Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 1. kolo MTB ZLIK - Kočevje 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolo MTB ZLIK - Kočevje 2016/2017 Datum:13.11.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time Več
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 78 Valković Zujić Petra
Individual
Ženski CRO Individual 2 1:04:42,3 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 2
Time: 1:04:42,3
U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 302 Križan Bor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 0:11:06,0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 0:11:06,0
U7W - (DO 7 GODINA)-Ž
1 . 304 Smola Ema
KD Melamin
Ženski SLO KD Melamin 4 0:24:18,1 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Ženski
Št.krogov: 4
Time: 0:24:18,1
U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 310 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 0:21:42,8 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 7
Time: 0:21:42,8
2 . 308 Antolović Erik
BK Montes
Moški CRO BK Montes 7 0:22:38,9 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 7
Time: 0:22:38,9
U9W - (DO 9 GODINA)-Ž
1 . 301 Križan Mia
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:24:35,0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št.krogov: 6
Time: 0:24:35,0
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 305 ZUPANIČ JURIJ
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 8 0:21:12,0 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 8
Time: 0:21:12,0
2 . 300 Turčić Marko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 7 0:22:04,5 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 7
Time: 0:22:04,5
3 . 303 Resman Gal
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 6 0:23:28,0 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 6
Time: 0:23:28,0
U11W - (DO 11 GODINA)-Ž
1 . 309 Pušec Mirta
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 7 0:21:43,0 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 7
Time: 0:21:43,0
2 . 307 Nadu Lena
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 7 0:23:06,2 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 7
Time: 0:23:06,2
3 . 306 Lipovac Amelie
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 6 0:22:37,7 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 6
Time: 0:22:37,7
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 204 Rus Jure
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si 3 37:58 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 37:58
2 . 200 Gladek Marcel
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 3 45:50 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 45:50
3 . 207 Antolović Noa
BK Montes
Moški CRO BK Montes 3 58:03 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 58:03
4 . 202 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 48:24 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 48:24
5 . 209 Rakulj Luka
BK Montes
Moški CRO BK Montes 1 35:15 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 1
Time: 35:15
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 210 Merlić Ivan
BK Montes
Moški CRO BK Montes 3 52:26 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 52:26
2 . 206 Lipovac Noah
BK Montes
Moški CRO BK Montes 3 55:06 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 55:06
3 . 203 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 44:59 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 44:59
DNF4 . 201 Rosanda Dante
BK Montes
Moški CRO BK Montes 2 DNF >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: DNF
U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 205 Nadu Anja
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 3 59:31 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 3
Time: 59:31
2 . 208 ČOGA Spasovski Dora
BK Montes
Ženski CRO BK Montes 1 30:09 >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 1
Time: 30:09
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 75 Matek Lovro
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 5 1:08:12,2 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:08:12,2
2 . 2 Škira Toni
BBK IstraBike Labin
Moški CRO BBK IstraBike Labin 5 1:11:23,5 >
Klub BBK IstraBike Labin
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:11:23,5
3 . 128 Štefanič Andrej
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 4 1:13:17,6 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:13:17,6
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 67 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:11:47,9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:11:47,9
2 . 6 Marinčič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 0:42:22,7 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 0:42:22,7
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 7 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 0:57:50,4 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:57:50,4
2 . 4 Križan Borut
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:08,2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:08,2
3 . 1 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:21,9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:21,9
4 . 77 Okorn Žiga
KD KM
Moški CRO KD KM 5 1:08:20,7 >
Klub KD KM
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:08:20,7
5 . 58 Brodanac Tomislav
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 0:58:25,9 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:58:25,9
6 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:00:31,6 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:00:31,6
7 . 116 Pavliš Marko
Individual
Moški CRO Individual 4 1:04:04,8 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:04:04,8
8 . 139 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual 4 1:11:10,4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:11:10,4
9 . 76 Andrijasevic Antun
Skiguru
Moški CRO Skiguru 4 1:15:57,5 >
Klub Skiguru
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:15:57,5
10 . 99 Vigini Manuel
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 2 0:58:00,1 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 0:58:00,1
DNF11 . 98 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2 DNF >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: DNF
DNF12 . 80 Galić Jurica
BK Montes
Moški CRO BK Montes 2 DNF >
Klub BK Montes
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: DNF
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 119 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:02:52,7 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:02:52,7
2 . 121 Škarja Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:52,6 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:52,6
3 . 120 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:10:46,3 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:10:46,3
4 . 3 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:11:21,3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:11:21,3
5 . 45 Dorotić Igor
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 5 1:12:44,0 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:12:44,0
6 . 5 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 4 1:00:59,5 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:00:59,5
7 . 54 Milat Erik
Individual
Moški CRO Individual 4 1:05:00,3 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:05:00,3
8 . 73 Zujić Boris
Individual
Moški CRO Individual 4 1:14:59,6 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:14:59,6
9 . 8 Rešeta Tomaž
Individual
Moški CRO Individual 3 1:13:59,7 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 1:13:59,7
DNF10 . 115 Oražem Aleš
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS -- DNF >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 0
Time: DNF
DNF11 . 9 TOMAŽ Čestnik
Individual
Moški SLO Individual -- DNF >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 0
Time: DNF
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 53 Vrban Milan
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 4 1:01:55,4 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:01:55,4

Komentarji

 

Mobile content