Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Sport Gruber - Einzelzeitfahren 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:Sport Gruber - Einzelzeitfahren 2016 Datum:17.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
AM-M
1 . 49 MORAN VERMEULEN
RC ARBÖ Trieben
Moški AUT RC ARBÖ Trieben AUT19970614 00:16:19,74 00:00:00,00 >
Klub RC ARBÖ Trieben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19970614
Time: 00:16:19,74
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 47 Kurnik Michael
ARBÖ ASKÖ Raiffeisen Feld am See
Moški AUT ARBÖ ASKÖ Raiffeisen Feld am See AUT19950125 00:16:29,30 00:00:09,57 >
Klub ARBÖ ASKÖ Raiffeisen Feld am See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950125
Time: 00:16:29,30
Zaostanek: 00:00:09,57
3 . 52 Waibel Christian
RC Rapso Knittelfeld
Moški AUT RC Rapso Knittelfeld AUT19971029 00:16:47,54 00:00:27,81 >
Klub RC Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19971029
Time: 00:16:47,54
Zaostanek: 00:00:27,81
4 . 50 PATRICK BLASCHKO
Mandlers triteam
Moški AUT Mandlers triteam AUT19901208 00:16:54,55 00:00:34,82 >
Klub Mandlers triteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19901208
Time: 00:16:54,55
Zaostanek: 00:00:34,82
5 . 45 ANDY PFEIFER
RC Arbö Kindberg
Moški AUT RC Arbö Kindberg AUT19941007 00:16:57,47 00:00:37,73 >
Klub RC Arbö Kindberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941007
Time: 00:16:57,47
Zaostanek: 00:00:37,73
6 . 46 HEIMO FETTER
RC Rapso Knittelfeld
Moški AUT RC Rapso Knittelfeld AUT19730115 00:17:05,77 00:00:46,03 >
Klub RC Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19730115
Time: 00:17:05,77
Zaostanek: 00:00:46,03
7 . 51 Winter Stefan
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19970406 00:17:09,31 00:00:49,57 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19970406
Time: 00:17:09,31
Zaostanek: 00:00:49,57
8 . 48 STEFAN TAFERNER
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19960302 00:19:02,01 00:02:42,28 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960302
Time: 00:19:02,01
Zaostanek: 00:02:42,28
F - 40-Ž
1 . 81 SABINE STEINWIDDER
Women on wheels
Ženski AUT Women on wheels 00:21:01,29 00:00:00,00 >
Klub Women on wheels
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:21:01,29
Zaostanek: 00:00:00,00
F 40+-Ž
1 . 80 BRIGITTA HÖFER
Radteam Leoben
Ženski AUT Radteam Leoben 00:23:10,16 00:00:00,00 >
Klub Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:23:10,16
Zaostanek: 00:00:00,00
JUNIORIN-Ž
1 . 13 JENNIFER DANIEL
Arbö Rapso Knittelfeld
Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT1998 00:19:55,84 00:00:00,00 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT1998
Time: 00:19:55,84
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 12 ELISA GÖTZINGER
Junior Cycling Team Graz
Ženski AUT Junior Cycling Team Graz AUT19980816 00:22:06,87 00:02:11,03 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT19980816
Time: 00:22:06,87
Zaostanek: 00:02:11,03
M1-M
1 . 57 ZENZ Gernot
Sport Gruber
Moški AUT Sport Gruber 00:16:46,90 00:00:00,00 >
Klub Sport Gruber
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:16:46,90
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 87 HARALD BERGMANN
Moški AUT 00:16:56,82 00:00:09,92 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:16:56,82
Zaostanek: 00:00:09,92
3 . 58 CHRISTIAN WALDHÖR
Radteam Leoben
Moški AUT Radteam Leoben 00:17:05,76 00:00:18,85 >
Klub Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:05,76
Zaostanek: 00:00:18,85
4 . 82 UWE NESTLER
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld 00:17:17,37 00:00:30,47 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:17,37
Zaostanek: 00:00:30,47
5 . 86 MARTIN EICHBERGER
Sporting Chocolate
Moški AUT Sporting Chocolate 00:18:10,69 00:01:23,79 >
Klub Sporting Chocolate
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:10,69
Zaostanek: 00:01:23,79
6 . 56 GRUBER Harald
Großlobming
Moški AUT Großlobming 00:18:19,77 00:01:32,86 >
Klub Großlobming
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:19,77
Zaostanek: 00:01:32,86
7 . 55 PHILIPP SCHIRNIK
RSG Lebring
Moški AUT RSG Lebring 00:19:36,14 00:02:49,24 >
Klub RSG Lebring
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:36,14
Zaostanek: 00:02:49,24
M2-M
1 . 64 HEIMO WEDENHIN
Xtrim Zeltweg
Moški AUT Xtrim Zeltweg 00:16:46,78 00:00:00,00 >
Klub Xtrim Zeltweg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:16:46,78
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 83 GERALD PICHLER
Sport Gruber
Moški AUT Sport Gruber 00:17:59,73 00:01:12,95 >
Klub Sport Gruber
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:59,73
Zaostanek: 00:01:12,95
3 . 59 WERNER KUCHLER
Knittelfeld
Moški AUT Knittelfeld 00:18:11,02 00:01:24,23 >
Klub Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:11,02
Zaostanek: 00:01:24,23
4 . 65 CHRISTOPH STEINWIDDER
Moški AUT 00:18:12,73 00:01:25,94 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:12,73
Zaostanek: 00:01:25,94
5 . 63 CHRISTIAN TRIEB
SV-HN-TriTeam
Moški AUT SV-HN-TriTeam 00:18:14,68 00:01:27,90 >
Klub SV-HN-TriTeam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:14,68
Zaostanek: 00:01:27,90
6 . 62 WALTER KUPRANEC
Elektro Bauer
Moški AUT Elektro Bauer 00:18:22,16 00:01:35,38 >
Klub Elektro Bauer
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:22,16
Zaostanek: 00:01:35,38
7 . 67 BERND KUCHLER
Sporting Chocolate
Moški AUT Sporting Chocolate 00:18:45,44 00:01:58,66 >
Klub Sporting Chocolate
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:45,44
Zaostanek: 00:01:58,66
8 . 85 ANTON BACHER
CML FINCON
Moški AUT CML FINCON 00:18:58,75 00:02:11,96 >
Klub CML FINCON
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:58,75
Zaostanek: 00:02:11,96
9 . 61 MARTIN SIMMLER
Leoben
Moški AUT Leoben 00:19:27,67 00:02:40,89 >
Klub Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:27,67
Zaostanek: 00:02:40,89
10 . 66 EDWIN TRAUSENEGGER
Elektro Bauer
Moški AUT Elektro Bauer 00:22:19,68 00:05:32,90 >
Klub Elektro Bauer
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:22:19,68
Zaostanek: 00:05:32,90
DNS 60 WERNER FEICHTNER
Elektro Bauer
Moški AUT Elektro Bauer >
Klub Elektro Bauer
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time:
Zaostanek:
M3-M
1 . 70 BERNHARD NEFF
Radteam Leoben
Moški AUT Radteam Leoben 00:16:53,55 00:00:00,00 >
Klub Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:16:53,55
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 68 JOSEF NEFF
Radteam Leoben
Moški AUT Radteam Leoben 00:17:45,64 00:00:52,08 >
Klub Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:45,64
Zaostanek: 00:00:52,08
3 . 69 FRITZ THALLINGER
RC Elektro Merl Bruck/Mur
Moški AUT RC Elektro Merl Bruck/Mur 00:18:21,70 00:01:28,15 >
Klub RC Elektro Merl Bruck/Mur
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:21,70
Zaostanek: 00:01:28,15
4 . 72 REINHOLD HÖFER
Radteam Leoben
Moški AUT Radteam Leoben 00:18:24,90 00:01:31,34 >
Klub Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:18:24,90
Zaostanek: 00:01:31,34
5 . 73 GERHARD PFEIFER
RC Elektro Merl Bruck/Mur
Moški AUT RC Elektro Merl Bruck/Mur 00:19:51,38 00:02:57,83 >
Klub RC Elektro Merl Bruck/Mur
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:51,38
Zaostanek: 00:02:57,83
6 . 74 BAUER Josef
Elektro Bauer
Moški AUT Elektro Bauer 00:19:52,04 00:02:58,49 >
Klub Elektro Bauer
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:52,04
Zaostanek: 00:02:58,49
7 . 84 HEINZ KORNBERGER
RC Elektro Merl Bruck/Mur
Moški AUT RC Elektro Merl Bruck/Mur 00:21:34,28 00:04:40,73 >
Klub RC Elektro Merl Bruck/Mur
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:34,28
Zaostanek: 00:04:40,73
DNS 75 ERWIN PRODNER
Radteam Leoben
Moški AUT Radteam Leoben >
Klub Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time:
Zaostanek:
DNS 71 GERT KOLAR
Verein Radteam Leoben
Moški AUT Verein Radteam Leoben >
Klub Verein Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time:
Zaostanek:
M4-M
1 . 76 HERMANN MANDLER
Mandlers triteam
Moški AUT Mandlers triteam 00:17:43,73 00:00:00,00 >
Klub Mandlers triteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:43,73
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 77 GRUBER Fritz
Großlobming
Moški AUT Großlobming 00:20:55,49 00:03:11,76 >
Klub Großlobming
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:20:55,49
Zaostanek: 00:03:11,76
3 . 78 GERHARD WALDHÖR
Radteam Leoben
Moški AUT Radteam Leoben 00:21:11,12 00:03:27,39 >
Klub Radteam Leoben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:11,12
Zaostanek: 00:03:27,39
DNS 79 KURT JESTL
Zeltweg
Moški AUT Zeltweg >
Klub Zeltweg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time:
Zaostanek:
MäD/U14-Ž
1 . 40 GRUBER
Arbö Rapso Knittelfeld
Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20050701 00:25:31,38 00:00:00,00 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20050701
Time: 00:25:31,38
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 42 Klicnik Verena
Arbö Rapso Knittelfeld
Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20040919 00:25:35,37 00:00:03,99 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20040919
Time: 00:25:35,37
Zaostanek: 00:00:03,99
3 . 41 ESTER AULEHLA
RLM-Wien
Ženski AUT RLM-Wien AUT20060228 00:33:40,73 00:08:09,35 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20060228
Time: 00:33:40,73
Zaostanek: 00:08:09,35
MäD/U17-Ž
1 . 32 JANINE KOKAS
RLM-Wien
Ženski AUT RLM-Wien AUT20000906 00:20:26,59 00:00:00,00 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20000906
Time: 00:20:26,59
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 33 Gruber Katharina
Arbö Rapso Knittelfeld
Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20001217 00:21:34,46 00:01:07,87 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20001217
Time: 00:21:34,46
Zaostanek: 00:01:07,87
3 . 29 ANNA HATZ
Friesis-Bikery Junior Racing Team
Ženski AUT Friesis-Bikery Junior Racing Team AUT20010202 00:21:42,31 00:01:15,72 >
Klub Friesis-Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20010202
Time: 00:21:42,31
Zaostanek: 00:01:15,72
4 . 31 Hellebart Lena
Arbö Rapso Knittelfeld
Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20020206 00:22:20,83 00:01:54,25 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20020206
Time: 00:22:20,83
Zaostanek: 00:01:54,25
5 . 30 CAROLINE HAJEK
RLM-Wien
Ženski AUT RLM-Wien AUT20001016 00:25:38,41 00:05:11,83 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20001016
Time: 00:25:38,41
Zaostanek: 00:05:11,83
DNS 28 HAMMERL
Arbö Rapso Knittelfeld
Ženski AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20021212 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20021212
Time:
Zaostanek:
DNS 39 Neißl Marlena
Junior Cycling Team Graz
Ženski AUT Junior Cycling Team Graz AUT20010128 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT20010128
Time:
Zaostanek:
U13-M
1 . 38 RAPHAEL KOKAS
RLM-Wien
Moški AUT RLM-Wien AUT20041107 00:21:20,21 00:00:00,00 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20041107
Time: 00:21:20,21
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 43 LUKAS MATZI
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20040121 00:21:40,40 00:00:20,20 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20040121
Time: 00:21:40,40
Zaostanek: 00:00:20,20
3 . 36 HELLEBART
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20041009 00:23:20,46 00:02:00,25 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20041009
Time: 00:23:20,46
Zaostanek: 00:02:00,25
DNS 37 STEPHAN PICHLER
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20041213 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20041213
Time:
Zaostanek:
DNS 35 MAXIMILIAN GÖRÖG
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20040320 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20040320
Time:
Zaostanek:
DNS 34 ELIAS EISENHUT
RLM-Wien
Moški AUT RLM-Wien AUT20050702 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20050702
Time:
Zaostanek:
U15-M
1 . 24 Lube Bernhard
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20020822 00:18:53,01 00:00:00,00 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20020822
Time: 00:18:53,01
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 26 Hollegger Thomas
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20020505 00:18:59,02 00:00:06,01 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20020505
Time: 00:18:59,02
Zaostanek: 00:00:06,01
3 . 25 ALEXANDER HAJEK
RLM-Wien
Moški AUT RLM-Wien AUT20030719 00:19:24,21 00:00:31,20 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20030719
Time: 00:19:24,21
Zaostanek: 00:00:31,20
4 . 23 LEO KERSCHBAUMER
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20030217 00:19:33,03 00:00:40,02 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20030217
Time: 00:19:33,03
Zaostanek: 00:00:40,02
5 . 19 Pramberger Patrick
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20021118 00:19:54,14 00:01:01,13 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20021118
Time: 00:19:54,14
Zaostanek: 00:01:01,13
6 . 22 Rinnofner Markus
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20030302 00:20:48,15 00:01:55,14 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20030302
Time: 00:20:48,15
Zaostanek: 00:01:55,14
7 . 21 Gutenbrunner Paul
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20031021 00:21:23,83 00:02:30,82 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20031021
Time: 00:21:23,83
Zaostanek: 00:02:30,82
8 . 18 MANUEL GUT
RLM-Wien
Moški AUT RLM-Wien AUT20030603 00:21:34,33 00:02:41,32 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20030603
Time: 00:21:34,33
Zaostanek: 00:02:41,32
9 . 15 BÜRKL Felix
RLM-Wien
Moški AUT RLM-Wien AUT20030928 00:22:05,81 00:03:12,79 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20030928
Time: 00:22:05,81
Zaostanek: 00:03:12,79
10 . 14 DAVID KRENN
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20031025 00:23:00,41 00:04:07,40 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20031025
Time: 00:23:00,41
Zaostanek: 00:04:07,40
11 . 20 Rauszig Dominic
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20030725 00:25:24,39 00:06:31,38 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20030725
Time: 00:25:24,39
Zaostanek: 00:06:31,38
DNS 27 PHILIPP HOFBAUER
RC Grafenbach NÖ Süd
Moški AUT RC Grafenbach NÖ Süd AUT20020820 >
Klub RC Grafenbach NÖ Süd
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20020820
Time:
Zaostanek:
DNS 17 LORENZ SCHWARZ
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20020425 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20020425
Time:
Zaostanek:
DNS 16 ALEXANDER SCHACHNER
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20030623 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20030623
Time:
Zaostanek:
U17-M
1 . 10 Stelzl Michael
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20000722 00:17:25,04 00:00:00,00 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20000722
Time: 00:17:25,04
Zaostanek: 00:00:00,00
2 . 11 Gratzer Alexander
Friesis-Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis-Bikery Junior Racing Team AUT20000228 00:18:27,17 00:01:02,13 >
Klub Friesis-Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20000228
Time: 00:18:27,17
Zaostanek: 00:01:02,13
3 . 9 Rinnofner Michael
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20000404 00:18:37,84 00:01:12,80 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20000404
Time: 00:18:37,84
Zaostanek: 00:01:12,80
4 . 7 FRANZ-JOS. LÄSSER
GIANT Stattegg
Moški AUT GIANT Stattegg AUT20010117 00:18:50,30 00:01:25,27 >
Klub GIANT Stattegg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20010117
Time: 00:18:50,30
Zaostanek: 00:01:25,27
5 . 5 FLORIAN LÖSCHL
RLM-Wien
Moški AUT RLM-Wien AUT20011213 00:19:12,70 00:01:47,67 >
Klub RLM-Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20011213
Time: 00:19:12,70
Zaostanek: 00:01:47,67
6 . 1 Ferdinand Gabriel
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20000812 00:19:45,54 00:02:20,50 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20000812
Time: 00:19:45,54
Zaostanek: 00:02:20,50
7 . 4 Gaugl Michael
Friesis-Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis-Bikery Junior Racing Team AUT20011227 00:20:15,52 00:02:50,49 >
Klub Friesis-Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20011227
Time: 00:20:15,52
Zaostanek: 00:02:50,49
8 . 2 Steinwidder Marc
Arbö Rapso Knittelfeld
Moški AUT Arbö Rapso Knittelfeld AUT20010417 00:20:25,06 00:03:00,03 >
Klub Arbö Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20010417
Time: 00:20:25,06
Zaostanek: 00:03:00,03
DNS 6 SCHMIDT Jakob
Junior Cycling Team Graz
Moški DEU Junior Cycling Team Graz GER20000520 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER20000520
Time:
Zaostanek:
DNS 8 Götzinger Valentin
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20001212 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20001212
Time:
Zaostanek:
DNS 3 Woy Andreas
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20000818 >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20000818
Time:
Zaostanek:

Komentarji

 

Mobile content