Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 5. kolo Valelunga (Bike Spirit)

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 5. kolo Valelunga (Bike Spirit) Datum:06.08.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas vožnje Več
JUNIOR-M
1 . 68 Bilić Anthony
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:10:10 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:10:10
2 . 91 Bašić Ivan
BK Stina
Moški CRO BK Stina 6 1:20:19 >
Klub BK Stina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:20:19
3 . 132 Grgić Sebastijan
BK TNT Pazin
Moški CRO BK TNT Pazin 5 1:07:39 >
Klub BK TNT Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:07:39
4 . 109 Fatorić Davide
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:10:51 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:10:51
5 . 93 Grgorinić Luka
Adrenalina
Moški CRO Adrenalina 1 DNF >
Klub Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas vožnje: DNF
MLAđI JUNIOR-M
1 . 2 Škira Toni
BBK IstraBike
Moški CRO BBK IstraBike 6 1:13:18 >
Klub BBK IstraBike
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:13:18
2 . 1 Bertović Noa
BBK IstraBike
Moški CRO BBK IstraBike 6 1:19:37 >
Klub BBK IstraBike
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:19:37
3 . 100 Losinskiy Nikita
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN -- DNF >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 0
Čas vožnje: DNF
KADET-M
1 . 212 Kukuljan Roko
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 3 -- >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 223 ĆOSIĆ Deni
Triatlon Klub Pula
Moški CRO Triatlon Klub Pula 3 -- >
Klub Triatlon Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 205 Ruba Marko
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 202 Kernjus Deni
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 3 -- >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
MLAđI KADET-M
1 . 210 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
SPORT-M
1 . 108 Agatic Vedran
Individual
Moški CRO Individual 6 1:18:32 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:18:32
2 . 81 GULIĆ Marko
Individual
Moški CRO Individual 5 1:07:17 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:07:17
VETERAN A-M
1 . 15 ČOTAR Martin
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:07:48 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:07:48
2 . 87 Vidovic Sasa
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 6 1:08:04 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:08:04
3 . 65 Križmanić Simon
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:10:16 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:10:16
4 . 9 Grubišić Luka
Individual
Moški CRO Individual 6 1:10:20 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:10:20
5 . 131 MEDICA Klaudio
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:10:58 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:10:58
6 . 37 Kernjus Ivan
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 6 1:11:29 >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:11:29
7 . 107 LUKAČIĆ Ivan
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:11:53 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:11:53
8 . 113 Bobolanović Tihomir
Individual
Moški CRO Individual 6 1:12:32 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:12:32
9 . 16 Delton Massimo
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:13:09 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:13:09
10 . 28 Svitić Dean
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:13:53 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:13:53
11 . 101 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 1:15:17 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:15:17
12 . 74 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:15:43 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:15:43
13 . 20 ŠESTAN Daniel
BK Fažana
Moški CRO BK Fažana 6 1:15:56 >
Klub BK Fažana
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:15:56
14 . 26 ŽUFIĆ Alen
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:19:05 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:19:05
15 . 89 Dundović Saša
BBK Team RODEO
Moški CRO BBK Team RODEO 6 1:19:19 >
Klub BBK Team RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:19:19
16 . 130 Štimac Ivan
Individual
Moški CRO Individual 5 1:09:55 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:09:55
17 . 83 ZANINIĆ Petar
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:10:17 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:10:17
18 . 116 Škerlić Damir
Individual
Moški CRO Individual 5 1:11:21 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:11:21
19 . 32 Đurđević Andrej
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:13:07 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:13:07
20 . 115 Štokovac Alen
Individual
Moški CRO Individual 5 1:19:55 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:19:55
21 . 134 Pustijanac Mario
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
22 . 99 Vigini Manuel
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 3 1:06:53 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 1:06:53
23 . 135 BANČIĆ Dalibor
Adrenalina
Moški CRO Adrenalina 2 DNF >
Klub Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas vožnje: DNF
24 . 18 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual -- DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 0
Čas vožnje: DNF
VETERAN B-M
1 . 12 Bonas Drago
Individual
Moški CRO Individual 6 1:11:40 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:11:40
2 . 96 Kliba Kristian
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:13:18 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:13:18
3 . 67 Zuccon Gianfranco
Individual
Moški CRO Individual 6 1:13:40 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:13:40
4 . 34 Dorotić Igor
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 6 1:15:21 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:15:21
5 . 47 Zidarić Goran
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 6 1:16:07 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:16:07
6 . 136 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 6 1:16:10 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:16:10
7 . 70 Zuccon Claudio
Individual
Moški CRO Individual 6 1:17:03 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:17:03
8 . 11 ČakareviĆ Rade
Individual
Moški CRO Individual 6 1:17:20 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:17:20
9 . 71 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 6 1:17:57 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:17:57
10 . 103 Crljenica Manuel
BK Pula
Moški CRO BK Pula 5 1:07:57 >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:07:57
11 . 72 Bilić Loris
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:08:05 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:08:05
12 . 90 STEVANATO Enrico
Venezia Bike
Moški CRO Venezia Bike 5 1:09:50 >
Klub Venezia Bike
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:09:50
13 . 80 Perica Ante
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:10:38 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:10:38
14 . 133 BENAZIĆ Dean
BK Istra Bike
Moški CRO BK Istra Bike 5 1:11:43 >
Klub BK Istra Bike
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:11:43
15 . 79 TISSEN Waldemar
RSG Hovelhof
Moški CRO RSG Hovelhof 4 1:10:27 >
Klub RSG Hovelhof
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas vožnje: 1:10:27
16 . 102 Udović Denis
BK Team Rodeo
Moški CRO BK Team Rodeo -- DNF >
Klub BK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 0
Čas vožnje: DNF
VETERAN C-M
1 . 66 Kliba Valter
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:12:04 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:12:04
2 . 105 HEK Mauro
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:14:50 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:14:50
3 . 3 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 6 1:16:17 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:16:17
4 . 38 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:17:30 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:17:30
5 . 78 BRAJKOVIĆ Veljko
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 6 1:19:06 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:19:06
6 . 31 Gašparini Korado
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 1:12:25 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:12:25
7 . 43 Radović Bazilio
BBK IstraBike
Moški CRO BBK IstraBike 5 1:14:27 >
Klub BBK IstraBike
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:14:27
8 . 86 Pulman Dušan
Omega T cycling
Moški CRO Omega T cycling 5 1:20:24 >
Klub Omega T cycling
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:20:24
9 . 51 ZORKO Davor
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 -- >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 111 SAGADIN Zoran
Triatlon Klub Pula
Moški CRO Triatlon Klub Pula 4 1:07:53 >
Klub Triatlon Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas vožnje: 1:07:53
11 . 21 Sulimanović Vedran
Bike Spirit
Moški CRO Bike Spirit 3 -- >
Klub Bike Spirit
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 19 HRELJA Robert
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina -- DNF >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 0
Čas vožnje: DNF
DO 23-M
1 . 60 Bažon Sandi
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:06:50 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:06:50
2 . 4 Grujić Matko
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:07:53 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 1:07:53
DO 13-M
1 . 207 Ivančić Giani
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 222 žufić Vid
Adrenalina
Moški CRO Adrenalina 3 -- >
Klub Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 204 UNUKIĆ Juraj
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 00:00:00
DO 11-M
1 . 313 Privrat Leon
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 324 MAJCAN Nino
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 8 -- >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 303 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 326 Žufić Matia
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
DO 9-M
1 . 314 Privrat Luka
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 325 Korošec Aljaž
KK Završnica
Moški CRO KK Završnica 8 -- >
Klub KK Završnica
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 304 UNUKIĆ Jakov
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 302 MAJCAN Tino
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 8 -- >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 309 HAJNC Sebastijan
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas vožnje: 00:00:00
DO 7-M
1 . 327 ORBANIĆ Dario
Individual
Moški CRO Individual 6 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 310 CURIĆ Rene
Individual
Moški CRO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 00:00:00
U15 žENE-Ž
1 . 201 Duić Mia
Adrenalina
Ženski CRO Adrenalina 2 -- >
Klub Adrenalina
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 2
Čas vožnje: 00:00:00
ŽENE-Ž
1 . 95 Žufić Ania
KBBXS Adrenalina
Ženski CRO KBBXS Adrenalina 5 1:11:17 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 5
Čas vožnje: 1:11:17
2 . 97 ZUCCON Nina
Individual
Ženski CRO Individual 4 1:07:08 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 4
Čas vožnje: 1:07:08
3 . 94 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 3 1:07:34 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 3
Čas vožnje: 1:07:34
DO 13 ž-Ž
1 . 221 Žufić Nikolina
KBBXS Adrenalina
Ženski CRO KBBXS Adrenalina 2 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 2
Čas vožnje: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content