Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: VN IDRIJE 2017 - 19.-21.5.2017

Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2017 - 19.-21.5.2017 Datum:19.05.2017 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 22 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:08:09 110
2 . 27 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 00:08:59 110
3 . 53 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 00:09:01 110
4 . 56 Flajs Maj Moški KK KRANJ 00:09:35 110
5 . 21 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:09:39 110
6 . 37 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:40 110
7 . 32 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:45 110
8 . 28 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:51 110
9 . 52 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 00:10:12 110
10 . 58 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 00:10:19 110
11 . 55 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 00:10:22 110
12 . 57 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 00:10:25 110
13 . 35 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:38 110
14 . 41 Černe Ožbej Moški KK GORJE 00:10:41 110
15 . 43 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:48 110
16 . 48 Oblak Domen Moški ROG AS 00:10:48 110
17 . 23 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:48 110
18 . 39 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:04 110
19 . 33 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:08 110
20 . 45 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:13 110
21 . 26 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:34 110
22 . 47 Žagar Matic Moški ROG AS 00:11:59 110
23 . 24 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:14 110
24 . 50 ČUK Enej Moški ROG AS 00:12:20 110
25 . 49 Gregorčič Luka Moški ROG AS 00:12:24 110
26 . 30 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:31 110
27 . 51 Bevc Jakob Moški ROG AS 00:12:38 110
28 . 44 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 00:12:48 110
29 . 31 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:13:02 110
30 . 42 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:13:12 110
31 . 34 Miklič Marsel Moški KK ADRIA MOBIL 00:14:42 110
32 . 29 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 00:16:18 110
33 . 46 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 00:16:58 110
34 . 59 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 00:20:43 110
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 94 Gregorčič Natan Moški ROG AS 00:12:33 110
2 . 74 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:38 110
3 . 85 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:12:44 110
4 . 73 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:44 110
5 . 96 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 00:12:47 110
6 . 102 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 00:12:49 110
7 . 92 Muha Luka Moški ROG AS 00:12:57 110
8 . 71 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:13:00 110
9 . 97 Križnar Žan Moški KK KRANJ 00:13:14 110
10 . 72 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:13:16 110
11 . 88 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 00:13:19 110
12 . 103 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 00:13:20 110
13 . 81 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 00:13:20 110
14 . 76 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:13:20 110
15 . 75 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 00:13:37 110
16 . 104 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 00:13:39 110
17 . 86 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 00:13:52 110
18 . 80 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 00:13:55 110
19 . 99 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 00:13:57 110
20 . 91 Poljanec Jon Moški ROG AS 00:14:02 110
21 . 98 Košir Vid Moški KK KRANJ 00:14:14 110
22 . 84 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 00:14:36 110
23 . 78 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 00:14:55 110
24 . 95 Debevec Jakob Moški ROG AS 00:14:58 110
25 . 82 Robič NAL JURE Moški KK BLED 00:15:06 110
26 . 101 Dolinšek Jaka Moški KK KRANJ 00:15:38 110
27 . 89 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 00:16:06 110
28 . 93 Jeraj Nikolas Moški ROG AS 00:16:15 110
29 . 83 Kolar Matej Moški KK GORJE 00:16:30 110
30 . 100 Eržen Martin Moški KK KRANJ 00:16:43 110
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 142 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 00:11:14 110
2 . 124 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:29 110
3 . 134 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:30 110
4 . 123 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:33 110
5 . 126 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:49 110
6 . 129 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:54 110
7 . 121 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:00 110
8 . 146 Muršec Nino Moški KK TBP LENART 00:12:09 110
9 . 133 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 00:12:14 110
10 . 145 Rojko Nik Moški KK TBP LENART 00:12:18 110
11 . 120 Jereb Tine Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:23 110
12 . 130 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 00:12:35 110
13 . 137 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 00:12:40 110
14 . 140 JOVAN TIM Moški ROG AS 00:12:46 110
15 . 118 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:48 110
16 . 144 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART 00:12:48 110
17 . 125 Misini Denis Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:59 110
18 . 138 Skukan Gašper Moški ROG AS 00:13:04 110
19 . 143 Juras Josip Moški BK FORTICA 00:13:11 110
20 . 116 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:13:26 110
21 . 141 Brezovšek Nejc Moški ROG AS 00:13:37 110
22 . 119 Mrak Matevž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:13:48 110
23 . 132 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ 00:14:06 110
24 . 139 PAVRIČ MARK Moški ROG AS 00:14:33 110
25 . 135 Žnidarič Bor Moški ROG AS 00:15:23 110
26 . 147 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART 00:15:24 110
27 . 117 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0.01125 110
28 . 131 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 00:16:42 110
29 . 136 Weisseisen Jan Moški ROG AS 00:17:09 110
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 00:11:16 110
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:11:59 110
3 . 6 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:12:06 110
4 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:13:38 110
5 . 5 Žvan Katja Ženski KK GORJE 00:14:01 110
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:09:37 110
2 . 13 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 00:10:10 110
3 . 12 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:27 110
4 . 14 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:11:45 110
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 62 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:14:28 110
2 . 61 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 00:15:21 110
3 . 63 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 00:15:34 110
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 111 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 00:12:26 110
2 . 112 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 00:13:15 110
3 . 113 Mikuž Metka Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:14:41 110
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2017 - 19.-21.5.2017 Datum:20.05.2017 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 22 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:09:48 110
2 . 27 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 0.00686875 110
3 . 32 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:27 110
4 . 53 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 00:10:30 110
5 . 52 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 00:10:33 110
6 . 50 ČUK Enej Moški ROG AS 00:10:34 110
7 . 57 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 00:10:47 110
8 . 43 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:47 110
9 . 56 Flajs Maj Moški KK KRANJ 00:10:56 110
10 . 55 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 00:10:59 110
11 . 28 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:00 110
12 . 37 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:01 110
13 . 33 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:01 110
14 . 44 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:02 110
15 . 21 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:11:05 110
16 . 23 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:07 110
17 . 24 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:10 110
18 . 31 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:12 110
19 . 35 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:15 110
20 . 46 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:23 110
21 . 39 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:37 110
22 . 41 Černe Ožbej Moški KK GORJE 00:11:39 110
23 . 26 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 00:11:58 110
24 . 58 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 00:12:01 110
25 . 47 Žagar Matic Moški ROG AS 00:12:05 110
26 . 42 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:12:06 110
27 . 51 Bevc Jakob Moški ROG AS 00:12:08 110
28 . 30 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:12 110
29 . 34 Miklič Marsel Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:13 110
30 . 48 Oblak Domen Moški ROG AS 00:12:15 110
31 . 49 Gregorčič Luka Moški ROG AS 00:12:18 110
32 . 45 Kirbiš Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:12:23 110
33 . 29 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 00:12:32 110
34 . 59 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 00:13:07 110
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 94 Gregorčič Natan Moški ROG AS 00:09:26 110
2 . 102 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 00:09:40 110
3 . 74 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:43 110
4 . 72 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:09:46 110
5 . 96 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 00:09:55 110
6 . 85 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:11 110
7 . 76 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:12 110
8 . 92 Muha Luka Moški ROG AS 00:10:14 110
9 . 104 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 00:10:17 110
10 . 73 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:19 110
11 . 103 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 00:10:22 110
12 . 97 Križnar Žan Moški KK KRANJ 00:10:23 110
13 . 81 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:24 110
14 . 75 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:27 110
15 . 80 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:28 110
16 . 89 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:30 110
17 . 78 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:40 110
18 . 82 Robič NAL JURE Moški KK BLED 00:10:42 110
19 . 71 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:44 110
20 . 88 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:45 110
21 . 86 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:50 110
22 . 99 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 00:10:50 110
23 . 98 Košir Vid Moški KK KRANJ 00:10:52 110
24 . 91 Poljanec Jon Moški ROG AS 00:10:52 110
25 . 95 Debevec Jakob Moški ROG AS 00:11:01 110
26 . 84 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:03 110
27 . 93 Jeraj Nikolas Moški ROG AS 00:11:06 110
28 . 101 Dolinšek Jaka Moški KK KRANJ 00:11:06 110
29 . 100 Eržen Martin Moški KK KRANJ 00:11:25 110
30 . 83 Kolar Matej Moški KK GORJE 00:11:27 110
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 123 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 00:08:28 110
2 . 142 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 00:08:42 110
3 . 124 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 00:08:45 110
4 . 126 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 00:08:58 110
5 . 129 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL 00:09:07 110
6 . 134 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 00:09:18 110
7 . 133 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 00:09:45 110
8 . 137 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 00:09:46 110
9 . 121 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:09:46 110
10 . 143 Juras Josip Moški BK FORTICA 00:09:55 110
11 . 119 Mrak Matevž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:09:56 110
12 . 130 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 00:10:00 110
13 . 116 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:00 110
14 . 144 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART 00:10:07 110
15 . 138 Skukan Gašper Moški ROG AS 00:10:09 110
16 . 139 PAVRIČ MARK Moški ROG AS 00:10:16 110
17 . 120 Jereb Tine Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:19 110
18 . 118 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:20 110
19 . 125 Misini Denis Moški KK ADRIA MOBIL 00:10:21 110
20 . 141 Brezovšek Nejc Moški ROG AS 00:10:27 110
21 . 147 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART 00:10:34 110
22 . 117 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:43 110
23 . 135 Žnidarič Bor Moški ROG AS 00:11:09 110
24 . 132 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:26 110
25 . 136 Weisseisen Jan Moški ROG AS 00:11:43 110
26 . 131 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 00:11:49 110
27 . 146 Muršec Nino Moški KK TBP LENART 00:14:49 110
28 . 145 Rojko Nik Moški KK TBP LENART 00:14:49 110
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 00:11:22 110
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:25 110
3 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:39 110
4 . 6 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:12:44 110
5 . 5 Žvan Katja Ženski KK GORJE 00:12:49 110
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:23 110
2 . 13 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 00:10:30 110
3 . 12 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:48 110
4 . 14 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:11:05 110
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 61 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 00:10:25 110
2 . 62 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:10:45 110
3 . 63 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 00:10:58 110
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 111 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 00:09:56 110
2 . 112 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 00:10:05 110
3 . 113 Mikuž Metka Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:10:20 110
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2017 - 19.-21.5.2017 Datum:21.05.2017 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 27 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 00:26:51 110
2 . 22 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:26:51 110
3 . 52 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 00:26:51 110
4 . 57 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 00:26:55 110
5 . 21 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:26:55 110
6 . 28 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 00:26:55 110
7 . 32 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 00:26:55 110
8 . 43 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 00:26:58 110
9 . 53 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 00:26:58 110
10 . 50 ČUK Enej Moški ROG AS 00:26:58 110
11 . 56 Flajs Maj Moški KK KRANJ 00:27:03 110
12 . 33 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 00:27:08 110
13 . 37 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 00:27:12 110
14 . 31 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:28:06 110
15 . 44 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 00:28:06 110
16 . 24 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 00:28:16 110
17 . 55 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 00:28:16 110
18 . 41 Černe Ožbej Moški KK GORJE 00:31:17 110
19 . 26 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 00:31:17 110
20 . 35 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 00:32:17 110
21 . 48 Oblak Domen Moški ROG AS 00:32:17 110
22 . 58 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 00:33:17 110
23 . 23 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 00:33:17 110
24 . 39 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:33:17 110
25 . 29 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 00:33:17 110
26 . 34 Miklič Marsel Moški KK ADRIA MOBIL 00:33:17 110
27 . 46 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 00:33:17 110
28 . 30 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 00:33:17 110
29 . 47 Žagar Matic Moški ROG AS 00:33:17 110
30 . 42 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:33:17 110
31 . 51 Bevc Jakob Moški ROG AS 00:33:17 110
32 . 59 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 00:33:17 110
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 104 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 00:36:24 110
2 . 97 Križnar Žan Moški KK KRANJ 00:36:42 110
3 . 89 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 00:36:52 110
4 . 85 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 00:37:15 110
5 . 96 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 00:37:15 110
6 . 74 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:37:15 110
7 . 94 Gregorčič Natan Moški ROG AS 00:37:15 110
8 . 73 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:37:15 110
9 . 99 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 00:37:19 110
10 . 102 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 00:37:19 110
11 . 72 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:37:19 110
12 . 75 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 00:37:19 110
13 . 103 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 00:37:24 110
14 . 91 Poljanec Jon Moški ROG AS 00:37:24 110
15 . 92 Muha Luka Moški ROG AS 00:37:24 110
16 . 71 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:37:27 110
17 . 84 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 00:42:27 110
18 . 76 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:42:27 110
19 . 78 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 00:42:27 110
20 . 80 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 00:42:27 110
21 . 98 Košir Vid Moški KK KRANJ 00:42:27 110
22 . 93 Jeraj Nikolas Moški ROG AS 00:42:27 110
23 . 86 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 00:42:27 110
24 . 101 Dolinšek Jaka Moški KK KRANJ 00:42:27 110
25 . 81 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 00:42:27 110
26 . 100 Eržen Martin Moški KK KRANJ 00:42:27 110
27 . 82 Robič NAL JURE Moški KK BLED 00:42:27 110
28 . 83 Kolar Matej Moški KK GORJE 00:42:27 110
29 . 95 Debevec Jakob Moški ROG AS 00:42:27 110
30 . 88 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 00:47:27 110
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 123 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 00:48:40 110
2 . 126 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 00:49:23 110
3 . 121 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:49:23 110
4 . 124 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 00:49:23 110
5 . 134 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 00:49:23 110
6 . 133 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 00:49:23 110
7 . 145 Rojko Nik Moški KK TBP LENART 00:49:23 110
8 . 129 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL 00:49:25 110
9 . 137 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 00:49:25 110
10 . 142 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 00:54:25 110
11 . 146 Muršec Nino Moški KK TBP LENART 00:54:25 110
12 . 130 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 00:54:25 110
13 . 116 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:54:25 110
14 . 143 Juras Josip Moški BK FORTICA 00:54:25 110
15 . 144 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART 00:54:25 110
16 . 119 Mrak Matevž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:54:25 110
17 . 118 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:54:25 110
18 . 120 Jereb Tine Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:54:25 110
19 . 117 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:54:25 110
20 . 125 Misini Denis Moški KK ADRIA MOBIL 00:54:25 110
21 . 139 PAVRIČ MARK Moški ROG AS 00:54:25 110
22 . 141 Brezovšek Nejc Moški ROG AS 00:54:25 110
23 . 135 Žnidarič Bor Moški ROG AS 00:54:25 110
24 . 147 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART 00:54:25 110
25 . 132 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ 00:54:25 110
26 . 131 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 00:54:25 110
27 . 136 Weisseisen Jan Moški ROG AS 00:54:25 110
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 00:28:17 110
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:33:17 110
3 . 6 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:33:17 110
4 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:33:17 110
5 . 5 Žvan Katja Ženski KK GORJE 00:33:17 110
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 13 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 00:26:51 110
2 . 11 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:26:55 110
3 . 12 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:27:12 110
4 . 14 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:31:17 110
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 62 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:37:24 110
2 . 61 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 00:42:27 110
3 . 63 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 00:42:27 110
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 112 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 00:49:25 110
2 . 111 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 00:54:25 110
3 . 113 Mikuž Metka Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:54:25 110
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2017 - 19.-21.5.2017 Datum:21.05.2017 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Zaostanek Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 22 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:44:48 -- 110
2 . 27 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 00:45:43 00:00:55 110
3 . 53 Valjavec Erazem Moški KK KRANJ 00:46:29 00:01:41 110
4 . 32 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 00:47:07 00:02:19 110
5 . 56 Flajs Maj Moški KK KRANJ 00:47:34 00:02:46 110
6 . 52 Zornada Marcel Moški KK KRANJ 00:47:36 00:02:48 110
7 . 21 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:47:39 00:02:51 110
8 . 28 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 00:47:46 00:02:58 110
9 . 37 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL 00:47:53 00:03:05 110
10 . 57 Božnar Prosen Enej Moški KK KRANJ 00:48:07 00:03:19 110
11 . 43 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 00:48:33 00:03:45 110
12 . 33 Novak Črt Moški KK ADRIA MOBIL 00:49:17 00:04:29 110
13 . 55 Sušnik Nejc Moški KK KRANJ 00:49:37 00:04:48 110
14 . 50 ČUK Enej Moški ROG AS 00:49:52 00:05:03 110
15 . 24 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL 00:51:40 00:06:52 110
16 . 44 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ 00:51:56 00:07:08 110
17 . 31 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 00:52:20 00:07:32 110
18 . 41 Černe Ožbej Moški KK GORJE 00:53:37 00:08:48 110
19 . 35 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 00:54:10 00:09:21 110
20 . 26 Rozman Nik Moški KK ADRIA MOBIL 00:54:49 00:10:01 110
21 . 23 Vrtar Andraž Moški KK ADRIA MOBIL 00:55:12 00:10:23 110
22 . 48 Oblak Domen Moški ROG AS 00:55:20 00:10:31 110
23 . 58 Sužnik Julijan Moški KK TBP LENART 00:55:37 00:10:49 110
24 . 39 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 00:55:58 00:11:09 110
25 . 47 Žagar Matic Moški ROG AS 00:57:21 00:12:33 110
26 . 30 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL 00:58:00 00:13:12 110
27 . 51 Bevc Jakob Moški ROG AS 00:58:03 00:13:15 110
28 . 42 Muršec Nik Moški PERUTNINA PTUJ 00:58:35 00:13:47 110
29 . 34 Miklič Marsel Moški KK ADRIA MOBIL 01:00:12 00:15:24 110
30 . 46 Kelner Žiga Moški PERUTNINA PTUJ 01:01:38 00:16:49 110
31 . 29 Prevejšek Mai Moški KK ADRIA MOBIL 01:02:07 00:17:19 110
32 . 59 Moharič Dino Moški KK TBP LENART 01:07:07 00:22:19 110
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 94 Gregorčič Natan Moški ROG AS 00:59:14 -- 110
2 . 74 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 00:59:36 00:00:23 110
3 . 102 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 00:59:48 00:00:34 110
4 . 96 Petek Aljaž Moški KK KRANJ 00:59:57 00:00:44 110
5 . 85 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 01:00:10 00:00:56 110
6 . 73 Kavčič Jernej Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:00:18 00:01:05 110
7 . 97 Križnar Žan Moški KK KRANJ 01:00:19 00:01:05 110
8 . 104 Smrdel Miha Moški MBK SPORTR.SI 01:00:20 00:01:06 110
9 . 72 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:00:21 00:01:08 110
10 . 92 Muha Luka Moški ROG AS 01:00:35 00:01:21 110
11 . 103 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 01:01:06 00:01:53 110
12 . 71 šen Tilen Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:01:11 00:01:58 110
13 . 75 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 01:01:23 00:02:10 110
14 . 99 Kalan Žiga Moški KK KRANJ 01:02:06 00:02:52 110
15 . 91 Poljanec Jon Moški ROG AS 01:02:18 00:03:05 110
16 . 89 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 01:03:28 00:04:14 110
17 . 76 Lumpert Nejc Moški KK ADRIA MOBIL 01:05:59 00:06:45 110
18 . 81 Ambrožič Jan Moški KK ADRIA MOBIL 01:06:11 00:06:57 110
19 . 80 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 01:06:50 00:07:36 110
20 . 86 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 01:07:09 00:07:55 110
21 . 98 Košir Vid Moški KK KRANJ 01:07:33 00:08:20 110
22 . 78 Kogovšek Črt Moški KK ADRIA MOBIL 01:08:02 00:08:48 110
23 . 84 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 01:08:06 00:08:52 110
24 . 82 Robič NAL JURE Moški KK BLED 01:08:15 00:09:02 110
25 . 95 Debevec Jakob Moški ROG AS 01:08:26 00:09:13 110
26 . 101 Dolinšek Jaka Moški KK KRANJ 01:09:11 00:09:58 110
27 . 93 Jeraj Nikolas Moški ROG AS 01:09:48 00:10:34 110
28 . 83 Kolar Matej Moški KK GORJE 01:10:24 00:11:11 110
29 . 100 Eržen Martin Moški KK KRANJ 01:10:35 00:11:22 110
30 . 88 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 01:11:31 00:12:18 110
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 123 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 01:08:41 -- 110
2 . 124 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 01:09:37 00:00:55 110
3 . 126 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 01:10:10 00:01:28 110
4 . 134 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 01:10:11 00:01:30 110
5 . 129 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL 01:10:26 00:01:45 110
6 . 121 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:11:09 00:02:28 110
7 . 133 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 01:11:22 00:02:41 110
8 . 137 Tomšič Dan Andrej Moški ROG AS 01:11:51 00:03:09 110
9 . 142 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 01:14:21 00:05:40 110
10 . 145 Rojko Nik Moški KK TBP LENART 01:16:30 00:07:49 110
11 . 130 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 01:17:00 00:08:19 110
12 . 120 Jereb Tine Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:17:07 00:08:26 110
13 . 144 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART 01:17:20 00:08:39 110
14 . 143 Juras Josip Moški BK FORTICA 01:17:31 00:08:50 110
15 . 118 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:17:33 00:08:52 110
16 . 125 Misini Denis Moški KK ADRIA MOBIL 01:17:45 00:09:04 110
17 . 116 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:17:51 00:09:10 110
18 . 119 Mrak Matevž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:18:09 00:09:28 110
19 . 141 Brezovšek Nejc Moški ROG AS 01:18:29 00:09:48 110
20 . 139 PAVRIČ MARK Moški ROG AS 01:19:14 00:10:33 110
21 . 132 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ 01:19:57 00:11:16 110
22 . 147 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART 01:20:23 00:11:42 110
23 . 135 Žnidarič Bor Moški ROG AS 01:20:57 00:12:16 110
24 . 117 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:21:20 00:12:39 110
25 . 146 Muršec Nino Moški KK TBP LENART 01:21:23 00:12:42 110
26 . 131 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 01:22:56 00:14:15 110
27 . 136 Weisseisen Jan Moški ROG AS 01:23:17 00:14:36 110
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 7 Smrdel Tina Ženski MBK SPORTR.SI 00:50:55 -- 110
2 . 2 Gnezda Hana Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:57:41 00:06:45 110
3 . 6 Jeromel Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 00:58:07 00:07:12 110
4 . 1 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:59:34 00:08:39 110
5 . 5 Žvan Katja Ženski KK GORJE 01:00:07 00:09:12 110
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 11 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:46:55 -- 110
2 . 13 Kalan Neja Ženski KK KRANJ 00:47:31 00:00:36 110
3 . 12 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:48:27 00:01:32 110
4 . 14 Horvat Lea Ženski BTC CITY LJUBLJANA 00:54:07 00:07:12 110
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 62 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:02:37 -- 110
2 . 61 Prevc Eva Ženski KK KRANJ 01:08:13 00:05:36 110
3 . 63 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 01:08:59 00:06:22 110
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 112 Ahačič Ana Ženski KK KRANJ 01:12:45 -- 110
2 . 111 Sušnik Tjaša Ženski KK KRANJ 01:16:47 00:04:02 110
3 . 113 Mikuž Metka Ženski BTC CITY LJUBLJANA 01:19:26 00:06:41 110

Komentarji

 

Mobile content