Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCM Uvati vitar C3 2017

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCM Uvati vitar C3 2017 Datum:20.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
MASTER W-Ž
1 . 215 ALIĆ Lovorka
Individual
Ženski CRO Individual 3h56'47'' -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 3h56'47''
Zaostanek: --
RECREATION WITH LICENCE M-M
1 . 314 ČOGELJA Danijel
BK Fortica
Moški CRO BK Fortica 10028441188 1h42'30'' -- >
Klub BK Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028441188
Time: 1h42'30''
Zaostanek: --
2 . 220 KRTALIĆ Branimir
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić 10028411381 1h45'27'' +0:02:57 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028411381
Time: 1h45'27''
Zaostanek: +0:02:57
3 . 212 Šukurma Nenad
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 10028428357 1h48'19'' +0:05:49 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028428357
Time: 1h48'19''
Zaostanek: +0:05:49
4 . 219 SENEČIĆ Damir
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić CRO19680327 1h51'13'' +0:08:43 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19680327
Time: 1h51'13''
Zaostanek: +0:08:43
5 . 209 MARIĆ Ante
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić CRO19791116 1h51'15'' +0:08:45 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19791116
Time: 1h51'15''
Zaostanek: +0:08:45
6 . 218 ERCEG Antonijo
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić 10058283240 1h57'03'' +0:14:33 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058283240
Time: 1h57'03''
Zaostanek: +0:14:33
7 . 236 TRAMIŠAK Tibor
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028437047 1h58'13'' +0:15:43 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437047
Time: 1h58'13''
Zaostanek: +0:15:43
8 . 235 SLADONJA Dragan
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028406533 1h58'14'' +0:15:44 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028406533
Time: 1h58'14''
Zaostanek: +0:15:44
9 . 300 Bilić Loris
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 10028425933 2h02'49'' +0:20:19 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028425933
Time: 2h02'49''
Zaostanek: +0:20:19
10 . 223 Karas Davor
BK Rotor
Moški CRO BK Rotor 10028402893 2h04'32'' +0:22:02 >
Klub BK Rotor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028402893
Time: 2h04'32''
Zaostanek: +0:22:02
11 . 256 PRPIĆ Petar
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 10058613949 2h05'14'' +0:22:44 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058613949
Time: 2h05'14''
Zaostanek: +0:22:44
12 . 266 MATIĆ Mile
BK Fortica
Moški CRO BK Fortica 10058285159 2h05'21'' +0:22:51 >
Klub BK Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058285159
Time: 2h05'21''
Zaostanek: +0:22:51
13 . 242 ŠANDL Robert
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10058277984 2h06'46'' +0:24:16 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277984
Time: 2h06'46''
Zaostanek: +0:24:16
14 . 247 HABAZIN Silvio
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 10058276368 2h07'26'' +0:24:56 >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058276368
Time: 2h07'26''
Zaostanek: +0:24:56
15 . 258 PERIŠA Gordan
BK Fortica
Moški CRO BK Fortica 10028431589 2h15'54'' +0:33:24 >
Klub BK Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431589
Time: 2h15'54''
Zaostanek: +0:33:24
16 . 252 VUKAŠINOVIĆ Dalibor
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 10058279503 2h29'20'' +0:46:50 >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058279503
Time: 2h29'20''
Zaostanek: +0:46:50
17 . 277 MOROŽIN Davor
BBK Pakoštane
Moški CRO BBK Pakoštane CRO19820417 2h45'12'' +1:02:42 >
Klub BBK Pakoštane
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19820417
Time: 2h45'12''
Zaostanek: +1:02:42
18 . 229 VRESK Vladimir
BK Rotor
Moški CRO BK Rotor 10059081973 3h18'29'' +1:35:59 >
Klub BK Rotor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059081973
Time: 3h18'29''
Zaostanek: +1:35:59
RECREATION WITHOUT LICENCE M-M
1 . 331 PETRIĆ Nikola
Individual
Moški CRO Individual 1h51'45'' -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h51'45''
Zaostanek: --
2 . 204 MEZAK Ivica
Individual
Moški CRO Individual 1h55'57'' +0:04:12 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h55'57''
Zaostanek: +0:04:12
3 . 203 STANIČIĆ Tomislav
Individual
Moški CRO Individual 1h58'12'' +0:06:27 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h58'12''
Zaostanek: +0:06:27
4 . 306 DRPIĆ Frane
Individual
Moški CRO Individual 2h00'56'' +0:09:11 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h00'56''
Zaostanek: +0:09:11
5 . 281 BARIŠIĆ Josip
Individual
Moški BIH Individual 2h03'24'' +0:11:39 >
Klub Individual
Država BIH
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h03'24''
Zaostanek: +0:11:39
6 . 255 JURIN Joško
Individual
Moški CRO Individual 2h05'12'' +0:13:27 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h05'12''
Zaostanek: +0:13:27
7 . 291 FABRIS Joško
Individual
Moški CRO Individual 2h07'28'' +0:15:43 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h07'28''
Zaostanek: +0:15:43
8 . 248 ROZIĆ Goran
Individual
Moški CRO Individual 2h13'19'' +0:21:34 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h13'19''
Zaostanek: +0:21:34
9 . 205 FLETKO Manuel
Individual
Moški CRO Individual 2h13'20'' +0:21:35 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h13'20''
Zaostanek: +0:21:35
10 . 275 MATULOVIĆ Mario
Individual
Moški CRO Individual 2h17'36'' +0:25:51 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h17'36''
Zaostanek: +0:25:51
11 . 206 MEZAK Valentin
Individual
Moški CRO Individual 2h17'46'' +0:26:01 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h17'46''
Zaostanek: +0:26:01
12 . 200 MANDIĆ Dragan
Individual
Moški BIH Individual 2h17'53'' +0:26:08 >
Klub Individual
Država BIH
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h17'53''
Zaostanek: +0:26:08
13 . 214 BIKFA Tvrtko
Individual
Moški CRO Individual 2h18'59'' +0:27:14 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h18'59''
Zaostanek: +0:27:14
14 . 207 POPOVIĆ Marko
Individual
Moški CRO Individual 2h19'00'' +0:27:15 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h19'00''
Zaostanek: +0:27:15
15 . 254 PANCIROV Ivan
Individual
Moški CRO Individual 2h23'26'' +0:31:41 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h23'26''
Zaostanek: +0:31:41
16 . 274 NAKIĆ Marin
Individual
Moški BIH Individual 2h27'45'' +0:36:00 >
Klub Individual
Država BIH
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h27'45''
Zaostanek: +0:36:00
17 . 284 ĆURČIN Nikša
Individual
Moški CRO Individual 2h28'42'' +0:36:57 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h28'42''
Zaostanek: +0:36:57
18 . 305 BERNARDIĆ Branko
Individual
Moški CRO Individual 2h29'07'' +0:37:22 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h29'07''
Zaostanek: +0:37:22
19 . 289 PLENKOVIĆ Bariša
Individual
Moški CRO Individual 2h35'46'' +0:44:01 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h35'46''
Zaostanek: +0:44:01
20 . 316 MATULIĆ Nikola
Individual
Moški CRO Individual 2h36'25'' +0:44:40 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h36'25''
Zaostanek: +0:44:40
21 . 319 JURIĆ Hrvoje
Individual
Moški CRO Individual 2h42'20'' +0:50:35 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h42'20''
Zaostanek: +0:50:35
22 . 302 FABRIS Frane
Individual
Moški CRO Individual 2h42'44'' +0:50:59 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h42'44''
Zaostanek: +0:50:59
23 . 213 BIKFA Mislav
Individual
Moški CRO Individual 2h42'47'' +0:51:02 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h42'47''
Zaostanek: +0:51:02
24 . 216 RAIČ Robert
Individual
Moški CRO Individual 2h44'35'' +0:52:50 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h44'35''
Zaostanek: +0:52:50
25 . 317 BABAROVIĆ Pero
Individual
Moški CRO Individual 3h19'52'' +1:28:07 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 3h19'52''
Zaostanek: +1:28:07
26 . 217 RAIČ Ljudevit
Individual
Moški CRO Individual 3h26'47'' +1:35:02 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 3h26'47''
Zaostanek: +1:35:02
DNF 202 LUKETA Teo
Individual
Moški CRO Individual DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 303 DOMOWICZ Jacek
GK Cyklosport Bolesławiec
Moški POL GK Cyklosport Bolesławiec DNF >
Klub GK Cyklosport Bolesławiec
Država POL
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
RECREATION WITHOUT LICENCE M - 21KM-M
1 . 408 BAUMAN Sebastian
Big Blue
Moški SLO Big Blue 0h57'12'' -- >
Klub Big Blue
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 0h57'12''
Zaostanek: --
2 . 422 LALIĆ Ivan
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić CRO19990814 0h57'17'' +0:00:05 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990814
Time: 0h57'17''
Zaostanek: +0:00:05
3 . 409 PALINIĆ Krešimir
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić 1h09'05'' +0:11:53 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h09'05''
Zaostanek: +0:11:53
4 . 417 ŠIRIĆ Ivan
Individual
Moški BIH Individual 1h11'55'' +0:14:42 >
Klub Individual
Država BIH
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h11'55''
Zaostanek: +0:14:42
5 . 401 BARA David
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić 1h12'01'' +0:14:49 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h12'01''
Zaostanek: +0:14:49
6 . 404 GOSPODNETIĆ Pave
Individual
Moški CRO Individual 1h17'37'' +0:20:25 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h17'37''
Zaostanek: +0:20:25
7 . 407 KOVAČ Tomislav
Individual
Moški CRO Individual 1h17'50'' +0:20:38 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h17'50''
Zaostanek: +0:20:38
8 . 402 ČIGA Marko
Individual
Moški CRO Individual 1h31'47'' +0:34:35 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h31'47''
Zaostanek: +0:34:35
9 . 413 JAKŠIĆ Matko
Individual
Moški CRO Individual 1h33'00'' +0:35:47 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h33'00''
Zaostanek: +0:35:47
10 . 416 ČONDRA Marin
Individual
Moški CRO Individual 1h34'56'' +0:37:43 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h34'56''
Zaostanek: +0:37:43
11 . 405 MIŠKULIN Ivan
Individual
Moški CRO Individual 1h37'03'' +0:39:51 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h37'03''
Zaostanek: +0:39:51
12 . 426 MARTINEC Antun
Individual
Moški CRO Individual 1h43'04'' +0:45:52 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h43'04''
Zaostanek: +0:45:52
13 . 424 BUBALO Ivan
Individual
Moški CRO Individual 1h54'53'' +0:57:41 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h54'53''
Zaostanek: +0:57:41
14 . 414 MONACHESI Massimo
Individual
Moški ITA Individual 2h01'29'' +1:04:16 >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h01'29''
Zaostanek: +1:04:16
15 . 410 OLJAČA Mario
VG TUR TEAM
Moški CRO VG TUR TEAM 2h02'13'' +1:05:01 >
Klub VG TUR TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h02'13''
Zaostanek: +1:05:01
16 . 411 STEPANIĆ Marko
VG TUR TEAM
Moški CRO VG TUR TEAM 2h02'15'' +1:05:03 >
Klub VG TUR TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h02'15''
Zaostanek: +1:05:03
17 . 412 BOKŠIĆ Vladimir
VG TUR TEAM
Moški CRO VG TUR TEAM 2h11'51'' +1:14:39 >
Klub VG TUR TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h11'51''
Zaostanek: +1:14:39
18 . 427 KLARIĆ Duje
Individual
Moški CRO Individual 3h23'25'' +2:26:12 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 3h23'25''
Zaostanek: +2:26:12
DNF 423 PERIČEVIĆ Mario
Individual
Moški CRO Individual DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
RECREATION WITHOUT LICENCE W-Ž
1 . 304 RZEPKA Sabina
GK Cyklosport Bolesławiec
Ženski POL GK Cyklosport Bolesławiec 1h52'10'' -- >
Klub GK Cyklosport Bolesławiec
Država POL
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 1h52'10''
Zaostanek: --
2 . 278 LJUBA ENA Maja
Individual
Ženski CRO Individual 3h10'53'' +1:18:43 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 3h10'53''
Zaostanek: +1:18:43
3 . 253 MATIĆ Petra
Individual
Ženski CRO Individual 3h28'01'' +1:35:51 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 3h28'01''
Zaostanek: +1:35:51
RECREATION WITHOUT LICENCE W - 21KM-Ž
1 . 420 ŠARIĆ Tea
BK Primošten
Ženski CRO BK Primošten 1h27'18'' -- >
Klub BK Primošten
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 1h27'18''
Zaostanek: --
2 . 415 PRINCIP MARIJA Ana
Individual
Ženski CRO Individual 1h34'53'' +0:07:35 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 1h34'53''
Zaostanek: +0:07:35
3 . 421 BRODARAC Štefica
Individual
Ženski CRO Individual 1h36'34'' +0:09:15 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 1h36'34''
Zaostanek: +0:09:15
4 . 400 KLIŠKIĆ Flora
Individual
Ženski CRO Individual 1h37'46'' +0:10:28 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 1h37'46''
Zaostanek: +0:10:28
5 . 406 ŽIVALJIĆ Žana
BK Primošten
Ženski CRO BK Primošten 1h45'30'' +0:18:11 >
Klub BK Primošten
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 1h45'30''
Zaostanek: +0:18:11
6 . 419 OLJAČA Sanja
VG TUR TEAM
Ženski CRO VG TUR TEAM 2h11'48'' +0:44:29 >
Klub VG TUR TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 2h11'48''
Zaostanek: +0:44:29
7 . 418 LOVRIĆ Jelena
VG TUR TEAM
Ženski CRO VG TUR TEAM 2h11'50'' +0:44:31 >
Klub VG TUR TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 2h11'50''
Zaostanek: +0:44:31
DNF 403 ŠESTAK Ružica
RBK Dukat
Ženski CRO RBK Dukat DNF >
Klub RBK Dukat
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
VETERANI B*-M
1 . 20 DEKOVIĆ Marin
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 10010896316 5h15'09'' -- >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010896316
Time: 5h15'09''
Zaostanek: --
2 . 57 FRANIĆ Krešimir
BK Opatija 2010
Moški CRO BK Opatija 2010 10028404513 5h29'09'' +0:14:00 >
Klub BK Opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028404513
Time: 5h29'09''
Zaostanek: +0:14:00
3 . 47 GRDANJSKI Roman
Individual
Moški CRO Individual 5h47'32'' +0:32:23 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 5h47'32''
Zaostanek: +0:32:23
4 . 58 SAJOVEC ANDREJ
SD BAM.BI
Moški SLO SD BAM.BI 10017627207 6h17'10'' +1:02:01 >
Klub SD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627207
Time: 6h17'10''
Zaostanek: +1:02:01
5 . 24 BALIĆ Mario
Individual
Moški CRO Individual 6h20'32'' +1:05:23 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 6h20'32''
Zaostanek: +1:05:23
6 . 18 KUHAR Riccardo
Individual
Moški CRO Individual 6h39'07'' +1:23:58 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 6h39'07''
Zaostanek: +1:23:58
7 . 53 RASPOR Sebastijan
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 10028450484 6h46'17'' +1:31:08 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028450484
Time: 6h46'17''
Zaostanek: +1:31:08
8 . 22 RAČIĆ Krešimir
Individual
Moški CRO Individual 7h59'50'' +2:44:41 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 7h59'50''
Zaostanek: +2:44:41
DNF 61 SINOVCIC Filip
Individual
Moški CRO Individual DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 78 KOS Vibor
Individual
Moški CRO Individual DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
ELITE M-M
1 . 37 Hribovšek Boštjan
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 10017604571 4h40'37'' -- >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Time: 4h40'37''
Zaostanek: --
2 . 68 Turk Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 4h40'49'' +0:00:12 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10005873029
Time: 4h40'49''
Zaostanek: +0:00:12
3 . 27 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 4h44'28'' +0:03:51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Time: 4h44'28''
Zaostanek: +0:03:51
4 . 50 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 4h46'03'' +0:05:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Time: 4h46'03''
Zaostanek: +0:05:26
5 . 26 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 5h05'38'' +0:25:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Time: 5h05'38''
Zaostanek: +0:25:01
6 . 56 Radotić Bruno
BK PULS
Moški CRO BK PULS 10002773473 5h07'27'' +0:26:50 >
Klub BK PULS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002773473
Time: 5h07'27''
Zaostanek: +0:26:50
7 . 8 Galić Jurica
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028402590 5h21'56'' +0:41:19 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028402590
Time: 5h21'56''
Zaostanek: +0:41:19
8 . 62 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 5h39'20'' +0:58:43 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Time: 5h39'20''
Zaostanek: +0:58:43
9 . 49 PAVLINUŠIĆ Roko
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 10015719741 5h39'33'' +0:58:56 >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015719741
Time: 5h39'33''
Zaostanek: +0:58:56
10 . 75 Habuš Ivan
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 10028445434 5h54'53'' +1:14:16 >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028445434
Time: 5h54'53''
Zaostanek: +1:14:16
11 . 73 Meštrić Matija
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 10010720201 6h10'51'' +1:30:14 >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
Time: 6h10'51''
Zaostanek: +1:30:14
12 . 65 HRUSTANOVIC Haris
BK Mostar
Moški BIH BK Mostar 10056398333 6h14'40'' +1:34:03 >
Klub BK Mostar
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10056398333
Time: 6h14'40''
Zaostanek: +1:34:03
13 . 76 ZORIĆ Toni
BK Mostar
Moški BIH BK Mostar 10056790730 6h44'41'' +2:04:04 >
Klub BK Mostar
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10056790730
Time: 6h44'41''
Zaostanek: +2:04:04
14 . 39 Rubeša Nenad
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 10028423610 6h53'00'' +2:12:23 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028423610
Time: 6h53'00''
Zaostanek: +2:12:23
ELITE W-Ž
1 . 55 Tanovic Lejla
SMF team
Ženski BIH SMF team 10009167490 5h32'03'' -- >
Klub SMF team
Država BIH
Spol: Ženski
Licenca: 10009167490
Time: 5h32'03''
Zaostanek: --
2 . 71 Horvat Majda
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10011047775 6h48'50'' +1:16:47 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10011047775
Time: 6h48'50''
Zaostanek: +1:16:47
DNF 80 Radotić Mia
KD Rog
Ženski CRO KD Rog 10007135140 DNF >
Klub KD Rog
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10007135140
Time: DNF
Zaostanek:
JUNIOR M-M
1 . 249 Ivartnik david
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 1h33'54'' -- >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990417
Time: 1h33'54''
Zaostanek: --
2 . 299 Bilić Anthony
ENERGIJATEAM.COM
Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 10011182868 1h33'55'' +0:00:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011182868
Time: 1h33'55''
Zaostanek: +0:00:01
3 . 244 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 1h37'08'' +0:03:14 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
Time: 1h37'08''
Zaostanek: +0:03:14
4 . 226 PLANDER Ivor
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10028441794 1h48'23'' +0:14:29 >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028441794
Time: 1h48'23''
Zaostanek: +0:14:29
5 . 233 Fatorić Davide
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10028429771 1h59'26'' +0:25:32 >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028429771
Time: 1h59'26''
Zaostanek: +0:25:32
6 . 282 REPIĆ David
BK ROTOR
Moški CRO BK ROTOR 10059080559 2h05'15'' +0:31:21 >
Klub BK ROTOR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059080559
Time: 2h05'15''
Zaostanek: +0:31:21
7 . 246 PUŠIĆ Tomislav
Al Salam cycling team
Moški CRO Al Salam cycling team 10028405119 2h06'50'' +0:32:56 >
Klub Al Salam cycling team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028405119
Time: 2h06'50''
Zaostanek: +0:32:56
JUNIOR W-Ž
1 . 339 Žufić Ania
BK Maraton Kreidler
Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257 1h52'17'' -- >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10015304257
Time: 1h52'17''
Zaostanek: --
SPORT-M
1 . 46 Oman Matic
Individual
Moški SLO Individual 5h58'47'' -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 5h58'47''
Zaostanek: --
2 . 35 BOGDAN Ante
Individual
Moški CRO Individual 6h03'48'' +0:05:01 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 6h03'48''
Zaostanek: +0:05:01
3 . 34 Margić Marijo
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 10058283442 6h09'31'' +0:10:44 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058283442
Time: 6h09'31''
Zaostanek: +0:10:44
4 . 36 BOLANČA Filip
Individual
Moški CRO Individual 6h27'07'' +0:28:20 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 6h27'07''
Zaostanek: +0:28:20
5 . 44 KALAN Simon
Individual
Moški SLO Individual 6h44'45'' +0:45:58 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 6h44'45''
Zaostanek: +0:45:58
6 . 29 BARUŠKIN Luka
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10059037012 6h45'04'' +0:46:17 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059037012
Time: 6h45'04''
Zaostanek: +0:46:17
7 . 9 VIDOVIĆ Antonio
Individual
Moški CRO Individual 6h58'45'' +0:59:58 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 6h58'45''
Zaostanek: +0:59:58
8 . 21 ERCEGOVIĆ Ivan
Individual
Moški CRO Individual 7h00'23'' +1:01:36 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 7h00'23''
Zaostanek: +1:01:36
9 . 48 Jeraj Jure
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 7h13'32'' +1:14:45 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 7h13'32''
Zaostanek: +1:14:45
10 . 31 Ištuk Luka
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 10058283846 7h14'25'' +1:15:38 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058283846
Time: 7h14'25''
Zaostanek: +1:15:38
11 . 74 Ružman Ivan
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028411684 7h14'40'' +1:15:53 >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028411684
Time: 7h14'40''
Zaostanek: +1:15:53
VETERANI A-M
1 . 30 Nemet Tomislav
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10008604587 5h08'21'' -- >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008604587
Time: 5h08'21''
Zaostanek: --
2 . 45 Udovic Ales
Individual
Moški SLO Individual 5h16'50'' +0:08:29 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 5h16'50''
Zaostanek: +0:08:29
3 . 66 Plevnjak Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028442505 5h36'44'' +0:28:23 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442505
Time: 5h36'44''
Zaostanek: +0:28:23
4 . 12 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 10028430377 5h55'52'' +0:47:31 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028430377
Time: 5h55'52''
Zaostanek: +0:47:31
5 . 19 Crvaric Karlo
Rogaška Slatina
Moški CRO Rogaška Slatina 10028428660 6h00'38'' +0:52:17 >
Klub Rogaška Slatina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028428660
Time: 6h00'38''
Zaostanek: +0:52:17
6 . 70 STRAŠEK Aleš
Individual
Moški SLO Individual 6h00'40'' +0:52:19 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 6h00'40''
Zaostanek: +0:52:19
7 . 43 Mudrovčić Hrvoje
BK BARKAN OTOČAC
Moški CRO BK BARKAN OTOČAC 10028419869 6h08'34'' +1:00:13 >
Klub BK BARKAN OTOČAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028419869
Time: 6h08'34''
Zaostanek: +1:00:13
8 . 83 LADAVAC Mladen
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD CRO19780331 6h17'12'' +1:08:51 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19780331
Time: 6h17'12''
Zaostanek: +1:08:51
9 . 59 Milosevic Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10058636985 6h21'23'' +1:13:02 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058636985
Time: 6h21'23''
Zaostanek: +1:13:02
10 . 67 HORVATEK Aleš
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028425529 6h58'45'' +1:50:24 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028425529
Time: 6h58'45''
Zaostanek: +1:50:24
11 . 40 VRLJIČAK Joško
Rogaška Slatina
Moški CRO Rogaška Slatina 10028406432 7h00'42'' +1:52:21 >
Klub Rogaška Slatina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028406432
Time: 7h00'42''
Zaostanek: +1:52:21
12 . 77 VUCINA Vedran
BK Mostar
Moški BIH BK Mostar 10056391033 7h07'13'' +1:58:52 >
Klub BK Mostar
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10056391033
Time: 7h07'13''
Zaostanek: +1:58:52
13 . 82 BUČAR Bojan
BK Vitez
Moški CRO BK Vitez 10055605131 7h56'15'' +2:47:54 >
Klub BK Vitez
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10055605131
Time: 7h56'15''
Zaostanek: +2:47:54
14 . 15 BRALO Goran
BK Vitez
Moški CRO BK Vitez 10055605333 7h56'22'' +2:48:01 >
Klub BK Vitez
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10055605333
Time: 7h56'22''
Zaostanek: +2:48:01
15 . 81 PRUSAC Boris
BK Vitez
Moški CRO BK Vitez 10055604929 7h59'51'' +2:51:30 >
Klub BK Vitez
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10055604929
Time: 7h59'51''
Zaostanek: +2:51:30
DNF 41 ČUBRA Andrej
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028431690 DNF >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431690
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 63 MATIĆ Miroslav
Individual
Moški CRO Individual DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 60 Barešić Tomislav
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028419970 DNF >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028419970
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 64 PETRIĆ Saša
Individual
Moški CRO Individual DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 38 VEŠLIGAJ Hrvoje
BBK Krpelj
Moški CRO BBK Krpelj DNF >
Klub BBK Krpelj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: DNF
Zaostanek:
VETERANI B-M
1 . 283 BASTA Boris
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 10015720650 1h36'36'' -- >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015720650
Time: 1h36'36''
Zaostanek: --
2 . 285 CVITKOVIĆ Ivica
BK VLAJI SINJ
Moški CRO BK VLAJI SINJ 10028433916 1h39'47'' +0:03:11 >
Klub BK VLAJI SINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028433916
Time: 1h39'47''
Zaostanek: +0:03:11
3 . 240 PAVUŠEK Davor
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10028423408 1h41'43'' +0:05:07 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028423408
Time: 1h41'43''
Zaostanek: +0:05:07
4 . 288 Spahija Zlatko
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028431892 1h42'16'' +0:05:40 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431892
Time: 1h42'16''
Zaostanek: +0:05:40
5 . 230 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10028453215 1h43'20'' +0:06:44 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453215
Time: 1h43'20''
Zaostanek: +0:06:44
6 . 297 Orel Daniel
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028420374 1h43'43'' +0:07:07 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028420374
Time: 1h43'43''
Zaostanek: +0:07:07
7 . 238 VELEPIČ Marko
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10028421182 1h45'20'' +0:08:44 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028421182
Time: 1h45'20''
Zaostanek: +0:08:44
8 . 222 Herman Siniša
BK ROTOR
Moški CRO BK ROTOR 10028453316 1h45'53'' +0:09:17 >
Klub BK ROTOR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453316
Time: 1h45'53''
Zaostanek: +0:09:17
9 . 315 JELINČIĆ Dragan
BK VLAJI SINJ
Moški CRO BK VLAJI SINJ 10028432906 1h46'29'' +0:09:53 >
Klub BK VLAJI SINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028432906
Time: 1h46'29''
Zaostanek: +0:09:53
10 . 239 MARČELJA MARKO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10004498154 1h46'39'' +0:10:03 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10004498154
Time: 1h46'39''
Zaostanek: +0:10:03
11 . 286 Bašić Ivan
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 10028427448 1h48'15'' +0:11:39 >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028427448
Time: 1h48'15''
Zaostanek: +0:11:39
12 . 224 Kukec Damir
BK ROTOR
Moški CRO BK ROTOR 10059082175 1h51'44'' +0:15:08 >
Klub BK ROTOR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059082175
Time: 1h51'44''
Zaostanek: +0:15:08
13 . 311 BENIC ALFREDO
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 10028442101 1h52'11'' +0:15:35 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442101
Time: 1h52'11''
Zaostanek: +0:15:35
14 . 251 Perica Ante
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 10028438461 1h55'30'' +0:18:54 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028438461
Time: 1h55'30''
Zaostanek: +0:18:54
15 . 310 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1h55'39'' +0:19:03 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h55'39''
Zaostanek: +0:19:03
16 . 287 LUPI Marinko
Individual
Moški CRO Individual 1h57'14'' +0:20:38 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 1h57'14''
Zaostanek: +0:20:38
17 . 227 Popović Alen
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10059037214 1h59'54'' +0:23:18 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059037214
Time: 1h59'54''
Zaostanek: +0:23:18
18 . 309 ANĐELKOVIĆ Milorad
BK Radnički
Moški SRB BK Radnički 10062189815 2h03'21'' +0:26:45 >
Klub BK Radnički
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10062189815
Time: 2h03'21''
Zaostanek: +0:26:45
19 . 318 MIKLETIĆ Robert
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10058276671 2h05'13'' +0:28:37 >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058276671
Time: 2h05'13''
Zaostanek: +0:28:37
20 . 301 Rocco Dario
Individual
Moški CRO Individual 2h07'30'' +0:30:54 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h07'30''
Zaostanek: +0:30:54
21 . 308 STAMENKOVIĆ Bratislav
BK Radnički
Moški SRB BK Radnički 10049839287 2h20'32'' +0:43:56 >
Klub BK Radnički
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10049839287
Time: 2h20'32''
Zaostanek: +0:43:56
22 . 243 Keržan Peter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 2h28'57'' +0:52:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Time: 2h28'57''
Zaostanek: +0:52:21
23 . 330 GLAVAČ Miroslav
Individual
Moški CRO Individual 2h38'43'' +1:02:07 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h38'43''
Zaostanek: +1:02:07
24 . 259 FRIGANOVIĆ Kristijan
Individual
Moški CRO Individual 2h45'09'' +1:08:33 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h45'09''
Zaostanek: +1:08:33
25 . 208 DRAŠKOVIĆ Damir
Individual
Moški CRO Individual 2h52'57'' +1:16:21 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h52'57''
Zaostanek: +1:16:21
26 . 295 CUK Zlatko
Individual
Moški CRO Individual 3h28'02'' +1:51:26 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 3h28'02''
Zaostanek: +1:51:26
27 . 270 KRALJEVIĆ Ante
Individual
Moški CRO Individual 4h00'56'' +2:24:20 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 4h00'56''
Zaostanek: +2:24:20
VETERANI C-M
1 . 294 Kuret Iztok
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS 10017585979 1h35'41'' -- >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585979
Time: 1h35'41''
Zaostanek: --
2 . 271 MARIĆ Aleksandar
BK Radnički
Moški SRB BK Radnički 10003915851 1h42'01'' +0:06:20 >
Klub BK Radnički
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10003915851
Time: 1h42'01''
Zaostanek: +0:06:20
3 . 210 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10058280109 1h48'18'' +0:12:37 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280109
Time: 1h48'18''
Zaostanek: +0:12:37
4 . 231 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10028430882 1h56'46'' +0:21:05 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028430882
Time: 1h56'46''
Zaostanek: +0:21:05
5 . 232 Gašparini Korado
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10028424418 2h07'07'' +0:31:26 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028424418
Time: 2h07'07''
Zaostanek: +0:31:26
6 . 290 VUČICA Goran
Individual
Moški CRO Individual 2h12'38'' +0:36:57 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h12'38''
Zaostanek: +0:36:57
7 . 272 RISTIĆ Srećko
Individual
Moški CRO Individual 2h22'23'' +0:46:42 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h22'23''
Zaostanek: +0:46:42
8 . 221 SMAJO Rino
Individual
Moški CRO Individual 2h52'56'' +1:17:15 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 2h52'56''
Zaostanek: +1:17:15
9 . 267 ŠESTAK Goran
Individual
Moški CRO Individual 3h11'17'' +1:35:36 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 3h11'17''
Zaostanek: +1:35:36
VETERANI D-M
1 . 237 Gršo MATAIJA
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10028442707 1h56'31'' -- >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442707
Time: 1h56'31''
Zaostanek: --
U17 M-M
1 . 250 Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 1h34'14'' -- >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010227
Time: 1h34'14''
Zaostanek: --
2 . 201 Kovac Luka
BK Osijek 2010
Moški CRO BK Osijek 2010 CRO20020726 1h50'44'' +0:16:30 >
Klub BK Osijek 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020726
Time: 1h50'44''
Zaostanek: +0:16:30
3 . 211 Žgalin Andrej
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 10058279301 1h52'51'' +0:18:37 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058279301
Time: 1h52'51''
Zaostanek: +0:18:37
4 . 263 Bertović Noa
BK Axa
Moški CRO BK Axa 10028451700 1h56'19'' +0:22:05 >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451700
Time: 1h56'19''
Zaostanek: +0:22:05
5 . 245 Markovina Filip
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug CRO20020324 2h17'34'' +0:43:20 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020324
Time: 2h17'34''
Zaostanek: +0:43:20
6 . 268 KASALO Stipe
Individual
Moški CRO Individual 3h25'20'' +1:51:06 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 3h25'20''
Zaostanek: +1:51:06

Komentarji

 

Mobile content