Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: ETAPNA DIRKA - 10. VELIKA NAGRADA OBČINE KOMENDA

Cestno kolesarstvo Tekma:ETAPNA DIRKA - 10. VELIKA NAGRADA OBČINE KOMENDA Datum:14.05.2016 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 162 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010404
2 . 155 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001231
3 . 151 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915
4 . 163 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000826
5 . 184 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS SLO20000117
6 . 153 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000925
7 . 156 Murn Boštjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010115
8 . 181 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS SLO20000224
9 . 197 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ SLO20000912
10 . 160 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000629
11 . 166 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20010516
12 . 217 Pasini Lorenzo Moški VELOCE CLUB BORGO ITA20011010
13 . 218 Bressanini Stefano Moški VELOCE CLUB BORGO ITA20000908
14 . 206 Jotanović Marin Moški BK Rijeka CRO20000427
15 . 173 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000912
16 . 164 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL SLO20011105
17 . 178 Skuk Luka Moški RADENSKA AS SLO20000328
18 . 170 Žagar Tilen Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000310
19 . 189 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS SLO20010215
20 . 176 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO20010728
21 . 152 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010501
22 . 185 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS SLO20000920
23 . 183 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS SLO20011007
24 . 171 Pušnik Gašper Moški PERUTNINA PTUJ SLO20010326
25 . 198 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART SLO20000202
26 . 161 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001023
27 . 158 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000429
28 . 192 Avbelj Blaž Moški RADENSKA AS SLO20011102
29 . 205 Jurišević Carlo Moški BK Rijeka CRO20011014
30 . 175 Gaiser Alexander Moški PERUTNINA PTUJ SLO20011202
31 . 154 Poljšak Benjamin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010330
32 . 165 Ašič Simon Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010930
33 . 177 Teržan Jakob Moški RADENSKA AS SLO20000118
34 . 172 Polanec Gašper Moški PERUTNINA PTUJ SLO20010226
35 . 157 Kovačič Rok Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010117
36 . 209 Ferdinand Gabriel Moški Junior Cycling Team Graz AUT20000812
37 . 159 Kastelic Jani Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010410
38 . 216 Sandri Edoardo Moški VELOCE CLUB BORGO ITA20010801
39 . 180 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS SLO20011228
40 . 188 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS SLO20010426
41 . 210 Srbić Toni Moški BK Zadar CRO20000531
42 . 204 Matek Lovro Moški BK Rijeka CRO20001101
43 . 207 Woy Andreas Moški Junior Cycling Team Graz AUT20000818
44 . 186 Groznik Urh Moški RADENSKA AS SLO20000902
45 . 196 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000902
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 267 Čemažar Nik Moški KK SAVA KRANJ SLO19990802
2 . 259 Debevec Blaž Moški RADENSKA AS SLO19990215
3 . 250 Merčun Matej Moški RADENSKA AS SLO19980104
4 . 273 Horvat Žiga Moški KK TROPOVCI SLO19980913
5 . 256 Jerman Žiga Moški RADENSKA AS SLO19980626
6 . 246 Pogačar Tadej Moški RADENSKA AS SLO19980921
7 . 235 Sagadin Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990501
8 . 231 černe Gregor Matija Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520
9 . 262 Zupan Miha Moški KK SAVA KRANJ SLO19981020
10 . 220 Lavrič Martin Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128
11 . 224 Jarc Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990409
12 . 263 Primožič Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO19981208
13 . 229 Šranc Peter Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19990620
14 . 257 Glinšek Tilen Moški RADENSKA AS SLO19980419
15 . 236 Roškar Tim Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980626
16 . 249 Ostervuh Jan Moški RADENSKA AS SLO19990402
17 . 268 Prah Aljaž Moški TANIN SEVNICA SLO19981220
18 . 277 Herzele David Moški Junior Cycling Team Graz AUT19991202
19 . 264 Kvasina Filip Moški KK SAVA KRANJ CRO19981029
20 . 252 Kugonič Žiga Moški RADENSKA AS SLO19990218
21 . 226 Hočevar Kristjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990503
22 . 245 Potočki Viktor Moški RADENSKA AS CRO19990327
23 . 276 Stiglhuber Stephan Moški Junior Cycling Team Graz AUT19980912
24 . 269 Kavšek Luka Moški TANIN SEVNICA SLO19991026
25 . 223 Majoli Fran Moški KK ADRIA MOBIL CRO19980216
26 . 225 Horvat Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19981006
27 . 222 Novak Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO19991117
28 . 255 Kogovšek Krištof Moški RADENSKA AS SLO19990404
29 . 247 Paulič Jaka Moški RADENSKA AS SLO19981129
30 . 270 Podlesnik Anže Moški TANIN SEVNICA SLO19990904
31 . 258 Finkšt Matic Moški RADENSKA AS SLO19990113
32 . 265 Katrašnik Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19981005
33 . 279 Auer Manuel Moški Friesis-Bikery RacingTeam AUT19990506
34 . 232 Topolovec Matija Moški KK GORJE SLO19990406
35 . 228 Tomaš Rok Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980213
36 . 240 Jakopović Sven Moški PERUTNINA PTUJ CRO19990311
37 . 248 Oven Jaka Moški RADENSKA AS SLO19980930
38 . 239 KRAMBERGER LUKA Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980127
39 . 272 CEBEK Cene Moški KK TBP LENART SLO19980828
40 . 266 Eržen Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19990127
41 . 221 Poberžnik Juš Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990702
42 . 244 Razpotnik Miha Moški RADENSKA AS SLO19990524
43 . 234 Bavec Timotej Moški MEBLOJOGI SLO19990620
44 . 241 Čančar Damir Moški PERUTNINA PTUJ CRO19980323
45 . 242 Starčič Dino Moški RADENSKA AS SLO19990313
46 . 271 Prednik Tomaž Moški KK TBP LENART SLO19981030
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 291 Zajc Hajdi Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 1:26:35 17 0:00:00 0:04:42
2 . 293 Penko Karin Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 1:25:22 16 -- 0:04:53
3 . 297 Perinović Maja Ženski BK Zadar CRO19990924 1:25:23 16 -- 0:05:04
4 . 288 Ustar Maša Pia Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19990901 1:25:24 16 -- 0:05:05
5 . 294 Berlan Ula Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 1:29:22 16 -- 0:05:06
6 . 296 Šintić Josipa Ženski BK Zadar CRO19990630 1:25:44 15 -- 0:05:15
7 . 295 Bečan Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 1:29:12 15 -- 0:05:11
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 303 Pintar Urška Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 1:24:48 17 0:00:00 0:04:39
2 . 302 Šimenc Laura Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 1:24:50 17 0:00:02 0:04:44
3 . 298 Perše Tina Ženski CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 1:26:19 17 0:01:31 0:04:52
4 . 299 Novak Alenka Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19770817 1:26:34 17 0:01:46 0:04:48
5 . 304 Elsner Tanja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19930116 1:26:36 17 0:01:48 0:04:42
DNF 300 Jeretina Katja Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19970523 1:00:02 12 -- 0:04:44
Cestno kolesarstvo Tekma:ETAPNA DIRKA - 10. VELIKA NAGRADA OBČINE KOMENDA Datum:14.05.2016 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 155 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001231
2 . 151 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915
3 . 163 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000826
4 . 162 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010404
5 . 153 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000925
6 . 156 Murn Boštjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010115
7 . 184 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS SLO20000117
8 . 176 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO20010728
9 . 181 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS SLO20000224
10 . 203 Bleyer Pauli Moški RC RAPSO Knittelfeld AUT20000524
11 . 173 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000912
12 . 160 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000629
13 . 192 Avbelj Blaž Moški RADENSKA AS SLO20011102
14 . 205 Jurišević Carlo Moški BK Rijeka CRO20011014
15 . 165 Ašič Simon Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010930
16 . 152 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010501
17 . 158 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000429
18 . 199 Gungl Maj Moški KK TBP LENART SLO20000221
19 . 218 Bressanini Stefano Moški VELOCE CLUB BORGO ITA20000908
20 . 197 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ SLO20000912
21 . 164 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL SLO20011105
22 . 183 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS SLO20011007
23 . 189 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS SLO20010215
24 . 206 Jotanović Marin Moški BK Rijeka CRO20000427
25 . 178 Skuk Luka Moški RADENSKA AS SLO20000328
26 . 187 Cunder Martin Moški RADENSKA AS SLO20000805
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 256 Jerman Žiga Moški RADENSKA AS SLO19980626
2 . 246 Pogačar Tadej Moški RADENSKA AS SLO19980921
3 . 224 Jarc Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990409
4 . 267 Čemažar Nik Moški KK SAVA KRANJ SLO19990802
5 . 229 Šranc Peter Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19990620
6 . 235 Sagadin Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990501
7 . 231 černe Gregor Matija Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520
8 . 262 Zupan Miha Moški KK SAVA KRANJ SLO19981020
9 . 249 Ostervuh Jan Moški RADENSKA AS SLO19990402
10 . 259 Debevec Blaž Moški RADENSKA AS SLO19990215
11 . 257 Glinšek Tilen Moški RADENSKA AS SLO19980419
12 . 266 Eržen Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19990127
13 . 265 Katrašnik Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19981005
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 293 Penko Karin Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 0:32:04 21 0:00:00 0:01:29
2 . 291 Zajc Hajdi Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 0:31:02 20 -- 0:01:28
3 . 297 Perinović Maja Ženski BK Zadar CRO19990924 0:32:27 20 -- 0:01:34
4 . 294 Berlan Ula Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 0:30:39 19 -- 0:01:31
5 . 296 Šintić Josipa Ženski BK Zadar CRO19990630 0:32:50 19 -- 0:01:37
6 . 288 Ustar Maša Pia Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19990901 0:32:50 19 -- 0:01:40
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 298 Perše Tina Ženski CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 0:31:01 21 0:00:00 0:01:25
2 . 302 Šimenc Laura Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 0:32:03 21 0:01:02 0:01:28
3 . 299 Novak Alenka Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19770817 0:31:58 20 -- 0:01:32
4 . 304 Elsner Tanja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19930116 0:31:58 20 -- 0:01:32
Cestno kolesarstvo Tekma:ETAPNA DIRKA - 10. VELIKA NAGRADA OBČINE KOMENDA Datum:14.05.2016 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 155 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001231
2 . 162 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010404
3 . 151 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915
4 . 163 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000826
5 . 153 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000925
6 . 184 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS SLO20000117
7 . 156 Murn Boštjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010115
8 . 181 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS SLO20000224
9 . 160 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000629
10 . 176 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO20010728
11 . 197 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ SLO20000912
12 . 173 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000912
13 . 203 Bleyer Pauli Moški RC RAPSO Knittelfeld AUT20000524
14 . 166 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20010516
15 . 217 Pasini Lorenzo Moški VELOCE CLUB BORGO ITA20011010
16 . 218 Bressanini Stefano Moški VELOCE CLUB BORGO ITA20000908
17 . 192 Avbelj Blaž Moški RADENSKA AS SLO20011102
18 . 206 Jotanović Marin Moški BK Rijeka CRO20000427
19 . 205 Jurišević Carlo Moški BK Rijeka CRO20011014
20 . 165 Ašič Simon Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010930
21 . 164 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL SLO20011105
22 . 152 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010501
23 . 178 Skuk Luka Moški RADENSKA AS SLO20000328
24 . 158 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000429
25 . 170 Žagar Tilen Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000310
26 . 199 Gungl Maj Moški KK TBP LENART SLO20000221
27 . 189 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS SLO20010215
28 . 185 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS SLO20000920
29 . 183 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS SLO20011007
30 . 171 Pušnik Gašper Moški PERUTNINA PTUJ SLO20010326
31 . 198 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART SLO20000202
32 . 161 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001023
33 . 175 Gaiser Alexander Moški PERUTNINA PTUJ SLO20011202
34 . 154 Poljšak Benjamin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010330
35 . 177 Teržan Jakob Moški RADENSKA AS SLO20000118
36 . 172 Polanec Gašper Moški PERUTNINA PTUJ SLO20010226
37 . 157 Kovačič Rok Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010117
38 . 209 Ferdinand Gabriel Moški Junior Cycling Team Graz AUT20000812
39 . 159 Kastelic Jani Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010410
40 . 216 Sandri Edoardo Moški VELOCE CLUB BORGO ITA20010801
41 . 180 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS SLO20011228
42 . 188 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS SLO20010426
43 . 210 Srbić Toni Moški BK Zadar CRO20000531
44 . 204 Matek Lovro Moški BK Rijeka CRO20001101
45 . 207 Woy Andreas Moški Junior Cycling Team Graz AUT20000818
46 . 186 Groznik Urh Moški RADENSKA AS SLO20000902
47 . 196 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000902
48 . 187 Cunder Martin Moški RADENSKA AS SLO20000805
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 267 Čemažar Nik Moški KK SAVA KRANJ SLO19990802
2 . 256 Jerman Žiga Moški RADENSKA AS SLO19980626
3 . 246 Pogačar Tadej Moški RADENSKA AS SLO19980921
4 . 259 Debevec Blaž Moški RADENSKA AS SLO19990215
5 . 224 Jarc Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990409
6 . 235 Sagadin Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990501
7 . 250 Merčun Matej Moški RADENSKA AS SLO19980104
8 . 229 Šranc Peter Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19990620
9 . 273 Horvat Žiga Moški KK TROPOVCI SLO19980913
10 . 231 černe Gregor Matija Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520
11 . 262 Zupan Miha Moški KK SAVA KRANJ SLO19981020
12 . 249 Ostervuh Jan Moški RADENSKA AS SLO19990402
13 . 257 Glinšek Tilen Moški RADENSKA AS SLO19980419
14 . 220 Lavrič Martin Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128
15 . 263 Primožič Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO19981208
16 . 266 Eržen Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19990127
17 . 265 Katrašnik Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19981005
18 . 236 Roškar Tim Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980626
19 . 268 Prah Aljaž Moški TANIN SEVNICA SLO19981220
20 . 277 Herzele David Moški Junior Cycling Team Graz AUT19991202
21 . 264 Kvasina Filip Moški KK SAVA KRANJ CRO19981029
22 . 252 Kugonič Žiga Moški RADENSKA AS SLO19990218
23 . 226 Hočevar Kristjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990503
24 . 245 Potočki Viktor Moški RADENSKA AS CRO19990327
25 . 276 Stiglhuber Stephan Moški Junior Cycling Team Graz AUT19980912
26 . 269 Kavšek Luka Moški TANIN SEVNICA SLO19991026
27 . 223 Majoli Fran Moški KK ADRIA MOBIL CRO19980216
28 . 225 Horvat Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19981006
29 . 222 Novak Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO19991117
30 . 255 Kogovšek Krištof Moški RADENSKA AS SLO19990404
31 . 247 Paulič Jaka Moški RADENSKA AS SLO19981129
32 . 270 Podlesnik Anže Moški TANIN SEVNICA SLO19990904
33 . 258 Finkšt Matic Moški RADENSKA AS SLO19990113
34 . 279 Auer Manuel Moški Friesis-Bikery RacingTeam AUT19990506
35 . 232 Topolovec Matija Moški KK GORJE SLO19990406
36 . 228 Tomaš Rok Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980213
37 . 240 Jakopović Sven Moški PERUTNINA PTUJ CRO19990311
38 . 248 Oven Jaka Moški RADENSKA AS SLO19980930
39 . 239 KRAMBERGER LUKA Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980127
40 . 272 CEBEK Cene Moški KK TBP LENART SLO19980828
41 . 221 Poberžnik Juš Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990702
42 . 244 Razpotnik Miha Moški RADENSKA AS SLO19990524
43 . 234 Bavec Timotej Moški MEBLOJOGI SLO19990620
44 . 241 Čančar Damir Moški PERUTNINA PTUJ CRO19980323
45 . 242 Starčič Dino Moški RADENSKA AS SLO19990313
46 . 271 Prednik Tomaž Moški KK TBP LENART SLO19981030
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 291 Zajc Hajdi Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 1 50 2 45 95
2 . 293 Penko Karin Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 2 45 1 50 95
3 . 297 Perinović Maja Ženski BK Zadar CRO19990924 3 40 3 40 80
4 . 294 Berlan Ula Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 5 30 4 35 65
5 . 288 Ustar Maša Pia Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19990901 4 35 6 25 60
6 . 296 Šintić Josipa Ženski BK Zadar CRO19990630 6 25 5 30 55
7 . 295 Bečan Lucija Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 7 20 20
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 302 Šimenc Laura Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 2 45 2 45 90
2 . 298 Perše Tina Ženski CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 3 40 1 50 90
3 . 299 Novak Alenka Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19770817 4 35 3 40 75
4 . 304 Elsner Tanja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19930116 5 30 4 35 65
5 . 303 Pintar Urška Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 1 50 50
DNF 300 Jeretina Katja Ženski KK ADRIA MOBIL SLO19970523 --

Komentarji

 

Mobile content