Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Torrenduro

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Torrenduro Datum:16.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub PS1 PS2 PS3 Čas Vožnje
MLADINCI-M
5 . PERŠAK Vid Moški SLO ORBEA GEAX 134.67 163.14 380.58 00:11:18
8 . Štucin Jan Moški SLO PEDAL RACING Team 138.16 160.98 402.84 0.008125
9 . Žvan Grega Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEA 138.33 165.09 399.68 00:11:43
25 . LODOLO Giacomo Moški ITA VALCHIARÓ 151.88 177.71 448.77 00:12:58
40 . Munih Marko Moški SLO Pedal Racing Team 156.25 184.51 472.05 00:13:33
44 . Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 171.11 203.08 454.97 00:13:49
48 . PERESSINI Nicholas Moški ITA 184.41 198.5 457.53 00:14:00
54 . COUSIGH Matteo Moški ITA SPS SLOPESTYLE NIMI 164.5 195.05 512.38 00:14:32
71 . ZANIER Giulio Moški ITA Zero asfalto 182.69 213.69 554.62 00:15:51
95 . PAVAN Marco Moški ITA Vallimpiadi 658.33 478.35 688.32 00:30:25
ELITE-M
1 . VOGRIG Denis Moški ITA Bike center team 136.97 158.6 372.71 00:11:08
2 . Rutar Nejc Moški SLO RAJD TREK 127.7 160.9 380.42 00:11:09
3 . Medvešček Kristijan Moški SLO KK ZRN TRN 129.08 158.66 384.56 00:11:12
4 . Razpet Tadej Moški SLO PEDAL RACING TEAM 133.7 157.13 386.36 00:11:17
7 . Krivonog Luka Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEA 135.23 164.37 393.44 00:11:33
16 . Krajnik Valter Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEA 149.17 177.59 413.72 00:12:20
18 . ČERNIGOJ Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 153.86 172.53 426.67 00:12:33
20 . BERTOS Matteo Moški ITA 3 STARS 150.47 182.46 434.17 00:12:47
22 . Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEA 159.75 182.94 431.04 00:12:54
23 . NAGODE Domen Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 150.52 183.98 439.78 00:12:54
28 . BERGAMASCO Fabio Moški ITA Bike center team 147.22 175.89 465.09 00:13:08
29 . KRŠANAC Vjekoslav Moški CRO BK Opatisa 148 181.31 459.52 00:13:09
31 . PERHAVEC Anej Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 161.09 182.23 449.69 00:13:13
33 . DEL NEGRO Loris Moški ITA X TEAM PIERO BICYA 134.73 171.48 489.86 00:13:16
35 . Huth Nejc Moški SLO Energijateam.com 139.66 172.75 489.16 00:13:22
36 . SULIGOJ Borut Moški SLO KK CRN TRN 154.81 187.4 459.54 00:13:22
38 . PARIS Wuolmer Moški ITA SPS 163.05 192.56 455.92 00:13:32
41 . CUCINOTTA Claudio Moški ITA B.Team Energy 174.42 200.08 449.48 00:13:44
42 . Bokavšek Leon Moški SLO Orbea Geax 164.39 204.52 457.3 00:13:46
52 . Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM GT 167 187.26 509.05 00:14:23
53 . DURI Enrico Moški ITA 178.31 202.41 484.64 00:14:25
57 . Pilih Kristijan Moški SLO Kamplc Racing Team 179.97 203.19 502.83 00:14:46
66 . MATTANA Edoardo Moški ITA SPS SLOPESTYLE NIMI 169.67 195.46 566.32 0.010775462963
68 . BRODANA Tomislav Moški CRO BBK Groznjan 212.84 227.25 498.17 00:15:38
74 . DE FANTI Enrico Moški ITA Vallimpiadi 181.94 227.7 567.22 00:16:17
75 . Bernot Grega Moški SLO CALCIT BIKE TEAM GT 178.92 206.99 602.83 00:16:29
78 . MALISAN Mirko Moški ITA 187.45 204.07 614.7 00:16:46
85 . SCHIFFO Andrea Moški ITA Radicam Bike 201.05 231.16 614.32 00:17:27
87 . POL Nicola Moški ITA Vallimpiadi 210.78 232.41 627.01 00:17:50
88 . MARIN Michele Moški ITA Cicloscassati 210.7 256.67 647.7 00:18:35
89 . PIVIDORI Davide Moški ITA 231.38 247.2 695.41 0.013587962963
92 . D ODORICO Mattia Moški ITA ASD TEAM BIK 146.81 175.78 1177.27 00:25:00
94 . MURARO Alex Moški ITA 3 Stars 171.52 207.27 1144.41 00:25:23
DNF97 . TOTIS Matteo Moški ITA SPS Slopestyle Nimi 694.27 DNF
DNF99 . TREVISAN Fabio Moški ITA MTB Zero asfalto 185.62 DNF
VETERANI 1-M
6 . Kordež Robert Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEA 137.38 166.07 387.2 00:11:31
10 . TURK Andrea Moški SLO DEŠ FLEŠ 139.56 163.83 401.21 00:11:45
11 . Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com 139.69 168.33 398.61 00:11:47
12 . STRES Sebastjan Moški SLO KAMPLC MTB 143.22 168.99 398.65 00:11:51
13 . ZANUTTIGH Stefano Moški ITA Vallimpiadi 127.45 158.37 433.94 00:12:00
14 . ZMRZLJAK Sebastjan Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIA 146.39 173.98 404.94 00:12:05
15 . MARIZZA Luca Moški ITA 3 STARS 143.64 178.69 415.12 00:12:17
17 . Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 154.19 175.53 420.37 00:12:30
19 . CANTARUTTI Marco Moški ITA TEAM GRANZON 149.53 181.03 426.42 00:12:37
21 . DE GIUSTI Andrea Moški ITA X TEAM PIERO BICYA 135.17 162.97 475.56 00:12:54
24 . PROSEN Marko Moški SLO KAMPLC MTB 152.86 183.21 442.25 00:12:58
26 . Kovacic Andrej Moški SLO Pedal racing team 160.33 186.2 434.38 00:13:01
27 . LUCATO Emanuele Moški ITA Team Ecor MTB Schio 160.55 182.82 442.24 00:13:06
30 . PRACEK Janez Moški SLO KAMPLC MTB 175.61 182.37 433.94 00:13:12
32 . FABČIČ Urban Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 162.41 189.87 441.75 00:13:14
34 . PATTARELLO Matteo Moški ITA SCAVEZZON SQ 161.02 178.44 459.02 00:13:18
46 . Slatinšek Miloš Moški SLO KK RAVNE 150.67 180.64 503.11 00:13:54
50 . DON Michele Moški ITA 148.2 180.71 519.3 00:14:08
56 . AVE Marco Moški ITA VELOCIRAPTORS 167.2 190.55 527.4 00:14:45
58 . Rupnik Martin Moški SLO Pedal racing team 178.19 207.27 504.09 00:14:50
59 . MARCON Marco Moški ITA 3 Stars 177.09 204.71 510.7 00:14:53
60 . CANTARUTTI Andrea Moški ITA 212.5 196.57 483.64 00:14:53
61 . ALBANESE Manuel Moški ITA 3 STARS 186.03 203.29 514.24 0.010462962963
64 . Marcina Boštjan Moški SLO Pedal racing team 203.47 209.25 511.73 00:15:24
65 . RAVIGLIONE Luca Moški ITA Tecno Bike 177.38 222.91 524.61 00:15:25
67 . CARLUCCO Alessandro Moški ITA 3 Stars 165.39 204.16 563.36 00:15:33
69 . JURJEVIC Alen Moški CRO BBK Groznjan 253.98 217.06 471.28 00:15:42
70 . Makuc Aleš Moški SLO Pedal racing team 181.09 205.48 558.52 0.0109375
77 . ASQUINI Piter Moški ITA 210.02 231.27 560.72 00:16:42
79 . INSDARIS Massimiliano Moški ITA SPS SLOPESTYLE NIMIS 193.23 240.22 583.16 00:16:57
80 . ARBAN Riccardo Moški ITA Zero asfalto 197.59 230.72 599.89 00:17:08
81 . FALSINO Antonio Moški ITA 216.88 223.28 591.33 00:17:11
84 . COSSAR Fabio Moški ITA 3 Stars 166.16 203.71 673.38 00:17:23
DNF100 . FABRICI Michael Moški ITA MTB Zero asfalto 156.92 DNF
VETERANI 2-M
37 . LODOLO Marco Moški ITA VALCHIARÓ 156.56 191.54 460.67 00:13:29
39 . DI DOI Maurizio Moški ITA 3 STARS 164.34 192.7 455.73 00:13:33
43 . DE GIUSTI Roberto Moški ITA X TEAM PIERO BICYA 148.14 171.25 507.24 00:13:47
45 . GORMADER Janez Moški SLO MTB Klubkriv 167.69 194.46 468.2 00:13:50
47 . GIACOMIN Michele Moški ITA ARS Nicolai DH Team 144.97 185.79 507.55 00:13:58
51 . STIRPE Massimo Moški ITA 3 STARS 173.31 202.75 479.06 00:14:15
55 . BERNARDIS Roberto Moški ITA X TEAM PIERO BICYA 164.77 194.44 517.46 0.010150462963
62 . GRI Alessio Moški ITA 3 Stars 172.84 199.84 534.3 00:15:07
63 . GABAGLIO Stefano Moški ITA SPS SLOPESTYLE NIMI 167.88 193.75 555.73 00:15:17
73 . VENTURINI Andrea Moški ITA WILD Purcit 197.08 221.11 541.61 00:16:00
76 . MANTOANI Oreste Moški ITA Team Granzon 204.28 217.59 567.37 00:16:29
83 . SATTOLO Sergio Moški ITA SPS Slopestyle Nimi 190.2 215.63 632.01 00:17:18
86 . GRASSI Paolo Moški ITA 219.39 264.42 586.04 00:17:50
90 . TURRI Pierpaolo Moški ITA SPS Slopestyle Nimi 247.2 286.07 696.81 00:20:30
91 . MICCAUSIG Gualtiero Moški ITA 234.78 478.35 706.89 00:23:40
93 . FILAFERRO Fabrizio Moški ITA Team Ecor MTB Schio 321.05 366.93 834.52 00:25:23
96 . PETRUCCO Claudio Moški ITA X Team Piero Bicya 215.02 228.26 1562.87 00:33:26
DNF98 . IOB Ruggero Moški ITA PEDALE GEMONESE 151.8 182.06 DNF
ŽENSKE-Ž
49 . Tancik Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 178.48 202.8 463.88 00:14:05
72 . BEHRENS Freya Ženski ITA 3 Stars 196.94 229.22 526.77 00:15:53
82 . Bevk Saša Ženski SLO Pedal racing team 224.12 242.13 566.79 00:17:13

Komentarji