Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Sport Gruber - Einzelzeitfahren 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:Sport Gruber - Einzelzeitfahren 2016 Datum:17.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
AM-M
1 . 49 MORAN VERMEULEN Moški AUT RC ARBÖ Trieben AUT19970614 00:16:19,74 00:00:00,00
2 . 47 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ ASKÖ Raiffeisen Feld am See AUT19950125 00:16:29,30 00:00:09,57
3 . 52 Waibel Christian Moški AUT RC Rapso Knittelfeld AUT19971029 00:16:47,54 00:00:27,81
4 . 50 PATRICK BLASCHKO Moški AUT Mandlers triteam AUT19901208 00:16:54,55 00:00:34,82
5 . 45 ANDY PFEIFER Moški AUT RC Arbö Kindberg AUT19941007 00:16:57,47 00:00:37,73
6 . 46 HEIMO FETTER Moški AUT RC Rapso Knittelfeld AUT19730115 00:17:05,77 00:00:46,03
7 . 51 Winter Stefan Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19970406 00:17:09,31 00:00:49,57
8 . 48 STEFAN TAFERNER Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19960302 00:19:02,01 00:02:42,28
F - 40-Ž
1 . 81 SABINE STEINWIDDER Ženski AUT Women on wheels 00:21:01,29 00:00:00,00
F 40+-Ž
1 . 80 BRIGITTA HÖFER Ženski AUT Radteam Leoben 00:23:10,16 00:00:00,00
JUNIORIN-Ž
1 . 13 JENNIFER DANIEL Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT1998 00:19:55,84 00:00:00,00
2 . 12 ELISA GÖTZINGER Ženski AUT Junior Cycling Team Graz AUT19980816 00:22:06,87 00:02:11,03
M1-M
1 . 57 ZENZ Gernot Moški AUT Sport Gruber 00:16:46,90 00:00:00,00
2 . 87 HARALD BERGMANN Moški AUT 00:16:56,82 00:00:09,92
3 . 58 CHRISTIAN WALDHÖR Moški AUT Radteam Leoben 00:17:05,76 00:00:18,85
4 . 82 UWE NESTLER Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld 00:17:17,37 00:00:30,47
5 . 86 MARTIN EICHBERGER Moški AUT Sporting Chocolate 00:18:10,69 00:01:23,79
6 . 56 GRUBER Harald Moški AUT Großlobming 00:18:19,77 00:01:32,86
7 . 55 PHILIPP SCHIRNIK Moški AUT RSG Lebring 00:19:36,14 00:02:49,24
M2-M
1 . 64 HEIMO WEDENHIN Moški AUT Xtrim Zeltweg 00:16:46,78 00:00:00,00
2 . 83 GERALD PICHLER Moški AUT Sport Gruber 00:17:59,73 00:01:12,95
3 . 59 WERNER KUCHLER Moški AUT Knittelfeld 00:18:11,02 00:01:24,23
4 . 65 CHRISTOPH STEINWIDDER Moški AUT 00:18:12,73 00:01:25,94
5 . 63 CHRISTIAN TRIEB Moški AUT SV-HN-TriTeam 00:18:14,68 00:01:27,90
6 . 62 WALTER KUPRANEC Moški AUT Elektro Bauer 00:18:22,16 00:01:35,38
7 . 67 BERND KUCHLER Moški AUT Sporting Chocolate 00:18:45,44 00:01:58,66
8 . 85 ANTON BACHER Moški AUT CML FINCON 00:18:58,75 00:02:11,96
9 . 61 MARTIN SIMMLER Moški AUT Leoben 00:19:27,67 00:02:40,89
10 . 66 EDWIN TRAUSENEGGER Moški AUT Elektro Bauer 00:22:19,68 00:05:32,90
DNS 60 WERNER FEICHTNER Moški AUT Elektro Bauer
M3-M
1 . 70 BERNHARD NEFF Moški AUT Radteam Leoben 00:16:53,55 00:00:00,00
2 . 68 JOSEF NEFF Moški AUT Radteam Leoben 00:17:45,64 00:00:52,08
3 . 69 FRITZ THALLINGER Moški AUT RC Elektro Merl Bruck/Mur 00:18:21,70 00:01:28,15
4 . 72 REINHOLD HÖFER Moški AUT Radteam Leoben 00:18:24,90 00:01:31,34
5 . 73 GERHARD PFEIFER Moški AUT RC Elektro Merl Bruck/Mur 00:19:51,38 00:02:57,83
6 . 74 BAUER Josef Moški AUT Elektro Bauer 00:19:52,04 00:02:58,49
7 . 84 HEINZ KORNBERGER Moški AUT RC Elektro Merl Bruck/Mur 00:21:34,28 00:04:40,73
DNS 75 ERWIN PRODNER Moški AUT Radteam Leoben
DNS 71 GERT KOLAR Moški AUT Verein Radteam Leoben
M4-M
1 . 76 HERMANN MANDLER Moški AUT Mandlers triteam 00:17:43,73 00:00:00,00
2 . 77 GRUBER Fritz Moški AUT Großlobming 00:20:55,49 00:03:11,76
3 . 78 GERHARD WALDHÖR Moški AUT Radteam Leoben 00:21:11,12 00:03:27,39
DNS 79 KURT JESTL Moški AUT Zeltweg
MäD/U14-Ž
1 . 40 GRUBER Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20050701 00:25:31,38 00:00:00,00
2 . 42 Klicnik Verena Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20040919 00:25:35,37 00:00:03,99
3 . 41 ESTER AULEHLA Ženski AUT RLM-Wien AUT20060228 00:33:40,73 00:08:09,35
MäD/U17-Ž
1 . 32 JANINE KOKAS Ženski AUT RLM-Wien AUT20000906 00:20:26,59 00:00:00,00
2 . 33 Gruber Katharina Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20001217 00:21:34,46 00:01:07,87
3 . 29 ANNA HATZ Ženski AUT Friesis-Bikery Junior Racing Team AUT20010202 00:21:42,31 00:01:15,72
4 . 31 Hellebart Lena Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20020206 00:22:20,83 00:01:54,25
5 . 30 CAROLINE HAJEK Ženski AUT RLM-Wien AUT20001016 00:25:38,41 00:05:11,83
DNS 28 HAMMERL Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20021212
DNS 39 Neißl Marlena Ženski AUT Junior Cycling Team Graz AUT20010128
U13-M
1 . 38 RAPHAEL KOKAS Moški AUT RLM-Wien AUT20041107 00:21:20,21 00:00:00,00
2 . 43 LUKAS MATZI Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20040121 00:21:40,40 00:00:20,20
3 . 36 HELLEBART Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20041009 00:23:20,46 00:02:00,25
DNS 37 STEPHAN PICHLER Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20041213
DNS 35 MAXIMILIAN GÖRÖG Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20040320
DNS 34 ELIAS EISENHUT Moški AUT RLM-Wien AUT20050702
U15-M
1 . 24 Lube Bernhard Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20020822 00:18:53,01 00:00:00,00
2 . 26 Hollegger Thomas Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20020505 00:18:59,02 00:00:06,01
3 . 25 ALEXANDER HAJEK Moški AUT RLM-Wien AUT20030719 00:19:24,21 00:00:31,20
4 . 23 LEO KERSCHBAUMER Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20030217 00:19:33,03 00:00:40,02
5 . 19 Pramberger Patrick Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20021118 00:19:54,14 00:01:01,13
6 . 22 Rinnofner Markus Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20030302 00:20:48,15 00:01:55,14
7 . 21 Gutenbrunner Paul Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20031021 00:21:23,83 00:02:30,82
8 . 18 MANUEL GUT Moški AUT RLM-Wien AUT20030603 00:21:34,33 00:02:41,32
9 . 15 BÜRKL Felix Moški AUT RLM-Wien AUT20030928 00:22:05,81 00:03:12,79
10 . 14 DAVID KRENN Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20031025 00:23:00,41 00:04:07,40
11 . 20 Rauszig Dominic Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20030725 00:25:24,39 00:06:31,38
DNS 27 PHILIPP HOFBAUER Moški AUT RC Grafenbach NÖ Süd AUT20020820
DNS 17 LORENZ SCHWARZ Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20020425
DNS 16 ALEXANDER SCHACHNER Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20030623
U17-M
1 . 10 Stelzl Michael Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20000722 00:17:25,04 00:00:00,00
2 . 11 Gratzer Alexander Moški AUT Friesis-Bikery Junior Racing Team AUT20000228 00:18:27,17 00:01:02,13
3 . 9 Rinnofner Michael Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20000404 00:18:37,84 00:01:12,80
4 . 7 FRANZ-JOS. LÄSSER Moški AUT GIANT Stattegg AUT20010117 00:18:50,30 00:01:25,27
5 . 5 FLORIAN LÖSCHL Moški AUT RLM-Wien AUT20011213 00:19:12,70 00:01:47,67
6 . 1 Ferdinand Gabriel Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20000812 00:19:45,54 00:02:20,50
7 . 4 Gaugl Michael Moški AUT Friesis-Bikery Junior Racing Team AUT20011227 00:20:15,52 00:02:50,49
8 . 2 Steinwidder Marc Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20010417 00:20:25,06 00:03:00,03
DNS 6 SCHMIDT Jakob Moški DEU Junior Cycling Team Graz GER20000520
DNS 8 Götzinger Valentin Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20001212
DNS 3 Woy Andreas Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20000818

Komentarji