Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon za Pokal občine Kobarid 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za Pokal občine Kobarid 2016 Datum:02.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 00:38:59 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840410
u010cas vou017enje: 00:38:59
Zaostanek: 00:00:00
2 . 82 MONIKA SULIČ
KK SOČA KOBARID
Ženski SLO KK SOČA KOBARID 00:43:23 00:04:24 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:43:23
Zaostanek: 00:04:24
ŽENSKE B-Ž
1 . 93 MIRKA POLENČIČ
Ženski SLO 00:36:54 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:36:54
Zaostanek: 00:00:00
2 . 3 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19710119 00:42:56 00:06:02 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19710119
u010cas vou017enje: 00:42:56
Zaostanek: 00:06:02
ŽENSKE C-Ž
1 . 4 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 00:32:55 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19630428
u010cas vou017enje: 00:32:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 100 SANTINA BRANDOLIN
TEAM GRANZON
Ženski SLO TEAM GRANZON 00:38:30 00:05:35 >
Klub TEAM GRANZON
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:38:30
Zaostanek: 00:05:35
3 . 6 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 00:39:54 00:06:59 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
u010cas vou017enje: 00:39:54
Zaostanek: 00:06:59
4 . 118 MONIKA KURSCHILDGEN
Ženski AUT 00:43:57 00:11:02 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:43:57
Zaostanek: 00:11:02
AMATERJI -M
1 . 131 MIHA LAVRENČIČ
Moški SLO 00:23:22 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:23:22
Zaostanek: 00:00:00
2 . 13 Trenta Aljaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19890421 00:23:23 00:00:01 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890421
u010cas vou017enje: 00:23:23
Zaostanek: 00:00:01
3 . 14 Koren Gašper
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:24:13 00:00:51 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:24:13
Zaostanek: 00:00:51
4 . 11 Furlan Jernej
MEBLOJOGI
Moški SLO MEBLOJOGI SLO19880214 00:25:25 00:02:03 >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880214
u010cas vou017enje: 00:25:25
Zaostanek: 00:02:03
5 . 7 Rijavec Matej
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19980815 00:25:44 00:02:22 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980815
u010cas vou017enje: 00:25:44
Zaostanek: 00:02:22
6 . 8 Likar Anej
Moški SLO 00:26:47 00:03:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:26:47
Zaostanek: 00:03:25
7 . 97 Rutar Damjan
Moški SLO 00:27:21 00:03:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:27:21
Zaostanek: 00:03:59
8 . 9 Kavčič Aljaž
Moški SLO 00:27:36 00:04:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:27:36
Zaostanek: 00:04:14
9 . 16 Osvald Florjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 00:28:29 00:05:07 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980702
u010cas vou017enje: 00:28:29
Zaostanek: 00:05:07
10 . 121 DENIS ROT
Moški SLO 00:29:01 00:05:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:29:01
Zaostanek: 00:05:39
11 . 15 Koren Vasja
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910115 00:30:41 00:07:19 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910115
u010cas vou017enje: 00:30:41
Zaostanek: 00:07:19
12 . 17 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 00:31:42 00:08:20 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900207
u010cas vou017enje: 00:31:42
Zaostanek: 00:08:20
13 . 115 MATEJ PAPEŽ
Moški SLO 00:33:25 00:10:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:33:25
Zaostanek: 00:10:03
14 . 10 Kravanja Jan
MEBLOJOGI
Moški SLO MEBLOJOGI SLO20000717 00:34:13 00:10:51 >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000717
u010cas vou017enje: 00:34:13
Zaostanek: 00:10:51
15 . 108 NEJC ŽAGAR
Športina
Moški SLO Športina 00:36:16 00:12:54 >
Klub Športina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:36:16
Zaostanek: 00:12:54
MASTER A-M
1 . 119 FEDERICO MEDUES
CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM
Moški SLO CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM 00:23:16 -- >
Klub CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:23:16
Zaostanek: 00:00:00
2 . 20 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 00:23:34 00:00:18 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831129
u010cas vou017enje: 00:23:34
Zaostanek: 00:00:18
3 . 80 Klavora Mitja
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19841230 00:24:12 00:00:56 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841230
u010cas vou017enje: 00:24:12
Zaostanek: 00:00:56
4 . 19 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19850305 00:24:44 00:01:28 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850305
u010cas vou017enje: 00:24:44
Zaostanek: 00:01:28
5 . 18 Dessoni Marco
CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM
Moški SLO CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM 00:26:08 00:02:52 >
Klub CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:26:08
Zaostanek: 00:02:52
6 . 111 MARCO SANTAROSSA
Bike air race team
Moški SLO Bike air race team 00:26:21 00:03:05 >
Klub Bike air race team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:26:21
Zaostanek: 00:03:05
7 . 91 Brovč Peter
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19830706 00:26:22 00:03:06 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830706
u010cas vou017enje: 00:26:22
Zaostanek: 00:03:06
8 . 22 Pavšič Tilen
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 00:26:25 00:03:09 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841216
u010cas vou017enje: 00:26:25
Zaostanek: 00:03:09
9 . 113 TOMAŽ KONAVEC
Moški SLO 00:35:17 00:12:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:35:17
Zaostanek: 00:12:01
MASTER B-M
1 . 103 Kodermanc Erik
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:24:35 -- >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:24:35
Zaostanek: 00:00:00
2 . 104 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI SLO19810228 00:24:51 00:00:16 >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810228
u010cas vou017enje: 00:24:51
Zaostanek: 00:00:16
3 . 26 Melinc Matevž
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19800608 00:25:05 00:00:30 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800608
u010cas vou017enje: 00:25:05
Zaostanek: 00:00:30
4 . 127 MATJAŽ KOVAČIČ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:27:20 00:02:45 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:27:20
Zaostanek: 00:02:45
5 . 24 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:27:50 00:03:15 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:27:50
Zaostanek: 00:03:15
6 . 27 Kenda Primož
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19771208 00:27:54 00:03:19 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771208
u010cas vou017enje: 00:27:54
Zaostanek: 00:03:19
7 . 89 SAŠO MIKLAVČIČ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:28:22 00:03:47 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:28:22
Zaostanek: 00:03:47
8 . 25 Ukmar Miha
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 00:32:06 00:07:31 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:32:06
Zaostanek: 00:07:31
9 . 88 ROLAND MENART
Moški SLO 00:32:15 00:07:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:32:15
Zaostanek: 00:07:40
10 . 98 TOMAŽ KRAGELJ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:35:30 00:10:55 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:35:30
Zaostanek: 00:10:55
MASTER C-M
1 . 31 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 00:23:13 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760802
u010cas vou017enje: 00:23:13
Zaostanek: 00:00:00
2 . 33 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 00:23:32 00:00:19 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750517
u010cas vou017enje: 00:23:32
Zaostanek: 00:00:19
3 . 32 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 00:23:44 00:00:31 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
u010cas vou017enje: 00:23:44
Zaostanek: 00:00:31
4 . 39 Konc Gorazd
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 00:24:57 00:01:44 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740604
u010cas vou017enje: 00:24:57
Zaostanek: 00:01:44
5 . 124 BOŠTJAN TRBIŽAN
KK Lastra
Moški SLO KK Lastra 00:26:05 00:02:52 >
Klub KK Lastra
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:26:05
Zaostanek: 00:02:52
6 . 29 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19720918 00:26:12 00:02:59 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720918
u010cas vou017enje: 00:26:12
Zaostanek: 00:02:59
7 . 37 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 00:27:15 00:04:02 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760901
u010cas vou017enje: 00:27:15
Zaostanek: 00:04:02
8 . 87 IVAN IVANČIČ
Moški SLO 00:28:59 00:05:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:28:59
Zaostanek: 00:05:46
9 . 36 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 00:29:42 00:06:29 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:29:42
Zaostanek: 00:06:29
10 . 30 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19731021 00:30:57 00:07:44 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19731021
u010cas vou017enje: 00:30:57
Zaostanek: 00:07:44
11 . 105 MARKO BRATUŽ
Moški SLO 00:31:52 00:08:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:31:52
Zaostanek: 00:08:39
12 . 86 ANDREJ KOŠIR
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:34:45 00:11:32 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:34:45
Zaostanek: 00:11:32
13 . 110 Žagar BOŠTJAN
Športina
Moški SLO Športina 00:41:33 00:18:20 >
Klub Športina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:41:33
Zaostanek: 00:18:20
14 . 128 PETER DOMEVŠČEK
Moški SLO 00:43:24 00:20:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:43:24
Zaostanek: 00:20:11
MASTER D-M
1 . 42 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 00:24:40 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690616
u010cas vou017enje: 00:24:40
Zaostanek: 00:00:00
2 . 107 ALESSANDRO MAGNI
ASD Barcella
Moški SLO ASD Barcella 00:24:40 -- >
Klub ASD Barcella
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:24:40
Zaostanek: 00:00:00
3 . 132 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 00:25:30 00:00:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690511
u010cas vou017enje: 00:25:30
Zaostanek: 00:00:50
4 . 83 Volarič Milko
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19700119 00:26:17 00:01:37 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700119
u010cas vou017enje: 00:26:17
Zaostanek: 00:01:37
5 . 41 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 00:26:23 00:01:43 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690806
u010cas vou017enje: 00:26:23
Zaostanek: 00:01:43
6 . 43 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ SLO19690704 00:27:18 00:02:38 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690704
u010cas vou017enje: 00:27:18
Zaostanek: 00:02:38
7 . 116 SREČKO MAVRI
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:27:26 00:02:46 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:27:26
Zaostanek: 00:02:46
8 . 40 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690414 00:28:36 00:03:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690414
u010cas vou017enje: 00:28:36
Zaostanek: 00:03:56
9 . 133 ALEŠ ČAVS
Moški SLO 00:30:45 00:06:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:30:45
Zaostanek: 00:06:05
10 . 79 Stopar Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:34:08 00:09:28 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:34:08
Zaostanek: 00:09:28
MASTER E-M
1 . 112 GEBHARD PERTL
Moški SLO 00:23:19 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:23:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 75 ENRICO MASETTI
SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE
Moški ITA SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE 00:24:16 00:00:57 >
Klub SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:24:16
Zaostanek: 00:00:57
3 . 92 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:25:59 00:02:40 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:25:59
Zaostanek: 00:02:40
4 . 49 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 00:26:10 00:02:51 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
u010cas vou017enje: 00:26:10
Zaostanek: 00:02:51
5 . 46 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 00:26:36 00:03:17 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
u010cas vou017enje: 00:26:36
Zaostanek: 00:03:17
6 . 48 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 00:28:11 00:04:52 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19641226
u010cas vou017enje: 00:28:11
Zaostanek: 00:04:52
7 . 45 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 00:29:15 00:05:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640821
u010cas vou017enje: 00:29:15
Zaostanek: 00:05:56
8 . 50 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19630922 00:29:53 00:06:34 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19630922
u010cas vou017enje: 00:29:53
Zaostanek: 00:06:34
9 . 44 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 00:30:22 00:07:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640406
u010cas vou017enje: 00:30:22
Zaostanek: 00:07:03
10 . 102 DENIS CALLINOTTO
TEAM GRANZON
Moški SLO TEAM GRANZON 00:30:50 00:07:31 >
Klub TEAM GRANZON
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:30:50
Zaostanek: 00:07:31
11 . 81 SuliČ Andrej
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 00:31:00 00:07:41 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650507
u010cas vou017enje: 00:31:00
Zaostanek: 00:07:41
12 . 78 DARJO FURLAN
Moški SLO 00:33:41 00:10:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:33:41
Zaostanek: 00:10:22
13 . 129 ROBERT MIKLAVEC
Moški SLO 00:35:49 00:12:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:35:49
Zaostanek: 00:12:30
14 . 117 RALPH THOMA
Moški SLO 00:39:26 00:16:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:39:26
Zaostanek: 00:16:07
MASTER F-M
1 . 53 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 00:27:22 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601109
u010cas vou017enje: 00:27:22
Zaostanek: 00:00:00
2 . 52 OBID DARKO
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19610628 00:28:35 00:01:13 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19610628
u010cas vou017enje: 00:28:35
Zaostanek: 00:01:13
3 . 90 IGOR MANFREDA
BMC Tamai
Moški SLO BMC Tamai 00:29:08 00:01:46 >
Klub BMC Tamai
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:29:08
Zaostanek: 00:01:46
4 . 51 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 00:29:40 00:02:18 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
u010cas vou017enje: 00:29:40
Zaostanek: 00:02:18
5 . 54 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 00:29:56 00:02:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
u010cas vou017enje: 00:29:56
Zaostanek: 00:02:34
6 . 85 RINALDO TOSON
TEAM GRANZON
Moški ITA TEAM GRANZON 00:30:18 00:02:56 >
Klub TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:30:18
Zaostanek: 00:02:56
7 . 106 SILVANO GODEASSI
A.S.D. Giro F.V. G
Moški ITA A.S.D. Giro F.V. G 00:34:50 00:07:28 >
Klub A.S.D. Giro F.V. G
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:34:50
Zaostanek: 00:07:28
8 . 123 Tratnik Franci
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:35:05 00:07:43 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:35:05
Zaostanek: 00:07:43
MASTER G-M
1 . 114 Boštic Ljubo
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:27:43 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:27:43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 61 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 00:28:50 00:01:07 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
u010cas vou017enje: 00:28:50
Zaostanek: 00:01:07
3 . 62 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 00:29:32 00:01:49 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560612
u010cas vou017enje: 00:29:32
Zaostanek: 00:01:49
4 . 76 DINO BORGOBELLO
Moser Francesco club
Moški ITA Moser Francesco club 00:33:52 00:06:09 >
Klub Moser Francesco club
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:33:52
Zaostanek: 00:06:09
5 . 60 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 00:33:59 00:06:16 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
u010cas vou017enje: 00:33:59
Zaostanek: 00:06:16
6 . 130 ROK LOKAR
Moški SLO 00:35:40 00:07:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:35:40
Zaostanek: 00:07:57
7 . 125 MIRAN DOBRAVEC
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:36:08 00:08:25 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:36:08
Zaostanek: 00:08:25
8 . 56 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 00:37:07 00:09:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
u010cas vou017enje: 00:37:07
Zaostanek: 00:09:24
9 . 59 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 00:38:26 00:10:43 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
u010cas vou017enje: 00:38:26
Zaostanek: 00:10:43
10 . 120 DUŠAN ČARGO
Moški SLO 00:42:30 00:14:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:42:30
Zaostanek: 00:14:47
MASTER H-M
1 . 69 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 00:30:04 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19511103
u010cas vou017enje: 00:30:04
Zaostanek: 00:00:00
2 . 94 JOSEF PRIESSNIG
SC Mirnock
Moški SLO SC Mirnock 00:30:48 00:00:44 >
Klub SC Mirnock
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:30:48
Zaostanek: 00:00:44
3 . 67 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 00:31:27 00:01:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
u010cas vou017enje: 00:31:27
Zaostanek: 00:01:23
4 . 99 BRUNO BERLASSO
TEAM GRANZON
Moški ITA TEAM GRANZON 00:31:35 00:01:31 >
Klub TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:31:35
Zaostanek: 00:01:31
5 . 74 IVAN TUMIOTTO
U.L. CIVIDALE
Moški ITA U.L. CIVIDALE 00:31:59 00:01:55 >
Klub U.L. CIVIDALE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:31:59
Zaostanek: 00:01:55
6 . 68 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 00:33:36 00:03:32 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490131
u010cas vou017enje: 00:33:36
Zaostanek: 00:03:32
7 . 66 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 00:33:46 00:03:42 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19500403
u010cas vou017enje: 00:33:46
Zaostanek: 00:03:42
8 . 64 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 00:34:23 00:04:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
u010cas vou017enje: 00:34:23
Zaostanek: 00:04:19
9 . 77 PAVEL SIVEC
Moški SLO 00:41:48 00:11:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:41:48
Zaostanek: 00:11:44
MASTER I-M
1 . 96 FRANZ TARMANN
Damtc Althofen
Moški AUT Damtc Althofen 00:31:20 -- >
Klub Damtc Althofen
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:31:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 71 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 00:33:14 00:01:54 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19450917
u010cas vou017enje: 00:33:14
Zaostanek: 00:01:54
3 . 73 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 00:35:03 00:03:43 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
u010cas vou017enje: 00:35:03
Zaostanek: 00:03:43
4 . 126 JANEZ ANDLOVEC
Cajna Vipava
Moški SLO Cajna Vipava 00:36:20 00:05:00 >
Klub Cajna Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 00:36:20
Zaostanek: 00:05:00
5 . 72 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19380218 00:36:38 00:05:18 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19380218
u010cas vou017enje: 00:36:38
Zaostanek: 00:05:18
6 . 122 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO / 00:40:25 00:09:05 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
u010cas vou017enje: 00:40:25
Zaostanek: 00:09:05

Komentarji

 

Mobile content