Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Valvazor 2016

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Vzpon na Valvazor 2016 Datum:08.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Trasa Teža kolesa
KOLESA NAD 13 KG-M
1 . 88 BENČINA Miha Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:34:07 5,1km 13.84
2 . 67 Nemec Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:34:33 5,1km 13.5
3 . 86 Jan HLADE Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:01 5,1km 16.1
DNS 66 Resman Primož Moški SLO KK ZAVRŠNICA DNS 5,1km
DNS 69 Budkovič Gašper Moški SLO KK ZAVRŠNICA DNS 5,1km
DNS 70 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNS 5,1km
DNS 71 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNS 5,1km
MOšKI 17 – 35 LET-M
1 . 89 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:22:05 5,1km
2 . 39 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:22:35 5,1km
3 . 37 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:01 5,1km
4 . 43 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 00:23:08 5,1km
5 . 42 Štucin Alen Moški SLO MBK SPORTR.SI 00:23:35 5,1km
6 . 38 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:25:20 5,1km
7 . 81 Grega PREŠEREN Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:26:57 5,1km
8 . 82 GALIČIČ Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:27:18 5,1km
9 . 40 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:27:51 5,1km
10 . 90 RAZINGER Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:28:14 5,1km
11 . 87 Jan Igor Moški SLO top fit team 00:28:35 5,1km
12 . 41 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:29:06 5,1km
13 . 36 Alič Blaž Moški SLO 00:29:52 5,1km
14 . 68 Dolar Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:30:06 5,1km
15 . 78 PRISTOV Marko Moški SLO 00:30:52 5,1km
16 . 85 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:31:42 5,1km
17 . 72 Miha ŠOLAR Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:34:48 5,1km
18 . 35 Osterman Drejc Moški SLO 00:40:03 5,1km
MOšKI NAD 50 LET-M
1 . 63 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 00:26:53 5,1km
2 . 60 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:28:10 5,1km
3 . 62 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 00:28:30 5,1km
4 . 59 Čuden Marjan Moški SLO 00:29:46 5,1km
5 . 64 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 00:31:01 5,1km
6 . 61 Jagodic Miro Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:31:38 5,1km
7 . 65 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 00:32:49 5,1km
8 . 57 Rogač Franko Moški SLO 00:40:07 5,1km
9 . 58 Kajdiž Franci Moški SLO 00:40:59 5,1km
MOšKI OD 36 – 50 LET-M
1 . 84 Dogša Iztok Moški SLO 0.01625 5,1km
2 . 55 Erjavec Rok Moški SLO ŠD TINJE 00:23:47 5,1km
3 . 54 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 00:24:48 5,1km
4 . 45 Prešeren Jani Moški SLO BVG GULč BTS COMPANY 00:25:38 5,1km
5 . 44 Žnidarič Franci Moški SLO 00:26:07 5,1km
6 . 53 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:26:13 5,1km
7 . 49 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:26:28 5,1km
8 . 48 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:26:43 5,1km
9 . 56 Pristavec Miran Moški SLO TOPFIT TEAM 00:26:52 5,1km
10 . 51 Marolt Jožef Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:29:34 5,1km
11 . 52 Hirci Uroš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:32:21 5,1km
12 . 80 PRISTOV Boštjan Moški SLO 00:33:46 5,1km
13 . 79 LEGAT Janez Moški SLO 00:37:11 5,1km
14 . 73 ŠKVARČA Srečko Moški SLO 00:38:29 5,1km
DNS 46 Breznik Edvin Moški SLO DNS 5,1km
DNS 50 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DNS 5,1km
DNS 47 Rajter Fredo Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DNS 5,1km
U11-M
1 . 3 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:17:30 2,7km
2 . 2 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:19:34 2,7km
3 . 4 Pintar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:20:41 2,7km
4 . 5 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:20:52 2,7km
U13-M
1 . 10 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:23:30 4,3km
2 . 4 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:26:07 4,3km
3 . 3 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:27:15 4,3km
4 . 6 Kerec Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:30:56 4,3km
5 . 11 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:37:24 4,3km
6 . 7 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:39:14 4,3km
7 . 12 Jenko Pogačnik Drejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:41:08 4,3km
U15-M
1 . 31 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:29:06 5,1km
2 . 32 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:31:16 5,1km
U17-M
1 . 33 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:25:59 5,1km
2 . 34 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0.01875 5,1km
U9-M
1 . 1 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:11:22 1.2km
2 . 13 DOGSA Tadej Moški SLO 00:15:06 1.2km
ŽENSKE 19 – 35 LET-Ž
DNS 74 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM DNS 5,1km
ŽENSKE NAD 35 LET-Ž
1 . 83 Škrajnar Špela Ženski SLO 00:29:00 5,1km
2 . 77 Šubic Jeločnik Irena Ženski SLO 00:38:54 5,1km
3 . 76 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:49 5,1km
4 . 75 Mesarič Jožica Ženski SLO 00:45:36 5,1km

Komentarji