Rezultati za: Vzpon za Pokal občine Kobarid 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za Pokal občine Kobarid 2016 Datum:02.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 00:38:59 --
2 . 82 MONIKA SULIČ Ženski SLO KK SOČA KOBARID 00:43:23 00:04:24
ŽENSKE B-Ž
1 . 93 MIRKA POLENČIČ Ženski SLO 00:36:54 --
2 . 3 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19710119 00:42:56 00:06:02
ŽENSKE C-Ž
1 . 4 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 00:32:55 --
2 . 100 SANTINA BRANDOLIN Ženski SLO TEAM GRANZON 00:38:30 00:05:35
3 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 00:39:54 00:06:59
4 . 118 MONIKA KURSCHILDGEN Ženski AUT 00:43:57 00:11:02
AMATERJI -M
1 . 131 MIHA LAVRENČIČ Moški SLO 00:23:22 --
2 . 13 Trenta Aljaž Moški SLO KK PANTAL SLO19890421 00:23:23 00:00:01
3 . 14 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:24:13 00:00:51
4 . 11 Furlan Jernej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19880214 00:25:25 00:02:03
5 . 7 Rijavec Matej Moški SLO KK DJAK SLO19980815 00:25:44 00:02:22
6 . 8 Likar Anej Moški SLO 00:26:47 00:03:25
7 . 97 Rutar Damjan Moški SLO 00:27:21 00:03:59
8 . 9 Kavčič Aljaž Moški SLO 00:27:36 00:04:14
9 . 16 Osvald Florjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 00:28:29 00:05:07
10 . 121 DENIS ROT Moški SLO 00:29:01 00:05:39
11 . 15 Koren Vasja Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910115 00:30:41 00:07:19
12 . 17 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 00:31:42 00:08:20
13 . 115 MATEJ PAPEŽ Moški SLO 00:33:25 00:10:03
14 . 10 Kravanja Jan Moški SLO MEBLOJOGI SLO20000717 00:34:13 00:10:51
15 . 108 NEJC ŽAGAR Moški SLO Športina 00:36:16 00:12:54
MASTER A-M
1 . 119 FEDERICO MEDUES Moški SLO CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM 00:23:16 --
2 . 20 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 00:23:34 00:00:18
3 . 80 Klavora Mitja Moški SLO KK DJAK SLO19841230 00:24:12 00:00:56
4 . 19 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19850305 00:24:44 00:01:28
5 . 18 Dessoni Marco Moški SLO CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM 00:26:08 00:02:52
6 . 111 MARCO SANTAROSSA Moški SLO Bike air race team 00:26:21 00:03:05
7 . 91 Brovč Peter Moški SLO KK PANTAL SLO19830706 00:26:22 00:03:06
8 . 22 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 00:26:25 00:03:09
9 . 113 TOMAŽ KONAVEC Moški SLO 00:35:17 00:12:01
MASTER B-M
1 . 103 Kodermanc Erik Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:24:35 --
2 . 104 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO19810228 00:24:51 00:00:16
3 . 26 Melinc Matevž Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19800608 00:25:05 00:00:30
4 . 127 MATJAŽ KOVAČIČ Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:27:20 00:02:45
5 . 24 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:27:50 00:03:15
6 . 27 Kenda Primož Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19771208 00:27:54 00:03:19
7 . 89 SAŠO MIKLAVČIČ Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:28:22 00:03:47
8 . 25 Ukmar Miha Moški SLO KK PANTAL 00:32:06 00:07:31
9 . 88 ROLAND MENART Moški SLO 00:32:15 00:07:40
10 . 98 TOMAŽ KRAGELJ Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:35:30 00:10:55
MASTER C-M
1 . 31 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 00:23:13 --
2 . 33 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 00:23:32 00:00:19
3 . 32 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 00:23:44 00:00:31
4 . 39 Konc Gorazd Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 00:24:57 00:01:44
5 . 124 BOŠTJAN TRBIŽAN Moški SLO KK Lastra 00:26:05 00:02:52
6 . 29 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna SLO19720918 00:26:12 00:02:59
7 . 37 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 00:27:15 00:04:02
8 . 87 IVAN IVANČIČ Moški SLO 00:28:59 00:05:46
9 . 36 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL 00:29:42 00:06:29
10 . 30 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna SLO19731021 00:30:57 00:07:44
11 . 105 MARKO BRATUŽ Moški SLO 00:31:52 00:08:39
12 . 86 ANDREJ KOŠIR Moški SLO KK SOČA 00:34:45 00:11:32
13 . 110 Žagar BOŠTJAN Moški SLO Športina 00:41:33 00:18:20
14 . 128 PETER DOMEVŠČEK Moški SLO 00:43:24 00:20:11
MASTER D-M
1 . 42 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 00:24:40 --
2 . 107 ALESSANDRO MAGNI Moški SLO ASD Barcella 00:24:40 --
3 . 132 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 00:25:30 00:00:50
4 . 83 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19700119 00:26:17 00:01:37
5 . 41 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 00:26:23 00:01:43
6 . 43 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ SLO19690704 00:27:18 00:02:38
7 . 116 SREČKO MAVRI Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:27:26 00:02:46
8 . 40 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690414 00:28:36 00:03:56
9 . 133 ALEŠ ČAVS Moški SLO 00:30:45 00:06:05
10 . 79 Stopar Janez Moški SLO KD MENGEŠ 00:34:08 00:09:28
MASTER E-M
1 . 112 GEBHARD PERTL Moški SLO 00:23:19 --
2 . 75 ENRICO MASETTI Moški ITA SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE 00:24:16 00:00:57
3 . 92 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:25:59 00:02:40
4 . 49 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 00:26:10 00:02:51
5 . 46 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 00:26:36 00:03:17
6 . 48 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 00:28:11 00:04:52
7 . 45 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 00:29:15 00:05:56
8 . 50 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M SLO19630922 00:29:53 00:06:34
9 . 44 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 00:30:22 00:07:03
10 . 102 DENIS CALLINOTTO Moški SLO TEAM GRANZON 00:30:50 00:07:31
11 . 81 Sulič Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 00:31:00 00:07:41
12 . 78 DARJO FURLAN Moški SLO 00:33:41 00:10:22
13 . 129 ROBERT MIKLAVEC Moški SLO 00:35:49 00:12:30
14 . 117 RALPH THOMA Moški SLO 00:39:26 00:16:07
MASTER F-M
1 . 53 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 00:27:22 --
2 . 52 OBID DARKO Moški SLO KD ALPE SiS SLO19610628 00:28:35 00:01:13
3 . 90 IGOR MANFREDA Moški SLO BMC Tamai 00:29:08 00:01:46
4 . 51 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 00:29:40 00:02:18
5 . 54 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 00:29:56 00:02:34
6 . 85 RINALDO TOSON Moški ITA TEAM GRANZON 00:30:18 00:02:56
7 . 106 SILVANO GODEASSI Moški ITA A.S.D. Giro F.V. G 00:34:50 00:07:28
8 . 123 Tratnik Franci Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:35:05 00:07:43
MASTER G-M
1 . 114 Boštic Ljubo Moški SLO Brez kluba 00:27:43 --
2 . 61 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 00:28:50 00:01:07
3 . 62 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 00:29:32 00:01:49
4 . 76 DINO BORGOBELLO Moški ITA Moser Francesco club 00:33:52 00:06:09
5 . 60 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 00:33:59 00:06:16
6 . 130 ROK LOKAR Moški SLO 00:35:40 00:07:57
7 . 125 MIRAN DOBRAVEC Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:36:08 00:08:25
8 . 56 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 00:37:07 00:09:24
9 . 59 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 00:38:26 00:10:43
10 . 120 DUŠAN ČARGO Moški SLO 00:42:30 00:14:47
MASTER H-M
1 . 69 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 00:30:04 --
2 . 94 JOSEF PRIESSNIG Moški SLO SC Mirnock 00:30:48 00:00:44
3 . 67 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 00:31:27 00:01:23
4 . 99 BRUNO BERLASSO Moški ITA TEAM GRANZON 00:31:35 00:01:31
5 . 74 IVAN TUMIOTTO Moški ITA U.L. CIVIDALE 00:31:59 00:01:55
6 . 68 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 00:33:36 00:03:32
7 . 66 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 00:33:46 00:03:42
8 . 64 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 00:34:23 00:04:19
9 . 77 PAVEL SIVEC Moški SLO 00:41:48 00:11:44
MASTER I-M
1 . 96 FRANZ TARMANN Moški AUT Damtc Althofen 00:31:20 --
2 . 71 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 00:33:14 00:01:54
3 . 73 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 00:35:03 00:03:43
4 . 126 JANEZ ANDLOVEC Moški SLO Cajna Vipava 00:36:20 00:05:00
5 . 72 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 00:36:38 00:05:18
6 . 122 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO / 00:40:25 00:09:05

Komentarji