Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 28. mekinjski kros 2016 - TPOK

Tek Tekma: 28. mekinjski kros 2016 - TPOK Datum:27.04.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 462 Viriant Maša
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2005 0:01:34 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 0:01:34
2 . 461 Plankar Ula
OŠ Šmartno
Ženski SLO OŠ Šmartno 2006 0:01:42 >
Klub OŠ Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 0:01:42
3 . 464 Dolinšek Viktorija
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2006 0:01:43 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 0:01:43
4 . 463 Potokar Lara
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2005 0:01:47 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 0:01:47
5 . 465 Osolnik Lejla
/
Ženski SLO / 2006 0:01:50 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 0:01:50
6 . 459 VEHOVAR Ana
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 2005 0:01:51 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 0:01:51
6 . 443 Šerkezi Maruša Tereza
Zdrav življ. slog OŠ Stranje
Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 2007 0:01:51 >
Klub Zdrav življ. slog OŠ Stranje
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 0:01:51
8 . 466 MALI Jera
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 2006 0:01:54 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 0:01:54
9 . 414 TRUNK Nina
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 2007 0:01:57 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 0:01:57
10 . 420 PODBEVŠEK Ana
Ženski SLO 2007 0:02:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 0:02:00
11 . 417 ŠPUR Manca
Ženski SLO 2008 0:02:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 0:02:01
12 . 441 Matijaš Ema
Ženski SLO 2008 0:02:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 0:02:03
13 . 421 PUNGERČAR Anja Ogrin
Ženski SLO 2008 0:02:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 0:02:07
14 . 442 Strgar Taja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2008 0:02:19 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 0:02:19
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 365 Trojer Pavel
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 2005 0:01:33 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 0:01:33
2 . 320 NOVAK Tilen
/
Moški SLO / 2005 0:01:37 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 0:01:37
3 . 361 Romšak Nik
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2006 0:01:38 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 0:01:38
4 . 362 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2005 0:01:39 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 0:01:39
5 . 364 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2006 0:01:40 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 0:01:40
6 . 343 Česen Nal
Moški SLO 2007 0:01:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:01:41
6 . 317 Jeras Jakob
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2006 0:01:41 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 0:01:41
8 . 316 PAVLIN Marcel
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2007 0:01:44 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:01:44
9 . 363 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2006 0:01:49 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 0:01:49
10 . 355 Pestotrnik Alen
Moški SLO 2008 0:01:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:01:51
11 . 346 Petek Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2007 0:01:53 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:01:53
12 . 341 Mali Pisek Urša
Moški SLO 2007 0:01:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:01:54
13 . 349 Bičanič Tilen
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2007 0:01:55 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:01:55
14 . 347 Golob Grega
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2007 0:01:58 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:01:58
15 . 350 Mali Urban
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 2008 0:01:59 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:01:59
16 . 353 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2008 0:02:01 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:02:01
17 . 345 Potokar Nik
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2007 0:02:02 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:02:02
18 . 321 MALI Lovro
AD Kamnik
Moški SLO AD Kamnik 2008 0:02:03 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:02:03
19 . 354 Černelič Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2007 0:02:05 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 0:02:05
20 . 319 ROK Natty Florjan
Moški SLO 2008 0:02:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:02:06
21 . 352 Prezelj Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2008 0:02:08 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:02:08
22 . 357 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2008 0:02:12 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:02:12
23 . 344 Cankar Nik
Moški SLO 2008 0:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 0:02:16
KP - DEKLICE-Ž
1 . 481 PoliČnik Lana
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2004 0:03:53 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 0:03:53
2 . 460 MARADIN Manca
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 2004 0:04:02 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 0:04:02
3 . 482 Močnik Eva
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 2003 0:04:08 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 0:04:08
4 . 457 Uršič Tjaša
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2003 0:04:15 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 0:04:15
5 . 458 Smolnikar Alja
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 2003 0:04:35 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 0:04:35
KP - DEčKI-M
1 . 383 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2003 0:03:17 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 0:03:17
2 . 384 Poljanšek Izak
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2004 0:03:20 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:03:20
3 . 387 Močnik Martin
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 2003 0:03:24 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 0:03:24
4 . 375 MARADIN Jan
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2003 0:03:28 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 0:03:28
5 . 382 Poženel Natan Maj
ŠKTD Lom
Moški SLO ŠKTD Lom 2003 0:03:29 >
Klub ŠKTD Lom
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 0:03:29
6 . 388 PODGORŠEK Žiga
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2003 0:03:38 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 0:03:38
7 . 385 Grčar Žan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2004 0:03:41 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:03:41
8 . 389 PODGORŠEK Nejc
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2003 0:03:44 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 0:03:44
9 . 374 ALJOŠA David Pavlin
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2004 0:03:45 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:03:45
10 . 396 PAVLINIČ Gal
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2004 0:03:50 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:03:50
11 . 386 Golob David
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2004 0:04:07 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:04:07
12 . 399 Černelič Maks
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2004 0:04:10 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:04:10
13 . 376 NOVAK Maj
/
Moški SLO / 2004 0:04:29 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:04:29
14 . 381 Golob Lovro
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 2004 0:04:31 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 0:04:31
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 103 Planko Lovro
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2001 0:06:28 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 0:06:28
2 . 104 Trojer Drejc
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 2002 0:06:35 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 2002
Čas: 0:06:35
3 . 102 Podbregar Rok
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2002 0:07:25 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2002
Čas: 0:07:25
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 192 Mali Nuša
ŠKD Sela pri Kamniku
Ženski SLO ŠKD Sela pri Kamniku 2001 0:07:37 >
Klub ŠKD Sela pri Kamniku
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Čas: 0:07:37
2 . 199 MOHAR Neža Gradišek
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 2002 0:07:47 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
: 2002
Čas: 0:07:47
3 . 193 Dobovšek Hana
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2002 0:07:48 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2002
Čas: 0:07:48
4 . 194 Ćirović Tjaša
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 2002 0:08:20 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 2002
Čas: 0:08:20
KP - MLADINCI-M
1 . 111 Bojanc Klemen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 1998 0:19:55 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 0:19:55
2 . 113 Hren Tine
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1999 0:20:11 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Čas: 0:20:11
3 . 112 Habjan Tine
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2000 0:20:55 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 0:20:55
4 . 114 Mekiš Marino
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1998 0:22:35 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 0:22:35
KP - ČLANICE-Ž
1 . 171 Flerin Mojca
Kamniški orientacijski klub
Ženski SLO Kamniški orientacijski klub 1980 0:22:55 >
Klub Kamniški orientacijski klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 0:22:55
2 . 153 Pristov Nina
AD Kronos
Ženski SLO AD Kronos 1993 0:23:44 >
Klub AD Kronos
Država SLO
Spol: Ženski
: 1993
Čas: 0:23:44
3 . 154 Kosmatin Katja
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 1989 0:23:51 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Čas: 0:23:51
4 . 152 Vrhovnik Klara
Ženski SLO 1996 0:26:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Čas: 0:26:43
5 . 155 Čelesnik Tamara
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1989 0:26:49 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Čas: 0:26:49
6 . 151 Vrhovnik Tjaša
Ženski SLO 1990 0:26:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 0:26:56
7 . 181 Žibert Darinka
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1973 0:29:23 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 0:29:23
KP - ČLANI A-M
1 . 59 Lamovec Peter
Salomon
Moški SLO Salomon 1984 0:36:12 >
Klub Salomon
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 0:36:12
2 . 33 Bregar Gašper
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1990 0:36:37 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 0:36:37
3 . 34 Božič Aljaž
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1996 0:39:43 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Čas: 0:39:43
4 . 36 Breznik Miha
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 1992 0:41:56 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 0:41:56
5 . 56 Sitar Denis
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1978 0:42:50 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 0:42:50
6 . 30 Mlakar Gregor
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1988 0:43:23 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 0:43:23
7 . 35 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 1990 0:46:45 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 0:46:45
8 . 54 Mali Klemen
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1982 0:47:41 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 0:47:41
9 . 32 Pintar Denis
Moški SLO 1994 0:47:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Čas: 0:47:58
10 . 31 Sladič Matej
Moški SLO 1996 0:48:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Čas: 0:48:37
11 . 62 Slatnar Andrej
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1985 0:49:57 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 0:49:57
12 . 51 Osolnik Gregor
Moški SLO 1979 0:50:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Čas: 0:50:00
13 . 52 Gregorc Marko
Moški SLO 1985 0:51:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 0:51:09
14 . 57 Škrbinc Sašo
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 1982 0:51:39 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 0:51:39
15 . 64 SUŠNIK Grega
Moški SLO 1986 0:51:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 0:51:42
16 . 61 ŠERKEZI Matjaž
GRS Kamnik
Moški SLO GRS Kamnik 1980 0:51:50 >
Klub GRS Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 0:51:50
17 . 60 Tonič Bojan
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1978 0:56:29 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 0:56:29
18 . 53 Dolinšek David
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1981 1:02:37 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 1:02:37
KP - ČLANI B-M
1 . 80 Volkar Franci
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1976 0:39:54 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 0:39:54
2 . 75 Trojer Andrej
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 1971 0:40:14 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 0:40:14
3 . 72 Juvan Miha
TopAtlet
Moški SLO TopAtlet 1975 0:42:36 >
Klub TopAtlet
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 0:42:36
4 . 81 Spruk Marko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1973 0:47:57 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 0:47:57
5 . 76 Ferbežar Gregor
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1973 0:50:41 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 0:50:41
6 . 73 Grčar Jože
ŠD Elektro Lj
Moški SLO ŠD Elektro Lj 1969 0:51:47 >
Klub ŠD Elektro Lj
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 0:51:47
7 . 71 Vrhovnik Tomi
Moški SLO 1967 0:54:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 0:54:26
8 . 49 Lemark Ervin
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1967 0:57:14 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 0:57:14
9 . 74 Bičanič Drago
Moški SLO 1972 0:58:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 0:58:59
KP - VETERANI A-M
1 . 5 Teraž Franci
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1962 0:42:00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 0:42:00
2 . 1 Kveder Lado
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1963 0:43:38 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 0:43:38
3 . 6 GALIN Bojan
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1958 0:45:09 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Čas: 0:45:09
4 . 14 Detiček Edvard
TopAtlet
Moški SLO TopAtlet 1962 0:47:36 >
Klub TopAtlet
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 0:47:36
5 . 15 Kožuh Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1962 0:47:48 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 0:47:48
6 . 2 gerjo ghjo
Acroni - team
Moški SLO Acroni - team 1960 0:49:26 >
Klub Acroni - team
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 0:49:26
7 . 13 Slatnar Vladislav
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1959 0:51:30 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Čas: 0:51:30
8 . 8 Škrbinc Miran
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 1960 0:52:12 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 0:52:12
9 . 9 Sršen Rajko
Komenda Mosta
Moški SLO Komenda Mosta 1962 0:54:55 >
Klub Komenda Mosta
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 0:54:55
10 . 12 Hren Tibor
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1960 0:57:53 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 0:57:53
11 . 3 Podgornik Ivan
Moški SLO 1959 0:59:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Čas: 0:59:14
12 . 4 Koglar Drago
Vodice
Moški SLO Vodice 1957 1:01:37 >
Klub Vodice
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Čas: 1:01:37
KP - VETERANI B-M
1 . 26 Lešnik Štefan
Moški SLO 1951 0:51:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Čas: 0:51:48
2 . 27 Klemenc Tone
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1955 0:53:30 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Čas: 0:53:30
3 . 25 Ručigaj Zdravc
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 1952 0:55:53 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Čas: 0:55:53
4 . 28 Petek Tone
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1946 0:56:28 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1946
Čas: 0:56:28
5 . 24 Jelenc Vid
KD Mengeš
Moški SLO KD Mengeš 1950 1:02:36 >
Klub KD Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Čas: 1:02:36
6 . 21 Povše Brane
Upokojenci Kamnik
Moški SLO Upokojenci Kamnik 1952 1:03:42 >
Klub Upokojenci Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Čas: 1:03:42
KP - VETERANKE-Ž
1 . 142 Milič Marinka
ŠKD Mekinje
Ženski SLO ŠKD Mekinje 1961 0:27:13 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Čas: 0:27:13
2 . 141 Petač Jolanda
Ženski SLO 1963 0:30:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1963
Čas: 0:30:26

Komentarji

 

Mobile content