Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TRSTENIK 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:TRSTENIK 2017 Datum:27.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
DEČKI C (U13)-M
1 . 42 Eder Nicolas
RC Grafenbach NÖ Süd
Moški AUT RC Grafenbach NÖ Süd 100 350 776 08 00:34:06 -- >
Klub RC Grafenbach NÖ Süd
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 776 08
Time: 00:34:06
Zaostanek: 00:00:00
2 . 9 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 01:34:06 01:00:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 536 77
Time: 01:34:06
Zaostanek: 01:00:00
3 . 14 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 02:34:06 02:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 563 74
Time: 02:34:06
Zaostanek: 02:00:00
4 . 30 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:37:50 00:03:44 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 918 41
Time: 00:37:50
Zaostanek: 00:03:44
5 . 19 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 01:37:50 01:03:44 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 564 75
Time: 01:37:50
Zaostanek: 01:03:44
6 . 1 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 02:37:50 02:03:44 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 114 95
Time: 02:37:50
Zaostanek: 02:03:44
7 . 15 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 03:37:50 03:03:44 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 574 85
Time: 03:37:50
Zaostanek: 03:03:44
8 . 28 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 04:37:50 04:03:44 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 995 21
Time: 04:37:50
Zaostanek: 04:03:44
9 . 6 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 05:37:50 05:03:44 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 151 80
Time: 05:37:50
Zaostanek: 05:03:44
10 . 4 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 06:37:50 06:03:44 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 154 83
Time: 06:37:50
Zaostanek: 06:03:44
11 . 2 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:37:52 00:03:46 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 205 37
Time: 00:37:52
Zaostanek: 00:03:46
12 . 18 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 01:37:52 01:03:46 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 561 72
Time: 01:37:52
Zaostanek: 01:03:46
13 . 24 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 02:37:52 02:03:46 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 217 49
Time: 02:37:52
Zaostanek: 02:03:46
14 . 7 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 03:37:52 03:03:46 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 152 81
Time: 03:37:52
Zaostanek: 03:03:46
15 . 38 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 092 73
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 36 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 535 76 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 535 76
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 40 Sužnik Julijan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 036 52 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 036 52
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 8 Oblak Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 575 90 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 575 90
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 5 Krevs Marcel
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 248 80
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 31 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 333 88
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 20 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 167 19
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 32 ČUK Enej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 642 56 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 642 56
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 39 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 155 07
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 11 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 560 71
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 17 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 549 60
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 29 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 158 10
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 35 Žagar Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 567 82 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 567 82
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
28 . 34 Zajc Matevž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 546 61 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 546 61
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 13 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 564 25 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 564 25
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
30 . 25 Črešnar Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 326 81 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 326 81
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 78 Gregorčič Natan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 518 12 00:54:23 -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 518 12
Time: 00:54:23
Zaostanek: 00:00:00
2 . 82 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 01:54:23 01:00:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 477 18
Time: 01:54:23
Zaostanek: 01:00:00
3 . 85 Smrdel Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 827 47 02:54:23 02:00:00 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 827 47
Time: 02:54:23
Zaostanek: 02:00:00
4 . 72 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 03:54:23 03:00:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 807 27
Time: 03:54:23
Zaostanek: 03:00:00
5 . 51 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 04:54:23 04:00:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 153 82
Time: 04:54:23
Zaostanek: 04:00:00
6 . 53 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 05:54:23 05:00:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 121 50
Time: 05:54:23
Zaostanek: 05:00:00
7 . 60 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 06:54:23 06:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 208 40
Time: 06:54:23
Zaostanek: 06:00:00
8 . 58 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 07:54:23 07:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 565 76
Time: 07:54:23
Zaostanek: 07:00:00
9 . 50 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 08:54:23 08:00:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 030 56
Time: 08:54:23
Zaostanek: 08:00:00
10 . 65 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 209 41 09:54:23 09:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 209 41
Time: 09:54:23
Zaostanek: 09:00:00
11 . 64 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 10:54:23 10:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 552 63
Time: 10:54:23
Zaostanek: 10:00:00
12 . 83 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 11:54:23 11:00:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 468 09
Time: 11:54:23
Zaostanek: 11:00:00
13 . 75 Poljanec Jon
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 754 71 12:54:23 12:00:00 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 754 71
Time: 12:54:23
Zaostanek: 12:00:00
14 . 76 Muha Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 464 05 00:55:58 00:01:35 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 464 05
Time: 00:55:58
Zaostanek: 00:01:35
15 . 68 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 01:55:58 01:01:35 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 146 75
Time: 01:55:58
Zaostanek: 01:01:35
16 . 62 Kogovšek Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 911 81 00:56:48 00:02:25 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 911 81
Time: 00:56:48
Zaostanek: 00:02:25
17 . 73 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 00:57:58 00:03:35 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 808 28
Time: 00:57:58
Zaostanek: 00:03:35
18 . 55 Dolinšek Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 00:58:19 00:03:56 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 031 57
Time: 00:58:19
Zaostanek: 00:03:56
19 . 54 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 01:58:19 01:03:56 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 147 76
Time: 01:58:19
Zaostanek: 01:03:56
20 . 79 Debevec Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 734 51 00:59:01 00:04:38 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 734 51
Time: 00:59:01
Zaostanek: 00:04:38
21 . 77 Jeraj Nikolas
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 463 04 01:00:18 00:05:55 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 463 04
Time: 01:00:18
Zaostanek: 00:05:55
22 . 66 Robič NAL JURE
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 176 451 89 01:00:51 00:06:28 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 451 89
Time: 01:00:51
Zaostanek: 00:06:28
23 . 67 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 01:00:51 00:06:28 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 005 31
Time: 01:00:51
Zaostanek: 00:06:28
24 . 70 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 809 29
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 80 Breitenberger Aron
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 504 621 11 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 621 11
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 105 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 01:07:28 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 853 73
Time: 01:07:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 127 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 01:07:28 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 850 70
Time: 01:07:28
Zaostanek: 0
3 . 106 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 01:07:28 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 568 79
Time: 01:07:28
Zaostanek: 0
4 . 117 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 01:07:28 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 806 26
Time: 01:07:28
Zaostanek: 0
5 . 108 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 01:07:28 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 852 72
Time: 01:07:28
Zaostanek: 0
6 . 112 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 01:09:20 00:01:52 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 620 112 72
Time: 01:09:20
Zaostanek: 00:01:52
7 . 111 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 01:09:20 00:01:52 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 572 83
Time: 01:09:20
Zaostanek: 00:01:52
8 . 120 Tomšič Dan Andrej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 721 38 01:09:20 00:01:52 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 721 38
Time: 01:09:20
Zaostanek: 00:01:52
9 . 131 Muršec Nino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 184 16 01:09:20 00:01:52 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 184 16
Time: 01:09:20
Zaostanek: 00:01:52
10 . 125 JOVAN TIM
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 740 57 01:09:20 00:01:52 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 740 57
Time: 01:09:20
Zaostanek: 00:01:52
11 . 116 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 01:09:20 00:01:52 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 805 25
Time: 01:09:20
Zaostanek: 00:01:52
12 . 103 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 545 86 01:09:44 00:02:16 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 545 86
Time: 01:09:44
Zaostanek: 00:02:16
13 . 113 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 01:09:44 00:02:16 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 791 11
Time: 01:09:44
Zaostanek: 00:02:16
14 . 100 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 01:09:44 00:02:16 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 534 75
Time: 01:09:44
Zaostanek: 00:02:16
15 . 126 Brezovšek Nejc
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 462 03 01:09:44 00:02:16 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 462 03
Time: 01:09:44
Zaostanek: 00:02:16
16 . 102 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 538 79
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 115 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 803 23 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 803 23
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 129 Simonič Joshua Noa
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 603 271 12 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 603 271 12
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 123 Oven Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 736 53 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 736 53
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 124 Levstik Kristjan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 738 55 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 738 55
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 119 Weisseisen Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 737 54 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 737 54
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 114 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 802 22
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 208 Smrdel Tina
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 -- -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 206 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 500 141 90
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 202 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 105 34
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 201 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 533 74
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 205 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 492 634 52
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 220 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:35:08 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 126 55
Time: 00:35:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 221 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:37:50 00:02:42 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 532 73
Time: 00:37:50
Zaostanek: 00:02:42
3 . 223 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 504 568 55
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 222 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 546 87
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 211 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 12:54:23 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 735 52
Time: 12:54:23
Zaostanek: 00:00:00
2 . 210 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:55:58 00:01:35 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 076 05
Time: 00:55:58
Zaostanek: 00:01:35
3 . 212 Hamler Tajda
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 175 660 74 00:59:01 00:04:38 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 660 74
Time: 00:59:01
Zaostanek: 00:04:38
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 215 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 01:09:20 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 124 53
Time: 01:09:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 217 Mikuž Metka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 01:09:44 00:00:24 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 484 067 21
Time: 01:09:44
Zaostanek: 00:00:24

Komentarji

 

Mobile content