Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16. Miklavžev tek 2016 - TPOK

Tek Tekma:16. Miklavžev tek 2016 - TPOK Datum:04.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub u010cas Licenca
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 61 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:09.6
2 . 404 Kopatin Sara Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS --
3 . 328 krašovic nika Ženski SLO ŠD ATLET --
4 . 401 Lenarčič Neža Ženski SLO AK PIVKA 00:08:16.5
5 . 399 Lenarčič Zala Ženski SLO AK PIVKA --
6 . 334 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:54.3 SLO20050303
7 . 268 Gradišek Špela Ženski SLO AD Kamnik 00:09:00.1
8 . 15 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠEVEK --
9 . 440 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:12.4
10 . 164 Bajde Lucija Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:24.0
11 . 456 VITA Malus Ženski SLO OK Komenda 00:09:32.8
12 . 207 Dimec Eva Ženski SLO LAZE 00:09:43.9
13 . 264 Deisinger Jonna Ženski SLO AD Kamnik 00:11:10.2
14 . 187 Jerič Manja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:11:35.4
15 . 339 Kerznar Polona Ženski SLO ŠD ATLET 00:11:44.2
16 . 336 Suljanovič Lana Ženski SLO ŠD ATLET 00:11:44.3
17 . 295 Krutil Taja Ženski SLO GORNJI GRAD --
18 . 467 Plahuta Lara Ženski SLO 00:12:25.2
19 . 408 Pirš Tia Ženski SLO DOMŽALE 00:13:31.7
20 . 9 Frlan Mina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:32.7
21 . 10 Frlan Brina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:50.1
22 . 56 Vrankar Zala Ženski SLO NE MOREM VEČ 00:14:59.8
DNF 294 benda zoja Ženski SLO BOČNA --
DNF 208 brinovec alicija Ženski SLO NK VIRTUS KAMNIK --
DNF 354 Košar Romi Ženski SLO ŠD ATLET --
DNF 293 benda živa Ženski SLO BOČNA --
DNS 282 Boršnak Žana Ženski SLO GORNJI GRAD --
DNS 340 Cajner Alina Živa Ženski SLO ŠD ATLET --
DNS 105 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 407 Kopatin Rok Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:07:10.2
2 . 423 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:18.0
3 . 352 Česen Nal Moški SLO KAMNIK 00:07:38.9
4 . 378 Trojer Pavel Moški SLO AK DOMŽALE 00:07:40.1
5 . 86 Zdovc Kralj Nejc Moški SLO LAZE 00:07:53.5
6 . 430 Belaj Nik Moški SLO LOKE 00:07:59.3
7 . 102 Boltin Jaša Moški SLO KAMNIK 00:08:07.4
8 . 255 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:07.5
9 . 459 Paternoster Jani Moški SLO 00:08:11.7
10 . 327 Rajter Krebs Tilen Moški SLO TIČJEK 00:08:16.5
11 . 216 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:21.8
12 . 463 Kukovič Kris Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:22.7
13 . 19 Gorjan Bor Moški SLO LAZE 00:08:30.0
14 . 289 Šolar Ožbolt Moški SLO TOPOLJE 00:08:40.8
15 . 446 DOBNIK Lan Moški SLO TABOR 00:08:42.5
16 . 109 Sporiš Blaž Moški SLO ŠD HOMEC 00:08:46.6
17 . 26 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:08:52.4
18 . 337 PreseČnik Matic Moški SLO LENART 00:08:57.3
19 . 335 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:09.3
20 . 353 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:16.1
21 . 175 Štupar Gregor Moški SLO LAZE 00:09:19.7
22 . 349 Stražar Andraž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:09:20.8
23 . 204 Pačnik Jaka Moški SLO AK RADOVLJICA 00:09:28.6
24 . 310 Šuštar Ažbe Moški SLO Brez kluba 00:09:31.7
25 . 266 Povše omahen Matic Moški SLO AD Kamnik 00:09:33.6
26 . 195 Jevnikar Jaka Moški SLO NEVLJE 00:09:45.7
27 . 309 rop matevž Moški SLO BOČNA 00:09:46.0
28 . 460 Paternoster David Moški SLO 00:09:54.3
29 . 376 Avšič Tobija Moški SLO REČICA OB PAKI 00:09:55.5
30 . 215 Ahčin Ažbe Moški SLO LOKE 00:09:59.5
31 . 457 OŽBEJ Malus Moški SLO 00:10:00.2
32 . 377 Erjavšek Val Moški SLO U FILTR 00:10:03.7
33 . 373 Glivar Matevž Moški SLO TRZIN 00:10:07.8
34 . 108 Sporiš Anže Moški SLO ŠD HOMEC 00:10:09.5
35 . 176 Šuštar Jaka Moški SLO AK DOMŽALE 00:10:12.2
36 . 85 Boštaj Vid Moški SLO ŠMATNO 00:10:13.6
37 . 240 Hajdinjak Elija Moški SLO LJUBLJANA POLJE 00:10:22.2
38 . 267 Podjed Žiga Moški SLO AD Kamnik 00:11:00.3
39 . 271 HRIBAR MATEVŽ Moški SLO PIRŠEVO 00:11:47.9
40 . 469 Plahuta Anze Moški SLO 00:12:15.8
41 . 400 Lenarčič Matevž Moški SLO AK PIVKA 00:12:50.5
42 . 405 Golob Patrik Moški SLO ŠD ATLET 00:14:09.4
DNF 265 Strniša Drejc Moški SLO AD Kamnik --
DNF 98 Berlec Alen Moški SLO NK KAMNIK --
KP - DEKLICE-Ž
1 . 432 Medja Lucija Ženski SLO RADOVLJICA 00:07:29.5
2 . 206 Pačnik Eva Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:07:57.2
3 . 182 Močnik Eva Ženski SLO SK IHAN 00:08:03.4
4 . 186 Bajde Tinkara Ženski SLO MALI HRIB 00:08:53.4
5 . 107 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:12.5
6 . 458 Paternoster Darja Ženski SLO 00:09:36.0
7 . 87 Zdovc Kralj Hana Ženski SLO LAZE 00:12:35.2
DNF 428 Košar Enja Ženski SLO ŠD ATLET --
DNS 379 Lopatič Lana Ženski SLO AK DOMŽALE --
KP - DEčKI-M
1 . 181 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE 00:06:32.7
2 . 68 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:48.9
3 . 338 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:05.8
4 . 406 Kopatin Jan Franc Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:07:08.5
5 . 24 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:49.0
6 . 311 Šuštar Tilen Moški SLO Brez kluba 00:07:53.4
7 . 402 Lenarčič Anže Moški SLO AK PIVKA 00:07:55.6
8 . 185 Jerič Luka Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:28.1
9 . 290 Bernik Jan Moški SLO TOPOLJE 00:08:42.2
10 . 194 Vodušek Miha Moški SLO TLAKA 00:09:11.1
11 . 163 Bajde Samo Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:15.5
12 . 464 MATEVŽ Mavrič Moški SLO ŠD Atlet 00:09:40.2
13 . 270 Tevž Aleksej Moški SLO BOČNA 00:10:06.1
14 . 468 Plahuta Blaz Moški SLO 00:10:41.1
15 . 452 TOMAŽ Štajer Moški SLO 00:33:28.8
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 106 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:16.7
2 . 369 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:06:28.2 SLO20020719
3 . 380 Trojer Drejc Moški SLO AK DOMŽALE 00:07:00.1
4 . 333 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- SLO20010504
5 . 76 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:14.3
6 . 372 Žibert Jure Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 00:07:20.8
7 . 370 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:37.2
8 . 409 Pirš Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:23.9
9 . 259 Šimenc Martin Moški SLO STEBLJEVEK 00:08:53.2
10 . 355 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 00:29:02.5 SLO20011007
11 . 258 Šimenc Luka Moški SLO STEBLJEVEK 00:33:30.6
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 16 Mali Nuša Ženski SLO ZNOJILE 00:07:21.1
KP - MLADINKE-Ž
1 . 356 Jeretina Katja Ženski SLO Kolesarji Mengeš 00:34:16.0 SLO19970523
2 . 314 Habjan Sabina Ženski SLO / 00:35:09.9
3 . 222 Šenk Ana Ženski SLO TTSO JEZERSKO --
4 . 313 Zabret Polona Ženski SLO DOMŽALE 00:41:41.9
KP - MLADINCI-M
1 . 398 Planko Matevž Moški SLO TK TRISPORT 00:22:03.5
2 . 272 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:25:06.2
3 . 312 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 110 Sporiš Jan Moški SLO ŠD HOMEC 00:29:41.8
5 . 371 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:30:49.8 SLO20001021
6 . 410 Štirn Jan Moški SLO LJUBLJANA ŠENTVID 00:31:20.3
7 . 307 Stražar Uroš Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:34:21.8
8 . 411 Pavlin Matej Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:42.9
KP - ČLANICE-Ž
1 . 168 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO SP. DUPLJE 00:26:21.5
2 . 126 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:55.8
3 . 346 Matić Maja Ženski SLO Top4 00:27:58.4
4 . 244 Podpečan Ana Ženski SLO KAMNIK 00:30:36.2
5 . 3 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:30:40.1
6 . 28 Drnovšek Monja Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:10.8
7 . 130 Galjot Barbara Ženski SLO PROFESOR 00:31:26.2
8 . 348 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:29.4
9 . 82 Berlec Barbara Ženski SLO Zmaji 00:31:37.8
10 . 450 MUŠIČ Anja Ženski SLO Mi4 00:32:12.7
11 . 133 Baloh Janja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
12 . 131 Capuder Romana Ženski SLO PROFESOR 00:32:42.4
13 . 341 Arsovski Tanja Ženski SLO / 00:32:43.5
14 . 143 Smolnikar Husič Tjaša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:32:59.3
15 . 366 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:33:15.8 SLO19941014
16 . 125 Kuhar Mateja Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 00:33:55.4
17 . 447 Felicijan Ana Ženski SLO Mi4 00:33:58.6
18 . 285 Mašera Natalija Ženski SLO SP. SEČOVO 00:34:13.1
19 . 53 žibert renata Ženski SLO VELIKI RAKITOVEC 00:34:45.0
20 . 81 Oblak Darja Ženski SLO Zmaji 00:35:05.4
21 . 232 Rupnik Veronika Ženski SLO TTSO JEZERSKO 00:35:11.6
22 . 286 Božičnik Petra Ženski SLO ROŽIČNO 00:35:44.9
23 . 358 Verbič Urška Ženski SLO U Move 00:35:53.8
24 . 231 jovanovic beti Ženski SLO DMP Pivo&Košarka --
25 . 437 Kotnik Turk Brigita Ženski SLO ZAPOGE 00:36:18.7
26 . 427 Gostan Bojana Ženski SLO U MOVE 00:36:25.1
27 . 155 Koncilija Tanja Ženski SLO SUHADOLE 00:36:27.8
28 . 100 Štiftar Gabrijela Ženski SLO DOMŽALE 00:36:28.6
29 . 298 Hribar Barbara Ženski SLO MALI HRIB 00:36:32.7
30 . 365 Jeretina Saša Ženski SLO Kolesarji Mengeš 00:36:41.1
31 . 319 Dimc Barbara Ženski SLO / 00:36:44.8
32 . 245 Kuštrin Katarina Ženski SLO LJUBLJANA 00:37:02.6
33 . 47 Žnidar Nina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:37:09.7
34 . 41 Foder Maja Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:37:26.6
35 . 145 Mali Karmen Ženski SLO ŠD ŠMARTNO & TELOVADNICA JANJA 00:37:29.5
36 . 445 BANDEL Katarina Ženski SLO TABOR 00:39:01.7
37 . 17 Krašovec Bogdana Ženski SLO TRZIN 00:39:14.2
38 . 317 Cukjati Petra Ženski SLO KISOVEC 00:39:40.9
39 . 461 POLONA Pevec Ženski SLO --
40 . 39 Cvirn Činku Maja Ženski SLO Brez kluba 00:39:51.1
41 . 361 skvarča janja Ženski SLO GODIČ 00:40:02.1
42 . 389 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:40:17.9
43 . 385 Traven Maruša Ženski SLO SREDNJA VAS 00:40:37.8
44 . 134 Žabkar Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:40:54.8
45 . 217 Šalehar Tina Ženski SLO UNEC --
46 . 390 Dežan Sabina Ženski SLO U Move 00:41:24.2
47 . 201 Zanoškar Simona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:37.8
48 . 275 Krek Urška Ženski SLO PIRAN 00:42:03.7
49 . 65 Kogovšek Nina Ženski SLO Ekipa Kemis 00:42:04.0
50 . 66 Potrebuješ Tadeja Ženski SLO Ekipa Kemis 00:42:04.2
51 . 178 Resnik Urška Ženski SLO MENGEŠ 00:42:20.6
52 . 177 Resnik Erika Ženski SLO ŠMARTNO 00:42:21.1
53 . 219 Cevec Melita Ženski SLO LOKE 00:42:24.8
54 . 33 Rems Anita Ženski SLO ŠENČUR 00:42:51.3
55 . 171 Jerič Mateja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:12.1
56 . 146 Mertelj Špela Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:33.9
57 . 273 Stele Nika Ženski SLO KAMNIK 00:44:03.3
58 . 303 Gerič Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:41.7
59 . 140 Petek Andreja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:53.9
60 . 302 Žerovnik Manca Ženski SLO BOČNA 00:45:03.6
61 . 141 Leskovec Tadeja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:53.1
62 . 142 Kadunc Marjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:19.2
63 . 278 Ščekič Kranjc Judita Ženski SLO MENGEŠ 00:48:31.8
64 . 306 Novak Helena Ženski SLO MORAVČE 00:48:55.4
65 . 149 Koren Marjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:49:01.3
66 . 57 Mali Urša Ženski SLO ŠMARTNO 00:49:24.3
67 . 36 Dugon Darja Ženski SLO ŠENČUR 00:49:55.1
68 . 148 Osolnik Maja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:53:13.5
69 . 147 Konobelj Tina Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:53:13.7
DNF 318 Ašanin Renata Ženski SLO IG --
DNS 139 Perčič Špela Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
DNS 49 Muhvič Nina Ženski SLO KD MENGEŠ --
DNS 114 Olovec Vesna Ženski SLO GRADIŠČE --
DNS 92 Zalar Nataša Ženski SLO VRHNIKA --
DNS 200 Kajzer Maja Ženski SLO LJUBLJANA --
DNS 58 Berčič Silva Ženski SLO DORFARJE --
KP - ČLANI A-M
1 . 441 Puhar Rok Moški SLO ŠENČUR --
2 . 442 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:09.6
3 . 360 Kalisnik Tomaž Moški SLO Kolesarji Mengeš 00:22:30.1
4 . 357 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 00:22:37.6 SLO19880430
5 . 426 Senica Vid Moški SLO GORA 00:23:05.6
6 . 368 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:15.2 SLO19920519
7 . 223 Damjanič Rok Moški SLO TTSO JEZERSKO 00:23:39.8
8 . 230 Šenk Anže Moški SLO TTSO JEZERSKO 00:24:01.1
9 . 224 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ CALCIT BIKE TEAM 00:24:24.9
10 . 465 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:30.1
11 . 156 Koncilija Miha Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:24:31.8 SLO19810404
12 . 434 Plaznik Matic Moški SLO SP. PIRNIČE 00:24:53.6
13 . 117 Likar Anej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:59.4
14 . 345 Banić Luka Moški SLO AD HITROST 00:25:19.2
15 . 11 Osolnik Gregor Moški SLO / 00:25:28.7
16 . 413 Korošec Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:46.7 SLO19931124
17 . 424 Lajevec Miha Moški SLO GORA PRI PEČAH 00:25:49.7
18 . 412 Trček Jure Moški SLO BEVKE 00:26:20.9
19 . 384 Idoski Emil Moški SLO / 00:26:35.9
20 . 330 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:26:37.9
21 . 202 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:01.9
22 . 129 Jovičić Dejan Moški SLO PROFESOR 00:27:21.5
23 . 343 Bergant Niko Moški SLO MOTNIK 00:27:37.7
24 . 64 TRČEK Tadej Moški SLO BEVKE 00:27:38.7
25 . 283 Ajlec Miha Moški SLO BEVKE 00:27:39.7
26 . 96 Pivk Miha Moški SLO ŠD UTRIP 00:27:44.7
27 . 70 Čarman Matej Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:27:44.7
28 . 344 Mehle Jure Moški SLO KD MENGEŠ 00:27:55.4
29 . 128 Juteršek Miha Moški SLO PROFESOR 00:27:57.2
30 . 386 Vodušek Denis Moški SLO LENART 00:27:59.7
31 . 425 Senica Rudi Moški SLO CELJE 00:28:16.7
32 . 32 Brankovič Matej Moški SLO CERKLJE 00:28:20.2
33 . 120 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:28:31.6
34 . 324 Malovrh Patrik Moški SLO TSK JUB DOL 00:28:37.1
35 . 241 Zavodnik Davod Moški SLO MARINČA VAS 00:28:41.4
36 . 243 Kovač Matej Moški SLO PEČOVJE 00:29:04.4
37 . 418 Fuks Bostjan Moški SLO PORTOROZ 00:29:09.7
38 . 91 Pobežin Janez Moški SLO ŠD NAKLO 00:29:12.3
39 . 127 Mali Klemen Moški SLO Brez kluba 00:29:15.4 -
40 . 88 Cevec Mirko Moški SLO BUČ 00:29:22.3
41 . 284 Mele Rok Moški SLO LJUBLJANA 00:29:25.4
42 . 248 Stražar Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:29:57.6
43 . 90 Oman Tomaž Moški SLO SPODNJA LUŠA --
44 . 196 Primožič Matjaž Moški SLO SKOFJA LOKA 00:30:03.7
45 . 189 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:30:07.9
46 . 103 Potrebuješ Luka Moški SLO STARA VRHNIKA 00:30:26.6
47 . 415 Terbovšek Simon Moški SLO KAMNIK 00:30:49.2
48 . 13 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE 00:30:57.9
49 . 433 Tersek Grega Moški SLO TRZIN 00:31:02.4
50 . 315 volkar danilo Moški SLO ZMAGA 00:31:11.5
51 . 329 Zupančič Janez Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:31:26.4
52 . 157 MATEJ JANEZ Moški SLO ŠD GAMSI ŽAHENBERC 00:32:06.1
53 . 83 Svetic Franci Moški SLO Zmaji --
54 . 438 Capuder Miha Moški SLO LUKOVICA 00:32:26.7
55 . 455 UROŠ Lozinšek Moški SLO Hitre želve Komenda 00:32:49.6
56 . 242 Rajterič aljoša Moški SLO TRBOJE 00:32:54.1
57 . 261 Burkelca Darko Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:33:13.6
58 . 170 Galin Rok Moški SLO Modrijan AM 00:33:47.1
59 . 188 Podjed Samo Moški SLO KAMNIK 00:33:48.3
60 . 414 Varga Bojan Moški SLO KAMNIK 00:35:23.4
61 . 99 Klančnik Gregor Moški SLO SP. DUPLJE 00:35:26.6
62 . 228 Hajdinjak Blaž Moški SLO DMP Pivo&Košarka 00:36:00.5
63 . 183 HRIBAR TOMAŽ Moški SLO PIRŠEVO 00:36:16.2
64 . 296 Petek Matic Moški SLO GODIČ 00:36:32.7
65 . 297 Jagrič Primož Moški SLO PGD LAVRICA 00:36:54.3
66 . 291 Oblak Matic Moški SLO TOPOLJE 00:37:35.3
67 . 462 ANDREJ Štrajnar Moški SLO 00:37:42.2
68 . 4 Jeseničnik Antonio Moški SLO KAMNIK 00:37:42.7
69 . 62 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:37:51.3
70 . 416 Matijevič Robert Moški SLO OLIVIA TRZIN 00:38:11.5
71 . 31 Rems Mitja Moški SLO ŠENČUR --
72 . 359 sporn jakob Moški SLO GODIČ 00:38:35.7
73 . 48 Žnidar Sebastjan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:17.9
74 . 250 Klemenc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:37.3
75 . 316 Šuštar Robi Moški SLO Brez kluba 00:39:38.3
76 . 274 Štribl Tomi Moški SLO VRHOLE 00:39:42.6
77 . 382 Pirih Gregor Moški SLO ŠTAB PODLONK 00:39:53.4
78 . 342 Erčulj Matjaž Moški SLO LJUBLJANA 00:40:17.6
79 . 383 Cvirn Lenart Moški SLO KAMNIK 00:40:38.2
80 . 1 Hribernik Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:25.4
81 . 69 Vodlan Tomaž Moški SLO MENGEŠ 00:41:26.7
82 . 227 Jamnik Martin Moški SLO DMP Pivo&Košarka 00:41:30.4
83 . 218 Udovič Klemen Moški SLO DMP Pivo&Košarka 00:44:56.5
84 . 226 Jeraj Jože Moški SLO DMP Pivo&Košarka 00:45:15.9
DNF 122 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE --
DNF 30 Urh Marjan Moški SLO ZALOG PRI CERKLJAH --
DNF 169 Smrekar Gabrijel Moški SLO AVE IN ČUK --
DNF 209 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
DNS 167 Modrijan Ambrož Moški SLO Modrijan AM --
DNS 381 Pirih Aleksander Pirih Moški SLO ŠTAB PODLONK --
DNS 417 Kosmač Metod Moški SLO TRZIN --
DNS 301 Pintar Davor Moški SLO ŠD SORICA --
DNS 113 Bajde Matej Moški SLO SENOŽETI --
DNS 12 Osolnik Boštjan Moški SLO POREBER --
DNS 97 Klemen Damjan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
KP - ČLANI A-Ž
DNS 229 Bizjak Miha Ženski SLO DMP PIVO&KOŠARKA --
KP - ČLANI B-M
1 . 121 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:24:41.2
2 . 115 Juvan Miha Moški SLO TOP ATLET 00:24:57.0
3 . 387 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:57.7
4 . 27 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:22.4
5 . 123 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:14.3
6 . 321 Osolnik Damjan Moški SLO KD LPP 00:26:16.7
7 . 165 Miklavžin Primož Moški SLO LJUBLJANA 00:26:35.7
8 . 367 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:27:23.9 SLO19760120
9 . 364 Jeretina Primož Moški SLO Kolesarji Mengeš 00:27:33.4
10 . 451 Kukovič Jure Moški SLO ZipVit 00:27:35.9 SLO19751231
11 . 449 PILIH Tomaž Moški SLO Mi4 00:28:02.1
12 . 453 Spruk Marko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:19.3
13 . 362 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION 00:29:32.2
14 . 448 ROBERT AGNIČ Moški SLO Mi4 00:29:46.5
15 . 363 Gril Andrej Moški SLO KOMENDA 00:30:20.8
16 . 84 Oblak Janez Moški SLO Zmaji --
17 . 25 Grčar Jože Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana --
18 . 160 Zupančič Luis Moški SLO PAKIRNICA TIMS TRZIC 00:31:20.6
19 . 197 Šuler Renato Moški SLO JESENICE 00:31:24.4
20 . 397 Skok Robert Moški SLO KD MENGEŠ 00:31:25.3
21 . 50 Sporiš Matjaž Moški SLO HOMEC 00:32:12.0
22 . 320 Zajc Marko Moški SLO CESTA NA GRMAČE 00:32:13.7
23 . 436 Capuder Bogdan Moški SLO LJUBKI VANDRAVČKI 00:32:15.3
24 . 78 Štiftar Jurij Moški SLO DOMŽALE 00:32:16.0
25 . 420 Kern Marko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:32:31.6
26 . 71 Železnik Franci Moški SLO ČEŠNJICE 00:32:44.3
27 . 72 Stopar Janez Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:07.2
28 . 190 TRPIN MATEJ Moški SLO LJUBLJANA 00:33:16.5
29 . 211 Kajzer Janez Moški SLO LJUBLJANA 00:33:51.7
30 . 257 Šimenc Janko Moški SLO STEBLJEVEK 00:33:55.4
31 . 249 Volkar Zdravko Moški SLO SD SMARTNO 00:35:06.7
32 . 260 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:35:17.6
33 . 40 Foder Dejan Moški SLO Brez kluba 00:35:21.2
34 . 419 Tihelj Benjamin Moški SLO KRTINA 00:35:42.9
35 . 435 Mohoric Gregor Moški SLO BOBI 00:35:53.5
36 . 55 Drolec Ales Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:14.8
37 . 292 Mali Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:34.8
38 . 347 Božičnik Matej Moški SLO ROŽIČNO 00:37:14.9
39 . 172 Jerič Janez Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:37:41.4
40 . 254 Petek Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO (TURBINJSKI) 00:38:41.8
41 . 277 Štalec Vladimir Moški SLO AK Železniki 00:38:51.9
42 . 233 Pivec Anton Moški SLO SKOKE 00:39:03.9
43 . 252 Vrankar Robert Moški SLO GRADBENIŠTVO VGVRANKAR D.O.O 00:40:55.5
44 . 42 Činku Mirč Moški SLO Brez kluba 00:41:16.1
45 . 225 Paternoster Janez Moški SLO Brez kluba 00:41:27.2
46 . 158 Kogoj Radich Leopold Moški SLO TRZIC 00:48:08.8
47 . 35 DUGON MARKO Moški SLO ŠENČUR 00:49:55.6
DNF 179 Černe Andrej Moški SLO Ekipa Kemis --
DNF 276 Vok Tomaž Moški SLO PETROVČE --
DNS 34 Rifl Damijan Moški SLO SKD SELA --
DNS 251 Vrankar Franc Moški SLO GRADBENIŠTVO VGVRANKAR D.O.O --
DNS 67 Šimenc Boštjan Moški SLO Ekipa Kemis --
DNS 388 Rauch Robert Moški SLO / --
DNS 54 Lavrič Branko Moški SLO MEKINJE --
KP - VETERANI A-M
1 . 63 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:32.4
2 . 45 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:14.6
3 . 73 Jesenko Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:47.5
4 . 43 Sporiš Miro Moški SLO ETIKETA 00:27:51.8
5 . 111 Hudmal Roman Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:27:59.7
6 . 203 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:30.1
7 . 60 Berčič Zoran Moški SLO DORFARJE 00:29:34.2
8 . 2 Savić Miro Moški SLO ACRONI-TEAM 00:30:14.4
9 . 466 Opetnik SIEGFRIED Moški SLO HSV Klagenfurt 00:30:25.4
10 . 6 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:32.5
11 . 191 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:08.9
12 . 7 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:31:33.8
13 . 421 Štirn Igor Moški SLO LJUBLJANA 00:32:34.4
14 . 322 Sikošek Edo Moški SLO KAMNIK 00:33:01.7
15 . 89 Bregar Drago Moški SLO LEO COIN 00:33:16.8
16 . 210 vodnik franci Moški SLO TURBO M LJUBLJANA --
17 . 247 SUHADOLC Miro Moški SLO KAMNIK 00:34:48.5
18 . 118 Nagode Mitja Moški SLO KAMNIK 00:35:09.0
19 . 304 Zore Tomaz Moški SLO LOKE 00:35:12.3
20 . 279 Hren Tibor Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:35:24.9
21 . 59 Vrankar Lojze Moški SLO NE MOREM VEč 00:35:32.4
22 . 20 Hribar Andrej Moški SLO URBANI TEKAČI DOL PRI LJUBLJANI 00:35:37.8
23 . 299 CEVC Luka Moški SLO MEDNO 00:35:57.4
24 . 392 CEHUN SRECKO Moški SLO Union VR fahrradprofi.at 00:36:06.2
25 . 280 Rožman Franc Moški SLO / 00:36:22.4
26 . 14 Pirc Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 00:37:11.2
27 . 253 Pančur Franc Moški SLO POTOK 00:37:52.2
28 . 391 Kepic Rajko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:38:07.5
29 . 51 Kušar Vinko Moški SLO NE MOREM VEČ 00:38:39.4
30 . 234 PLANKL JOŽE Moški SLO JPS TEAM 00:38:58.5
31 . 5 Stele Vladimir Moški SLO KOŠIŠE 00:39:07.9
32 . 393 Pajk Milan Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 00:39:32.8
33 . 93 Kreft Zdravko Moški SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:39:46.1
34 . 288 Oitzl Niko Moški SLO RATEČE 00:40:57.7
35 . 132 Hribar Rajko Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana 00:40:59.4
36 . 18 Krašovec Lado Moški SLO TRZIN 00:47:28.2
DNF 394 Matoša Darko Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL --
DNS 173 Modrijan Branko Moški SLO Modrijan AM --
DNS 23 Breznik Andrej Moški SLO DOB --
KP - VETERANI B-M
1 . 238 Šenk Milan Moški SLO TTSO JEZERSKO 00:28:55.6
2 . 124 Košnjek Tone Moški SLO ŠD Divji Zajci 00:30:26.7
3 . 162 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:30:37.5 100 175 587 01
4 . 193 Lešnik Štefan Moški SLO LJUBLJANA 00:30:43.3
5 . 246 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO ŠD RIKITEAM-MARIBOR 00:30:53.5
6 . 101 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:32:14.3
7 . 95 Kotar Bojan Moški SLO TRBOVLJE 00:33:00.5
8 . 21 Rus Matjaž Moški SLO LJUBLJANA 00:33:23.8
9 . 119 Lipovšek Branko Moški SLO KAMNIK --
10 . 161 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE --
11 . 75 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 00:35:24.7
12 . 198 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:35:50.6
13 . 305 Mali Karol Moški SLO GODIČ 00:36:15.9
14 . 220 Povše Brane Moški SLO UPOKOJENCI KAMNIK 00:37:30.2
15 . 444 Vrhunc Jože Moški SLO PGT 00:37:58.3
16 . 214 Vizjak Miljko Moški SLO ZALI LOG 00:38:12.1
17 . 287 Gajić Mićo Moški SLO FRANKOVO NASELJE 00:38:21.4
18 . 332 Dedić Ismet Moški SLO JESENICE 00:38:50.4
19 . 80 IVANČIČ FRANC Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:39:14.3
20 . 77 Horvat Miha Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:42:08.4
21 . 396 Mišov Dragan Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:43:25.7
22 . 138 Prešeren Tone Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:32.6
23 . 331 Hribernik Miro Moški SLO HITRI DEPUC 00:46:03.0
24 . 237 mali anton Moški SLO POLZELA 00:50:25.8
DNS 199 URH IVAN Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
DNS 22 Hribovšek Vladimir Moški SLO TEK.SI --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 46 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:33:48.8
2 . 74 Slapnik Marta Ženski SLO KAMNIK 00:35:37.1
3 . 38 Petraš Slavka Ženski SLO LJUBLJANA 00:36:02.8
4 . 44 Sporiš Marjeta Ženski SLO SPORTKA ŽIRI 00:36:08.3
5 . 235 Štupar Ema Ženski SLO MOSTE 00:37:23.5
6 . 151 Spruk Branka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:33.5
7 . 52 Kušar Andreja Ženski SLO NE MOREM VEč 00:38:38.9
8 . 94 Kotar Hedvika Ženski SLO TRBOVLJE 00:38:47.3
9 . 174 Mohorič Janja Ženski SLO KRANJ 00:39:20.6
10 . 443 Vrhunc Marjetka Ženski SLO PGT 00:39:33.4
11 . 192 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:49.4
12 . 323 Zabret Danica Ženski SLO DOMŽALE 00:41:36.1
13 . 136 Husič Tatjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:06.4
14 . 153 Kanižar Meta Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:48.1
15 . 154 Krašovec Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:02.5
16 . 112 Fistrovič Andreja Ženski SLO DOMŽALE 00:45:39.7
17 . 137 Prešeren Poldka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:18.1
18 . 135 Slapnik Polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:28.9
19 . 29 klemen tatjana Ženski SLO KAMNIK 00:46:49.5
20 . 395 Pančur Marija Ženski SLO POTOK 00:47:44.4
21 . 212 Meglič Jana Ženski SLO VADIČE 00:47:45.1
22 . 159 Radic Magda Ženski SLO / 00:48:08.7
23 . 213 Jerič Maja Ženski SLO MENGEŠ 00:49:57.3
24 . 236 Mastnak Angelca Ženski SLO POLZELA 00:50:24.8
25 . 144 Baloh Mihelca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:54:35.1
26 . 180 Šporar Jožica Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:54:35.2
DNF 116 Petač Jolanda Ženski SLO KAMNIK --
DNF 104 Jeras Cirila Ženski SLO NE MOREM VEč --
DNS 150 Hribar Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
DNS 79 IVANČIČ VLADIMIRA Ženski SLO UNEC --
DNS 152 perčič polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
DNS 37 Škrjanec Tatjana Ženski SLO ŠD Elektro Ljubljana --
DNS 422 Pecnik Shizuko Ženski SLO MIDORI --

Komentarji