Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 11. VN občine Komenda 2017 - OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:11. VN občine Komenda 2017 Datum:14.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Več
OBčINSKO MOšKI-M
1 . 405 KERN Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:00:53,62 12 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:00:53,62
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 412 GROZNIK Franci
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 01:00:55,24 12 00:00:02 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:00:55,24
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:02
3 . 404 GRILC Marko
BEXEL
Moški SLO BEXEL 01:01:08,93 11 -1 >
Klub BEXEL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:01:08,93
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
4 . 406 PODGORŠEK Edo
BEXEL
Moški SLO BEXEL 01:04:45,09 11 -1 >
Klub BEXEL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:04:45,09
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Leskovar Andreja
ŠD TINJE
Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 01:01:07,89 11 -- >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 130 59
Time: 01:01:07,89
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
2 . 2 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:59:10,77 10 -1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Time: 00:59:10,77
Št. krogov: 10
Zaostanek: -1
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 01:00:52,20 12 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 383 72
Time: 01:00:52,20
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 01:00:52,29 12 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 576 87
Time: 01:00:52,29
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
3 . 3 Mohorič Matejka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 00:59:13,86 11 -1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 524 716 27
Time: 00:59:13,86
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 9 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 01:01:06,38 11 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 520 31
Time: 01:01:06,38
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
2 . 6 Ceglar Vida
BICIKEL.COM
Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 01:04:48,31 11 00:03:42 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 252 84
Time: 01:04:48,31
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:03:42
3 . 7 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 022 753 39 01:05:29,22 11 00:04:23 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 022 753 39
Time: 01:05:29,22
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:04:23
4 . 8 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:00:41,38 10 -1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Time: 01:00:41,38
Št. krogov: 10
Zaostanek: -1
5 . 10 Veršnik Zdenka
JB TEAM
Ženski SLO JB TEAM 100 175 635 49 01:03:07,90 7 -4 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 635 49
Time: 01:03:07,90
Št. krogov: 7
Zaostanek: -4
AMATERJI -M
1 . 27 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:24:15,01 18 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 749 66
Time: 01:24:15,01
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 13 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 01:24:15,39 18 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 778 95
Time: 01:24:15,39
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
3 . 18 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 01:24:17,03 18 00:00:02 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 366 04
Time: 01:24:17,03
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:02
4 . 17 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 556 67 01:24:19,98 18 00:00:04 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 556 67
Time: 01:24:19,98
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:04
5 . 11 Breznik Gašper
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 100 621 858 72 01:24:21,78 18 00:00:06 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 858 72
Time: 01:24:21,78
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:06
6 . 15 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:24:24,54 18 00:00:09 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Time: 01:24:24,54
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:09
7 . 410 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 01:24:27,71 18 00:00:12 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612958
Time: 01:24:27,71
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:12
8 . 21 Klobasa Darjan
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 502 117 29 01:24:30,63 18 00:00:15 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 502 117 29
Time: 01:24:30,63
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:15
9 . 14 Koželj Martin
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 103 32 01:24:32,11 18 00:00:17 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 103 32
Time: 01:24:32,11
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:17
10 . 12 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 01:24:33,22 18 00:00:18 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 586 354 70
Time: 01:24:33,22
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:18
11 . 19 Grbec Gašper
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 01:24:54,87 18 00:00:39 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 698 15
Time: 01:24:54,87
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:39
12 . 23 Kangler Matej
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 553 603 08 01:27:25,40 18 00:03:10 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 553 603 08
Time: 01:27:25,40
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:03:10
13 . 25 Avguštin Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 01:24:35,91 17 -1 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 457 18
Time: 01:24:35,91
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
14 . 20 Peloz Tomaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 01:24:39,59 17 -1 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:24:39,59
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
15 . 409 ADEMOVIĆ Tadej
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 10017575067 01:24:46,54 17 -1 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575067
Time: 01:24:46,54
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
16 . 22 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 491 100 70 01:24:48,96 17 -1 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 491 100 70
Time: 01:24:48,96
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
17 . 24 Božnar Kristijan
Moški SLO 01:26:24,06 17 -1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:26:24,06
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
18 . 26 Tratar Gregor
Moški SLO 01:26:27,42 17 -1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:26:27,42
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
MASTER A-M
1 . 41 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:24:18,28 18 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 529 40
Time: 01:24:18,28
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 38 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 593 07 01:24:18,30 18 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 593 07
Time: 01:24:18,30
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
3 . 37 Brulc Srečko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 036 62 01:24:19,03 18 00:00:01 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 036 62
Time: 01:24:19,03
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:01
4 . 34 Klavora Mitja
A.S.D. Zuliani
Moški SLO A.S.D. Zuliani 100 175 905 28 01:24:21,11 18 00:00:03 >
Klub A.S.D. Zuliani
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 905 28
Time: 01:24:21,11
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:03
5 . 42 Modic Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 039 603 11 01:24:27,49 18 00:00:09 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 039 603 11
Time: 01:24:27,49
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:09
6 . 29 Grušovnik Matjaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 516 164 11 01:24:39,84 18 00:00:21 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 516 164 11
Time: 01:24:39,84
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:21
7 . 40 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 038 944 31 01:24:50,25 18 00:00:32 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 038 944 31
Time: 01:24:50,25
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:32
8 . 30 Marn Miha
Moški SLO 01:24:26,29 17 -1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:24:26,29
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
9 . 33 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 626 40 01:24:46,44 17 -1 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 626 40
Time: 01:24:46,44
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
10 . 414 Robič Matic
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1001760246 01:27:26,37 17 -1 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1001760246
Time: 01:27:26,37
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
11 . 28 Bricelj Samo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 524 653 61 01:27:32,11 17 -1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 653 61
Time: 01:27:32,11
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
DNF 35 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100 175 877 00 00:05:26,50 1 -17 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 877 00
Time: 00:05:26,50
Št. krogov: 1
Zaostanek: -17
MASTER B-M
1 . 52 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 983 09 01:24:17,85 18 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 983 09
Time: 01:24:17,85
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 403 KONCILJA Miha
KD Rog
Moški SLO KD Rog 01:24:18,52 18 00:00:01 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:24:18,52
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:01
3 . 54 Maček Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 538 49 01:24:20,61 18 00:00:03 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 538 49
Time: 01:24:20,61
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:03
4 . 51 Velički Trajče
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 874 94 01:24:20,77 18 00:00:03 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 874 94
Time: 01:24:20,77
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:03
5 . 44 Jackson Simon Peter
KZS
Moški SLO KZS 10060653373 01:24:37,71 18 00:00:20 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060653373
Time: 01:24:37,71
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:20
6 . 401 Zavodnik Boris
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10060397436 01:24:47,75 18 00:00:30 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060397436
Time: 01:24:47,75
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:30
7 . 49 Golob Rok
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 529 70 01:24:31,82 17 -1 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 529 70
Time: 01:24:31,82
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
8 . 47 Kovačec Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 831 51 01:24:35,35 17 -1 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 831 51
Time: 01:24:35,35
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
9 . 53 Gregorčič Peter
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 355 90 01:25:02,89 17 -1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 355 90
Time: 01:25:02,89
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
10 . 46 Tavčar Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 406 44 01:26:22,20 17 -1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 406 44
Time: 01:26:22,20
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
11 . 43 špringer Igor
team tosidos
Moški SLO team tosidos 100 576 407 17 01:27:39,75 17 -1 >
Klub team tosidos
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 576 407 17
Time: 01:27:39,75
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
12 . 48 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 01:27:45,46 17 -1 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 009 35
Time: 01:27:45,46
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
13 . 45 Ukmar Miha
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 504 582 69 01:25:00,79 15 -3 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 582 69
Time: 01:25:00,79
Št. krogov: 15
Zaostanek: -3
MASTER C-M
1 . 62 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 014 643 77 01:24:15,86 18 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 014 643 77
Time: 01:24:15,86
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 58 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:24:16,27 18 00:00:01 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 889 43
Time: 01:24:16,27
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:01
3 . 65 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 01:24:18,03 18 00:00:03 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 537 48
Time: 01:24:18,03
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:03
4 . 64 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 01:24:26,06 18 00:00:11 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Time: 01:24:26,06
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:11
5 . 411 Levstik Robert
KD Rog
Moški SLO KD Rog 10054716569 01:24:54,64 18 00:00:39 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10054716569
Time: 01:24:54,64
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:39
6 . 413 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 01:24:29,95 17 -1 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563953
Time: 01:24:29,95
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
7 . 60 Krumpestar Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 581 92 01:24:42,25 17 -1 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 581 92
Time: 01:24:42,25
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
8 . 56 spasič igor
team tosidos
Moški SLO team tosidos 100 599 307 25 01:26:45,33 17 -1 >
Klub team tosidos
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 599 307 25
Time: 01:26:45,33
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
9 . 61 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 618 32 01:27:25,19 17 -1 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 618 32
Time: 01:27:25,19
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
10 . 57 prešeren domen
team tosidos
Moški SLO team tosidos 100 620 833 17 01:28:08,17 14 -4 >
Klub team tosidos
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 620 833 17
Time: 01:28:08,17
Št. krogov: 14
Zaostanek: -4
MASTER D-M
1 . 69 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 01:24:23,64 18 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Time: 01:24:23,64
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 72 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 01:24:28,67 18 00:00:05 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 636 50
Time: 01:24:28,67
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:05
3 . 67 Golob Grega
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 174 06 01:24:29,50 18 00:00:06 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 174 06
Time: 01:24:29,50
Št. krogov: 18
Zaostanek: 00:00:06
4 . 71 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 01:24:34,08 17 -1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 917 40
Time: 01:24:34,08
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
5 . 66 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 01:24:35,42 17 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 541 52
Time: 01:24:35,42
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
6 . 70 Kogler Saša
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 875 95 01:26:30,95 17 -1 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 875 95
Time: 01:26:30,95
Št. krogov: 17
Zaostanek: -1
7 . 73 Osojnik Borut
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 304 39 01:24:48,04 16 -2 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 304 39
Time: 01:24:48,04
Št. krogov: 16
Zaostanek: -2
MASTER E-M
1 . 81 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:59:03,31 12 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 011 898 48
Time: 00:59:03,31
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 77 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:00:50,24 12 00:01:47 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 776 93
Time: 01:00:50,24
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:47
3 . 75 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100176116 45 01:00:51,28 12 00:01:48 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100176116 45
Time: 01:00:51,28
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:48
4 . 78 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:00:52,22 12 00:01:49 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 518 29
Time: 01:00:52,22
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:49
5 . 408 SKUKAN Ivan
KD Rog
Moški SLO KD Rog 01:00:52,50 12 00:01:49 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:00:52,50
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:49
6 . 80 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 01:00:55,46 12 00:01:52 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 523 461 33
Time: 01:00:55,46
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:52
7 . 84 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 01:00:56,47 12 00:01:53 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 696 13
Time: 01:00:56,47
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:53
8 . 79 Bogataj Igor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 925 48 01:00:58,13 12 00:01:55 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 925 48
Time: 01:00:58,13
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:55
9 . 83 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 01:01:17,85 12 00:02:14 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 691 08
Time: 01:01:17,85
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:02:14
10 . 74 Motaln Boris
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 553 602 07 00:59:46,66 11 -1 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 553 602 07
Time: 00:59:46,66
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
11 . 76 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:04:35,53 11 -1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Time: 01:04:35,53
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
MASTER F-M
1 . 88 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:58:59,17 12 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 779 96
Time: 00:58:59,17
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 89 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 038 64 01:00:55,73 12 00:01:56 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 038 64
Time: 01:00:55,73
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:56
3 . 402 Detiček Edvard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017644886 01:00:55,97 12 00:01:56 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644886
Time: 01:00:55,97
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:56
4 . 86 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 01:00:56,68 12 00:01:57 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 322 57
Time: 01:00:56,68
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:57
5 . 90 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:00:58,36 12 00:01:59 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Time: 01:00:58,36
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:01:59
6 . 407 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:01:08,32 12 00:02:09 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017637917
Time: 01:01:08,32
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:02:09
7 . 87 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 846 66 00:59:51,64 11 -1 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 846 66
Time: 00:59:51,64
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
MASTER G-M
1 . 97 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 01:00:53,17 12 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 876 96
Time: 01:00:53,17
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 96 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 01:00:55,96 12 00:00:02 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 339 74
Time: 01:00:55,96
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:02
3 . 93 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 01:00:57,33 12 00:00:04 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Time: 01:00:57,33
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:04
4 . 92 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 01:01:03,18 12 00:00:10 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Time: 01:01:03,18
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:10
5 . 101 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:59:09,31 11 -1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Time: 00:59:09,31
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
6 . 91 Kozjek Anton
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100176117 46 00:59:12,49 11 -1 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100176117 46
Time: 00:59:12,49
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
7 . 100 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:59:47,84 11 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Time: 00:59:47,84
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
8 . 94 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 01:01:00,55 11 -1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 321 56
Time: 01:01:00,55
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
9 . 98 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:01:21,34 11 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Time: 01:01:21,34
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
10 . 95 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:04:37,28 11 -1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Time: 01:04:37,28
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
11 . 99 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 01:04:39,76 11 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Time: 01:04:39,76
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
MASTER H-M
1 . 103 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 01:00:54,58 12 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 534 45
Time: 01:00:54,58
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 106 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:01:17,41 12 00:00:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Time: 01:01:17,41
Št. krogov: 12
Zaostanek: 00:00:23
3 . 102 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:59:49,60 11 -1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Time: 00:59:49,60
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
4 . 105 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 684 01 01:01:07,00 11 -1 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 684 01
Time: 01:01:07,00
Št. krogov: 11
Zaostanek: -1
MASTER I-M
1 . 107 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 00:59:47,86 11 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 312 47
Time: 00:59:47,86
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
2 . 114 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:01:04,24 11 00:01:17 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 318 53
Time: 01:01:04,24
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:01:17
3 . 111 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 01:01:10,64 11 00:01:23 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 289 24
Time: 01:01:10,64
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:01:23
4 . 113 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:04:40,96 11 00:04:53 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Time: 01:04:40,96
Št. krogov: 11
Zaostanek: 00:04:53
5 . 108 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 317 52 01:05:39,10 9 -2 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 317 52
Time: 01:05:39,10
Št. krogov: 9
Zaostanek: -2

Komentarji

 

Mobile content