Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Unior Downhill Pokal - Maribor C2 23-24.9.2017 Slovenian / Croatian DHI Cup

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Pokal - Maribor C2 23-24.9.2017 Slovenian / Croatian DHI Cup Datum:23.09.2017 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE M-M
1 . 4 Pandur Žiga Moški UNIOR TOOLS TEAM 10006826760 00:03:50
2 . 2 Vauh Miran Moški KK ČRN TRN 10004274549 00:03:51
3 . 3 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE 10008164956 00:03:53
4 . 7 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 10008833953 00:03:58
5 . 51 Bauer Felix Moški MTG KIEFERSFELDEN 10015867059 00:03:59
6 . 6 Kvas Matic Moški WOLF RACING TEAM 10015098032 00:03:59
7 . 47 Lees Elliot Moški US CAGNES 10013160052 00:04:02
8 . 22 Engel Pascal Moški UNION RC LESSNITZHOHE 10008745441 00:04:03
9 . 52 Andrès Biersteker Moški SPADMEN 10015051047 00:04:05
10 . 46 Gábor Palotai Moški FRO RACING 10008552855 00:04:08
11 . 53 ANDRIOTIS Konstantinos Moški E.O.S. ACHARNON 10007144840 00:04:09
12 . 32 Cindro Jure Moški RAJD FUNSPORTS 10013862088 00:04:10
13 . 10 Perše Jan Moški BATT TEAM 10013379516 00:04:11
14 . 15 Tunič Jure Moški WOLF RT 10013861684 00:04:11
15 . 29 Marciňa Peter Moški LAPIERRECMS 10011103854 00:04:11
16 . 8 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 10008186073 00:04:12
17 . 11 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 10033610985 00:04:14
18 . 12 Vreček Kristjan Moški ŠD SUPERSNURF 10006451591 00:04:19
19 . 23 Oražem Tomaž Moški BATT TEAM 10015097931 00:04:19
20 . 14 Leban Tilen Moški KK ČRN TRN 10008169707 00:04:20
21 . 36 Štrucelj Jošt Moški MTB TRBOVLJE 10017608817 00:04:21
22 . 13 Topol Berislav Moški HRVATSKA DOWNHILL 10006755729 00:04:28
23 . 25 Pasic Edo Moški HRVATSKA DOWNHILL 10015797139 00:04:29
24 . 30 Liović Frano Moški BK STINA 10007553654 00:04:32
25 . 42 Zupanc Timotej Moški RAJD FUNSPORTS 10007606703 00:04:39
26 . 27 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - 10028412694 00:04:49
27 . 26 Tucman Maks Moški BGK TUŠKANAC 10015797745 00:04:49
28 . 1 Žabjek Jure Moški UNIOR TOOLS TEAM 10008164855 00:10:59
VETERANI-M
1 . 84 Volf Bostjan Moški WOLF RACING TEAM 10003369823 00:04:12
2 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVČE 10013376684 00:04:15
3 . 81 Bajda Janez Moški BATT TEAM 10055456294 00:04:21
4 . 83 Španjol Luka Moški BK VELI VRH 10005857063 00:04:56
5 . 86 Pecorari Marin Moški BK VELI VRH 10007553856 00:05:06
6 . 85 Lončar Tomislav Moški KK JASTREBARSKO - 10004604147 00:06:21
7 . 87 Lehkec Nikola Moški KK JASTREBARSKO - 10010637547 00:06:28
AMATERJI-M
1 . 110 Vidovič Andreas Moški GANESHA TEAM 10013377795 00:04:06
2 . 113 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 10012114371 00:04:23
3 . 122 Ferenčak Urban Moški RAJD FUNSPORTS 10006807259 00:04:26
4 . 112 Kokelj Nino Moški GANESHA TEAM 10015115917 00:04:26
5 . 111 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVČE 10017641149 00:04:31
6 . 117 Vohar Blaž Moški ŠKD PANK KURA 10017607706 00:04:33
7 . 116 Barbalić Edi Moški BK VELI VRH 10011101733 00:04:45
8 . 115 Levstek Jan Moški BATT TEAM 10017610433 00:04:49
9 . 118 Floričić Deni Moški BK TNT PAZIN 10010845489 00:04:57
10 . 121 Kurelović Abel Moški BK TNT PAZIN 10058281826 00:05:26
11 . 119 Sobo Matija Moški KK JASTREBARSKO - 10010637547 00:05:27
U15 M-M
1 . 140 Kos Erazem Moški ŠD SUPERSNURF 10017607201 00:04:40
2 . 141 Horžen Tilen Moški RAJD FUNSPORTS 10017616392 00:05:13
3 . 143 Janežič Pitka Jan Moški RAJD FUNSPORTS 10017595073 00:05:58
4 . 144 Plesnicar Louro Moški ŠKTD AVČE 10053881561 00:06:05
U17 M-M
1 . 60 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 10017641048 00:04:10
2 . 63 Gomilšček Žak Moški RAJD FUNSPORTS 10017640745 00:04:13
3 . 64 Jurečič Gašper Moški RAJD FUNSPORTS 10055965142 00:04:21
4 . 62 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 10017630136 00:04:27
5 . 65 Unetič Tilen Moški MTB TRBOVLJE 10017596790 00:04:37
6 . 66 Zalokar Kristjan Moški ŠKD PANK KURA 10058631026 00:05:00
7 . 69 Bostjancic Arne Moški RAJD FUNSPORTS 10017594669 00:05:03
8 . 68 Belingar Črt Moški ŠKTD AVČE 10053884187 00:05:09
9 . 67 Gracin Tin Moški BK TNT PAZIN 10028430680 00:05:10
U19 M-M
1 . 17 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 10016020744 00:04:03
2 . 16 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 10017622961 00:04:08
3 . 19 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF 10016020845 00:04:13
4 . 21 Bašić Ivan Moški HRVATSKA DOWNHILL 10016258190 00:04:13
5 . 50 Colonnello Alessandro Moški TRIVIUM FROGGY TEAM 10034049509 00:04:13
6 . 18 Avbelj Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 10016021552 00:04:15
7 . 49 Ferenczi Marcell Moški BRINGAJKA KSE 10063773541 00:04:20
8 . 34 Gerbec Blaž Moški ŠKTD AVčE 10017639735 00:04:32
9 . 37 Žibert Sebastijan Moški RAJD FUNSPORTS 10017573350 00:04:33
10 . 35 Markič Jakob Moški ŠD SUPERSNURF 10017619224 00:04:34
11 . 33 Radolovic Noa Moški HRVATSKA DOWNHILL 10028434320 00:04:36
12 . 20 Rijavec Ambrož Moški ŠKTD AVčE 10017638927 00:04:39
13 . 48 Giebiszer André Moški VKE NELSON- 10023591390 00:04:46
14 . 43 Vantur Nejc Moški ŠKD BSX RACING TEAM 10017594467 00:04:56
15 . 39 Lovrenčec Leben Urh Moški RAJD FUNSPORTS 10059926681 00:05:02
16 . 41 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 10015316179 00:05:57
ŽENSKE-Ž
1 . 100 Hrastnik Monika Ženski KK ČRN TRN 10017602955 00:04:33
2 . 102 Horvat Špela Ženski KK JASTREBARSKO - 10007478074 00:04:55
3 . 101 Primožič Katarina Ženski BATT TEAM 10016018219 00:05:17
HOBBY-TOURIST-M
1 . 134 Leposa Dusan Moški BBK Ivanščica 00:04:15
2 . 124 Holsedl Mihael Moški ŠD SVETI JURIJ 00:04:46
3 . 127 Dorn Roland Moški REDNECK RAICING 00:04:56
4 . 123 Pečarič Jurij Moški RAJD FUNSPORTS 00:04:57
5 . 126 Ćosibegović Dino Moški 00:05:05
6 . 132 ESIH Luka Moški 00:05:09
7 . 131 Plohl Žiga Moški 00:05:11
8 . 130 Kvas Marcel Moški 00:05:16
9 . 128 Habula Jasmin Moški 00:05:19
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Unior Downhill Pokal - Maribor C2 23-24.9.2017 Slovenian / Croatian DHI Cup Datum:24.09.2017 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE M-M
1 . 1 Žabjek Jure Moški UNIOR TOOLS TEAM 10008164855 00:03:42
2 . 4 Pandur Žiga Moški UNIOR TOOLS TEAM 10006826760 00:03:46
3 . 3 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE 10008164956 00:03:50
4 . 7 Ivančič Miha Moški ŠKTD AVčE 10008833953 00:03:52
5 . 2 Vauh Miran Moški KK ČRN TRN 10004274549 00:03:53
6 . 6 Kvas Matic Moški WOLF RACING TEAM 10015098032 00:03:54
7 . 51 Bauer Felix Moški MTG KIEFERSFELDEN 10015867059 00:03:56
8 . 52 Andrès Biersteker Moški SPADMEN 10015051047 00:03:58
9 . 22 Engel Pascal Moški UNION RC LESSNITZHOHE 10008745441 00:03:58
10 . 53 ANDRIOTIS Konstantinos Moški E.O.S. ACHARNON 10007144840 00:03:59
11 . 47 Lees Elliot Moški US CAGNES 10013160052 00:03:59
12 . 8 Ferk Tilen Moški BATT TEAM 10008186073 00:04:01
13 . 23 Oražem Tomaž Moški BATT TEAM 10015097931 00:04:04
14 . 46 Gábor Palotai Moški FRO RACING 10008552855 00:04:06
15 . 32 Cindro Jure Moški RAJD FUNSPORTS 10013862088 00:04:06
16 . 15 Tunič Jure Moški WOLF RT 10013861684 0.00285
17 . 11 Scheriau Marco Moški A.S.D. 360 MTB 10033610985 00:04:08
18 . 12 Vreček Kristjan Moški ŠD SUPERSNURF 10006451591 00:04:09
19 . 29 Marciňa Peter Moški LAPIERRECMS 10011103854 00:04:10
20 . 14 Leban Tilen Moški KK ČRN TRN 10008169707 00:04:12
21 . 10 Perše Jan Moški BATT TEAM 10013379516 00:04:15
22 . 36 Štrucelj Jošt Moški MTB TRBOVLJE 10017608817 00:04:15
23 . 13 Topol Berislav Moški HRVATSKA DOWNHILL 10006755729 00:04:24
24 . 42 Zupanc Timotej Moški RAJD FUNSPORTS 10007606703 00:04:25
25 . 27 Bukovski Mislav Moški KK JASTREBARSKO - 10028412694 00:04:28
26 . 30 Liović Frano Moški BK STINA 10007553654 00:04:29
27 . 26 Tucman Maks Moški BGK TUŠKANAC 10015797745 00:04:30
28 . 25 Pasic Edo Moški HRVATSKA DOWNHILL 10015797139 00:04:30
DNS 9 Virtič Aleš Moški ŠKTD AVčE DNS
DNS 5 Berginc Luka Moški KK ČRN TRN DNS
DNS 31 Antić Borna Moški BK STINA DNS
DNS 38 Jereb Nejc Moški BATT TEAM DNS
DNS 28 Dolenc Klemen Moški WOLF RACING TEAM DNS
VETERANI-M
1 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD AVČE 10013376684 00:04:06
2 . 81 Bajda Janez Moški BATT TEAM 10055456294 00:04:14
3 . 84 Volf Bostjan Moški WOLF RACING TEAM 10003369823 00:04:22
4 . 83 Španjol Luka Moški BK VELI VRH 10005857063 00:04:46
5 . 86 Pecorari Marin Moški BK VELI VRH 10007553856 00:05:08
6 . 85 Lončar Tomislav Moški KK JASTREBARSKO - 10004604147 00:05:35
7 . 87 Lehkec Nikola Moški KK JASTREBARSKO - 10010637547 00:05:52
DNS 82 Humar Emanuel Moški ŠKTD AVČE --
DNS 89 Pavlovic Marko Moški RADNICKI KRAGUJEVAC --
AMATERJI-M
1 . 110 Vidovič Andreas Moški GANESHA TEAM 10013377795 00:04:00
2 . 122 Ferenčak Urban Moški RAJD FUNSPORTS 10006807259 00:04:18
3 . 113 Napotnik Urban Moški KD LIGNIT 10012114371 00:04:18
4 . 111 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVČE 10017641149 00:04:22
5 . 117 Vohar Blaž Moški ŠKD PANK KURA 10017607706 00:04:24
6 . 112 Kokelj Nino Moški GANESHA TEAM 10015115917 00:04:28
7 . 118 Floričić Deni Moški BK TNT PAZIN 10010845489 00:04:39
8 . 116 Barbalić Edi Moški BK VELI VRH 10011101733 00:04:45
9 . 115 Levstek Jan Moški BATT TEAM 10017610433 00:04:46
10 . 119 Sobo Matija Moški KK JASTREBARSKO - 10010637547 00:05:05
11 . 121 Kurelović Abel Moški BK TNT PAZIN 10058281826 00:05:15
DNS 120 Skrt Filip Moški ŠKTD AVČE --
DNS 125 Gutnik Gregor Moški RAJD FUNSPORTS --
DNS 114 Horvat Luka Moški KK POSTOJNA --
U15 M-M
1 . 140 Kos Erazem Moški ŠD SUPERSNURF 10017607201 00:04:31
2 . 141 Horžen Tilen Moški RAJD FUNSPORTS 10017616392 00:04:55
3 . 143 Janežič Pitka Jan Moški RAJD FUNSPORTS 10017595073 00:05:05
4 . 144 Plesnicar Louro Moški ŠKTD AVČE 10053881561 00:05:45
DNS 142 Ipavec Aljaž Moški ŠKTD AVČE --
U17 M-M
1 . 60 Niemiz Marko Moški SINTER BRAKES TEAM 10017641048 00:04:07
2 . 63 Gomilšček Žak Moški RAJD FUNSPORTS 10017640745 00:04:11
3 . 64 Jurečič Gašper Moški RAJD FUNSPORTS 10055965142 00:04:14
4 . 62 Pirš Žan Moški SINTER BRAKES TEAM 10017630136 00:04:15
5 . 65 Unetič Tilen Moški MTB TRBOVLJE 10017596790 00:04:27
6 . 68 Belingar Črt Moški ŠKTD AVČE 10053884187 00:04:52
7 . 66 Zalokar Kristjan Moški ŠKD PANK KURA 10058631026 00:04:55
8 . 69 Bostjancic Arne Moški RAJD FUNSPORTS 10017594669 00:05:02
9 . 67 Gracin Tin Moški BK TNT PAZIN 10028430680 00:05:06
DNS 61 Rihtar Šalehar Vidian Moški SINTER BRAKES TEAM --
U19 M-M
1 . 21 Bašić Ivan Moški HRVATSKA DOWNHILL 10016258190 00:04:04
2 . 16 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 10017622961 00:04:06
3 . 17 Pintar Rudi Moški SINTER BRAKES TEAM 10016020744 00:04:08
4 . 19 Teskač Žan Moški ŠD SUPERSNURF 10016020845 00:04:11
5 . 18 Avbelj Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 10016021552 00:04:11
6 . 50 Colonnello Alessandro Moški TRIVIUM FROGGY TEAM 10034049509 00:04:17
7 . 49 Ferenczi Marcell Moški BRINGAJKA KSE 10063773541 00:04:21
8 . 33 Radolovic Noa Moški HRVATSKA DOWNHILL 10028434320 00:04:21
9 . 34 Gerbec Blaž Moški ŠKTD AVčE 10017639735 00:04:25
10 . 41 Štrancar Jure Moški KK ČRN TRN 10015316179 00:04:27
11 . 37 Žibert Sebastijan Moški RAJD FUNSPORTS 10017573350 00:04:29
12 . 35 Markič Jakob Moški ŠD SUPERSNURF 10017619224 00:04:29
13 . 48 Giebiszer André Moški VKE NELSON- 10023591390 00:04:32
14 . 20 Rijavec Ambrož Moški ŠKTD AVčE 10017638927 00:04:34
15 . 43 Vantur Nejc Moški ŠKD BSX RACING TEAM 10017594467 00:04:55
16 . 39 Lovrenčec Leben Urh Moški RAJD FUNSPORTS 10059926681 00:05:13
DNS 40 Kohek Tancar Valentin Moški RAJD FUNSPORTS DNS
ŽENSKE-Ž
1 . 100 Hrastnik Monika Ženski KK ČRN TRN 10017602955 00:04:27
2 . 102 Horvat Špela Ženski KK JASTREBARSKO - 10007478074 00:04:50
3 . 101 Primožič Katarina Ženski BATT TEAM 10016018219 00:05:10
HOBBY-TOURIST-M
1 . 134 Leposa Dusan Moški BBK Ivanščica 00:04:12
2 . 123 Pečarič Jurij Moški RAJD FUNSPORTS 00:04:29
3 . 124 Holsedl Mihael Moški ŠD SVETI JURIJ 00:04:34
4 . 127 Dorn Roland Moški REDNECK RAICING 00:04:39
5 . 126 Ćosibegović Dino Moški 00:05:07
6 . 130 Kvas Marcel Moški 00:05:16
7 . 128 Habula Jasmin Moški 00:05:23
DNS 132 ESIH Luka Moški --
DNS 133 Orešnik Aleksandar Moški --
DNS 131 Plohl Žiga Moški --
DNS 129 Jeram Domen Moški --

Komentarji

 

Mobile content