Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. tek KZTL 2016/2017 - Krvavec, 1. krog

Tek - gorski Tekma:3. tek KZTL 2016/2017 - Krvavec, 1. krog Datum:27.11.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Tempo
M1-M
1 . 350 Bečan Timotej Moški SLO 00:40:13.3 9:21 min/km
2 . 5 Novak Simon Moški SLO 00:40:19.5 9:23 min/km
3 . 18 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 00:41:42.5 9:42 min/km
4 . 29 Porenta Primož Moški SLO 00:42:38.1 9:55 min/km
5 . 94 MATIC Dolžan Moški SLO 00:43:07.2 10:02 min/km
6 . 305 Ribnikar Jure Moški SLO 00:43:53.0 10:12 min/km
7 . 88 Žitnik Urban Moški SLO 00:45:02.2 10:28 min/km
8 . 458 Vračič Dejan Moški SLO 00:45:32.4 10:35 min/km
9 . 31 Hafner Boris Moški SLO 00:47:59.1 11:10 min/km
10 . 19 GREGA Homan Moški SLO 00:48:50.9 11:22 min/km
11 . 101 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:50:39.9 11:47 min/km
12 . 466 GREGOR Omejc Moški SLO 00:51:10.1 11:54 min/km
13 . 331 Čarman Matej Moški SLO 00:51:41.9 12:01 min/km
14 . 229 Bitenc Jure Moški SLO 00:51:59.7 12:05 min/km
15 . 441 TUGO Križnar Moški SLO 00:52:22.4 12:11 min/km
16 . 287 ANŽE Kuhar Moški SLO 00:52:51.3 12:17 min/km
17 . 132 Kovač Darko Moški SLO 00:53:33.5 12:27 min/km
18 . 340 Oman Tomaž Moški SLO 00:57:25.9 13:21 min/km
19 . 264 Pugelj Andrej Moški SLO 00:58:11.9 13:32 min/km
20 . 406 IGOR Gavrić Moški SLO 00:58:40.4 13:39 min/km
21 . 263 Sušnik Blaž Moški SLO 00:59:10.1 13:46 min/km
22 . 53 Arh Klemen Moški SLO 00:59:12.8 13:46 min/km
23 . 301 BOŠTJAN Smogavec Moški SLO 00:59:44.0 13:53 min/km
24 . 446 PRIMOŽ Škerl Moški SLO 00:59:49.2 13:55 min/km
25 . 460 ALJAŽ Poropat Moški SLO 01:00:25.5 14:03 min/km
26 . 197 TADEJ Krišelj Moški SLO 01:01:40.3 14:20 min/km
27 . 425 Zupančič Janez Moški SLO 01:01:44.3 14:21 min/km
28 . 417 Sodnik Damjan Moški SLO 01:01:58.5 14:25 min/km
29 . 411 JANEZ Šimic Moški SLO 01:03:06.6 14:40 min/km
30 . 405 Pivk Miha Moški SLO 01:05:29.1 15:14 min/km
31 . 40 SIMON Skalar Moški SLO 01:13:56.5 17:12 min/km
M2-M
1 . 8 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 00:44:58.5 10:27 min/km
2 . 428 Zarnik Sebastjan Moški SLO 00:46:01.9 10:42 min/km
3 . 6 BOŠTJAN Kern Moški SLO 00:46:38.6 10:51 min/km
4 . 14 MATEJ Beke Moški SLO 00:46:50.4 10:53 min/km
5 . 148 Juvan Miha Moški SLO 00:47:19.6 11:00 min/km
6 . 362 Uršič Janez Moški SLO 00:47:39.2 11:05 min/km
7 . 7 Udovič Klemen Moški SLO 00:48:48.5 11:21 min/km
8 . 312 Verčič Uroš Moški SLO 00:50:05.7 11:39 min/km
9 . 17 Kosec Sebastjan Moški SLO 00:50:10.2 11:40 min/km
10 . 32 Thaler Matjaž Moški SLO 00:50:22.4 11:43 min/km
11 . 20 Mikluš Aljoša Moški SLO 00:50:56.6 11:51 min/km
12 . 45 ALJOŠA Budna Moški SLO 00:51:00.5 11:52 min/km
13 . 194 TOMAŽ Oven Moški SLO 00:51:27.9 11:58 min/km
14 . 336 FRANCI Soklič Moški SLO 00:52:10.3 12:08 min/km
15 . 299 Miklavčič Evgen Moški SLO 00:53:06.5 12:21 min/km
16 . 430 ANDREJ Bivic Moški SLO 00:53:24.0 12:25 min/km
17 . 49 Zajc Robert Moški SLO 00:54:00.4 12:33 min/km
18 . 459 MILOŠ Poropat Moški SLO 00:54:06.3 12:35 min/km
19 . 83 Martinjaš Aljoša Moški SLO 00:54:44.2 12:44 min/km
20 . 230 Kern Viki Moški SLO 00:54:47.1 12:44 min/km
21 . 426 IGOR Eržen Moški SLO 00:54:51.3 12:45 min/km
22 . 445 Nerad Primož Moški SLO 00:55:18.6 12:52 min/km
23 . 462 Sajovec Andrej Moški SLO 00:55:43.8 12:58 min/km
24 . 421 ALJOŠA Kržišnik Moški SLO 00:56:30.2 13:08 min/km
25 . 455 PRIMOŽ Verbič Moški SLO 00:57:07.8 13:17 min/km
26 . 398 PRIMOŽ Karlin Moški SLO 00:57:12.6 13:18 min/km
27 . 215 Gril Andrej Moški SLO 00:58:04.4 13:30 min/km
28 . 424 RENATO Kogej Moški SLO 00:58:34.8 13:37 min/km
29 . 451 Bečan Tomaž Moški SLO 00:58:48.8 13:41 min/km
30 . 108 ZVONE Založnik Moški SLO 01:05:35.8 15:15 min/km
31 . 452 MATJAŽ Struna Moški SLO 01:07:00.1 15:35 min/km
32 . 395 ALEŠ Kravcar Moški SLO 01:08:22.9 15:54 min/km
33 . 454 BLAŽ Urbanija Moški SLO 01:08:52.1 16:01 min/km
34 . 464 MARKO Šmigoc Moški SLO 01:09:42.7 16:13 min/km
35 . 242 Pogačar Uroš Moški SLO 01:11:05.1 16:32 min/km
36 . 442 ANDREJ Težak Moški SLO 01:16:08.3 17:42 min/km
M3-M
1 . 4 Rozman Aleš Moški SLO 00:48:09.2 11:12 min/km
2 . 25 Lotrič Stane Moški SLO 00:48:43.7 11:20 min/km
3 . 16 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:51:04.1 11:53 min/km
4 . 465 Čufer Mirko Moški SLO 00:51:16.2 11:55 min/km
5 . 209 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:52:06.4 12:07 min/km
6 . 2 Pirnar Janez Moški SLO 00:52:28.9 12:12 min/km
7 . 1 JANEZ Udovič Moški SLO 00:52:36.3 12:14 min/km
8 . 12 Štefe Janez Moški SLO 00:53:09.7 12:22 min/km
9 . 9 STOJAN Orehek Moški SLO 00:53:36.5 12:28 min/km
10 . 85 Drole Boris Moški SLO 00:53:52.5 12:32 min/km
11 . 30 Hudmal Roman Moški SLO 00:53:56.1 12:33 min/km
12 . 72 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:59:31.5 13:50 min/km
13 . 37 Knavs Anton Moški SLO 01:00:43.1 14:07 min/km
14 . 435 Žagar Marko Moški SLO 01:02:50.8 14:37 min/km
15 . 403 DUŠAN Rozman Moški SLO 01:03:03.6 14:40 min/km
16 . 443 PETER Šavli Moški SLO -- 15:02 min/km
17 . 447 FRANC Rupar Moški SLO 01:05:25.1 15:13 min/km
18 . 353 Hren Tibor Moški SLO 01:07:39.1 15:44 min/km
19 . 70 Trontelj Bogo Moški SLO 01:07:44.1 15:45 min/km
20 . 36 Jelenc Janez Moški SLO 01:08:01.4 15:49 min/km
21 . 175 Kotar Dušan Moški SLO -- 16:21 min/km
22 . 120 Kepic Rajko Moški SLO 01:10:48.3 16:28 min/km
23 . 57 BOJAN Lipovšek Moški SLO 01:11:22.1 16:36 min/km
24 . 212 Kert Anton Moški SLO 01:14:16.3 17:16 min/km
25 . 400 IVO Levstek Moški SLO 01:14:53.0 17:25 min/km
Ž-Ž
1 . 457 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO 00:47:43.9 11:06 min/km
2 . 282 JASMINA Jelovšek Ženski SLO 00:50:48.2 11:49 min/km
3 . 410 Klinar Tina Ženski SLO 00:52:13.1 12:09 min/km
4 . 24 KATJA Kozjek Ženski SLO 00:53:03.2 12:20 min/km
5 . 214 MAŠA Jamnik Ženski SLO 00:57:24.6 13:21 min/km
6 . 393 ANA Štefe Ženski SLO -- 13:33 min/km
7 . 15 ANA Jelovčan Ženski SLO 00:59:15.6 13:47 min/km
8 . 76 Trontelj Marija Ženski SLO 01:02:32.5 14:33 min/km
9 . 408 Kosec Nataša Ženski SLO 01:02:41.9 14:35 min/km
10 . 241 ISABELE Sebastian Ženski SLO 01:02:43.1 14:35 min/km
11 . 422 SAŠA Pisk Ženski SLO 01:04:14.9 14:57 min/km
12 . 82 LIDIJA Jeler Ženski SLO 01:05:31.3 15:14 min/km
13 . 467 Pogačar Petra Ženski SLO 01:06:34.8 15:29 min/km
14 . 377 POLONA Čadež Ženski SLO 01:08:44.1 15:59 min/km
15 . 461 KLAVDIJA Hozjan Ženski SLO 01:08:57.8 16:02 min/km
16 . 211 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 01:09:27.0 16:09 min/km
17 . 11 MARIJA Moser Ženski SLO 01:09:36.9 16:11 min/km
18 . 418 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO 01:09:46.4 16:13 min/km
19 . 415 Novak Barbara Ženski SLO 01:10:03.5 16:17 min/km
20 . 44 ANKA Bolka Ženski SLO 01:13:00.5 16:59 min/km
21 . 404 MANCA Šolar Ženski SLO 01:14:46.7 17:23 min/km

Komentarji