Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 5. kolo Valelunga (Bike Spirit)

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 5. kolo Valelunga (Bike Spirit) Datum:06.08.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas vožnje
JUNIOR-M
1 . 68 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:10:10
2 . 91 Bašić Ivan Moški CRO BK Stina 6 1:20:19
3 . 132 Grgić Sebastijan Moški CRO BK TNT Pazin 5 1:07:39
4 . 109 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:10:51
5 . 93 Grgorinić Luka Moški CRO Adrenalina 1 DNF
MLAđI JUNIOR-M
1 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 6 1:13:18
2 . 1 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 6 1:19:37
3 . 100 Losinskiy Nikita Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN -- DNF
KADET-M
1 . 212 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 3 --
2 . 223 ĆOSIĆ Deni Moški CRO Triatlon Klub Pula 3 --
3 . 205 Ruba Marko Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
4 . 202 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 3 --
MLAđI KADET-M
1 . 210 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 3 --
SPORT-M
1 . 108 Agatic Vedran Moški CRO Individual 6 1:18:32
2 . 81 GULIĆ Marko Moški CRO Individual 5 1:07:17
VETERAN A-M
1 . 15 ČOTAR Martin Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:07:48
2 . 87 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik 6 1:08:04
3 . 65 Križmanić Simon Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:10:16
4 . 9 Grubišić Luka Moški CRO Individual 6 1:10:20
5 . 131 MEDICA Klaudio Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:10:58
6 . 37 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 6 1:11:29
7 . 107 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:11:53
8 . 113 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual 6 1:12:32
9 . 16 Delton Massimo Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:13:09
10 . 28 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:13:53
11 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 6 1:15:17
12 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:15:43
13 . 20 ŠESTAN Daniel Moški CRO BK Fažana 6 1:15:56
14 . 26 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:19:05
15 . 89 Dundović Saša Moški CRO BBK Team RODEO 6 1:19:19
16 . 130 Štimac Ivan Moški CRO Individual 5 1:09:55
17 . 83 ZANINIĆ Petar Moški CRO BK AXA 5 1:10:17
18 . 116 Škerlić Damir Moški CRO Individual 5 1:11:21
19 . 32 Đurđević Andrej Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:13:07
20 . 115 Štokovac Alen Moški CRO Individual 5 1:19:55
21 . 134 Pustijanac Mario Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
22 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 3 1:06:53
23 . 135 BANČIĆ Dalibor Moški CRO Adrenalina 2 DNF
24 . 18 Tončić Marko Moški CRO Individual -- DNF
VETERAN B-M
1 . 12 Bonas Drago Moški CRO Individual 6 1:11:40
2 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:13:18
3 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 6 1:13:40
4 . 34 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 6 1:15:21
5 . 47 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 6 1:16:07
6 . 136 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 6 1:16:10
7 . 70 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 6 1:17:03
8 . 11 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 6 1:17:20
9 . 71 Glavic Relvis Moški CRO BK Novigrad 6 1:17:57
10 . 103 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 5 1:07:57
11 . 72 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:08:05
12 . 90 STEVANATO Enrico Moški CRO Venezia Bike 5 1:09:50
13 . 80 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:10:38
14 . 133 BENAZIĆ Dean Moški CRO BK Istra Bike 5 1:11:43
15 . 79 TISSEN Waldemar Moški CRO RSG Hovelhof 4 1:10:27
16 . 102 Udović Denis Moški CRO BK Team Rodeo -- DNF
VETERAN C-M
1 . 66 Kliba Valter Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:12:04
2 . 105 HEK Mauro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:14:50
3 . 3 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 6 1:16:17
4 . 38 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:17:30
5 . 78 BRAJKOVIĆ Veljko Moški CRO MTB Istra Pazin 6 1:19:06
6 . 31 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 5 1:12:25
7 . 43 Radović Bazilio Moški CRO BBK IstraBike 5 1:14:27
8 . 86 Pulman Dušan Moški CRO Omega T cycling 5 1:20:24
9 . 51 ZORKO Davor Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 --
10 . 111 SAGADIN Zoran Moški CRO Triatlon Klub Pula 4 1:07:53
11 . 21 Sulimanović Vedran Moški CRO Bike Spirit 3 --
12 . 19 HRELJA Robert Moški CRO KBBXS Adrenalina -- DNF
DO 23-M
1 . 60 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:06:50
2 . 4 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:07:53
DO 13-M
1 . 207 Ivančić Giani Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
2 . 222 žufić Vid Moški CRO Adrenalina 3 --
3 . 204 UNUKIĆ Juraj Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
DO 11-M
1 . 313 Privrat Leon Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
2 . 324 MAJCAN Nino Moški CRO MTB Istra Pazin 8 --
3 . 303 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 --
4 . 326 Žufić Matia Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
DO 9-M
1 . 314 Privrat Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
2 . 325 Korošec Aljaž Moški CRO KK Završnica 8 --
3 . 304 UNUKIĆ Jakov Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
4 . 302 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 8 --
5 . 309 HAJNC Sebastijan Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
DO 7-M
1 . 327 ORBANIĆ Dario Moški CRO Individual 6 --
2 . 310 CURIĆ Rene Moški CRO Individual 5 --
U15 žENE-Ž
1 . 201 Duić Mia Ženski CRO Adrenalina 2 --
ŽENE-Ž
1 . 95 Žufić Ania Ženski CRO KBBXS Adrenalina 5 1:11:17
2 . 97 ZUCCON Nina Ženski CRO Individual 4 1:07:08
3 . 94 Marušić Romina Ženski CRO Individual 3 1:07:34
DO 13 ž-Ž
1 . 221 Žufić Nikolina Ženski CRO KBBXS Adrenalina 2 --

Komentarji