Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 4. kolo MTB ZLIK - Poreč 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:4. kolo MTB ZLIK - Poreč 2016/2017 Datum:22.01.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time Več
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 96 Fatorić Davide
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 4 -- >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
KADETI (15 DO 16GODINA)-M
1 . 75 Matek Lovro
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar 5 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
2 . 2 Škira Toni
BBK IstraBike Labin
Moški CRO BBK IstraBike Labin 4 -- >
Klub BBK IstraBike Labin
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
3 . 11 Bertović Noa
BBK IstraBike Labin
Moški CRO BBK IstraBike Labin 4 -- >
Klub BBK IstraBike Labin
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
4 . 130 Baldas Paolo
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 4 -- >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
5 . 138 GREBLO Luka
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
DNF6 . 134 Kukuljan Roko
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 DNF >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: DNF
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 46 Sikošek Gregor
JB TEAM Novo mesto
Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 -- >
Klub JB TEAM Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
2 . 1 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
3 . 140 Babić Dalibor
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 5 -- >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
4 . 86 ZUPANIČ Tine
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 5 -- >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
5 . 137 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
6 . 125 Golob Rok
JB Team
Moški SLO JB Team 5 -- >
Klub JB Team
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
7 . 22 Dundović Saša
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 5 -- >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
8 . 51 Babić Đulijano
Individual
Moški CRO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
9 . 117 ŠESTAN Daniel
BK Fažana
Moški CRO BK Fažana 5 -- >
Klub BK Fažana
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
10 . 21 Bebic Dalibor
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 4 -- >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
11 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 -- >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
12 . 142 Labinjan Igor
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 4 -- >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
13 . 135 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 4 -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
14 . 77 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 4 -- >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
15 . 126 Judež Andrej
JB TEAM Novo mesto
Moški SLO JB TEAM Novo mesto 4 -- >
Klub JB TEAM Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
16 . 13 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 -- >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
17 . 41 Horvat Bojan
Bk Poreč
Moški CRO Bk Poreč 4 -- >
Klub Bk Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
18 . 104 Sabadin Viktor
BK Umag
Moški CRO BK Umag 4 -- >
Klub BK Umag
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
19 . 139 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
20 . 131 ZORNADA Marco
ASD Genrali
Moški CRO ASD Genrali 4 -- >
Klub ASD Genrali
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
DNF21 . 108 Križmanić Simon
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 DNF >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: DNF
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 124 Prešeren Jani
BVG Gulč BTS Company
Moški CRO BVG Gulč BTS Company 5 -- >
Klub BVG Gulč BTS Company
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
2 . 101 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 -- >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
3 . 141 Dorotić Igor
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 5 -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
4 . 132 MEDEOT Igor
KI.CO.SYS TEAM
Moški CRO KI.CO.SYS TEAM 5 -- >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
5 . 18 Perica Ante
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 5 -- >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
6 . 102 Crljenica Manuel
BK Pula
Moški CRO BK Pula 4 -- >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
7 . 54 Milat Erik
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
8 . 103 Udović Denis
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 4 -- >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
9 . 119 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 10 Marassi Giovanni
GS Azzida
Moški CRO GS Azzida 5 -- >
Klub GS Azzida
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
2 . 64 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 4 -- >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
3 . 69 Gržić Ildo
BBK Kvarner
Moški CRO BBK Kvarner 4 -- >
Klub BBK Kvarner
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
4 . 85 Mastrangelo Alberto
ASD Cottur
Moški CRO ASD Cottur 4 -- >
Klub ASD Cottur
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
SENIORI (20 DO 29 GODINA)-M
1 . 133 Marinčič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
2 . 127 Bažon Sandi
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 5 -- >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
3 . 67 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
4 . 16 Dagri Alberto
A.S.D. Gruppo Generali Trieste
Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 5 -- >
Klub A.S.D. Gruppo Generali Trieste
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
5 . 15 Grabar Kristian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 5 -- >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00
6 . 49 Velić Luka
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 4 -- >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
7 . 129 Klarić Eugen
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 4 -- >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
8 . 136 Gojak Dalibor
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 4 -- >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 00:00:00
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 311 ZUPANIČ JURIJ
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 10 -- >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 10
Time: 00:00:00
2 . 300 Turčić Marko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 10 -- >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 10
Time: 00:00:00
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 200 Gladek Marcel
MBK SPORTR.SI
Moški CRO MBK SPORTR.SI 3 -- >
Klub MBK SPORTR.SI
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 00:00:00
2 . 221 Ivančić Giani
TK Pula
Moški CRO TK Pula 3 -- >
Klub TK Pula
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 00:00:00
3 . 202 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 -- >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 00:00:00
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 214 Zupanič Filip
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 3 -- >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 00:00:00
2 . 212 Šnajder Eugen
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 3 -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 00:00:00
3 . 220 Kernjus Deni
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 3 -- >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 00:00:00
4 . 222 Šestan Dylan
BK Fažana
Moški CRO BK Fažana 2 -- >
Klub BK Fažana
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 00:00:00
5 . 203 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 -- >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 00:00:00
U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 216 Mastrangelo Alessia
Individual
Ženski CRO Individual 2 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 2
Time: 00:00:00
U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 310 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 9
Time: 00:00:00
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 118 Davide Davor
Individual
Moški CRO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content