Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 21.REKORD ŠMARNE GORE

Tek - gorski Tekma:21.REKORD ŠMARNE GORE Datum:15.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
ČLANI (1977 - 1996)-M
1 . 63 Novak Simon
SPORTLIN
Moški SLO SPORTLIN 0:12:15.3 >
Klub SPORTLIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:12:15.3
2 . 89 Kuhar Nejc
KGT PAPEŽ – LaSportiva
Moški SLO KGT PAPEŽ – LaSportiva 0:12:18.9 >
Klub KGT PAPEŽ – LaSportiva
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:12:18.9
3 . 12 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:12:21.6 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:12:21.6
4 . 94 Bečan Timotej
Moški SLO 0:12:25.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:12:25.1
5 . 57 Mihelič Luka
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:12:38.2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:12:38.2
6 . 73 Rezai Bashir
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:13:20.7 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:20.7
7 . 48 Kramarič Luka
Moški SLO 0:13:31.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:31.3
8 . 11 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:13:47.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:47.0
9 . 70 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:13:52.6 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:52.6
10 . 83 Vešligaj Jure
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:14:21.4 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:21.4
11 . 62 Nikolič Miroslav
INTERSPORT
Moški SLO INTERSPORT 0:14:22.3 >
Klub INTERSPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:22.3
12 . 42 Kocjančič Primož
Moški SLO 0:15:28.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:28.7
13 . 96 DRAGAN VODOPIVEC
ŠD NANOS
Moški SLO ŠD NANOS 0:15:50.3 >
Klub ŠD NANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:50.3
14 . 95 RENATO KOGEJ
Maverik
Moški SLO Maverik 0:15:52.0 >
Klub Maverik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:52.0
15 . 23 Černigoj TevŽ
ŠD ALIVE
Moški SLO ŠD ALIVE 0:15:53.9 >
Klub ŠD ALIVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:53.9
16 . 76 Šadl Mitja
Moški SLO 0:16:16.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:16.5
17 . 75 Šadl Mitja
AK PANVITA MURSKA SOBOTA
Moški SLO AK PANVITA MURSKA SOBOTA 0:16:38.2 >
Klub AK PANVITA MURSKA SOBOTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:38.2
18 . 33 Gorišek Nik
Moški SLO 0:17:07.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:07.5
19 . 50 Ličen Viktor
Moški SLO 0:17:45.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:45.3
20 . 77 šalić Uroš
Moški SLO 0:17:59.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:59.8
21 . 72 Pontelli Miha
Moški SLO 0:19:56.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:56.9
ČLANICE (1977 - 1996)-Ž
1 . 39 Klančnik Pobežin Karmen
LA SPORTIVA, ŠD NAKLO
Ženski SLO LA SPORTIVA, ŠD NAKLO 0:15:11.1 >
Klub LA SPORTIVA, ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:15:11.1
2 . 38 Jaklič Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:16:05.0 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:16:05.0
3 . 45 Kozjek Tina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:16:27.8 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:16:27.8
4 . 69 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:16:42.2 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:16:42.2
5 . 71 Pogačar Petra
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:16:44.0 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:16:44.0
6 . 30 Godec Andreja
ROSSI SPORT
Ženski SLO ROSSI SPORT 0:17:36.5 >
Klub ROSSI SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:36.5
7 . 7 Blatnik Damjana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:17:56.4 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:56.4
MLADINCI (1997 - 2001)-M
1 . 36 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:14:17.0 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:17.0
2 . 80 Trontelj Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:14:23.6 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:23.6
3 . 66 Ogrin Dominik
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:18:48.1 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:48.1
VETERANI 40+ (1967 - 1976)-M
1 . 3 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:12:14.7 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:12:14.7
2 . 92 JASON BRYANT
USA
Moški USA 0:14:14.9 >
Klub USA
Država
Spol: Moški
Čas: 0:14:14.9
3 . 67 Osolnik Damjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 0:15:03.7 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:03.7
4 . 93 BORIS DRAŠLER
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:15:55.0 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:55.0
5 . 90 BOŠTJAN TROBIŠ
Geonep
Moški SLO Geonep 0:16:13.4 >
Klub Geonep
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:13.4
6 . 17 Černe Andrej
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 0:17:07.0 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:07.0
7 . 34 Hočevar Primož
ARTSTONE
Moški SLO ARTSTONE 0:17:14.6 >
Klub ARTSTONE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:14.6
8 . 82 Turnes Ramon
AK KRIM
Moški SLO AK KRIM 0:18:39.3 >
Klub AK KRIM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:39.3
9 . 55 Mićić Mile
Moški SLO 0:20:57.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:57.7
10 . 86 Žgalin Dejan
PGD TACEN
Moški SLO PGD TACEN 0:20:59.7 >
Klub PGD TACEN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:59.7
11 . 26 Flek Janez
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI 0:23:19.3 >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:19.3
VETERANI 50+ (1966 IN STAREJšI)-M
1 . 74 Rozman Aleš
ŠD LOM
Moški SLO ŠD LOM 0:15:42.2 >
Klub ŠD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:42.2
2 . 4 Bartelj Dušan
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 0:17:03.7 >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:03.7
3 . 68 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:17:17.6 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:17.6
4 . 53 Macuh Peter
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:17:33.2 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:33.2
5 . 85 Vrtačnik Jože
TF
Moški SLO TF 0:18:17.1 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:17.1
6 . 88 VLADO PAVČIČ
ŠD Danfoss Trata
Moški SLO ŠD Danfoss Trata 0:18:41.5 >
Klub ŠD Danfoss Trata
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:41.5
7 . 91 Perko Mirko
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 0:19:18.4 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:18.4
8 . 44 Kotar Dušan
Moški SLO 0:20:10.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:10.7
9 . 43 Kogovšek Stane
ARTSTONE
Moški SLO ARTSTONE 0:20:14.3 >
Klub ARTSTONE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:14.3
10 . 41 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 0:21:43.6 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:43.6
VETERANKE 40+ (1967 - 1976)-Ž
1 . 81 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:18:10.6 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:18:10.6
2 . 79 Trobec Urška
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:18:24.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:18:24.0
3 . 25 Dobrotinšek Anita
Ženski SLO 0:18:29.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:18:29.8
4 . 87 Žlogar Ivica
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 0:21:26.9 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:21:26.9

Komentarji

 

Mobile content