Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 49. VN Kranja – Memorial Filipa Majcna 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:49. VN Kranja – Memorial Filipa Majcna 2017 Datum:30.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
ELITE-M
1 . 105 Mugerli Matej
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC 10002070023 03:30:21 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002070023
Čas vožnje: 03:30:21
2 . 72 Jerman Žiga
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014992039 03:30:21 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992039
Čas vožnje: 03:30:21
3 . 192 EIBEGGER Markus                           
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10002727195 03:30:21 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002727195
Čas vožnje: 03:30:21
4 . 41 BAIS Mattia
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10013879771 03:30:21 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013879771
Čas vožnje: 03:30:21
5 . 181 PEÁK Barnabás
KONTENT - DKSI
Moški HUN KONTENT - DKSI 10010199835 03:30:21 >
Klub KONTENT - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010199835
Čas vožnje: 03:30:21
6 . 54 KOPFAUF Markus
CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10008821324 03:30:21 >
Klub CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008821324
Čas vožnje: 03:30:21
7 . 18 TOTÒ Paolo
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10009318549 03:30:21 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009318549
Čas vožnje: 03:30:21
8 . 163 Obal Primož
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015547565 03:30:21 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015547565
Čas vožnje: 03:30:21
9 . 55 LEOPOLD Hans-Jörg
CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10002727401 03:30:21 >
Klub CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002727401
Čas vožnje: 03:30:21
10 . 1 Čotar Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10013815713 03:30:21 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013815713
Čas vožnje: 03:30:21
11 . 196 ZIMMERMANN Georg                     
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški DEU TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10010966842 03:30:21 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10010966842
Čas vožnje: 03:30:21
12 . 61 JOVANOVIĆ Nebojša
DARE VIATOR PARTIZAN
Moški SRB DARE VIATOR PARTIZAN 10002538350 03:30:21 >
Klub DARE VIATOR PARTIZAN
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10002538350
Čas vožnje: 03:30:21
13 . 14 GAZZARA Michele
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10010970478 03:30:21 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010970478
Čas vožnje: 03:30:21
14 . 71 Pogačar Tadej
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014972740 03:30:21 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014972740
Čas vožnje: 03:30:21
15 . 44 GIURATO Alberto
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015077723 03:30:21 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015077723
Čas vožnje: 03:30:21
16 . 33 DANILOVIČ Marko
NATIONAL TEAM SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10007298727 03:30:21 >
Klub NATIONAL TEAM SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10007298727
Čas vožnje: 03:30:21
17 . 11 BERNARDINI Simone
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10006626801 03:30:49 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006626801
Čas vožnje: 03:30:49
18 . 101 Bajc Andi
Amplatz BMC
Moški SLO Amplatz BMC 10004610312 03:30:49 >
Klub Amplatz BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004610312
Čas vožnje: 03:30:49
19 . 197 ZOIDL Ricardo                                 
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004640725 03:31:05 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10004640725
Čas vožnje: 03:31:05
20 . 74 Ručigaj Žiga
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10008693507 03:31:05 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008693507
Čas vožnje: 03:31:05
21 . 22 Per Gorazd
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10010968761 03:31:05 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010968761
Čas vožnje: 03:31:05
22 . 108 Korošec Rok
Amplatz BMC
Moški SLO Amplatz BMC 10007386128 03:31:05 >
Klub Amplatz BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007386128
Čas vožnje: 03:31:05
23 . 31 Rajović Dušan
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SRB ADRIA MOBIL (ADR) 10009436262 03:31:05 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10009436262
Čas vožnje: 03:31:05
24 . 21 Katrašnik Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 03:31:05 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008678349
Čas vožnje: 03:31:05
25 . 195 RABITSCH Stephan                          
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 03:31:05 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007168684
Čas vožnje: 03:31:05
26 . 104 KUSZTOR Peter
Amplatz BMC
Moški HUN Amplatz BMC 10003214724 03:31:05 >
Klub Amplatz BMC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10003214724
Čas vožnje: 03:31:05
27 . 161 Jenko Robi
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10006686718 03:31:05 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006686718
Čas vožnje: 03:31:05
28 . 193 LEHNER Daniel                               
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008653188 03:31:05 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008653188
Čas vožnje: 03:31:05
29 . 194 NEUHAUSER Marcel                         
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10010966438 03:31:05 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010966438
Čas vožnje: 03:31:05
30 . 23 Horvat Žiga
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10014992140 03:31:05 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992140
Čas vožnje: 03:31:05
31 . 53 Kolb Stefan
CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10035052750 03:31:05 >
Klub CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035052750
Čas vožnje: 03:31:05
32 . 12 BONGIORNO MANUEL Francesco
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10006569611 03:31:05 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006569611
Čas vožnje: 03:31:05
33 . 45 DONEGA Matteo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10010185889 03:31:05 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010185889
Čas vožnje: 03:31:05
34 . 73 Penko Izidor
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10009800721 03:31:39 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009800721
Čas vožnje: 03:31:39
35 . 102 ČANECKY Marek
Amplatz BMC
Moški SVK Amplatz BMC 10004611625 03:31:39 >
Klub Amplatz BMC
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10004611625
Čas vožnje: 03:31:39
36 . 62 KASTRANTAS Charalampos
DARE VIATOR PARTIZAN
Moški GRC DARE VIATOR PARTIZAN 10006897892 03:31:39 >
Klub DARE VIATOR PARTIZAN
Država GRC
Spol: Moški
Licenca: 10006897892
Čas vožnje: 03:31:39
37 . 48 VENCHIARUTTI Nicola
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015083177 03:31:39 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015083177
Čas vožnje: 03:31:39
38 . 5 Logar Tadej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10007928520 03:31:39 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
Čas vožnje: 03:31:39
39 . 91 HNIK Karel
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10006120781 03:31:39 >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006120781
Čas vožnje: 03:31:39
40 . 2 Drinovec Matej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10010968862 03:31:39 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010968862
Čas vožnje: 03:31:39
41 . 83 KNAPP Daniel
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10014640920 03:31:39 >
Klub UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014640920
Čas vožnje: 03:31:39
42 . 132 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013807023 03:31:39 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013807023
Čas vožnje: 03:31:39
43 . 56 PÖLL Stefan
CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10005862824 03:31:39 >
Klub CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005862824
Čas vožnje: 03:31:39
44 . 165 Roškar Tim
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015084793 03:31:39 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015084793
Čas vožnje: 03:31:39
45 . 131 Pajek Luka
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014894736 03:31:39 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014894736
Čas vožnje: 03:31:39
46 . 76 Prah Aljaž
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10017647112 03:31:39 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647112
Čas vožnje: 03:31:39
47 . 162 Pavlič Marko
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10007974087 03:31:39 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007974087
Čas vožnje: 03:31:39
48 . 103 FIDLER Gerd
Amplatz BMC
Moški AUT Amplatz BMC 10009781927 03:31:39 >
Klub Amplatz BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009781927
Čas vožnje: 03:31:39
49 . 75 Finkšt Tilen
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10010969468 03:31:39 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010969468
Čas vožnje: 03:31:39
50 . 166 Čibej Simon
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10010186802 03:31:39 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Čas vožnje: 03:31:39
51 . 25 Lavrič Martin
SLOVENIA NATIONAL TEAM
Moški SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 10015081662 03:31:39 >
Klub SLOVENIA NATIONAL TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015081662
Čas vožnje: 03:31:39
52 . 154 BITTNER Jakub
TEAM FORMAN CINELLI
Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10016046915 03:31:39 >
Klub TEAM FORMAN CINELLI
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10016046915
Čas vožnje: 03:31:39
53 . 111 KISS Gergely
EPRONEX-BIKE HUNGARY
Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10002083662 03:31:39 >
Klub EPRONEX-BIKE HUNGARY
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10002083662
Čas vožnje: 03:31:39
54 . 15 SCARTEZZINI Michele
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10006891630 03:31:39 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006891630
Čas vožnje: 03:31:39
55 . 24 Golčer Jure
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 03:31:39 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002618980
Čas vožnje: 03:31:39
56 . 77 Grošelj Matic
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014881602 03:31:39 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014881602
Čas vožnje: 03:31:39
57 . 115 Sangulin Robert
BK KALORIJA
Moški CRO BK KALORIJA 10009698263 03:34:06 >
Klub BK KALORIJA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009698263
Čas vožnje: 03:34:06
58 . 4 Kvasina Filip
KK KRANJ
Moški CRO KK KRANJ 10009979260 03:34:06 >
Klub KK KRANJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009979260
Čas vožnje: 03:34:06
59 . 17 PRANDINI Paolo
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10014118736 03:34:06 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014118736
Čas vožnje: 03:34:06
60 . 13 GAFFURINI Nicola
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10007855667 03:34:06 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007855667
Čas vožnje: 03:34:06
61 . 16 SALVIETTI Niccolo
SANGEMINI MG.K.VIS.
Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10010970579 03:35:10 >
Klub SANGEMINI MG.K.VIS.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010970579
Čas vožnje: 03:35:10
62 . 117 SOLYMOSI Márton
EPRONEX-BIKE HUNGARY
Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10006066524 03:35:10 >
Klub EPRONEX-BIKE HUNGARY
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006066524
Čas vožnje: 03:35:10
DNF 6 Majoli Fran
KK KRANJ
Moški CRO KK KRANJ 10015080046 -- >
Klub KK KRANJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015080046
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 7 Primožič Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10014992241 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992241
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 32 MILENIĆ Jovan
NATIONAL TEAM SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10016237275 -- >
Klub NATIONAL TEAM SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10016237275
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 34 Žarković Đolai Dimitrije
BK Spartak
Moški SRB BK Spartak 10010184576 -- >
Klub BK Spartak
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10010184576
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 36 ANTONIJEVIČ Goran
NATIONAL TEAM SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10009717562 -- >
Klub NATIONAL TEAM SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10009717562
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 191 AUER Daniel                                  
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008651976 -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008651976
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 185 HARTMANN József
KONTENT - DKSI
Moški HUN KONTENT - DKSI 10007217689 -- >
Klub KONTENT - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10007217689
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 184 HAJDU Barna
KONTENT - DKSI
Moški HUN KONTENT - DKSI 10014561805 -- >
Klub KONTENT - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10014561805
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 183 SZARKA Gergely
KONTENT - DKSI
Moški HUN KONTENT - DKSI 10011151950 -- >
Klub KONTENT - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10011151950
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 182 SZÖLLŐSI Ferenc
KONTENT - DKSI
Moški HUN KONTENT - DKSI 10010785370 -- >
Klub KONTENT - DKSI
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010785370
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 175 BRBOT Branimir
REGIONAL KLUB RODA
Moški CRO REGIONAL KLUB RODA 10014062960 -- >
Klub REGIONAL KLUB RODA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10014062960
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 177 MARENZI Lorenco
REGIONAL KLUB RODA
Moški CRO REGIONAL KLUB RODA 10015259696 -- >
Klub REGIONAL KLUB RODA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015259696
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 174 Benger Janko
BK KALORIJA
Moški CRO BK KALORIJA 10007058449 -- >
Klub BK KALORIJA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007058449
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 173 Dovranić Dario
BK Ivanić
Moški CRO BK Ivanić 10016289415 -- >
Klub BK Ivanić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10016289415
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 171 Radotić Bruno
BK Puls Čakovec
Moški CRO BK Puls Čakovec 10002773473 -- >
Klub BK Puls Čakovec
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002773473
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 172 Gunjevic Bojan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10010087273 -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010087273
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 164 KRAMBERGER LUKA
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10017583858 -- >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583858
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 155 LANT Antonín
TEAM FORMAN CINELLI
Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10013583519 -- >
Klub TEAM FORMAN CINELLI
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10013583519
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 153 FIERLA Ondřej
TEAM FORMAN CINELLI
Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10013451254 -- >
Klub TEAM FORMAN CINELLI
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10013451254
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 152 FIERLA Jan
TEAM FORMAN CINELLI
Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10016047218 -- >
Klub TEAM FORMAN CINELLI
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10016047218
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 145 RADOSLAVOV Kiril
REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10013996878 -- >
Klub REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Država BGR
Spol: Moški
Licenca: 10013996878
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 151 HUDEČEK Petr
TEAM FORMAN CINELLI
Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10011998274 -- >
Klub TEAM FORMAN CINELLI
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10011998274
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 136 Sanković Alex
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10016009125 -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009125
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 144 ASENOV Dean
REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10052873670 -- >
Klub REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Država BGR
Spol: Moški
Licenca: 10052873670
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 143 MIHAYLOV Doncho
REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10023466102 -- >
Klub REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Država BGR
Spol: Moški
Licenca: 10023466102
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 141 ANGELOV Velko
REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10010591875 -- >
Klub REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Država BGR
Spol: Moški
Licenca: 10010591875
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 135 Kranjc Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013819854 -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013819854
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 134 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014431560 -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014431560
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 133 Černe Gregor Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014860077 -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014860077
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 125 MOLNÁR István
KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10005508570 -- >
Klub KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10005508570
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 126 FILUTÁS Viktor
KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 100 09 2032 -- >
Klub KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 100 09 2032
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 124 PÁPÁI Ádám
KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10009004210 -- >
Klub KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009004210
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 123 Bence Lóki
Top Cycles
Moški HUN Top Cycles 1001003995 -- >
Klub Top Cycles
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 1001003995
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 122 MÓRICZ Dániel
KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10009500627 -- >
Klub KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009500627
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 121 BERTALAN KÁROLY Balázs
KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10014543314 -- >
Klub KŐBÁNYA CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10014543314
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 116 SIMON Péter
EPRONEX-BIKE HUNGARY
Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10007157974 -- >
Klub EPRONEX-BIKE HUNGARY
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10007157974
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 118 CSER Gábor
EPRONEX-BIKE HUNGARY
Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10006275173 -- >
Klub EPRONEX-BIKE HUNGARY
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006275173
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 114 POPOVICS Gergely
EPRONEX-BIKE HUNGARY
Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10015001739 -- >
Klub EPRONEX-BIKE HUNGARY
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015001739
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 113 Dolleschall Patrick
EPRONEX-BIKE HUNGARY
Moški AUT EPRONEX-BIKE HUNGARY 10012631707 -- >
Klub EPRONEX-BIKE HUNGARY
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10012631707
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 112 KRIVÁN András
EPRONEX-BIKE HUNGARY
Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10010785269 -- >
Klub EPRONEX-BIKE HUNGARY
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010785269
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 106 PELIKÁN Janos
Amplatz BMC
Moški HUN Amplatz BMC 10008689665 -- >
Klub Amplatz BMC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008689665
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 109 UMHALLER Thomas
Amplatz BMC
Moški AUT Amplatz BMC 10009399785 -- >
Klub Amplatz BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009399785
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 100 CAPEK Tomas
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10010182556 -- >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010182556
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 88 SPRENGER Michael
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10010994831 -- >
Klub UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010994831
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 85 BAUMANN Lukas
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10014563219 -- >
Klub UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014563219
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 82 REITER Daniel
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10007168179 -- >
Klub UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007168179
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 84 KOLLER Jan
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10035076392 -- >
Klub UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035076392
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 81 DÜRAGER Alexander
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10003177540 -- >
Klub UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003177540
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 65 Ilić Ognjen
BK Partizan Beograd
Moški SRB BK Partizan Beograd 10015213725 -- >
Klub BK Partizan Beograd
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10015213725
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 64 KLISURIĆ Stevan
DARE VIATOR PARTIZAN
Moški SRB DARE VIATOR PARTIZAN 10012124475 -- >
Klub DARE VIATOR PARTIZAN
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10012124475
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 63 KALABA Dušan
DARE VIATOR PARTIZAN
Moški SRB DARE VIATOR PARTIZAN 10010125669 -- >
Klub DARE VIATOR PARTIZAN
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10010125669
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 46 FERRONATO Filippo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015004567 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015004567
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 142 DOBREV Denis
REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10014420446 -- >
Klub REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG
Država BGR
Spol: Moški
Licenca: 10014420446
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 89 RUMPL Clemens
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10035063056 -- >
Klub UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035063056
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 92 OKROUHLICKY Tomas
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10006235868 -- >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006235868
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 93 LEHKY Roman
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10008624694 -- >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008624694
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 94 PETRUS Jiri
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10009338656 -- >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009338656
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 95 NEUMAN Dominik
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10009488806 -- >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009488806
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 98 KALOJIROS Tomas
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10007650048 -- >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007650048
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 99 SIRUCEK Vaclav
TOPFOREX LAPIERRE
Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10009745753 -- >
Klub TOPFOREX LAPIERRE
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009745753
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 42 BUTTAZZONI Alex
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10004709938 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10004709938
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 51 Dallinger Christian
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10010966741 -- >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010966741
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 43 FAVARO Daniel
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10014401147 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014401147
Čas vožnje: 00:00:00

 

Opombe:

Leteči cilj 1 / Intermediate sprint no.1
Place No. UCI Code Competitor Team
1 56 10005862824 PÖLL Stefan CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
2 104 10003214724 KUSZTOR Peter AMPLATZ BMC
3 196 10010966842 ZIMMERMANN Georg                      TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
4 14 10010970478 GAZZARA Michele SANGEMINI MG.K.VIS.

Leteči cilj 2 / Intermediate sprint no.2
Place No. UCI Code Competitor Team
1 77 10014881602 GROŠELJ Matic ROG LJUBLJANA
2 196 10010966842 ZIMMERMANN Georg                      TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
3 106 10008689665 PELIKÁN Janos AMPLATZ BMC
4 41 10013879771 BAIS Mattia CYCLING TEAM FRIULI

Leteči cilj 3 / Intermediate sprint no.3
Place No. UCI Code Competitor Team
1 72 10014992039 JERMAN Žiga ROG LJUBLJANA
2 195 10007168684 RABITSCH Stephan                           TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
3 91 10006120781 HNIK Karel TOPFOREX LAPIERRE
4 55 10002727401 LEOPOLD Hans-Jörg CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE

Leteči cilji skupno / Intermediate sprints
Place No. UCI Code Competitor Team
1 72 10014992039 JERMAN Žiga ROG LJUBLJANA

Komentarji

 

Mobile content