 min/km 6,09 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:51.2
Tempo: 9:51 min/km
Hitrost: 6,09 km/h
3 . 460 DAVID Paternoster
Moški SLO 00:09:54.3 9:54 min/km 6,06 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:54.3
Tempo: 9:54 min/km
Hitrost: 6,06 km/h
4 . 376 Avšič Tobija
REČICA OB PAKI
Moški SLO REČICA OB PAKI 00:09:55.5 9:55 min/km 6,05 km/h >
Klub REČICA OB PAKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:55.5
Tempo: 9:55 min/km
Hitrost: 6,05 km/h
5 . 215 Ahčin Ažbe
LOKE
Moški SLO LOKE 00:09:59.5 9:59 min/km 6,01 km/h >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:59.5
Tempo: 9:59 min/km
Hitrost: 6,01 km/h
6 . 457 OŽBEJ Malus
Moški SLO 00:10:00.2 10:00 min/km 6,00 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:00.2
Tempo: 10:00 min/km
Hitrost: 6,00 km/h
7 . 454 Bizjak Matevž
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:01.5 10:01 min/km 5,99 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:01.5
Tempo: 10:01 min/km
Hitrost: 5,99 km/h
8 . 373 Glivar Matevž
TRZIN
Moški SLO TRZIN 00:10:07.8 10:07 min/km 5,93 km/h >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:07.8
Tempo: 10:07 min/km
Hitrost: 5,93 km/h
9 . 108 Sporiš Anže
ŠD HOMEC
Moški SLO ŠD HOMEC 00:10:09.5 10:09 min/km 5,91 km/h >
Klub ŠD HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:09.5
Tempo: 10:09 min/km
Hitrost: 5,91 km/h
10 . 85 Boštaj Vid
ŠMATNO
Moški SLO ŠMATNO 00:10:13.6 10:13 min/km 5,87 km/h >
Klub ŠMATNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:13.6
Tempo: 10:13 min/km
Hitrost: 5,87 km/h
11 . 300 Žerovnik Jaro
BOČNA
Moški SLO BOČNA 00:10:28.5 10:28 min/km 5,73 km/h >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:28.5
Tempo: 10:28 min/km
Hitrost: 5,73 km/h
12 . 166 kropovšek lan
ŠD ATLET
Moški SLO ŠD ATLET 00:10:29.7 10:29 min/km 5,72 km/h >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:29.7
Tempo: 10:29 min/km
Hitrost: 5,72 km/h
13 . 375 Avšič Daniel
REČICA OB PAKI
Moški SLO REČICA OB PAKI 00:10:44.4 10:44 min/km 5,59 km/h >
Klub REČICA OB PAKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:44.4
Tempo: 10:44 min/km
Hitrost: 5,59 km/h
14 . 221 ŽNIDAR Taj
LASENO
Moški SLO LASENO 00:10:59.8 10:59 min/km 5,46 km/h >
Klub LASENO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:59.8
Tempo: 10:59 min/km
Hitrost: 5,46 km/h
15 . 267 Podjed Žiga
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 00:11:00.3 11:00 min/km 5,45 km/h >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:00.3
Tempo: 11:00 min/km
Hitrost: 5,45 km/h
16 . 281 Lever Miha
BOČNA
Moški SLO BOČNA 00:11:34.6 11:34 min/km 5,19 km/h >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:34.6
Tempo: 11:34 min/km
Hitrost: 5,19 km/h
17 . 308 Skrzypiec Hajdinjak Jure
PRESERJE PRI LUKOVICI
Moški SLO PRESERJE PRI LUKOVICI 00:11:43.1 11:43 min/km 5,12 km/h >
Klub PRESERJE PRI LUKOVICI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:43.1
Tempo: 11:43 min/km
Hitrost: 5,12 km/h
18 . 403 Krašovic Žan
PREKŠTAN
Moški SLO PREKŠTAN 00:12:08.5 12:08 min/km 4,95 km/h >
Klub PREKŠTAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:08.5
Tempo: 12:08 min/km
Hitrost: 4,95 km/h
19 . 325 Ugovšek Nik
DELCE
Moški SLO DELCE 00:12:09.5 12:09 min/km 4,94 km/h >
Klub DELCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:09.5
Tempo: 12:09 min/km
Hitrost: 4,94 km/h
20 . 469 Plahuta Anze
Moški SLO 00:12:15.8 12:15 min/km 4,90 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:15.8
Tempo: 12:15 min/km
Hitrost: 4,90 km/h
21 . 431 Podbevšek Izak
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:12:19.1 12:19 min/km 4,87 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:19.1
Tempo: 12:19 min/km
Hitrost: 4,87 km/h
22 . 374 Erjavšek Naj
STAHOVICA
Moški SLO STAHOVICA 00:13:46.8 13:46 min/km 4,36 km/h >
Klub STAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:13:46.8
Tempo: 13:46 min/km
Hitrost: 4,36 km/h
M2-M
1 . 338 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:05.8 7:05 min/km 8,47 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:05.8
Tempo: 7:05 min/km
Hitrost: 8,47 km/h
2 . 406 Kopatin Jan Franc
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:07:08.5 7:08 min/km 8,41 km/h >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:08.5
Tempo: 7:08 min/km
Hitrost: 8,41 km/h
3 . 407 Kopatin Rok
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:07:10.2 7:10 min/km 8,37 km/h >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:10.2
Tempo: 7:10 min/km
Hitrost: 8,37 km/h
4 . 423 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:18.0 7:18 min/km 8,22 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:18.0
Tempo: 7:18 min/km
Hitrost: 8,22 km/h
5 . 352 Česen Nal
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:07:38.9 7:38 min/km 7,86 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:38.9
Tempo: 7:38 min/km
Hitrost: 7,86 km/h
6 . 378 Trojer Pavel
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:07:40.1 7:40 min/km 7,83 km/h >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:40.1
Tempo: 7:40 min/km
Hitrost: 7,83 km/h
7 . 24 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:49.0 7:49 min/km 7,68 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:49.0
Tempo: 7:49 min/km
Hitrost: 7,68 km/h
8 . 86 Zdovc Kralj Nejc
LAZE
Moški SLO LAZE 00:07:53.5 7:53 min/km 7,61 km/h >
Klub LAZE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:53.5
Tempo: 7:53 min/km
Hitrost: 7,61 km/h
9 . 430 Belaj Nik
LOKE
Moški SLO LOKE 00:07:59.3 7:59 min/km 7,52 km/h >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:59.3
Tempo: 7:59 min/km
Hitrost: 7,52 km/h
10 . 102 Boltin Jaša
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:08:07.4 8:07 min/km 7,39 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:07.4
Tempo: 8:07 min/km
Hitrost: 7,39 km/h
11 . 255 Petek Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:08:07.5 8:07 min/km 7,39 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:07.5
Tempo: 8:07 min/km
Hitrost: 7,39 km/h
12 . 459 JANI Paternoster
Moški SLO 00:08:11.7 8:11 min/km 7,33 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:11.7
Tempo: 8:11 min/km
Hitrost: 7,33 km/h
13 . 327 Rajter Krebs Tilen
TIČJEK
Moški SLO TIČJEK 00:08:16.5 8:16 min/km 7,26 km/h >
Klub TIČJEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:16.5
Tempo: 8:16 min/km
Hitrost: 7,26 km/h
14 . 216 Romšak Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:08:21.8 8:21 min/km 7,19 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:21.8
Tempo: 8:21 min/km
Hitrost: 7,19 km/h
15 . 463 KRIS Kjkovič
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:08:22.7 8:22 min/km 7,17 km/h >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:22.7
Tempo: 8:22 min/km
Hitrost: 7,17 km/h
16 . 185 Jerič Luka
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:28.1 8:28 min/km 7,09 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:28.1
Tempo: 8:28 min/km
Hitrost: 7,09 km/h
17 . 19 Gorjan Bor
LAZE
Moški SLO LAZE 00:08:30.0 8:30 min/km 7,06 km/h >
Klub LAZE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:30.0
Tempo: 8:30 min/km
Hitrost: 7,06 km/h
18 . 289 Šolar Ožbolt
TOPOLJE
Moški SLO TOPOLJE 00:08:40.8 8:40 min/km 6,92 km/h >
Klub TOPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:40.8
Tempo: 8:40 min/km
Hitrost: 6,92 km/h
19 . 290 Bernik Jan
TOPOLJE
Moški SLO TOPOLJE 00:08:42.2 8:42 min/km 6,90 km/h >
Klub TOPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:42.2
Tempo: 8:42 min/km
Hitrost: 6,90 km/h
20 . 446 LAN DOBNIK
TABOR
Moški SLO TABOR 00:08:42.5 8:42 min/km 6,90 km/h >
Klub TABOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:42.5
Tempo: 8:42 min/km
Hitrost: 6,90 km/h
21 . 109 Sporiš Blaž
ŠD HOMEC
Moški SLO ŠD HOMEC 00:08:46.6 8:46 min/km 6,84 km/h >
Klub ŠD HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:46.6
Tempo: 8:46 min/km
Hitrost: 6,84 km/h
22 . 26 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:08:52.4 8:52 min/km 6,77 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:52.4
Tempo: 8:52 min/km
Hitrost: 6,77 km/h
23 . 337 PreseČnik Matic
LENART
Moški SLO LENART 00:08:57.3 8:57 min/km 6,70 km/h >
Klub LENART
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:57.3
Tempo: 8:57 min/km
Hitrost: 6,70 km/h
24 . 335 Jeras Jakob
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:09:09.3 9:09 min/km 6,56 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:09.3
Tempo: 9:09 min/km
Hitrost: 6,56 km/h
25 . 194 Vodušek Miha
TLAKA
Moški SLO TLAKA 00:09:11.1 9:11 min/km 6,53 km/h >
Klub TLAKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:11.1
Tempo: 9:11 min/km
Hitrost: 6,53 km/h
26 . 163 Bajde Samo
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:15.5 9:15 min/km 6,49 km/h >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:15.5
Tempo: 9:15 min/km
Hitrost: 6,49 km/h
27 . 353 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:09:16.1 9:16 min/km 6,47 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:16.1
Tempo: 9:16 min/km
Hitrost: 6,47 km/h
28 . 175 Štupar Gregor
LAZE
Moški SLO LAZE 00:09:19.7 9:19 min/km 6,44 km/h >
Klub LAZE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:19.7
Tempo: 9:19 min/km
Hitrost: 6,44 km/h
29 . 349 Stražar Andraž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:09:20.8 9:20 min/km 6,43 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:20.8
Tempo: 9:20 min/km
Hitrost: 6,43 km/h
30 . 310 Šuštar Ažbe
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:09:31.7 9:31 min/km 6,30 km/h >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:31.7
Tempo: 9:31 min/km
Hitrost: 6,30 km/h
31 . 266 Povše omahen Matic
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 00:09:33.6 9:33 min/km 6,28 km/h >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:33.6
Tempo: 9:33 min/km
Hitrost: 6,28 km/h
32 . 464 MATEVŽ Mavrič
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 00:09:40.2 9:40 min/km 6,21 km/h >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:40.2
Tempo: 9:40 min/km
Hitrost: 6,21 km/h
33 . 195 Jevnikar Jaka
NEVLJE
Moški SLO NEVLJE 00:09:45.7 9:45 min/km 6,15 km/h >
Klub NEVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:45.7
Tempo: 9:45 min/km
Hitrost: 6,15 km/h
34 . 309 rop matevž
BOČNA
Moški SLO BOČNA 00:09:46.0 9:46 min/km 6,14 km/h >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:46.0
Tempo: 9:46 min/km
Hitrost: 6,14 km/h
35 . 377 Erjavšek Val
U FILTR
Moški SLO U FILTR 00:10:03.7 10:03 min/km 5,97 km/h >
Klub U FILTR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:03.7
Tempo: 10:03 min/km
Hitrost: 5,97 km/h
36 . 270 Tevž Aleksej
BOČNA
Moški SLO BOČNA 00:10:06.1 10:06 min/km 5,94 km/h >
Klub BOČNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:06.1
Tempo: 10:06 min/km
Hitrost: 5,94 km/h
37 . 176 Šuštar Jaka
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:10:12.2 10:12 min/km 5,88 km/h >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:12.2
Tempo: 10:12 min/km
Hitrost: 5,88 km/h
38 . 240 Hajdinjak Elija
LJUBLJANA POLJE
Moški SLO LJUBLJANA POLJE 00:10:22.2 10:22 min/km 5,79 km/h >
Klub LJUBLJANA POLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:22.2
Tempo: 10:22 min/km
Hitrost: 5,79 km/h
39 . 468 Plahuta Blaz
Moški SLO 00:10:41.1 10:41 min/km 5,62 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:41.1
Tempo: 10:41 min/km
Hitrost: 5,62 km/h
40 . 271 HRIBAR MATEVŽ
PIRŠEVO
Moški SLO PIRŠEVO 00:11:47.9 11:47 min/km 5,09 km/h >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:47.9
Tempo: 11:47 min/km
Hitrost: 5,09 km/h
41 . 400 Lenarčič Matevž
AK PIVKA
Moški SLO AK PIVKA 00:12:50.5 12:50 min/km 4,68 km/h >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:50.5
Tempo: 12:50 min/km
Hitrost: 4,68 km/h
42 . 405 Golob Patrik
ŠD ATLET
Moški SLO ŠD ATLET 00:14:09.4 14:09 min/km 4,24 km/h >
Klub ŠD ATLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:14:09.4
Tempo: 14:09 min/km
Hitrost: 4,24 km/h
DNF 265 Strniša Drejc
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK -- >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 98 Berlec Alen
NK KAMNIK
Moški SLO NK KAMNIK -- >
Klub NK KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
M3-M
1 . 106 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:16.7 6:16 min/km 9,57 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:16.7
Tempo: 6:16 min/km
Hitrost: 9,57 km/h
2 . 369 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:06:28.2 6:28 min/km 9,28 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:28.2
Tempo: 6:28 min/km
Hitrost: 9,28 km/h
3 . 181 Močnik Martin
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:06:32.7 6:32 min/km 9,18 km/h >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:32.7
Tempo: 6:32 min/km
Hitrost: 9,18 km/h
4 . 68 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:48.9 6:48 min/km 8,82 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:48.9
Tempo: 6:48 min/km
Hitrost: 8,82 km/h
5 . 380 Trojer Drejc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:07:00.1 7:00 min/km 8,57 km/h >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:00.1
Tempo: 7:00 min/km
Hitrost: 8,57 km/h
6 . 333 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- 7:11 min/km 8,35 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo: 7:11 min/km
Hitrost: 8,35 km/h
7 . 76 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:14.3 7:14 min/km 8,29 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:14.3
Tempo: 7:14 min/km
Hitrost: 8,29 km/h
8 . 372 Žibert Jure
VELIKI RAKITOVEC
Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 00:07:20.8 7:20 min/km 8,18 km/h >
Klub VELIKI RAKITOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:20.8
Tempo: 7:20 min/km
Hitrost: 8,18 km/h
9 . 370 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:37.2 7:37 min/km 7,88 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:37.2
Tempo: 7:37 min/km
Hitrost: 7,88 km/h
10 . 311 Šuštar Tilen
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:07:53.4 7:53 min/km 7,61 km/h >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:53.4
Tempo: 7:53 min/km
Hitrost: 7,61 km/h
11 . 402 Lenarčič Anže
AK PIVKA
Moški SLO AK PIVKA 00:07:55.6 7:55 min/km 7,58 km/h >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:55.6
Tempo: 7:55 min/km
Hitrost: 7,58 km/h
12 . 409 Pirš Gal
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:08:23.9 8:23 min/km 7,16 km/h >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:23.9
Tempo: 8:23 min/km
Hitrost: 7,16 km/h
13 . 259 Šimenc Martin
STEBLJEVEK
Moški SLO STEBLJEVEK 00:08:53.2 8:53 min/km 6,75 km/h >
Klub STEBLJEVEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:53.2
Tempo: 8:53 min/km
Hitrost: 6,75 km/h
14 . 258 Šimenc Luka
STEBLJEVEK
Moški SLO STEBLJEVEK 00:33:30.6 33:30 min/km 1,79 km/h >
Klub STEBLJEVEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:30.6
Tempo: 33:30 min/km
Hitrost: 1,79 km/h
M4-M
1 . 398 Planko Matevž
TK TRISPORT
Moški SLO TK TRISPORT 00:22:03.5 4:25 min/km 13,61 km/h >
Klub TK TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:03.5
Tempo: 4:25 min/km
Hitrost: 13,61 km/h
2 . 272 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:25:06.2 5:01 min/km 11,95 km/h >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:06.2
Tempo: 5:01 min/km
Hitrost: 11,95 km/h
3 . 312 Habjan Tine
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- 5:15 min/km 11,42 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo: 5:15 min/km
Hitrost: 11,42 km/h
4 . 355 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 00:29:02.5 5:48 min/km 10,33 km/h >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:02.5
Tempo: 5:48 min/km
Hitrost: 10,33 km/h
5 . 110 Sporiš Jan
ŠD HOMEC
Moški SLO ŠD HOMEC 00:29:41.8 5:56 min/km 10,11 km/h >
Klub ŠD HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:41.8
Tempo: 5:56 min/km
Hitrost: 10,11 km/h
6 . 371 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:30:49.8 6:10 min/km 9,73 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:49.8
Tempo: 6:10 min/km
Hitrost: 9,73 km/h
7 . 410 Štirn Jan
LJUBLJANA ŠENTVID
Moški SLO LJUBLJANA ŠENTVID 00:31:20.3 6:16 min/km 9,57 km/h >
Klub LJUBLJANA ŠENTVID
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:20.3
Tempo: 6:16 min/km
Hitrost: 9,57 km/h
8 . 452 TOMAŽ Štajer
Moški SLO 00:33:28.8 6:42 min/km 8,96 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:28.8
Tempo: 6:42 min/km
Hitrost: 8,96 km/h
9 . 307 Stražar Uroš
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:34:21.8 6:52 min/km 8,73 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:21.8
Tempo: 6:52 min/km
Hitrost: 8,73 km/h
10 . 411 Pavlin Matej
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:42.9 7:32 min/km 7,96 km/h >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:42.9
Tempo: 7:32 min/km
Hitrost: 7,96 km/h
11 . 222 Šenk Ana
ZGORNJE JEZERSKO
Moški SLO ZGORNJE JEZERSKO -- 7:37 min/km 7,88 km/h >
Klub ZGORNJE JEZERSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo: 7:37 min/km
Hitrost: 7,88 km/h
M5-M
1 . 441 Puhar Rok
ŠENČUR
Moški SLO ŠENČUR -- 4:19 min/km 13,88 km/h >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo: 4:19 min/km
Hitrost: 13,88 km/h
2 . 442 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:09.6 4:26 min/km 13,54 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:09.6
Tempo: 4:26 min/km
Hitrost: 13,54 km/h
3 . 357 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 00:22:37.6 4:31 min/km 13,26 km/h >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:37.6
Tempo: 4:31 min/km
Hitrost: 13,26 km/h
4 . 368 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:15.2 4:39 min/km 12,90 km/h >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:15.2
Tempo: 4:39 min/km
Hitrost: 12,90 km/h
5 . 223 Damjanič Rok
ZGORNJE JEZERSKO
Moški SLO ZGORNJE JEZERSKO 00:23:39.8 4:44 min/km 12,68 km/h >
Klub ZGORNJE JEZERSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:39.8
Tempo: 4:44 min/km
Hitrost: 12,68 km/h
6 . 465 Mlakar Gregor
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:24:30.1 4:54 min/km 12,24 km/h >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:30.1
Tempo: 4:54 min/km
Hitrost: 12,24 km/h
7 . 434 Plaznik Matic
SP. PIRNIČE
Moški SLO SP. PIRNIČE 00:24:53.6 4:59 min/km 12,06 km/h >
Klub SP. PIRNIČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:53.6
Tempo: 4:59 min/km
Hitrost: 12,06 km/h
8 . 117 Likar Anej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:59.4 5:00 min/km 12,01 km/h >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:59.4
Tempo: 5:00 min/km
Hitrost: 12,01 km/h
9 . 413 Korošec Rok
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:46.7 5:09 min/km 11,64 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:46.7
Tempo: 5:09 min/km
Hitrost: 11,64 km/h
10 . 412 Trček Jure
BEVKE
Moški SLO BEVKE 00:26:20.9 5:16 min/km 11,39 km/h >
Klub BEVKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:20.9
Tempo: 5:16 min/km
Hitrost: 11,39 km/h
11 . 384 Idoski Emil
STARŠE
Moški SLO STARŠE 00:26:35.9 5:19 min/km 11,29 km/h >
Klub STARŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:35.9
Tempo: 5:19 min/km
Hitrost: 11,29 km/h
12 . 64 TADEJ TRČEK
BEVKE
Moški SLO BEVKE 00:27:38.7 5:32 min/km 10,86 km/h >
Klub BEVKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:38.7
Tempo: 5:32 min/km
Hitrost: 10,86 km/h
13 . 283 Ajlec Miha
BEVKE
Moški SLO BEVKE 00:27:39.7 5:32 min/km 10,85 km/h >
Klub BEVKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:39.7
Tempo: 5:32 min/km
Hitrost: 10,85 km/h
14 . 120 Lipovšek Jan
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:28:31.6 5:42 min/km 10,52 km/h >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:31.6
Tempo: 5:42 min/km
Hitrost: 10,52 km/h
15 . 324 Malovrh Patrik
TSK JUB DOL
Moški SLO TSK JUB DOL 00:28:37.1 5:43 min/km 10,48 km/h >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:37.1
Tempo: 5:43 min/km
Hitrost: 10,48 km/h
16 . 241 Zavodnik David
MARINČA VAS
Moški SLO MARINČA VAS 00:28:41.4 5:44 min/km 10,46 km/h >
Klub MARINČA VAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:41.4
Tempo: 5:44 min/km
Hitrost: 10,46 km/h
17 . 248 Stražar Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:29:57.6 5:59 min/km 10,02 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:57.6
Tempo: 5:59 min/km
Hitrost: 10,02 km/h
18 . 433 Tersek Grega
TRZIN
Moški SLO TRZIN 00:31:02.4 6:12 min/km 9,67 km/h >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:02.4
Tempo: 6:12 min/km
Hitrost: 9,67 km/h
19 . 315 volkar danilo
ZMAGA
Moški SLO ZMAGA 00:31:11.5 6:14 min/km 9,62 km/h >
Klub ZMAGA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:11.5
Tempo: 6:14 min/km
Hitrost: 9,62 km/h
20 . 438 Capuder Miha
LUKOVICA
Moški SLO LUKOVICA 00:32:26.7 6:29 min/km 9,25 km/h >
Klub LUKOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:26.7
Tempo: 6:29 min/km
Hitrost: 9,25 km/h
21 . 242 Rajterič aljoša
TRBOJE
Moški SLO TRBOJE 00:32:54.1 6:35 min/km 9,12 km/h >
Klub TRBOJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:54.1
Tempo: 6:35 min/km
Hitrost: 9,12 km/h
22 . 261 Burkelca Darko
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:33:13.6 6:39 min/km 9,03 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:13.6
Tempo: 6:39 min/km
Hitrost: 9,03 km/h
23 . 296 Petek Matic
GODIČ
Moški SLO GODIČ 00:36:32.7 7:18 min/km 8,21 km/h >
Klub GODIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:32.7
Tempo: 7:18 min/km
Hitrost: 8,21 km/h
24 . 297 Jagrič Primož
PGD LAVRICA
Moški SLO PGD LAVRICA 00:36:54.3 7:23 min/km 8,13 km/h >
Klub PGD LAVRICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:54.3
Tempo: 7:23 min/km
Hitrost: 8,13 km/h
25 . 291 Oblak Matic
TOPOLJE
Moški SLO TOPOLJE 00:37:35.3 7:31 min/km 7,98 km/h >
Klub TOPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:35.3
Tempo: 7:31 min/km
Hitrost: 7,98 km/h
26 . 462 ANDREJ Štrajnar
Moški SLO 00:37:42.2 7:32 min/km 7,96 km/h >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:42.2
Tempo: 7:32 min/km
Hitrost: 7,96 km/h
27 . 250 Klemenc Miro
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:37.3 7:55 min/km 7,57 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:37.3
Tempo: 7:55 min/km
Hitrost: 7,57 km/h
28 . 382 Pirih Gregor
ŠTAB PODLONK
Moški SLO ŠTAB PODLONK 00:39:53.4 7:59 min/km 7,52 km/h >
Klub ŠTAB PODLONK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:53.4
Tempo: 7:59 min/km
Hitrost: 7,52 km/h
29 . 383 Cvirn Lenart
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:40:38.2 8:08 min/km 7,38 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:38.2
Tempo: 8:08 min/km
Hitrost: 7,38 km/h
DNF 381 Pirih Aleksander
ŠTAB PODLONK
Moški SLO ŠTAB PODLONK -- >
Klub ŠTAB PODLONK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 167 Modrijan Ambrož
MODRIJAN AM
Moški SLO MODRIJAN AM -- >
Klub MODRIJAN AM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
M6-M
1 . 360 Kališnik Tomaž
/
Moški SLO / 00:22:30.1 4:30 min/km 13,33 km/h >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:30.1
Tempo: 4:30 min/km
Hitrost: 13,33 km/h
2 . 426 Senica Vid
GORA
Moški SLO GORA 00:23:05.6 4:37 min/km 13,00 km/h >
Klub GORA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:05.6
Tempo: 4:37 min/km
Hitrost: 13,00 km/h
3 . 230 Šenk Anže
ZGORNJE JEZERSKO
Moški SLO ZGORNJE JEZERSKO 00:24:01.1 4:48 min/km 12,49 km/h >
Klub ZGORNJE JEZERSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:01.1
Tempo: 4:48 min/km
Hitrost: 12,49 km/h
4 . 224 Erjavšek Boštjan
KGT PAPEŽ CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO KGT PAPEŽ CALCIT BIKE TEAM 00:24:24.9 4:53 min/km 12,30 km/h >
Klub KGT PAPEŽ CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:24.9
Tempo: 4:53 min/km
Hitrost: 12,30 km/h
5 . 156 Koncilija Miha
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:24:31.8 4:54 min/km 12,24 km/h >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:31.8
Tempo: 4:54 min/km
Hitrost: 12,24 km/h
6 . 345 Banić Luka
/
Moški SLO / 00:25:19.2 5:04 min/km 11,85 km/h >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:19.2
Tempo: 5:04 min/km
Hitrost: 11,85 km/h
7 . 11 Osolnik Gregor
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:25:28.7 5:06 min/km 11,78 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:28.7
Tempo: 5:06 min/km
Hitrost: 11,78 km/h
8 . 424 Lajevec Miha
GORA PRI PEČAH
Moški SLO GORA PRI PEČAH 00:25:49.7 5:10 min/km 11,62 km/h >
Klub GORA PRI PEČAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:49.7
Tempo: 5:10 min/km
Hitrost: 11,62 km/h
9 . 330 Hafner Boris
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:26:37.9 5:19 min/km 11,27 km/h >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:37.9
Tempo: 5:19 min/km
Hitrost: 11,27 km/h
10 . 202 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:01.9 5:24 min/km 11,10 km/h >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:01.9
Tempo: 5:24 min/km
Hitrost: 11,10 km/h
11 . 129 Jovičić Dejan
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:27:21.5 5:28 min/km 10,97 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:21.5
Tempo: 5:28 min/km
Hitrost: 10,97 km/h
12 . 343 Bergant Nikolaj
MOTNIK
Moški SLO MOTNIK 00:27:37.7 5:31 min/km 10,86 km/h >
Klub MOTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:37.7
Tempo: 5:31 min/km
Hitrost: 10,86 km/h
13 . 70 Čarman Matej
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:27:44.7 5:33 min/km 10,82 km/h >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:44.7
Tempo: 5:33 min/km
Hitrost: 10,82 km/h
14 . 96 Pivk Miha
ŠD UTRIP
Moški SLO ŠD UTRIP 00:27:44.7 5:33 min/km 10,82 km/h >
Klub ŠD UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:44.7
Tempo: 5:33 min/km
Hitrost: 10,82 km/h
15 . 344 Mehle Jure
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 00:27:55.4 5:35 min/km 10,75 km/h >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:55.4
Tempo: 5:35 min/km
Hitrost: 10,75 km/h
16 . 128 Juteršek Miha
VRHPOLJE
Moški SLO VRHPOLJE 00:27:57.2 5:35 min/km 10,73 km/h >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:57.2
Tempo: 5:35 min/km
Hitrost: 10,73 km/h
17 . 386 Vodušek Denis
LENART
Moški SLO LENART 00:27:59.7 5:36 min/km 10,72 km/h >
Klub LENART
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:59.7
Tempo: 5:36 min/km
Hitrost: 10,72 km/h
18 . 425 Senica Rudi
CELJE
Moški SLO CELJE 00:28:16.7 5:39 min/km 10,61 km/h >
Klub CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:16.7
Tempo: 5:39 min/km
Hitrost: 10,61 km/h
19 . 32 Brankovič Matej
CERKLJE
Moški SLO CERKLJE 00:28:20.2 5:40 min/km 10,59 km/h >
Klub CERKLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:20.2
Tempo: 5:40 min/km
Hitrost: 10,59 km/h
20 . 243 Kovač Matej
PEČOVJE
Moški SLO PEČOVJE 00:29:04.4 5:49 min/km 10,32 km/h >
Klub PEČOVJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:04.4
Tempo: 5:49 min/km
Hitrost: 10,32 km/h
21 . 418 Fuks Bostjan
PORTOROZ
Moški SLO PORTOROZ 00:29:09.7 5:50 min/km 10,29 km/h >
Klub PORTOROZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:09.7
Tempo: 5:50 min/km
Hitrost: 10,29 km/h
22 . 91 Pobežin Janez
ŠD NAKLO
Moški SLO ŠD NAKLO 00:29:12.3 5:50 min/km 10,27 km/h >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:12.3
Tempo: 5:50 min/km
Hitrost: 10,27 km/h
23 . 127 Mali Klemen
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:29:15.4 5:51 min/km 10,26 km/h >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:15.4
Tempo: 5:51 min/km
Hitrost: 10,26 km/h
24 . 88 Cevec Mirko
BUČ
Moški SLO BUČ 00:29:22.3 5:52 min/km 10,22 km/h >
Klub BUČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:22.3
Tempo: 5:52 min/km
Hitrost: 10,22 km/h
25 . 284 Mele Rok
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:29:25.4 5:53 min/km 10,20 km/h >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:25.4
Tempo: 5:53 min/km
Hitrost: 10,20 km/h
26 . 90 Oman Tomaž
SPODNJA LUŠA
Moški SLO SPODNJA LUŠA -- 6:00 min/km 10,00 km/h >
Klub SPODNJA LUŠA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo: 6:00 min/km
Hitrost: 10,00 km/h
27 . 196 Primožič Matjaž
SKOFJA LOKA
Moški SLO SKOFJA LOKA 00:30:03.7 6:01 min/km 9,98 km/h >
Klub SKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:03.7
Tempo: 6:01 min/km
Hitrost: 9,98 km/h
28 . 189 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:30:07.9 6:01 min/km 9,96 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:07.9
Tempo: 6:01 min/km
Hitrost: 9,96 km/h
29 . 103 Potrebuješ Luka
STARA VRHNIKA
Moški SLO STARA VRHNIKA 00:30:26.6 6:05 min/km 9,86 km/h >
Klub STARA VRHNIKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:26.6
Tempo: 6:05 min/km
Hitrost: 9,86 km/h
30 . 415 Terbovšek Simon
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:30:49.2 6:10 min/km 9,73 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:49.2
Tempo: 6:10 min/km
Hitrost: 9,73 km/h
31 . 13 Frlan Rok
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:30:57.9 6:11 min/km 9,69 km/h >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:57.9
Tempo: 6:11 min/km
Hitrost: 9,69 km/h
32 . 329 Zupančič Janez
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:31:26.4 6:17 min/km 9,54 km/h >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:26.4
Tempo: 6:17 min/km
Hitrost: 9,54 km/h
33 . 157 MATEJ JANEZ
ŠD GAMSI ŽAHENBERC
Moški SLO ŠD GAMSI ŽAHENBERC 00:32:06.1 6:25 min/km 9,35 km/h >
Klub ŠD GAMSI ŽAHENBERC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:06.1
Tempo: 6:25 min/km
Hitrost: 9,35 km/h
34 . 83 Svetic Franci
VRHPOLJE
Moški SLO VRHPOLJE -- 6:29 min/km 9,25 km/h >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo: 6:29 min/km
Hitrost: 9,25 km/h
35 . 455 UROŠ Lozinšek
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 00:32:49.6 6:34 min/km 9,14 km/h >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:49.6
Tempo: 6:34 min/km
Hitrost: 9,14 km/h
36 . 170 Galin Rok
MODRIJAN AM
Moški SLO MODRIJAN AM 00:33:47.1 6:45 min/km 8,88 km/h >
Klub MODRIJAN AM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:47.1
Tempo: 6:45 min/km
Hitrost: 8,88 km/h
37 . 188 Podjed Samo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:33:48.3 6:46 min/km 8,88 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:48.3
Tempo: 6:46 min/km
Hitrost: 8,88 km/h
38 . 414 Varga Bojan
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:35:23.4 7:05 min/km 8,48 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:23.4
Tempo: 7:05 min/km
Hitrost: 8,48 km/h
39 . 99 Klančnik Gregor
SP. DUPLJE
Moški SLO SP. DUPLJE 00:35:26.6 7:05 min/km 8,47 km/h >
Klub SP. DUPLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:26.6
Tempo: 7:05 min/km
Hitrost: 8,47 km/h
40 . 228 Hajdinjak Blaž
DMP PIVO&KOŠARKA
Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA 00:36:00.5 7:12 min/km 8,33 km/h >
Klub DMP PIVO&KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:00.5
Tempo: 7:12 min/km
Hitrost: 8,33 km/h
41 . 183 HRIBAR TOMAŽ
PIRŠEVO
Moški SLO PIRŠEVO 00:36:16.2 7:15 min/km 8,27 km/h >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:16.2
Tempo: 7:15 min/km
Hitrost: 8,27 km/h
42 . 4 Jeseničnik Antonio
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:37:42.7 7:32 min/km 7,96 km/h >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:42.7
Tempo: 7:32 min/km
Hitrost: 7,96 km/h
43 . 62 Dolinšek David
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 00:37:51.3 7:34 min/km 7,93 km/h >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:51.3
Tempo: 7:34 min/km
Hitrost: 7,93 km/h
44 . 416 Matijevič Robert
OLIVIA TRZIN
Moški SLO OLIVIA TRZIN 00:38:11.5 7:38 min/km 7,86 km/h >
Klub OLIVIA TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:11.5
Tempo: 7:38 min/km
Hitrost: 7,86 km/h
45 . 31 Rems Mitja
ŠENČUR
Moški SLO ŠENČUR -- 7:41 min/km 7,80 km/h >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo: 7:41 min/km
Hitrost: 7,80 km/h
46 . 359 sporn jakob
GODIČ
Moški SLO GODIČ 00:38:35.7 7:43 min/km 7,78 km/h >
Klub GODIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:35.7
Tempo: 7:43 min/km
Hitrost: 7,78 km/h
47 . 48 Žnidar Sebastjan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:17.9 7:51 min/km 7,64 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:17.9
Tempo: 7:51 min/km
Hitrost: 7,64 km/h
48 . 316 Šuštar Robi
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:39:38.3 7:56 min/km 7,57 km/h >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:38.3
Tempo: 7:56 min/km
Hitrost: 7,57 km/h
49 . 274 Štribl Tomi
VRHOLE
Moški SLO VRHOLE 00:39:42.6 7:56 min/km 7,56 km/h >
Klub VRHOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:42.6
Tempo: 7:56 min/km
Hitrost: 7,56 km/h
50 . 342 Erčulj Matjaž
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:40:17.6 8:03 min/km 7,45 km/h >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:17.6
Tempo: 8:03 min/km
Hitrost: 7,45 km/h
51 . 1 Hribernik Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:25.4 8:17 min/km 7,24 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:25.4
Tempo: 8:17 min/km
Hitrost: 7,24 km/h
52 . 69 Vodlan Tomaž
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 00:41:26.7 8:17 min/km 7,24 km/h >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:26.7
Tempo: 8:17 min/km
Hitrost: 7,24 km/h
53 . 227 Jamnik Martin
DMP PIVO&KOŠARKA
Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA 00:41:30.4 8:18 min/km 7,23 km/h >
Klub DMP PIVO&KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:30.4
Tempo: 8:18 min/km
Hitrost: 7,23 km/h
54 . 218 Udovič Klemen
UNEC
Moški SLO UNEC 00:44:56.5 8:59 min/km 6,68 km/h >
Klub UNEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:56.5
Tempo: 8:59 min/km
Hitrost: 6,68 km/h
55 . 226 Jeraj Jože
DMP PIVO&KOŠARKA
Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA 00:45:15.9 9:03 min/km 6,63 km/h >
Klub DMP PIVO&KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:15.9
Tempo: 9:03 min/km
Hitrost: 6,63 km/h
DNF 30 Urh Marjan
ZALOG PRI CERKLJAH
Moški SLO ZALOG PRI CERKLJAH -- >
Klub ZALOG PRI CERKLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 169 Smrekar Gabrijel
AVE IN ČUK
Moški SLO AVE IN ČUK -- >
Klub AVE IN ČUK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 122 Slatnar Andrej
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 209 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 301 Pintar Davor
ŠD SORICA
Moški SLO ŠD SORICA -- >
Klub ŠD SORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 417 Kosmac Metod
TRZIN
Moški SLO TRZIN -- >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 12 Osolnik Boštjan
POREBER
Moški SLO POREBER -- >
Klub POREBER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 97 Klemen Damjan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 229 Bizjak Miha
DMP PIVO&KOŠARKA
Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA -- >
Klub DMP PIVO&KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
DNF 113 Bajde Matej
SENOŽETI
Moški SLO SENOŽETI -- >
Klub SENOŽETI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Tempo:
Hitrost:
M7-M
1 . 121 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:24:41.2 4:56 min/km 12,15 km/h >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:41.2
Tempo: 4:56 min/km
Hitrost: 12,15 km/h
2 . 115 Juvan Miha
TOP ATLET
Moški SLO TOP ATLET 00:24:57.0 4:59 min/km 12,02 km/h >
Klub TOP ATLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:57.0
Tempo: 4:59 min/km
Hitrost: 12,02 km/h
3 . 387 Trojer Andrej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:57.7 4:59 min/km 12,02 km/h >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:57.7
Tempo: 4:59 min/km
Hitrost: 12,02 km/h
4 . 27 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:22.4 5:04 min/km 11,83 km/h >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:22.4
Tempo: 5:04 min/km
Hitrost: 11,83 km/h
5 . 123 Janjatovič Mirko
RADOVLJICA
Moški SLO RADOVLJICA 00:26:14.3 5:15 min/km 11,44 km/h >
Klub RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:14.3
Tempo: 5:15 min/km
Hitrost: 11,44 km/h
6 . 321 Osolnik Damjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 00:26:16.7 5:15 min/km